REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Czy grzejniki mogą pełnić również funkcję dekoracyjną?

Subskrybuj nas na Youtube
Dbałość o szczegóły ma ogromne znaczenie. To one sprawiają, iż łazienka spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale staje się równocześnie miejscem, w którym naprawdę można odpocząć i w którym chce się przebywać. Fot. Enix
Dbałość o szczegóły ma ogromne znaczenie. To one sprawiają, iż łazienka spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale staje się równocześnie miejscem, w którym naprawdę można odpocząć i w którym chce się przebywać. Fot. Enix

REKLAMA

REKLAMA

Łazienka w naszym mieszkaniu jest miejscem, w którym możemy się odprężyć po całym dniu, a grzejniki mogą pełnić w niej funkcję dekoracyjną. Chwila relaksu w wannie z pianą bądź pod prysznicem pozwalają nam się odstresować, pomocne w tym mogą okazać się dekoracyjne grzejniki. Dodatki odpowiednio dobrane do wnętrza i armatura wysokiej jakości sprawią, że chętnie będziemy spędzać czas w łazience.

Dbałość o szczegóły ma ogromne znaczenie. To one sprawiają, iż łazienka spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale staje się równocześnie miejscem, w którym naprawdę można odpocząć i w którym chce się przebywać. Każde wnętrze ma swój niepowtarzalny charakter i każde powinno być traktowane indywidualnie. Ważnym i potrzebnym elementem wyposażenia łazienki są grzejniki, zwłaszcza te dekoracyjne. Urządzenia, które kiedyś spełniały jedynie sezonową funkcję grzewczą dzisiaj, dzięki udoskonalonym rozwiązaniom, zaopatrzone w grzałkę elektryczną mogą służyć domownikom przez cały rok. Dawniej miały dobrze ogrzewać pomieszczenie i nie rdzewieć dziś natomiast, do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie, a niezwykle oryginalny design oraz staranne wykończenie nadają grzejnikom zupełnie nową funkcję. Dyskretne, o symetrycznych kształtach i dobranej do kolorystyki wnętrz barwie, błyszczące lub matowe potrafią być prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

REKLAMA

Zobacz także: Czy grzejnik łazienkowy musi być nudny?

Charakter wnętrza, istniejące w nim elementy użytkowe oraz dekoracyjne, a także zastosowana kolorystyka mają ogromny wpływ na wybór odpowiedniego, pasującego do całości grzejnika łazienkowego. Design i barwa urządzenia powinny podkreślać klimat pomieszczenia.

Nowoczesne, przestronne wnętrze utrzymane w tonacji eleganckiej szarości z delikatną srebrną i grafitową nutą. W takiej łazience, pozbawionej elementów o barwie intensywnej, można wyciszyć się i odpocząć. Na ścianach subtelny rysunek traw przywodzący na myśli oryginalną łąkę w kolorze szarym, które odbijają się w kwadratowym lustrze wiszącym nad umywalką i grafitową szafką z niezbędnymi w każdej łazience akcesoriami. Obok wanna otoczona ciemnoszarymi płytkami nadająca wnętrzu powagę i elegancję. Nad nią proste półki w kolorze szafki, na żele, szampony, płyny do kąpieli i oliwki do masażu – wszystkie w barwach harmonizujących z wystrojem pomieszczenia. Białe świece, ręczniki z delikatnym akcentem szarości i do połowy opuszczone żaluzje o barwie szaro-grafitowej, przez które wpada światło słoneczne, podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza. Kiedy zapada zmrok łazienkę oświetlają subtelne, niezakłócające nastroju niewielkie lampki sufitowe. Na jednej ze ścian zawieszono, pasujący do całości, elegancki grzejnik o funkcji dekoracyjnej w kolorze graphite strukturalny, o nietypowej a zarazem funkcjonalnej formie. Konstrukcja urządzenia oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze z chromowaną listwą, która idealnie koresponduje z wnętrzem łazienki. Niezwykle elegancki design sprawia, iż nie można oprzeć się wrażeniu, iż urządzenie jest nieodłącznym i koniecznym elementem łazienki, świetnie komponującym się z kolorystyką wnętrza.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Minimalistyczne i funkcjonalne wnętrze, posiadające jedynie niezbędne elementy wyposażenia, zachwyca swoją prostotą i estetyką. Duże, oryginalne okno wpuszczające do pomieszczenia mleczne światło dnia wraz z dominującą we wnętrzu bielą tworzą niepowtarzalny klimat łazienki. Okrągła wanna, niewielka umywalka i prostokątna bryła półki, pełniącej równocześnie funkcje stolika i ławy świetnie komponują się z szarością ścian i brązem paneli podłogowych. Niezwykle prosta o ciekawym wzornictwie kabina prysznicowa, potwierdza funkcjonalny charakter wnętrza. Tu każdy znajdzie coś dla siebie - poranny orzeźwiający prysznic czy wieczorną aromatyczną kąpiel, a może czas na lekturę lub słuchanie muzyki przy blasku świec. W tak urządzonej łazience doskonale prezentuje się ozdobny grzejnik. Urządzenie posiada proporcjonalny, harmonijny kształt, występuje standardowo w kolorze graphite strukturalny. To doskonała symetria i oryginalna forma.
Każda łazienka jest niepowtarzalna, każda ma swój specyficzny klimat, który tworzą znajdujące się w pomieszczeniu sprzęty, drobne dodatki, elementy użytkowe i ozdobne.

Zobacz także: Jak zaaranżować mozaikę w łazience?

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy rynek nowych mieszkań zwalnia?

Liczba wydawanych pozwoleń na budowę oraz rozpoczętych inwestycji mieszkaniowych maleje. Czy deweloperzy modyfikują swoje strategie i przesuwają terminy realizacji nowych projektów? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Wynajem traci sens? Coraz więcej Polaków wraca do marzenia o własnym M!

Ceny mieszkań się stabilizują, kredyty znów są dostępne, a wynajem coraz droższy. W efekcie Polacy coraz częściej wybierają zakup własnego M zamiast płacenia wysokich czynszów. Czy 2025 to początek wielkiego powrotu do kupowania mieszkań? Sprawdzamy, co się zmieniło i co dziś naprawdę się opłaca.

Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

REKLAMA

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

REKLAMA

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

REKLAMA