REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Czy grzejniki mogą pełnić również funkcję dekoracyjną?

Dbałość o szczegóły ma ogromne znaczenie. To one sprawiają, iż łazienka spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale staje się równocześnie miejscem, w którym naprawdę można odpocząć i w którym chce się przebywać. Fot. Enix
Dbałość o szczegóły ma ogromne znaczenie. To one sprawiają, iż łazienka spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale staje się równocześnie miejscem, w którym naprawdę można odpocząć i w którym chce się przebywać. Fot. Enix

REKLAMA

REKLAMA

Łazienka w naszym mieszkaniu jest miejscem, w którym możemy się odprężyć po całym dniu, a grzejniki mogą pełnić w niej funkcję dekoracyjną. Chwila relaksu w wannie z pianą bądź pod prysznicem pozwalają nam się odstresować, pomocne w tym mogą okazać się dekoracyjne grzejniki. Dodatki odpowiednio dobrane do wnętrza i armatura wysokiej jakości sprawią, że chętnie będziemy spędzać czas w łazience.

Dbałość o szczegóły ma ogromne znaczenie. To one sprawiają, iż łazienka spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale staje się równocześnie miejscem, w którym naprawdę można odpocząć i w którym chce się przebywać. Każde wnętrze ma swój niepowtarzalny charakter i każde powinno być traktowane indywidualnie. Ważnym i potrzebnym elementem wyposażenia łazienki są grzejniki, zwłaszcza te dekoracyjne. Urządzenia, które kiedyś spełniały jedynie sezonową funkcję grzewczą dzisiaj, dzięki udoskonalonym rozwiązaniom, zaopatrzone w grzałkę elektryczną mogą służyć domownikom przez cały rok. Dawniej miały dobrze ogrzewać pomieszczenie i nie rdzewieć dziś natomiast, do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie, a niezwykle oryginalny design oraz staranne wykończenie nadają grzejnikom zupełnie nową funkcję. Dyskretne, o symetrycznych kształtach i dobranej do kolorystyki wnętrz barwie, błyszczące lub matowe potrafią być prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

REKLAMA

Zobacz także: Czy grzejnik łazienkowy musi być nudny?

Charakter wnętrza, istniejące w nim elementy użytkowe oraz dekoracyjne, a także zastosowana kolorystyka mają ogromny wpływ na wybór odpowiedniego, pasującego do całości grzejnika łazienkowego. Design i barwa urządzenia powinny podkreślać klimat pomieszczenia.

Nowoczesne, przestronne wnętrze utrzymane w tonacji eleganckiej szarości z delikatną srebrną i grafitową nutą. W takiej łazience, pozbawionej elementów o barwie intensywnej, można wyciszyć się i odpocząć. Na ścianach subtelny rysunek traw przywodzący na myśli oryginalną łąkę w kolorze szarym, które odbijają się w kwadratowym lustrze wiszącym nad umywalką i grafitową szafką z niezbędnymi w każdej łazience akcesoriami. Obok wanna otoczona ciemnoszarymi płytkami nadająca wnętrzu powagę i elegancję. Nad nią proste półki w kolorze szafki, na żele, szampony, płyny do kąpieli i oliwki do masażu – wszystkie w barwach harmonizujących z wystrojem pomieszczenia. Białe świece, ręczniki z delikatnym akcentem szarości i do połowy opuszczone żaluzje o barwie szaro-grafitowej, przez które wpada światło słoneczne, podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza. Kiedy zapada zmrok łazienkę oświetlają subtelne, niezakłócające nastroju niewielkie lampki sufitowe. Na jednej ze ścian zawieszono, pasujący do całości, elegancki grzejnik o funkcji dekoracyjnej w kolorze graphite strukturalny, o nietypowej a zarazem funkcjonalnej formie. Konstrukcja urządzenia oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze z chromowaną listwą, która idealnie koresponduje z wnętrzem łazienki. Niezwykle elegancki design sprawia, iż nie można oprzeć się wrażeniu, iż urządzenie jest nieodłącznym i koniecznym elementem łazienki, świetnie komponującym się z kolorystyką wnętrza.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Minimalistyczne i funkcjonalne wnętrze, posiadające jedynie niezbędne elementy wyposażenia, zachwyca swoją prostotą i estetyką. Duże, oryginalne okno wpuszczające do pomieszczenia mleczne światło dnia wraz z dominującą we wnętrzu bielą tworzą niepowtarzalny klimat łazienki. Okrągła wanna, niewielka umywalka i prostokątna bryła półki, pełniącej równocześnie funkcje stolika i ławy świetnie komponują się z szarością ścian i brązem paneli podłogowych. Niezwykle prosta o ciekawym wzornictwie kabina prysznicowa, potwierdza funkcjonalny charakter wnętrza. Tu każdy znajdzie coś dla siebie - poranny orzeźwiający prysznic czy wieczorną aromatyczną kąpiel, a może czas na lekturę lub słuchanie muzyki przy blasku świec. W tak urządzonej łazience doskonale prezentuje się ozdobny grzejnik. Urządzenie posiada proporcjonalny, harmonijny kształt, występuje standardowo w kolorze graphite strukturalny. To doskonała symetria i oryginalna forma.
Każda łazienka jest niepowtarzalna, każda ma swój specyficzny klimat, który tworzą znajdujące się w pomieszczeniu sprzęty, drobne dodatki, elementy użytkowe i ozdobne.

Zobacz także: Jak zaaranżować mozaikę w łazience?

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowe mieszkanie lub dom. Czy dla kupujących najważniejsza w ofercie jest cena, odpowiedzi są wielkim zaskoczeniem

Wcale nie cena odgrywa kluczową rolę dla kupujących mieszkanie lub dom od dewelopera. Wyniki badania opinii są zaskakujące. Na dodatek inną najważniejszą przy decyzji zakupowej cechą jest ta przy zakupie mieszkania o tej przy nabywaniu na własność domu.

Czy deweloperzy zmieniają swoje plany inwestycyjne ze względu na mniejsze zainteresowanie klientów?

Czy deweloperzy zmieniają swoje plany inwestycyjne ze względu na mniejsze zainteresowanie klientów? Jakie mają plany na kolejny rok? Gdzie będzie można kupić mieszkania?

Większy ruch na rynku nieruchomości. Polacy nie chcą już czekać na rządowe dopłaty?

Jak wyglądał trzeci kwartał na rynku mieszkaniowym? Czy Polacy wstrzymywali decyzję o zakupie mieszkania ze wglądu na oczekiwanie na program rządowy, stopy procentowe albo wakacje? 

Ile trzeba zapłacić za kawalerkę od dewelopera?

Ile trzeba zapłacić za kawalerkę od dewelopera? W jakich metrażach sprzedawane są kawalerki? Gdzie można upić najtaniej? 

REKLAMA

Podwyższają ceny nieruchomości: „Proszę dopisać w ogłoszeniu, że mój dom jest położony w miejscu, gdzie nie było powodzi”.

Jak powódź wpłynie na rynki nieruchomości? Z pewnością sprzedaż zalanych domów i mieszkań przez najbliższe lata będzie trudna. Jakie są prognozy dla lokalnych rynków nieruchomości na terenach poszkodowanych przez powódź? 

Kiedy zaczyna się sezon grzewczy? Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Niektórzy ucieszyli się już z ciepłych kaloryferów, inni na sezon grzewczy muszą jeszcze chwilę zaczekać. Jak się dobrze przygotować? Jak zadbać o temperaturę w domu? 

Jesienne i zimowe obowiązki zarządców nieruchomości

Tam gdzie jedni udają się na odpoczynek po intensywnym sezonie, inni zaczynają wytężoną pracę. W tej drugiej grupie są firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami. Zakres wykonywanych prac wykonywanych przez zarządcę zależy w dużej mierze od warunków pogodowych. Warto również z wyprzedzeniem przygotować narzędzia i rozplanować prace tak, żeby niespodziewana zmiana pogody nikogo nie zaskoczyła. 

Problem deficytu mieszkań w naszym kraju rozwiążą pustostany?

Czy zasiedlanie pustostanów może być rozwiązaniem na deficyt mieszkań w Polsce? Skąd tak duża liczba mieszkań niezamieszkanych?

REKLAMA

Własne mieszkanie. Czekać na rządowe dopłaty czy kupić już teraz?

Czy przyszli nabywcy mieszkań wstrzymują się w decyzją o zakupie, czekając na rządowe dopłaty w programie Na start? Czy rośnie liczba osób kupujących za gotówkę. Czy deweloperzy zaobserwowali wzrost liczby rezerwacji?

Warto zainwestować w termomodernizację domu nie tylko ze względu na niższe rachunki

Ocieplone domy i mieszkania w budynku po termomodernizacji szybciej znajdują nabywców i najczęściej osiągają też wyższą cenę – przyznają zapytani w sondzie przeprowadzonej przez portal GetHome.pl pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

REKLAMA