REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Kompleks mieszkaniowy Galaktyka we Wrocławiu

Kompleks mieszkaniowy Galaktyka powstanie na wrocławskim Muchoborze.
Kompleks mieszkaniowy Galaktyka powstanie na wrocławskim Muchoborze.
Media

REKLAMA

REKLAMA

Kompleks mieszkaniowy Galaktyka powstanie na wrocławskim Muchoborze. Inwestycję Galaktyka realizuje firma Portero.

Obiekt składa się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków zawierających łącznie 150 mieszkań, głównie 2- i 3-pokojowych oraz kawalerek. Ich powierzchnia kształtuje się od 33 do 88 mkw. Cena metra kwadratowego jest uzależniona od umiejscowienia lokalu i wynosi od 4900 zł do 6200 zł brutto. Do każdego mieszkania przynależy parking podziemny wliczony w cenę. Pierwszy budynek inwestycji zostanie oddany do użytku w III kwartale 2012 roku.

REKLAMA

REKLAMA

– Dostępne powierzchnie zostały dopasowane do aktualnego zapotrzebowania rynku. – mówi Ramón Portero Toribio, dyrektor firmy Portero – Obecnie poszukiwane są przede wszystkim mieszkania o metrażu około 50 mkw. Wśród zainteresowanych są single, młode małżeństwa, dla których będzie to pierwsze mieszkanie, jak również rodziny z dziećmi szukające większego lokum.

Galaktyka to nowoczesny projekt architektoniczny oraz przestronne i funkcjonalne wnętrza o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkania są wyposażone w loggie, balkony lub tarasy. Atutem inwestycji jest dogodny dojazd do centrum i liczne połączenia autobusowe. Obiekt jest zlokalizowany 6,5 km od centrum Wrocławia, w pobliżu nowej obwodnicy i ważnych węzłów komunikacyjnych. W okolicy znajduje się dużo zieleni i terenów rekreacyjnych. Nieopodal mieszczą się ponadto centra handlowe, w tym popularny Futura Park (Factory). Ta część Wrocławia cieszy się ostatnio bardzo dobrą renomą oraz coraz większym zainteresowaniem kupujących.

Zobacz także: Powstanie II etap inwestycji Krypska

REKLAMA

Projekt architektoniczny powstał w oparciu o analizę sąsiedniej zabudowy. Budynki nawiązują do otoczenia wysokością, spadkami dachów i formą architektoniczną. Realizowane na planie dwóch skierowanych do siebie liter „C” tworzą wewnętrzny dziedziniec z tarasami, zaprojektowaną zielenią i placem zabaw dla dzieci. Rytm na elewacji od strony zewnętrznej budynków wprowadzają wysunięte klatki schodowe, a od strony wewnętrznej balkony i loggie. Pod dziedzińcem powstanie parking podziemny obsługiwany przez dwie rampy. Platformy umożliwią osobom niepełnosprawnym i rodzicom z wózkami dziecięcymi dostęp z poziomu garażu na kondygnację parteru, a zadaszone rampy – z poziomu terenu do mieszkań parteru.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Wokół budynków zaprojektowano drogę wewnętrzną zapewniającą wygodną komunikację kołową, niekolidującą z ruchem pieszym. Całość inwestycji otacza zieleń niska, a od strony ulicy Gagarina przewidziano szpaler drzew. Nad realizacją projektu czuwa pracownia architektoniczna Ozone.

Sprzedaż mieszkań została powierzona Panoramie Nieruchomości. Chcąc zachęcić potencjalnych nabywców do zakupu nieruchomości, deweloper oferuje elastyczny system płatności umożliwiający spłatę w ratach.

Zobacz także: Czy warto poczekać z kupnem mieszkania?

Grupa Portero to nowy gracz na wrocławskim rynku. Oprócz osiedla na Gagarina spółka realizuje jeszcze dwie inwestycje mieszkaniowe w Leśnicy oraz Jagodnie.

Źródło: materiały prasowe

Inwestycję Galaktyka realizuje firma Portero.
Media
Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Raty kredytu hipotecznego można obniżyć zmieniając polisę ubezpieczenia na życie, jak to zrobić i ile można zaoszczędzić

Umowy o kredyt bankowy są tak skonstruowane, że skorzystanie z zabezpieczenia w postaci polisy za życie za pośrednictwem banku udzielającego kredytu oznacza niższą marżę. Standardowo dotyczy to pierwszego kilkuletniego okresu kredytu. Potem jednak zmiana umowy ubezpieczenia może dać nawet kilka tysięcy oszczędności w kosztach jego obsługi.

Jak kupić mieszkanie za 50% ceny? Jest jeden sposób

Okazuje się, że ceny wywoławcze mieszkań dostępnych na licytacjach komorniczych są od 20% do nawet 55% niższe. Jak zatem wziąć udział w licytacji komorniczej i kupić dużo taniej mieszkanie? Jest kilka rzeczy, o którym trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do takiej licytacji.

Najchętniej w bloku lub kamienicy i blisko centrum. Takich mieszkań szuka Pokolenie Z

W dorosłość a więc także na rynek nieruchomości jako konsumenci zaczynają wkraczać przedstawiciele pokolenia Z. To jakich mieszkań w jakich lokalizacjach szukają, już teraz zaczyna kształtować trendy w całym sektorze mieszkaniowym. Jakie są ich preferencje mieszkaniowe?

Dlaczego mieszkania w Polsce wciąż drożeją? Jest kilka głównych przyczyn

Ceny nieruchomości w Polsce rosną w zawrotnym tempie, stawiając nas pod tym względem w czołówce Unii Europejskiej. Szczególnie dotyka to małych mieszkań w dużych miastach. Główne przyczyny? Rosnący popyt, inflacja i wzrost płac, jednak według ekspertów czynników stymulujących jest więcej. W tym np. regulacje prawne, formalności z nimi związane i koszty ich realizacji.

REKLAMA

Ulga termomodernizacyjna coraz mniej popularna. Ile można zaoszczędzić?

Podatkowa ulga termomodernizacyjna wzbudza coraz mniejsze zainteresowanie. Znacznie większym powodzeniem cieszy się dopłata w programie "Czyste Powietrze". Dane podaje portal GetHome.pl.

Bezpieczny Kredyt 2%: banki rozpatrzyły już wszystkie wnioski kredytowe. Na co poszło najwięcej kredytów hipotecznych, odpowiedź zaskakująca

Kto zdążył złożyć wniosek o Bezpieczny Kredyt 2% na ostatnią chwilę, ten musiał czekać nawet do końca marca na kredyt hipoteczny pozwalający sfinalizować planowaną inwestycję mieszkaniową. Na co zostały przeznaczone kredyty? O dziwo, najwięcej nie trafiło do deweloperów, bo to nie nowe mieszkania były preferowane.

Ceny mieszkań w 2024 r. w 6 największych miastach Polski - wykres, prognozy

Jakie są ceny mieszkań w 2024 roku? Oto wykresy i prognozy Polskiego Instytutu Ekonomicznego uwzględniające cenę za 1 m2 mieszkania w 6 największych miastach Polski. Ceny za 1 m2 mieszkania wyhamowały. Gdzie ceny rosły najszybciej, a gdzie spadały?

Pierwsze półrocze na rynku nieruchomości. Sprzedaż mieszkań w liczbach

Pierwsza połowa roku za nami, deweloperzy mogą podsumować sprzedaż mieszkać w tych sześciu miesiącach. Czy jest lepiej w porównaniu do poprzednich kwartałów? 

REKLAMA

Czy wrócą kredyty hipoteczne z wkładem własnym poniżej 10%?

Nie tak dawno wkład własny poniżej 10% do kredytu hipotecznego był rzadkością. Co zmienił w tej kwestii program Bezpieczny Kredyt 2%? 

Hipoteka odwrócona – fakty i mity o usłudze finansowej

Hipoteka odwrócona to usługa finansowa, która skierowana jest głównie do osób starszych. Usługa, chociaż dostępna już od lat, nadal wywołuje wiele pytań. Czy po zawarciu umowy o dożywocie spadkobiercy będą mogli odziedziczyć nieruchomość? Czy od zawartej umowy można odstąpić? W którym momencie emeryt przestaje być właścicielem mieszkania? Kto, po podpisaniu takiej umowy, płaci czynsz, ubezpieczenie i podatki za mieszkanie lub dom?

REKLAMA