REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

ASUS – zdobywca nagród na iF Product Design Awards 2013

Subskrybuj nas na Youtube
ASUS. Fot. ASUS
ASUS. Fot. ASUS

REKLAMA

REKLAMA

Na gali iF Design Awards 2013, która miała miejsce w Monachium, produkty firmy ASUSa zdobyły 9 nagród. Osiem urządzeń Asusa m.in. PadFone™ 2 i Ultrabook™ ASUS TAICHI™, otrzymało nagrody iF Product Design Awards. ASUS VariDrive Media Dock zostały wyróżnienione w kategorii Packaging Design Award.

Znak iF jest rozpoznawanym na całym świecie symbolem jakości, przyznawanym produktom wyróżniającym się w jednej z trzech dziedzin. Do nagród w tym roku zgłoszono w sumie 4352 kandydatury produktowe.

REKLAMA

ASUS PadFone™ 2

ASUS PadFone™ 2 to 4,7-calowy smartfon z systemem Android 4.1 Jelly Bean, który po podłączeniu stacji dokującej PadFone™ 2 Station zmienia się w 10,1-calowy tablet. Technologia ASUS DynamicDisplay automatycznie optymalizuje wielkość wyświetlanych aplikacji, dostosowując ją do wymiarów aktualnie aktywnego ekranu. Dane ze smartfonu są błyskawicznie dostępne na tablecie, bez potrzeby synchronizacji urządzeń. PadFone 2 pracuje na czterordzeniowym procesorze Qualcomm® Snapdragon™ S4 oraz posiada 2GB pamięci RAM.

ASUS PadFone™ 2. Fot. ASUS

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Samsung GALAXY Note 8.0 – premiera w 2. kwartale 2013 roku

ASUS TAICHI™

ASUS TAICHI™ to nowatorski Ultrabook™ z dwoma ustawionymi do siebie tyłem ekranami Full HD IPS. Po otwarciu pokrywy, ASUS TAICHI™ to potężny Ultrabook™ z pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturą. Przy zamkniętej pokrywie urządzenie zmienia się w multidotykowy tablet z systemem Windows 8. Oba ekrany mogą pracować równocześnie i niezależnie od siebie, co pozwala na wyświetlanie różnych treści na każdym z nich. ASUS TAICHI™ posiada procesor Intel® Core™ i7, dwie kamerki HD oraz także mikrofon stereo współpracujący z systemem audio SonicMaster, opracowanym we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower®. Urządzenie posiada smukłą i elegancką obudową oraz waży zaledwie 1,25kg.

ASUS TAICHI™. Fot. ASUS

ASUS ZENBOOK™

Modele serii ASUS ZENBOOK™ mogą pochwalić się doskonałą konfiguracją sprzętową, m.in. procesorami Intel® Core™, szybkimi dyskami SSD i pojemnościowymi ekranami multidotykowym w różnych rozmiarach w wybranych modelach. Piękna, smukła forma ZENBOOK™ jest owocem intensywnych badań i rozwoju zaawansowanych technik inżynieryjnych, inspirowanych wysoce precyzyjną konstrukcją zegarków mechanicznych. Unikalny design oraz wysoka wydajność sprawiają, że ZENBOOKI to jedne z najlepszych ultrabooków na rynku.

Zobacz także: Technologia eyefinity – jeden monitor to za mało

Notebook dla graczy Republic of Gamers G46

Notebook do gier ROG G Series G46VW mieści niebywałą moc w kompaktowej, przenośnej obudowie 14-calowego laptopa. Podobnie jak inne modele Serii G, G46VW posiada ten sam charakterystyczny i atrakcyjny wygląd, z podświetlanym logo Republic of Gamers na pokrywie i podwójnym systemem wentylacji z tyłu obudowy. Notebook posiada również podświetlaną klawiaturę.

Komputer stacjonarny dla graczy Republic of Gamers TYTAN CG8890

Komputer stacjonarny dla graczy ROG TYTAN CG8890 posiada stylową obudowę z umieszczonymi po bokach kratkami wentylacyjnymi, które otwierają się automatycznie. Taka konstrukcja zapewnia lepszy przepływ powietrza i chłodzenie podczas pracy. Diody DEFCON LED świecą się na niebiesko lub czerwono, w zależności od intensywności pracy systemu. Funkcja Turbo Gear zwiększa wydajność procesora Intel® Core™ i7-3960X nawet do 4.2 GHz. Najnowsza karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 690 zapewnia płynną pracę gier przy najwyższych ustawieniach graficznych. Może obsługiwać do czterech monitorów, również w technologii NVIDIA® 3D Vision Surround.

Ultrabooki™ biznesowe ASUSPRO™ BU400

ASUSPRO™ BU400 ultrabooki przeznaczone dla klientów biznesowych. Smukła obudowa o grubości 21mm, ważąca jedynie 1.64kg, wykonana jest z trwałego aluminium i włókien węglowych skrywa w sobie odporny na wstrząsy dysk twardy. ASUSPRO™ BU400 wyposażono w procesory trzeciej generacji Intel® Core™ i oraz karty graficzne NVIDIA® NVS™ 5200. Notebook posiada klawiaturę odporną na zalania, z ergonomicznie rozmieszczonymi klawiszami oraz czuły i dokładny touchpad. Za wyższy poziom bezpieczeństwa danych odpowiadają system logowania przy pomocy odcisku palca i rozpoznawania rysów twarzy. BU400 jest dostępny wraz z pakietem aplikacji, m.in Intel® Small Business Advantage oraz Intel® Anti-Theft oraz Computrace® LoJack®.

Notebook ASUS X Series

Notebooki ASUS z Serii X zaprojektowano z myślą o użytkownikach szukający komputera mobilnego zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Lekka obudowa urządzenia, o grubości mniejszej niż jeden cal, dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, białym i różowym. Notebooki ASUS X Series wyposażono procesory Intel® Core™ oraz duże touchpady z technologią ASUS Smart Gesture, ułatwiającą precyzyjną, wielodotykową obsługę systemu Windows 8.

Monitor ASUS VN Series

Krawędź ekranu mierząca mniej niż 10 mm sprawia, że monitor ASUS VN Series idealnie nadaje się do montażu ściany wideo składającej się z kilku urządzeń. Ten 250-nitowy monitor Full HD korzysta z technologii podświetlania ekranu diodami LED, która obniża zużycie energii, oraz Trace Free Technology, gwarantującej błyskawiczny czas reakcji oraz realistyczne wyświetlanie ruchu bez smug.

ASUS VariDrive – zdobywca nagrody iF Packaging Design Award

Schowek na akcesoria VariDrive mieści się we wgłębieniu w obudowie urządzenia, oszczędzając miejsce dzięki kompaktowej formie i zmniejszając objętość paczki podczas dostawy pocztowej. Zgodnie z ekologiczną filozofią firmy ASUS, opakowanie wykonano z surowców przetworzonych wtórnie.

Źródło: ASUS

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dzicy lokatorzy w Polsce: nie płacą, niszczą mieszkania, a sprawy w sądach trwają latami. Ekspert: prawo od lat chroni oszustów

Były premier Mateusz Morawiecki kilka dni temu opublikował w social mediach informację o pewnym hiszpańskim hotelu, który zbankrutował, a dzisiaj jest ruiną, bo w okolicy zadomowili się migranci, którzy sprawili, że turyści i goście zniknęli z wyspy. Hotel ma być zamieszkiwany przez „Ocupas” czyli słynnych dzikich lokatorów, którzy zajmują hiszpańskie nieruchomości. – Zirytował mnie ten wpis. Nie trzeba patrzeć na Hiszpanię, by zobaczyć patologiczne sytuacje zajmowania czyjejś własności bez żadnych konsekwencji. Od lat mówię, że w Polsce przestępcy i oszuści, czyli dzicy lokatorzy są lepiej chronieni niż uczciwi obywatele – mówi detektyw i windykator, specjalistka ds. dzikich lokatorów Małgorzata Marczulewska.

Jawność cen mieszkań: przełom czy tylko pozorna zmiana? Rynek nadal kształtują kredyty i koszty budowy

Od maja 2025 roku deweloperzy muszą ujawniać ceny ofertowe mieszkań i ich historię zmian. To ważny krok w stronę większej przejrzystości na rynku pierwotnym, który ma ułatwić kupującym podejmowanie decyzji. Czy jednak sama jawność wystarczy, by realnie wpłynąć na ceny? Eksperci są zgodni – to kredyty, koszty budowy i przepisy grają dziś pierwsze skrzypce.

Rekordowy boom na mieszkania: Polacy rzucili się do zakupów po obniżce stóp procentowych

Po miesiącach wyczekiwania Polacy wrócili na rynek mieszkaniowy z nową siłą. W maju codziennie rezerwowano aż 115 mieszkań na największych rynkach – to najwyższy wynik od roku. Obniżka stóp procentowych, rosnące wynagrodzenia i poprawa dostępności kredytów sprawiły, że kupujący podejmują decyzje szybciej i bardziej zdecydowanie. Czy to początek nowej fali boomu mieszkaniowego?

Czy rynek nowych mieszkań zwalnia?

Liczba wydawanych pozwoleń na budowę oraz rozpoczętych inwestycji mieszkaniowych maleje. Czy deweloperzy modyfikują swoje strategie i przesuwają terminy realizacji nowych projektów? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA

Wynajem traci sens? Coraz więcej Polaków wraca do marzenia o własnym M!

Ceny mieszkań się stabilizują, kredyty znów są dostępne, a wynajem coraz droższy. W efekcie Polacy coraz częściej wybierają zakup własnego M zamiast płacenia wysokich czynszów. Czy 2025 to początek wielkiego powrotu do kupowania mieszkań? Sprawdzamy, co się zmieniło i co dziś naprawdę się opłaca.

Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

REKLAMA

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

REKLAMA