REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Telewizor Samsung UHD 85 cali

Subskrybuj nas na Youtube
Telewizor Samsung UHD S9 85 cali już dostępny w Polsce
Telewizor Samsung UHD S9 85 cali już dostępny w Polsce
Samsung

REKLAMA

REKLAMA

Samsung wprowadził do sprzedaży telewizor o przekątnej 85 cali. UHD S9 85 cali otrzymał nagrodę Best of Innovations Award, którą przyznaje się za wyjątkową stylistykę, wykraczającą poza typowe schematy projektowania. Telewizor o przekątnej ekranu 85 cali wyświetla obraz w jakości UHD, a także wykorzystuje technologię up-scalling, dzięki której obraz o minimalnej rozdzielczości wyświetlany jest w bardzo dobrej jakości. Głośniki, które stanowią integralną część telewizora i są wmontowane w jego ramę, zapewnią nagłośnienie o wartości 120 W (RMS).

REKLAMA

Telewizor Samsung UHD S9 85 cali. fot. Samsung

Samsung UHD S9 85 cali to połączenie nowoczesnego designu oraz technologii. Samsung UHD S9 85 cali posiada wszystkie najważniejsze funkcje platformy Smart TV z 2013 roku: S Recommendation, intuicyjny panel użytkownika Smart Hub, system rozpoznawania poleceń głosowych oraz intuicyjny czujnik ruchu, dzięki któremu telewizorem można sterować za pomocą gestów obydwu dłoni (Smart Interaction). Ponadto, dzięki zestawowi Evolution Kit telewizor będzie mógł być unowocześniany w przyszłości. Samsung planuje, iż o ile będą wymagały tego zmiany w sposobie nadawaniu programów telewizyjnych, przez cztery lata (od daty produkcji TV) po zakupie moduł Evolution Kit będziemy mieli dostęp do rozrywki w najnowocześniejszym wydaniu, bez konieczności kupowania nowego telewizora.

Design i funkcjonalność

Telewizor Samsung UHD S9 zaskakuje zarówno pięknem, jak i funkcjonalnością. Minimalistyczne wzornictwo sprawia, że wykonany z wysokiej jakości metali zasługuje na to, by znaleźć się w galerii sztuki, luksusowym apartamencie lub ekskluzywnym holu.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Telewizor Samsung UHD S9 85 cali. fot. Samsung

Wysoka jakość obrazu

Telewizor o przekątnej ekranu 85 cali zapewnia obraz bardzo wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy jest to sportowy program, czy najnowszy hit kinowy.

REKLAMA

Ultrawysoka rozdzielczość (UHD), znana również pod nazwą 4K, jest czterokrotnie większa od rozdzielczości Full HD. Telewizor maksymalizuje rozdzielczość za sprawą technologii Micro Dimming Ultimate, dzielącej 85-calowy ekran na 1152 strefy. Każda z nich niezależnie reguluje i optymalizuje poziom kontrastu, barw i szczegółów.

Technologia Micro Dimming Ultimate zapewnia krystalicznie czysty, realistyczny i wyrazisty obraz. Model S9 85 cali charakteryzuje się przede wszystkim znacznie większą dynamiką barw. Lokalny proces przyciemniania (Micro Dimming Ultimate) skanuje 240 stref (20x12) panelu podświetlającego, dostosowując jasność każdej strefy. Proces maksymalizuje kontrast pomiędzy obszarami jasnymi i ciemnymi, wyłączając czarne punkty na panelu podświetlającym. W rezultacie otrzymujemy niezwykle realistyczny, kontrastowy obraz z nieomal idealnym odwzorowaniem barw i głęboką czernią.

Nowy telewizor został wyposażony w technologię upscaling, dzięki której można przetworzyć dostępne obecnie treści na rozdzielczość UHD, uzyskując tym samym ostrzejszy obraz. Ponadto rozpoznaje rozdzielczość oryginalnej treści i automatycznie dostosowuje do niej rozmiar ekranu.

Dyskretne głośniki ukryte w ramie

Telewizor Samsung S9 imponuje potężnym dźwiękiem o mocy 120 W wydobywającym się z czterech ukrytych w ramie głośników. Dwa kolejne znajdują się telewizorze. Samsung UHD S9 85 cali stanowi bez wątpienia najlepszy wybór, jeżeli zwracamy uwagę na detale i szukamy telewizora z systemem nagłaśniającym miłym zarówno dla ucha, jak i dla oka.

Sugerowana cena detaliczna: 149 999 PLN

Zobacz także: Jak dobrać rozmiar telewizora?

Zobacz także: Gdzie ustawić telewizor?

Zobacz także: Kino domowe - zasady tworzenia przestrzeni

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy rynek nowych mieszkań zwalnia?

Liczba wydawanych pozwoleń na budowę oraz rozpoczętych inwestycji mieszkaniowych maleje. Czy deweloperzy modyfikują swoje strategie i przesuwają terminy realizacji nowych projektów? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Wynajem traci sens? Coraz więcej Polaków wraca do marzenia o własnym M!

Ceny mieszkań się stabilizują, kredyty znów są dostępne, a wynajem coraz droższy. W efekcie Polacy coraz częściej wybierają zakup własnego M zamiast płacenia wysokich czynszów. Czy 2025 to początek wielkiego powrotu do kupowania mieszkań? Sprawdzamy, co się zmieniło i co dziś naprawdę się opłaca.

Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

REKLAMA

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

REKLAMA

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

REKLAMA