REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Nowe mieszkania w centrum Gdańska

Justyna Hek
Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Jeśli poszukujemy nowego mieszkania – od dewelopera – w centrum Gdańska, zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Znajdziemy tu opis najnowszych inwestycji w tej części Trójmiasta. Część z przytoczonych inwestycji została już zrealizowana, część jest nadal w trakcie budowy, jednak w obu przypadkach nadal deweloperzy posiadają mieszkania do sprzedaży.

REKLAMA

Gdańsk

Górski – Tobiasza

Inwestycja na ukończeniu, prace według planu mają potrwać do II kwartału tego roku. Świetna lokalizacja – na granicy Starego i Głównego Miasta najprawdopodobniej przyciągnie klientów. Obiekt szczególnie polecany tym, którzy poszukują większych nieruchomości, ponieważ na terenie tego budynku powstanie wyłącznie czternaście mieszkań trzy- i czteropokojowych o łącznych wymiarach od 81 do 104 m2.

Apartamenty Tartaczna i Panieńska

Jak wskazuje nazwa inwestycji jest ona zlokalizowana w samym centrum Gdańska. Za zaletą tej nieruchomości można uznać niewielką wysokość – cztery kondygnacje i bardzo zróżnicowany metraż – od 34 do 132 m2. Mały minus apartamentów stanowią powierzchnie biurowe umieszczone na dwóch najniższych piętrach. Co ważne, inwestycja jest już ukończona.

Górski – Angielska Grobla

To jedna z dopiero planowanych inwestycji. Angielska Grobla ma powstać blisko Głównego Miasta. Nieruchomość łączyć będzie trzy kwartały budynków o siedmiu kondygnacjach w jeden duży prostokąt. Na najniższych piętrach przewiduje się powstanie punktów usługowych, większość przestrzeni będzie ogólnodostępna, tylko niektóre elementy zostaną wydzielone wyłącznie dla mieszkańców.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Skarbiec Nieruchomości – Apartamenty Stara Winiarnia

Doskonała lokalizacja i kameralność budynków mają zadowolić najbardziej wymagających klientów. Kompleks apartamentów na ulicy Grodzkiej składa się wyłącznie z ośmiu mieszkań o wysokim standardzie i trzech lokali usługowych. Ograniczona jest również ilość miejsc parkingowych – deweloper przewidział ich wyłącznie pięć. Budynek przy ulicy Czopowej to już większa inwestycja, w skład której wchodzą – 20 apartamentów, tyle samo miejsc parkingowych i dwa lokale usługowe. Zaś budynek przy ulicy Rycerskiej został zaadoptowany na hotel. Wyłącznie budynek na Czopowej został zbudowany od podstaw, pozostałe dwa to zabytkowe budowle przystosowane do nowoczesnych standardów.

Szafarnia

Bardzo duża inwestycja znajdująca się naprzeciwko słynnego gdańskiego Żurawia – klienci, którzy kupią tu mieszkania będą mogli podziwiać go ze swoich okien. Łącznie w ramach tej nieruchomości powstało około dwustu apartamentów i kilka lokali usługowych. Inwestycja jest już ukończona, dlatego każdy, kto chciałby kupić jedno z mieszkań może je najpierw obejrzeć.

Zobacz także:  Futura Apartamenty w Gdańsku

Zobacz także:  Apartamenty Aura Gdańsk – mieszkania na wyspie

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowy trend. Rewitalizacja na rynku nieruchomości premium

Rewitalizacja to jeden z ważniejszych elementów strategii planowania przestrzeni miejskiej. Z szacunków spółki Deloitte wynika, że nawet 90% inwestycji na rynku nieruchomości jeszcze w tej dekadzie będzie koncentrować się na rewitalizacji istniejących obiektów. Trend ten dotyczy również nieruchomości premium. 

Pilne! Działkowcy mogą spać spokojnie – nikt im już Rodzinnych Ogródków Działkowych pod budowę osiedli nie zabierze. Jest rozporządzenie ministra rozwoju

Minister rozwoju zrobił obiecany prezent działkowcom na gwiazdkę. Wydał rozporządzenie, które daje im pełną gwarancję nienaruszalności rodzinnych ogródków działkowych ROD przed zakusami deweloperów i innych inwestorów. Okazję ku czemu dawało zmienione niedawno prawo o planowaniu przestrzennym.

Nowe mieszkania – jak się sprzedają?

Po ożywieniu na rynku kredytowym pojawiają się pytania, czy wpłynie ono na wzrost sprzedaży mieszkań. Deweloperzy obserwują większe zainteresowanie zakupem lokali, mimo braku preferencyjnych kredytów i rządowego wsparcia. Czy aktywność klientów rzeczywiście rośnie w ostatnich tygodniach?

Co mają wspólnego pośrednik nieruchomości i consierge?

W dzisiejszym świecie nieruchomości to nie tylko sprzedaż i wynajem – to także kompleksowa obsługa klienta, doradztwo i pomoc na wielu etapach transakcji oraz codziennego życia w nowym miejscu. To właśnie na tym polu przecinają się ścieżki pośrednika nieruchomości i concierge’a. Choć każda z tych profesji pełni odmienną rolę, ich wspólnym celem jest zapewnienie klientom najwyższego komfortu oraz wsparcia, które wykracza poza typowe obowiązki zawodowe.

REKLAMA

Planujesz zakup mieszkania? Cena to nie wszystko. Sprawdź, ile kosztuje eksploatacja

W wydatkach mieszkaniowych istotną składową jest opłata, która w spółdzielniach mieszkaniowych nazywana jest eksploatacyjną, a we wspólnotach mieszkaniowych – zaliczką na koszty zarządu nieruchomością wspólną. Portal GetHome.pl sprawdził, gdzie taka opłata może być niższa. 

Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? [Wskazówki]

Warto negocjować cenę mieszkania z rynku wtórnego. Często cena ofertowa jest elementem strategii marketingowej. To cena transakcyjna odzwierciedla faktyczną wartość nieruchomości. Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? Oto wskazówki, o ile właściciele obniżają ceny mieszkań.

Jaka powinna być minimalna temperatura na klatce schodowej bloku oraz w innych częściach wspólnych?

Rosnące koszty ciepła zachęcają do oszczędzania (np. kosztem temperatury na klatce schodowej bloku). Przepisy sugerują, że nie należy jednak przesadzać. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary. Od 28 kwietnia 2023 r. zmieniły się przepisy dotyczące świadectwa energetycznego. Prawie wszyscy właściciele nieruchomości powinni posiadać ten dokument. Są jednak wyjątki.

REKLAMA

Promocje mieszkaniowe pod koniec roku - na co mogą liczyć klienci? [SONDA]

Koniec roku to czas gorących promocji – nie tylko na świąteczne prezenty, ale także na... mieszkania! Deweloperzy kuszą rabatami, bonusami i elastycznymi warunkami, przekonując, że to idealny moment na zakup M. Czy rzeczywiście warto podjąć taką decyzję teraz? Portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jakie oferty specjalne przygotowano w tym roku i co mogą zyskać kupujący.

Zimowe obowiązki zarządców nieruchomości. Czy tylko odśnieżanie?

Wraz z pierwszym śniegiem zwiększa się ilość pracy dla wielu branż, również zarządzających nieruchomościami. Co należy do obowiązków zarządcy? Nie tylko odśnieżanie. 

REKLAMA