REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Trendy wnętrzarskie 2013 – aranżacja salonu

REKLAMA

REKLAMA

Trendy wnętrzarskie 2013 roku w aranżacji salonu stawiają na lekkie, przestrzenne meble, unikamy tradycyjnych meblościanek. Aranżacja salonu w 2013 roku zgodnie z trendami wnętrzarskimi powinna uwzględniać designerskie meble, na topie jest asymetria. W cenie jest też korzystanie z naturalnych materiałów, czyli wszystko pod znakiem ekologii.

Stawiamy na przestrzeń

Minęły czasy ciężkich kredensów i segmentów zajmujących całą długość ściany. Dziś, wybierając meble, warto postawić przede wszystkim na elegancki minimalizm, który nie przytłoczy pokoju i nie zabierze naturalnego światła. Mieszkanie powinno być przede wszystkim funkcjonalne – urządzone tak, by aranżacja nie przeszkadzała, a stanowiła integralną część życia domowników.

REKLAMA

Decydując się na konkretną stylizację, warto myśleć o przestrzeni w sposób całościowy. Dobrym pomysłem jest położenie nacisku na jeden, centralny element aranżacji. W kolekcji Kassel marki Bydgoskie Meble takim elementem mogą być asymetrycznie przeszklone witryny w salonie, w sypiali – łóżko Corano z nowocześnie zaprojektowanym wezgłowiemmówi Paweł Pawełkiewicz, Brand Manager marki Bydgoskie Meble.

Fot. Bydgoskie Meble

Zobacz także: Salon, kuchnia i sypialnia – jakie wybrać oświetlenie

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Asymetria i oryginalność

Rok 2013 przynosi szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Meble nowoczesne cechują asymetryczne linie, wyraziste formy, niestandardowe detale. Bogate w designerskie rozwiązania nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu – dzięki połączeniu różnych faktur dadzą nieskończoną możliwość zestawień. Trendy w tym sezonie zadowolą także tych, którzy cenią sobie dobrze sprawdzone, tradycyjne wybory. Stawiając na klasyczne wzory, projektanci skupili się na drewnie i dużych płaszczyznach, które zachowują jednak smukłą sylwetkę. Dobrym pomysłem dla niezdecydowanych będzie znalezienie równowagi między tymi dwoma propozycjami i czerpanie inspiracji z nieograniczonej niczym wyobraźni.

Zobacz także: Kolory ziemi w salonie

Fot. Bydgoskie Meble

Moda na ekologię

Pewną tendencją, utrzymującą się w trendach meblarskich, jest powrót do neutralnych, spokojnych kolorów, przywołujących na myśl przebywanie na łonie natury. Ciepłe beże i brązy, wyważone kremy i głębokie wiśnie stanowią zaproszenie do przełamania kompozycji odważnymi, kontrastującymi dodatkami. Utrzymuje się także klasyka stylu minimalistycznego: połyskliwa biel, kontrastowo zestawiona z czernią i szarości łączone ze szkłem i chromowanymi elementami.

Zobacz także: Lampy z naturalnych materiałów

Fot. Bydgoskie Meble

Moda na ekologię

Ciepło i domowo czy oszczędnie i elegancko – wystrój wnętrz zależy od charakteru i indywidualnych upodobań domowników. Ile różnych osobowości, tyle pomysłów na stworzenie przestrzeni, która będzie spełniać wszystkie oczekiwania użytkowników. Rok 2013 pokazuje, że siłą projektu jest pomysł, który z pomocą wyobraźni stworzy niepowtarzalny klimat każdego mieszkania.

Zobacz także: Aranżacja mieszkania za rozsądną cenę

Źródło: Materiały prasowe

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowy trend. Rewitalizacja na rynku nieruchomości premium

Rewitalizacja to jeden z ważniejszych elementów strategii planowania przestrzeni miejskiej. Z szacunków spółki Deloitte wynika, że nawet 90% inwestycji na rynku nieruchomości jeszcze w tej dekadzie będzie koncentrować się na rewitalizacji istniejących obiektów. Trend ten dotyczy również nieruchomości premium. 

Pilne! Działkowcy mogą spać spokojnie – nikt im już Rodzinnych Ogródków Działkowych pod budowę osiedli nie zabierze. Jest rozporządzenie ministra rozwoju

Minister rozwoju zrobił obiecany prezent działkowcom na gwiazdkę. Wydał rozporządzenie, które daje im pełną gwarancję nienaruszalności rodzinnych ogródków działkowych ROD przed zakusami deweloperów i innych inwestorów. Okazję ku czemu dawało zmienione niedawno prawo o planowaniu przestrzennym.

Nowe mieszkania – jak się sprzedają?

Po ożywieniu na rynku kredytowym pojawiają się pytania, czy wpłynie ono na wzrost sprzedaży mieszkań. Deweloperzy obserwują większe zainteresowanie zakupem lokali, mimo braku preferencyjnych kredytów i rządowego wsparcia. Czy aktywność klientów rzeczywiście rośnie w ostatnich tygodniach?

Co mają wspólnego pośrednik nieruchomości i consierge?

W dzisiejszym świecie nieruchomości to nie tylko sprzedaż i wynajem – to także kompleksowa obsługa klienta, doradztwo i pomoc na wielu etapach transakcji oraz codziennego życia w nowym miejscu. To właśnie na tym polu przecinają się ścieżki pośrednika nieruchomości i concierge’a. Choć każda z tych profesji pełni odmienną rolę, ich wspólnym celem jest zapewnienie klientom najwyższego komfortu oraz wsparcia, które wykracza poza typowe obowiązki zawodowe.

REKLAMA

Planujesz zakup mieszkania? Cena to nie wszystko. Sprawdź, ile kosztuje eksploatacja

W wydatkach mieszkaniowych istotną składową jest opłata, która w spółdzielniach mieszkaniowych nazywana jest eksploatacyjną, a we wspólnotach mieszkaniowych – zaliczką na koszty zarządu nieruchomością wspólną. Portal GetHome.pl sprawdził, gdzie taka opłata może być niższa. 

Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? [Wskazówki]

Warto negocjować cenę mieszkania z rynku wtórnego. Często cena ofertowa jest elementem strategii marketingowej. To cena transakcyjna odzwierciedla faktyczną wartość nieruchomości. Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? Oto wskazówki, o ile właściciele obniżają ceny mieszkań.

Jaka powinna być minimalna temperatura na klatce schodowej bloku oraz w innych częściach wspólnych?

Rosnące koszty ciepła zachęcają do oszczędzania (np. kosztem temperatury na klatce schodowej bloku). Przepisy sugerują, że nie należy jednak przesadzać. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary. Od 28 kwietnia 2023 r. zmieniły się przepisy dotyczące świadectwa energetycznego. Prawie wszyscy właściciele nieruchomości powinni posiadać ten dokument. Są jednak wyjątki.

REKLAMA

Promocje mieszkaniowe pod koniec roku - na co mogą liczyć klienci? [SONDA]

Koniec roku to czas gorących promocji – nie tylko na świąteczne prezenty, ale także na... mieszkania! Deweloperzy kuszą rabatami, bonusami i elastycznymi warunkami, przekonując, że to idealny moment na zakup M. Czy rzeczywiście warto podjąć taką decyzję teraz? Portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jakie oferty specjalne przygotowano w tym roku i co mogą zyskać kupujący.

Zimowe obowiązki zarządców nieruchomości. Czy tylko odśnieżanie?

Wraz z pierwszym śniegiem zwiększa się ilość pracy dla wielu branż, również zarządzających nieruchomościami. Co należy do obowiązków zarządcy? Nie tylko odśnieżanie. 

REKLAMA