REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Nowa inwestycja Layetana Developments Polska przy ulicy Rydygiera w Warszawie

Nowa inwestycja Layetana Developments Polska powstanie w Warszawie na Żoliborzu. Fot. Layetana Developments Polska.
Nowa inwestycja Layetana Developments Polska powstanie w Warszawie na Żoliborzu. Fot. Layetana Developments Polska.
Layetana Developments Polska
Layetana Developments Polska

REKLAMA

REKLAMA

Nowa inwestycja Layetana Developments Polska powstanie w Warszawie przy ulicy Rydygiera. Projekt nazywa się sPlace – smart living. Inwestycja będzie składać się z 66 apartamentów.

– Kolejna inwestycja to dowód na to, że jesteśmy mocniej zaangażowani na polskim rynku nieruchomości. Doceniają nas polscy klienci i właśnie dlatego chcielibyśmy sprostać ich wysokim wymaganiom. Odpowiedzią na potrzeby zamożniejszych i nowoczesnych mieszkańców Warszawy jest sPlace – smart living. To wyjątkowe zestawienie praktyczności i elegancji. To także nowy sposób życia. – mówi Maciej Mosiej, Dyrektor Zarządzający Layetana Developments Polska.

REKLAMA

REKLAMA

Nowe przedsięwzięcie Layetana Developments Polska to realizacja idei smart living. Jest to połączenie modernistycznego stylu architektury z zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających życie mieszkańcom. Każdy z klientów będzie mógł wybrać układ pomieszczeń spośród gotowych opcji. Dodatkowo, dla pierwszych mieszkańców przygotowane zostały apartamenty w formie otwartej przestrzeni, gotowej do zaprojektowania i w niemal dowolnej aranżacji.

Ponadto, sPlace zapewni szereg udogodnień takich jak: usługi concierge, dodatkowa izolacja oszczędzająca ciepło i energię, przyłącze ciepłej wody do pralek i zmywarek, gniazdko elektryczne do ładowania aut hybrydowych na każdym miejscu parkingowym, możliwość umycia samochodu w podziemnym parkingu, jeden klucz otwierający drzwi do mieszkania i innych części nieruchomości czy też centralny wyłącznik światła w każdym z apartamentów.

– Smart living to nowy styl życia w mieście. Chcemy, aby nasi klienci oddali część swoich codziennych obowiązków w ręce concierge. Nasza propozycja to mądry wybór i przemyślana inwestycja – mówi Justyna Kałuża, Business Manager Layetana Developments Polska.

Zobacz także: Warszawa: które dzielnice są najatrakcyjniejsze dla deweloperów?

Dalszy ciąg materiału pod wideo

REKLAMA

W sPlace – smart living zastosowano także szereg technicznych rozwiązań. Mieszkania zostaną wyposażone w infrastrukturę, która ułatwi podłączenie klimatyzacji, telewizji satelitarnej, kablówki czy też telefonu. Montaż większości urządzeń będzie odbywał się w wyznaczonych miejscach bez dużej ingerencji wewnątrz apartamentów. Łatwiejsza będzie także instalacja funkcji „inteligentnego domu”, dzięki którym możliwe będzie zdalne sterowanie żaluzjami, energią elektryczną oraz systemami bezpieczeństwa.

– Nowoczesne apartamenty powinny posiadać uniwersalne łącza sieciowe. Dlatego postanowiliśmy przekazać mieszkańcom routery, które zapewnią łączność w technologii Wi-Fi. Dzięki tej usłudze nasi klienci uzyskają dostęp do Internetu w każdym miejscu swojego mieszkania tuż po jego odbiorze – dodaje Justyna Kałuża. 


Pierwszy etap nowej realizacji Layetana Developments Polska to budynek składający się z 66 apartamentów o metrażu od 24 do 174 mkw. Każdy z nich połączony został z dodatkowymi pakietami usług i udogodnień, które znajdą praktyczne zastosowanie w każdym domu. Dla bardziej wymagających klientów przygotowana została oferta sLoft. Są to dwupoziomowe, przestronne mieszkania o najwyższym standardzie z wysokim na ponad  5 metrów salonem. Będą one doskonale doświetlone dzięki zastosowaniu dużych okien i instalacji dodatkowych świetlików w wybranych apartamentach. Autorem eleganckiego i minimalistycznego projektu jest pracownia Mąka Sojka Architekci.

– Do wykończenia nieruchomości zostaną wykorzystane specjalnie wyselekcjonowane materiały takie jak blacha patynowana w kolorze rdzy, drewno, stal oraz szkło. Co więcej, na fasadzie budynku nie znajdziemy tynku – dodaje Maciej Mosiej.

W sPlace – smart living stworzony zostanie również duży teren zielony z przestronnym patio o wymiarach boiska piłkarskiego. Uzupełnieniem kompozycji będą elementy małej architektury takie jak starannie zaprojektowane ławy, kosze oraz ławki. 

– Na terenie inwestycji zostanie stworzony deptak, który zostanie zaaranżowany w stylu barcelońskiej La Rambla. Wierzymy, że znajdzie on wielu zwolenników wśród spacerowiczów i wielbicieli spotkań na wolnym powietrzu – dodaje Justyna Kałuża.

Z myślą o najmłodszych, w sPlace – smart living stworzony zostanie nowoczesny plac zabaw. Dodatkowo, na terenie nieruchomości znajdzie się również klub dla dzieci, gdzie można będzie korzystać z codziennej rozrywki oraz organizować zamknięte imprezy np. z okazji urodzin.

– Jesteśmy świadomi potrzeb rynku. Chcemy, aby nasza oferta była kompleksowa i odpowiadała wymaganiom współczesnej rodziny. Wierzymy, że nasza inwestycja znajdzie wielu zwolenników wśród klientów warszawskiego rynku nieruchomości – dodaje Maciej Mosiej.

Zobacz także: Penthouse’y dla rodzin i singli nad Bałtykiem

Źródło: materiały prasowe

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Zimowe obowiązki zarządców nieruchomości. Czy tylko odśnieżanie?

Wraz z pierwszym śniegiem zwiększa się ilość pracy dla wielu branż, również zarządzających nieruchomościami. Co należy do obowiązków zarządcy? Nie tylko odśnieżanie. 

Ile kosztuje trzypokojowe mieszkanie od dewelopera?

Ile trzeba mieć na trzypokojowe mieszkania od dewelopera? Gdzie kupimy najtaniej, a gdzie nieruchomości są najdroższe? W jakich przypadkach można liczyć na rabat? 

Palenie drewnem kawałkowym się opłaca. Piece, kominki i inne nowoczesne urządzenia zduńskie tanio i efektywnie ogrzewają mieszkania

Drewno kawałkowe należy do odnawialnych źródeł energii (OZE), co czyni je jednym z bardziej ekologicznych i przyjaznych środowisku paliw. Urządzenia zduńskie, w których można palić drewnem (takie jak piece, kominki, kuchnie kaflowe czy piece akumulacyjne) od lat cieszą się uznaniem, a ich zastosowanie we współczesnym budownictwie stale rośnie. Nowoczesne zduństwo to harmonijne połączenie tradycyjnych metod rzemieślniczych z innowacyjnymi technologiami oraz współczesnymi materiałami. Takie podejście oferuje liczne zalety, dzięki którym cieszy się coraz większym uznaniem we współczesnym świecie. Jakie są główne zalety tych urządzeń oraz ich rola w świetle wymagań technicznych WT2021? 

Wynajem krótkoterminowy w Polsce - jakie zmiany czekają najemców i wynajmujących. Jakie ograniczenia stosuje się w Europie?

Najem krótkoterminowy stał się w ostatnich latach jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi rynku nieruchomości. Branża mierzy się jednak z różnymi wyzwaniami, a pomysły ich rozwiązania wywołują falę komentarzy – choćby ostatnio wokół wypowiedzi Pani Minister Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz związanej z potrzebami wprowadzenia zmian w tym obszarze.

REKLAMA

Czy ziemię rolną może kupić tylko rolnik?

Czy ziemię rolną może kupić tylko rolnik? Kto może kupić ziemię rolną? Jakich formalności należy dopełnić? Czy na ziemi rolnej można wybudować dom? 

Umowa kredytowa w dolarach lub euro. Czy można ją unieważnić?

Jeśli mówimy o kredytach w obcej walucie, to najczęściej myślimy o kredytach frankowych. Ale jest wielu kredytobiorców, którzy zaciągnęli kredyty indeksowane lub denominowane do innych walut, takich jak dolar amerykański czy euro. Oni również mogą dochodzić swoich praw na drodze sądowej i m.in. domagać się ustalenia nieważności swoich umów kredytowych.

Jeżeli nie dopełnisz tych obowiązków, w przypadku pożaru, ubezpieczyciel nie wypłaci Ci odszkodowania. Obowiązek cyklicznych przeglądów kominiarskich i czyszczenia przewodów kominowych

Na każdym właścicielu i zarządcy nieruchomości ciąży obowiązek cyklicznych przeglądów kominiarskich oraz czyszczenia przewodów kominowych dymowych, spalinowych i wentylacyjnych. Niedopełnienie powyższych obowiązków to nie tylko ryzyko mandatu, ale również zagrożenie dla życia mieszkańców budynku oraz ryzyko utraty całego dobytku, w przypadku dojścia do pożaru spowodowanego niewłaściwym stanem technicznym przewodów kominowych. 

Wojna nerwów między sprzedającymi a kupującymi mieszkania przybiera na sile. A co z cenami, czy wskutek tego mocno ruszą w dół

Sprzedaż mieszkań na rynku wtórnym spada wolniej niż na rynku deweloperskim. Klienci wolą mieszkanie gotowe do zamieszkania, najlepiej z garażem. Ale i tu trwa wojna nerwów – między chcącymi sprzedać nieruhomoć szybko a stawiającymi na kupno po jak najniższej cenie.

REKLAMA

Studenci z zagranicy ratują rynek najmu mieszkań w wielu miastach, zwłaszcza w tych, które niekoniecznie są metropoliami

Wzrost liczby studentów z innych krajów sprawił, że łączna liczba osób studiujących w Polsce przestała spadać. Dane GUS potwierdzają, że wzrost udziału zagranicznych studentów jest bardzo widoczny. W niektórych województwach stanowią oni ponad 10% wszystkich studiujących. 

Budownictwo: rok 2024 jednym z najtrudniejszych od 20 lat

Budownictwo wyhamowało. Rok 2024 jest jednym z najtrudniejszych dla branży od 20 lat. Co jest powodem kryzysu i z jakich rozwiązań można skorzystać? Jak przyczynił się do tego problem z kredytem na start?

REKLAMA