REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Meble światowej sławy sławy architekta Erica Kustera – niebawem w Polsce

Meble światowego projektanta gwiazd Erica Kustera – niebawem w Polsce. Fot. Materiały prasowe
Meble światowego projektanta gwiazd Erica Kustera – niebawem w Polsce. Fot. Materiały prasowe
Media

REKLAMA

REKLAMA

Eric Kuster jest światowej sławy sławy architektem wnętrz, który od wilu lat projektuje wnętrza domów największych gwiazd kina, muzyki i sportu. Eric Kuster jest także założycielem luksusowej marki mebli, które sygnuje swoim nazwiskiem. Od kwietnia jego autorskie projekty foteli, sof czy łóżek będą dostępne w Polsce.

Eric Kuster  – kilka słów o architekcie

Eric Kuster rozpoczął swoją karierę w 1989 roku w branży tekstylnej, kiedy został dyrektorem kreatywnym holenderskiej manufaktury Chivasso. W ramach firmy powołał do życia markę Carlucci, która pod jego wodzą stała się jednym z wiodących brandów w kraju. Niesłychane wyczucie kolorów, nieszablonowość i kreatywność sprawiły, że Kuster zdobywał coraz większą popularność w świecie wnętrzarskim. Wkrótce rozpoczął samodzielną działalność projektową. Na przestrzeni zaledwie kilku lat stał się jednym z ulubionych architektów najbardziej znanych przedstawicieli świata muzyki, kina i sportu. Zaprojektował wnętrza domów m.in. dla Nasa, Kelis, Alicii Keys, czy Davida Guetty. Kuster przygotował również koncepcję wnętrz dla wielu wybitnych pilkarzy takich jak Zinedine Zidane, Johan Cruijff, Robin van Persie i Samuel Eto’o.

REKLAMA

Eric Kuster

Luksusowe meble

Marka Eric Kuster powstała z inicjatywy architekta w 2005 roku wraz z prezentacją pierwszej kolekcji ręcznie wykonywanych, luksusowych mebli. W kolejnych latach Eric Kuster prezentował nie tylko meble, ale również ekskluzywne tkaniny oraz dywany dedykowane do najbardziej prestiżowych wnętrz prywatnych i użytkowych. Pierwszy showroom pod szyldem Erica Kustera otwarty został w 2009 roku na Ibizie, kolejny w 2010 roku w Antwerpii. Obecnie artysta ma swoje salony firmowe m.in. w Amsterdamie, Dubaju, Moskwie i Nowym Jorku. Meble z pracowni Erica Kustera charakteryzują się wytworną, klubową, często ekstrawagancką stylistyką. Projektant nie boi się łączenia różnych materiałów i faktur. Bardzo często w jego stylizacjach pojawia się skóra, zamsz czy futro. Kuster odważnie podchodzi również do wybory kolorystyki swoich mebli, które prezentowane są m.in. w złotej, srebrnej lub fioletowej odsłonie.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Marka Eric Kuster w Polsce

Meble sławnego projektanta już wkrótce dostępne będą również w Polsce. Od kwietnia marka Eric Kuster dołączy do portfolio wyselekcjonowanych, holenderskich produktów oferowanych przez Alphenberg Polska. Do tej pory Alphenberg skoncentrowany był na sprzedaży sygnowanych własną marką okładzin podłogowych i ściennych z naturalnej skóry oraz mebli skórzanych Jess. Marka Eric Kuster uzupełnia grono ekskluzywnych produktów do aranżacji wnętrz. Meble zamówić będzie można w warszawskim showroomie Alphenberga.

  

Źródło: Materiały prasowe

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowy trend. Rewitalizacja na rynku nieruchomości premium

Rewitalizacja to jeden z ważniejszych elementów strategii planowania przestrzeni miejskiej. Z szacunków spółki Deloitte wynika, że nawet 90% inwestycji na rynku nieruchomości jeszcze w tej dekadzie będzie koncentrować się na rewitalizacji istniejących obiektów. Trend ten dotyczy również nieruchomości premium. 

Pilne! Działkowcy mogą spać spokojnie – nikt im już Rodzinnych Ogródków Działkowych pod budowę osiedli nie zabierze. Jest rozporządzenie ministra rozwoju

Minister rozwoju zrobił obiecany prezent działkowcom na gwiazdkę. Wydał rozporządzenie, które daje im pełną gwarancję nienaruszalności rodzinnych ogródków działkowych ROD przed zakusami deweloperów i innych inwestorów. Okazję ku czemu dawało zmienione niedawno prawo o planowaniu przestrzennym.

Nowe mieszkania – jak się sprzedają?

Po ożywieniu na rynku kredytowym pojawiają się pytania, czy wpłynie ono na wzrost sprzedaży mieszkań. Deweloperzy obserwują większe zainteresowanie zakupem lokali, mimo braku preferencyjnych kredytów i rządowego wsparcia. Czy aktywność klientów rzeczywiście rośnie w ostatnich tygodniach?

Co mają wspólnego pośrednik nieruchomości i consierge?

W dzisiejszym świecie nieruchomości to nie tylko sprzedaż i wynajem – to także kompleksowa obsługa klienta, doradztwo i pomoc na wielu etapach transakcji oraz codziennego życia w nowym miejscu. To właśnie na tym polu przecinają się ścieżki pośrednika nieruchomości i concierge’a. Choć każda z tych profesji pełni odmienną rolę, ich wspólnym celem jest zapewnienie klientom najwyższego komfortu oraz wsparcia, które wykracza poza typowe obowiązki zawodowe.

REKLAMA

Planujesz zakup mieszkania? Cena to nie wszystko. Sprawdź, ile kosztuje eksploatacja

W wydatkach mieszkaniowych istotną składową jest opłata, która w spółdzielniach mieszkaniowych nazywana jest eksploatacyjną, a we wspólnotach mieszkaniowych – zaliczką na koszty zarządu nieruchomością wspólną. Portal GetHome.pl sprawdził, gdzie taka opłata może być niższa. 

Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? [Wskazówki]

Warto negocjować cenę mieszkania z rynku wtórnego. Często cena ofertowa jest elementem strategii marketingowej. To cena transakcyjna odzwierciedla faktyczną wartość nieruchomości. Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? Oto wskazówki, o ile właściciele obniżają ceny mieszkań.

Jaka powinna być minimalna temperatura na klatce schodowej bloku oraz w innych częściach wspólnych?

Rosnące koszty ciepła zachęcają do oszczędzania (np. kosztem temperatury na klatce schodowej bloku). Przepisy sugerują, że nie należy jednak przesadzać. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary. Od 28 kwietnia 2023 r. zmieniły się przepisy dotyczące świadectwa energetycznego. Prawie wszyscy właściciele nieruchomości powinni posiadać ten dokument. Są jednak wyjątki.

REKLAMA

Promocje mieszkaniowe pod koniec roku - na co mogą liczyć klienci? [SONDA]

Koniec roku to czas gorących promocji – nie tylko na świąteczne prezenty, ale także na... mieszkania! Deweloperzy kuszą rabatami, bonusami i elastycznymi warunkami, przekonując, że to idealny moment na zakup M. Czy rzeczywiście warto podjąć taką decyzję teraz? Portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jakie oferty specjalne przygotowano w tym roku i co mogą zyskać kupujący.

Zimowe obowiązki zarządców nieruchomości. Czy tylko odśnieżanie?

Wraz z pierwszym śniegiem zwiększa się ilość pracy dla wielu branż, również zarządzających nieruchomościami. Co należy do obowiązków zarządcy? Nie tylko odśnieżanie. 

REKLAMA