REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Spiżarnia w kuchni

Każda gospodyni domowa chciałaby posiadać spiżarnię w kuchni. Fot. INDECO
Każda gospodyni domowa chciałaby posiadać spiżarnię w kuchni. Fot. INDECO
Indeco
Indeco

REKLAMA

REKLAMA

Spiżarnia w kuchni to praktyczne i jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie. Każda gospodyni domowa chciałaby posiadać spiżarnię w kuchni. Czy jest to możliwe w każdym wnętrzu?

Spiżarnia przydaje się zwłaszcza w kuchni, w której często tworzymy kulinarne arcydzieła. Kuchnia to przede wszystkim miejsce, gdzie przyrządzasz posiłki, rano spędzasz czas podczas śniadania ze swoją rodziną. Kuchnia to także często najlepsze pomieszczenie do spokojnej rozmowy w przytulnej atmosferze z najlepszą przyjaciółką czy do wspólnego gotowania razem z rodziną.

REKLAMA

Zobacz także: Wszystko o projektowaniu i aranżacji kuchni

REKLAMA

Kuchnie są różne. Mają rozmaite kształty, wymiary, układ ścian. Czasem kuchnie są osobnym pomieszczeniem, czasem stanowią przestrzeń otwartą połączoną z salonem. Niekiedy wygląd naszej kuchni odzwierciedla styl naszego życia. Niewielka, prosta, nowoczesna i funkcjonalna kuchnia będzie charakterystyczna dla młodej dynamicznej osoby, która mało czasu spęcza w domu, a posiłki je przeważnie na mieście. Z kolei duża kuchnia, połączona z salonem będzie doskonałym rozwiązaniem dla rodziny, która ceni sobie czas spędzony w domowym zaciszu.

Niezależnie od wielkości pomieszczenia kuchennego należy pamiętać o odpowiednim rozplanowaniu przestrzeni. Kuchenne szafki i sprzęty AGD to nie wszystko. Przydatna może okazać się spiżarnia. Jednak nadal nie jest ona standardem, a osoby mające małe mieszkania, po prostu nie mogą sobie na nią pozwolić. Dlatego warto zastąpić ją szafą wnękową, która może pełnić funkcję podręcznej spiżarni. – Taka szafa powinna pomieścić słoiki z przetworami, torby z cukrem i z mąką, a także makarony, kaszę, ryż i inne produkty, które nie są codziennie wykorzystywane podczas gotowania – mówi przedstawiciel Indeco S.A. Szafa wnękowa w kuchni jest także doskonałym miejscem do przechowywania napojów, warzyw czy innych produktów nie wymagających chłodzenia.

Zobacz także: Aranżacja kuchni w drewnie i w szarościach

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Ważne, aby szafa w kuchni była odpowiednio dostosowana do stylu i kolorystyki pomieszczenia. – Taka szafa powinna przede wszystkim spełniać oczekiwania osoby użytkującej. Zawsze musimy pamiętać, aby półki były odpowiednio wytrzymałe i aby miały odpowiednią wysokość. Wnętrze szafy kuchennej powinno być inaczej rozplanowane niż szafy np. w sypialni. – dodaje przedstawiciel Indeco S.A.

Dobrym rozwiązaniem kolorystycznym w szafach kuchennych są fronty np. z płyty laminowanej dostępnej w kilkudziesięciu kolorach lub z matowego szkła. Do tego należy wybrać pasujące profile – podsumowuje przedstawiciel INDECO.

Źródło: materiały prasowe

Spiżarnia w kuchni to praktyczne i jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie. Fot. INDECO
Indeco
Indeco
Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Zdolność kredytowa Polaków w maju 2024 r. Kto ile może pożyczyć na mieszkanie? Co dalej w latach 2024-2026? Będą podwyżki i tańsze kredyty?

Zdolność kredytowa w przypadku kredytów hipotecznych (mieszkaniowych) jest w maju 2024 r. wyższa niż pod koniec 2021 roku, czyli przed serią podwyżek stóp procentowych. Jest tak mimo, iż aktualne oprocentowanie kredytów jest 2-3 razy wyższe niż niecałe 3 lata temu. Tak wynika z danych zebranych przez HREIT. Tak pozytywna sytuacja dla potencjalnych kredytobiorców wynika przede wszystkim ze wzrostu wynagrodzeń.

Stal koroduje a materiały kompozytowe nie. W czym jeszcze są lepsze od tradycyjnych materiałów?

W dziedzinach takich jak inżynieria, budownictwo czy projektowanie, materiały kompozytowe zrewolucjonizowały sposób, w jaki myślimy o wytrzymałości, lekkości i trwałości konstrukcji. Te niezwykłe cechy czynią je jednymi z coraz powszechniej stosowanych materiałów, wykorzystywanych z powodzeniem w wielu branżach. Co warto o nich wiedzieć i dlaczego są tak wyjątkowe? O tym poniżej.

Nieruchomości w Tajlandii kuszą niską ceną, ale jest pewien haczyk

Nieruchomości za granicą stają się coraz bardziej pożądane. To z jednej strony inwestycja, a z drugiej własne miejsce na urlop. Jednym z popularniejszych krajów do zakupu nieruchomości jest Tajlandia. 

Jakie udogodnienia cenią mieszkańcy i poszukują ich nabywcy nowych mieszkań od deweloperów

Oceniając przydatność rozwiązań funkcjonalnych stosowanych na osiedlach mieszkaniowych, Polacy na równi z zaawansowanymi innowacjami z obszaru automatyki mieszkaniowej cenią prostsze elementy poprawiające komfort codziennego życia, np. filtry zmiękczające i uzdatniające wodę czy stojaki rowerowe. Deweloperzy biorą to coraz częściej pod uwagę budując nowe osiedla.

REKLAMA

Wsparcie na wymianę dachów z azbestem. Masz czas do 30 września 2025 r.

Rolnicy zyskają dodatkowe 6 miesięcy na wymianę pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest. 

Skąd deweloperzy biorą pieniądze

Jak deweloperzy finansują inwestycje mieszkaniowe? Czy korzystają ze środków własnych, finansowania bankowego czy wchodzą w partnerstwo inwestycyjne? 

Opłaty za odpady komunalne - MKiŚ pisze nowe przepisy. Upowszechnienie metody „od osoby” i zasady „zanieczyszczający płaci”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska pracuje nad zmianami w przepisach dotyczących naliczania opłat za odpady komunalne - napisała w piśmie do Rzecznika Praw Obywatelskich, wiceminister klimatu Anita Sowińska.

Mieszkaniowa inflacja z ostatnich dwóch lat. Ile wynosi?

Skutki rosnącej inflacji Polacy odczuwali już dwa lata temu. Koszyk podstawowych zakupów mocno podrożał. A jak w tym czasie zmieniły się koszty utrzymania domów i mieszkań? Sprawdzamy. 

REKLAMA

Mieszkanie na start 2024 - kto może skorzystać? Od kiedy? Jakie dopłaty, warunki i limity?

Mieszkanie na start ma wejść w życie już jesienią 2024 roku. Jego czas trwania przewidziany jest do końca 2027 roku, a kredyt z niższym oprocentowaniem musi zostać udzielony na co najmniej 15 lat. O czym jeszcze warto wiedzieć? Zebraliśmy najważniejsze informacje w pigułce.

Nowe regulacje metody pomiaru hałasu emitowanego przez urządzenia używane na zewnątrz pomieszczeń

Zmienią się metody pomiaru hałasu emitowanego przez urządzenia używane na zewnątrz pomieszczeń. Od kiedy nowe regulacje? 

REKLAMA