REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Gdynia: „Brama Sopocka” – nowa inwestycja mieszkalna Polnordu

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

W Gdyni, tuż przy granicy z Sopotem niebawem rozpocznie się budowa drugiego etapu inwestycji Polnordu – „Bramy Sopckiej” – nowych budynków apartamentowych w Gdyni.

REKLAMA

Brama Sopocka to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju osiedle  dwupiętrowych, kameralnych budynków w jednej z najciekawszych gdyńskich lokalizacji –  przy ulicy Sopockiej, w dzielnicy Mały Kack. Doskonałe położenie Bramy Sopockiej względem ulicy Wielkopolskiej zapewnia szybki dojazd do Sopotu, obwodnicy Trójmiasta i centrum Gdyni, a powstająca w pobliżu linia Pomorskiej Kolei Metropolitalnej otworzy w przyszłym roku bezpośrednią drogę na piękne Kaszuby.

Polnord, czołowy polski deweloper na rynku mieszkaniowym, rozpoczął projekt Brama Sopocka w ubiegłym roku. Obecnie rozpoczyna już drugi etap, w którym wybuduje ekskluzywne 42 apartamenty. Co ważne, drugi etap inwestycji będzie posiadał tak pożądane przez część klientów garaże podziemne.

Zobacz też: Rezydencja Redłowo w Gdyni

- Dostrzegamy wśród klientów rosnące zainteresowanie ciekawymi i unikalnymi projektami. Każdy marzy, aby mieszkać w projekcie wyjątkowym. Do tych osób skierowana jest nasza inwestycja w Gdyni. Warta podkreślenia jest nie tylko doskonała infrastruktura miejska i komunikacyjna Bramy Sopockiej, ale przede wszystkim wyjątkowa kameralnośc 6 lokalowych willi apartamentowych, które mają pozwolić mieszkańcom poczuć kameralną atmosferę i charakter tego miejsca – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnord SA.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Wszystkie apartamenty będą miały przestronne, słoneczne balkony, na najwyższych piętrach – tarasy, a na parterach – ogródki.  Mieszkania zostaną wygodnie połączone z garażami podziemnymi. Polnord zadbał o dobór wysokiej jakości materiałów wykończeniowych w budynku i mieszkaniach oraz o estetykę  przestrzeni wspólnej.

Zobacz: Art Deco w Gdyni

REKLAMA

W pierwszym etapie inwestycji Brama Sopocka powstaje 9 budynków mieszczących 54 apartamenty. Zakończenie tego etapu  jest planowane w drugiej połowie 2015 roku. Do mieszkań powstających w drugim etapie mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w 2016 roku.

Projekt Brama Sopocka cechuje wysoka dbałość o wygodę mieszkańców. Odległości między budynkami pozawalają zachować prywatność, a z okien apartamentów roztacza się widok na panoramę Gdyni. Z jednej strony budynki apartamentowe przylegają do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z drugiej - do opadających łagodnie niezabudowanych wzgórz Jaru Kościerskiego.

 Polecany produkt:  Jak bronić swoich praw przed bankiem, komornikiem, nieuczciwym sprzedawcą?

 Polecany produkt:  Utrzymanie czystości i porządku w gminach - Poradnik

Polecany produkt: Zwrot VAT za materiały budowlane - Poradnik

Kryty basen, stadnina koni, kościół, szkoły oraz sklepy spożywcze zlokalizowane są w pobliżu Bramy Sopockiej. Wkrótce też, w niewielkiej odległości od inwestycji Polnordu, powstanie nowoczesny dworzec szybkiej kolei miejskiej.

Polnord SA. to wiodąca na polskim rynku firma o trzydziestoośmioletnim doświadczeniu w działalności inwestycyjnej, deweloperskiej i budowlanej. Od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient – deweloper. Polnord SA, właściciel banku ziemi - jednego z największych wśród polskich deweloperów, realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i we Wrocławiu. W ofercie spółki znajdują się gotowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowo-biurowe dla wszystkich, którzy cenią staranny dobór lokalizacji, najwyższą jakość wykonania oraz pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

Źródło: Polnord

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Wynajem traci sens? Coraz więcej Polaków wraca do marzenia o własnym M!

Ceny mieszkań się stabilizują, kredyty znów są dostępne, a wynajem coraz droższy. W efekcie Polacy coraz częściej wybierają zakup własnego M zamiast płacenia wysokich czynszów. Czy 2025 to początek wielkiego powrotu do kupowania mieszkań? Sprawdzamy, co się zmieniło i co dziś naprawdę się opłaca.

Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

REKLAMA

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

REKLAMA

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

Za jaką maksymalną kwotę nabywcy poszukują teraz mieszkań?

Do jakiej kwoty poszukuje mieszkań większość kupujących? Przy jakim progu kończy się zdolność kredytowa? Jakie mieszkania można nabyć w tej cenie? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA