REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

„ Apartamenty Innova” – nowa inwestycje Fadesa Polnord Polska we Wrocławiu

REKLAMA

„ Apartamenty Innova” – to nowa inwestycja wrocławskiego dewelopera. „ Apartamenty Innova” znajdują się w obrębie ulic: Jesionowej, Pięknej i Nyskiej.

REKLAMA

Projekt Apartamentów Innova, na podstawie uzgodnień z inwestorem - FPP, przygotowała autorska pracownia architektury - APA Hubka. Studio opracowało również koncepcję Osiedla Innova, które było wielokrotnie nagradzane za aranżację.  

- O unikalności projektu Apartamenty Innova świadczy przede wszystkim jego  lokalizacja, zastosowanie nowatorskich i funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych oraz rozkłady mieszkań. Pracując nad koncepcją osiedla skupiliśmy się na starannym rozplanowaniu przestrzeni wspólnych, by stworzyć przyszłym mieszkańcom najbardziej dogodne warunki do życia. Podobnie, jak wszystkie nasze projekty, osiedle zapewnia bezpośredni dostęp do obszarów rekreacyjnych. Funkcjonalne rozkłady mieszkań zapewnią wygodę poprzez aranżację wnętrza na strefę dzienną i nocną. Duże okna to z kolei atut, który pozwoli cieszyć się widokiem z wyższych pięter - przyznaje Małgorzata Gryc, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Fadesa Polnord Polska.

Zobacz tez: Gdynia: „Brama Sopocka” – nowa inwestycja mieszkalna Polnordu

Budowa Apartamentów Innova ruszyła pod koniec listopada 2014 roku. Generalnym wykonawcą jest przedsiębiorstwo budowlane Maxbud ABJ Sp. z o.o. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na I Q 2017 roku.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

W dwóch pierwszych budynkach o zróżnicowanej wysokości powstanie 206 mieszkań o powierzchni od 43 do 72 m kw. W budynku 6.5  mieszkania rozmieszczone będą na 6 piętrach, a w budynku 6.4 panoramę miasta będzie można podziwiać z 17. piętra. Wszystkie lokale oferują panoramiczne okna, zapewniające dobre nasłonecznienie i ponadstandardową wysokość pomieszczeń. Przestrzeń pomiędzy budynkami zostanie zagospodarowana zielenią z miejscami przeznaczonymi do rekreacji mieszkańców i osób korzystających z usług, znajdujących się na terenie osiedla. Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w planowane jest na marzec 2015 roku. 

Osiedle Apartamenty Innova wpisuje się w spójną koncepcję zabudowy terenu w obrębie ulic: Jesionowej, Pięknej i Nyskiej, administracyjnie należącego do dzielnicy Krzyki, ale kojarzonego przez wrocławian ze Śródmieściem. Na tym obszarze FPP od 2010 roku realizuje z sukcesem dwie inne inwestycje mieszkaniowe: Osiedle Moderno (158 mieszkań), którego budowa ma potrwać do III Q 2015 roku oraz Osiedle Innova (531 mieszkań), które w całości zostało już zakończone. Nowy kompleks ma stanowić kontynuację i rozbudowę tych projektów.

 Polecany produkt:  Jak bronić swoich praw przed bankiem, komornikiem, nieuczciwym sprzedawcą?

 Polecany produkt:  Utrzymanie czystości i porządku w gminach - Poradnik

Polecany produkt: Zwrot VAT za materiały budowlane - Poradnik

Jedną z najważniejszych zalet tej lokalizacji jest niewielka odległość od centrum miasta - zaledwie 7 minut drogi. Wrocławski Rynek znajduje się tylko 4 km dalej. Osiedle jest położone 2 km od Dworca Głównego PKP i Dworca centralnego PKS. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszczą się szkoła podstawowa i przedszkole oraz niedawno wybudowane centrum handlowe Arkady Wrocławskie.

Zobacz też: Nieruchomości Milowicz Development: Gród Piastowski - Etap I

Rozwinięta infrastruktura miejska i społeczna, jaką zapewnia najbliższa okolica, umożliwia mieszkańcom bezpośredni dostęp do licznych placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, oświatowych i sportowych. Pieszo można pokonać dystans dzielący Apartamenty Innova od miejskich terenów rekreacyjnych i parkowych - Parku Wł. Andersa, Parku Skowroniego, czy Wrocławskiego Parku Wodnego.  

Źródło: Palnord

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowe mieszkania – jak się sprzedają?

Po ożywieniu na rynku kredytowym pojawiają się pytania, czy wpłynie ono na wzrost sprzedaży mieszkań. Deweloperzy obserwują większe zainteresowanie zakupem lokali, mimo braku preferencyjnych kredytów i rządowego wsparcia. Czy aktywność klientów rzeczywiście rośnie w ostatnich tygodniach?

Co mają wspólnego pośrednik nieruchomości i consierge?

W dzisiejszym świecie nieruchomości to nie tylko sprzedaż i wynajem – to także kompleksowa obsługa klienta, doradztwo i pomoc na wielu etapach transakcji oraz codziennego życia w nowym miejscu. To właśnie na tym polu przecinają się ścieżki pośrednika nieruchomości i concierge’a. Choć każda z tych profesji pełni odmienną rolę, ich wspólnym celem jest zapewnienie klientom najwyższego komfortu oraz wsparcia, które wykracza poza typowe obowiązki zawodowe.

Planujesz zakup mieszkania? Cena to nie wszystko. Sprawdź, ile kosztuje eksploatacja

W wydatkach mieszkaniowych istotną składową jest opłata, która w spółdzielniach mieszkaniowych nazywana jest eksploatacyjną, a we wspólnotach mieszkaniowych – zaliczką na koszty zarządu nieruchomością wspólną. Portal GetHome.pl sprawdził, gdzie taka opłata może być niższa. 

Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? [Wskazówki]

Warto negocjować cenę mieszkania z rynku wtórnego. Często cena ofertowa jest elementem strategii marketingowej. To cena transakcyjna odzwierciedla faktyczną wartość nieruchomości. Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? Oto wskazówki, o ile właściciele obniżają ceny mieszkań.

REKLAMA

Jaka powinna być minimalna temperatura na klatce schodowej bloku oraz w innych częściach wspólnych?

Rosnące koszty ciepła zachęcają do oszczędzania (np. kosztem temperatury na klatce schodowej bloku). Przepisy sugerują, że nie należy jednak przesadzać. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary. Od 28 kwietnia 2023 r. zmieniły się przepisy dotyczące świadectwa energetycznego. Prawie wszyscy właściciele nieruchomości powinni posiadać ten dokument. Są jednak wyjątki.

Promocje mieszkaniowe pod koniec roku - na co mogą liczyć klienci? [SONDA]

Koniec roku to czas gorących promocji – nie tylko na świąteczne prezenty, ale także na... mieszkania! Deweloperzy kuszą rabatami, bonusami i elastycznymi warunkami, przekonując, że to idealny moment na zakup M. Czy rzeczywiście warto podjąć taką decyzję teraz? Portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jakie oferty specjalne przygotowano w tym roku i co mogą zyskać kupujący.

Zimowe obowiązki zarządców nieruchomości. Czy tylko odśnieżanie?

Wraz z pierwszym śniegiem zwiększa się ilość pracy dla wielu branż, również zarządzających nieruchomościami. Co należy do obowiązków zarządcy? Nie tylko odśnieżanie. 

REKLAMA

Ile kosztuje trzypokojowe mieszkanie od dewelopera?

Ile trzeba mieć na trzypokojowe mieszkania od dewelopera? Gdzie kupimy najtaniej, a gdzie nieruchomości są najdroższe? W jakich przypadkach można liczyć na rabat? 

Palenie drewnem kawałkowym się opłaca. Piece, kominki i inne nowoczesne urządzenia zduńskie tanio i efektywnie ogrzewają mieszkania

Drewno kawałkowe należy do odnawialnych źródeł energii (OZE), co czyni je jednym z bardziej ekologicznych i przyjaznych środowisku paliw. Urządzenia zduńskie, w których można palić drewnem (takie jak piece, kominki, kuchnie kaflowe czy piece akumulacyjne) od lat cieszą się uznaniem, a ich zastosowanie we współczesnym budownictwie stale rośnie. Nowoczesne zduństwo to harmonijne połączenie tradycyjnych metod rzemieślniczych z innowacyjnymi technologiami oraz współczesnymi materiałami. Takie podejście oferuje liczne zalety, dzięki którym cieszy się coraz większym uznaniem we współczesnym świecie. Jakie są główne zalety tych urządzeń oraz ich rola w świetle wymagań technicznych WT2021? 

REKLAMA