REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jak zaaranżować nowoczesne kotły grzewcze

Magda Górska
Dzisiejsze kotły grzewcze wyglądają bardzo nowocześnie. Daje nam to niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Fot. Aquaform
Dzisiejsze kotły grzewcze wyglądają bardzo nowocześnie. Daje nam to niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Fot. Aquaform
Aquaform
Aquaform

REKLAMA

REKLAMA

Nowoczesne kotły grzewcze są nie tylko coraz bardziej wydajne, ale i atrakcyjniejsze wizualnie. Daje nam to o wiele więcej możliwości przy ich aranżowaniu, niż jeszcze kilka lat temu.

Dawniej urządzenia do ogrzewania domu chowano. Nie były bowiem ani estetyczne, ani dekoracyjne. Dziś ich producenci wychodzą naprzeciw swoim klientom nie tylko wdrażając nowe technologie, ale i nadając im elegancki i ładny wygląd. Tak więc nie jesteśmy już zmuszeni nigdzie ich ukrywać. Wręcz przeciwnie – mogą one nam posłużyć jako designerski dodatek, który doda pomieszczeniu charakteru.

REKLAMA

Nie w każdym stylu

Dzisiejsze kotły grzewcze wyglądają bardzo nowocześnie. Daje nam to niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne – niestety tylko w przypadku wnętrz urządzonych również w nowoczesnym stylu. Jeśli preferujemy klimat retro, powinniśmy raczej skorzystać z tradycyjnej metody umieszczania kotłów w piwnicach, pomieszczeniach technicznych lub wnękach za drzwiami.

Nowoczesna dekoracja

REKLAMA

Na rynku dostępnych jest wiele modeli kotłów grzewczych. Część z nich powiesić można na ścianie. To rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ zajmuje minimum przestrzeni. Posiadacze nieco większych mieszkań mogą zdecydować się natomiast na model stojący, przypominający szafę. Nowoczesne kotły znaleźć się mogą w niemal każdym pomieszczeniu, ale najlepiej będą się czuły w sąsiedztwie podobnie wyglądających sprzętów. Dlatego też dobrym dla nich miejscem będzie kuchnia otwarta na salon. Kocioł będzie nawiązywał stylistycznie do lodówki lub mikrofalówki, ale umieszczony na granicy salonu i kuchni będzie stanowił designerski, intrygujący dodatek podkreślający klimat pomieszczenia.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Kotły gazowe są równie ważnymi sprzętami domowymi, jak lodówka czy zmywarka. Nie warto się więc ich wstydzić! Odpowiednio zaaranżowane bowiem staną się doskonałym uzupełnieniem stylizacji mieszkania.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Decyzja Europejskiego Banku Centralnego o obniżce stóp wpłynie prawdopodobnie na wzrost cen nieruchomości

Szef działu rynków kapitałowych i nieruchomości biurowych w JLL Marcin Sulewski ocenia, że decyzja Europejskiego Banku Centralnego o obniżeniu stóp procentowych wpłynie pozytywnie na rynek inwestycyjny. Spowoduje obniżenie kosztów finansowania, a płynność na rynku finansowym powinna wzrosnąć, co implikuje ożywienie na rynku inwestycyjnym, wzrost zainteresowania inwestorów i prawdopodobnie też wzrost cen nieruchomości.

Najtańsze mieszkania u deweloperów. Ile kosztują? [czerwiec 2024 r.]

Za jaką cenę kupimy najtańsze, nowe mieszkania? Jaki mają metraż? W których osiedlach je kupimy? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Termomodernizacja. Polacy są sceptyczni co do unijnej dyrektywy dotyczącej modernizacji budynków

Przyjęta na początku 2024 r. dyrektywa EPBD ma sprawić, że w ciągu kolejnych 26 lat budynki w Unii Europejskiej nie będą emitować gazów cieplarnianych. Mamy istotną grupę, około 1/3 Polaków, którzy dosyć sceptycznie oceniają nowe wymogi.

Szkody wywołane burzą a ubezpieczenie. Zabezpiecz mienie, fotografuj zniszczenia. Jeśli to konieczne szybko napraw - ubezpieczyciel zwróci koszty niezbędnych prac

Polska Izba Ubezpieczeń udzieliła rad jak podchodzić do problemów z mieniem w czasie burz i nawałnic. Radzi, jak zgłosić szkodę spowodowaną przez różne zjawiska pogodowe, oraz jak zabrać się za usuwanie skutków nawałnic.

REKLAMA

MKiŚ: Strefy czystego transportu w miastach będą obowiązkowe

Miasta będą miały obowiązek tworzenia stref czystego transportu. Jednak samorządy będą też mogły podjąć uchwałę o likwidacji takiej strefy.

Przygotowania do wojny? Powstaną podziemne obiekty medyczne

Szpitale zostaną wyposażone w podziemną infrastrukturę. Podczas wojny ma ona zapewniać możliwość wykonywania operacji chirurgicznych, prowadzenia intensywnej terapii. Na oddziale łóżkowym pacjenci i personel mieliby zapewnione bezpieczeństwo w sytuacji skażenia.

Falstart kredytu na Start. Czy doczekamy się pomocy dla kredytobiorców? Czy rynek mieszkaniowy poradzi sobie bez kredytu na Start?

Zapowiedź kolejnego rządowego programu wsparcia dla młodych przy zakupie pierwszego mieszkania (tzw. kredyt #naStart) zelektryzowała rynek. Choć nie ma pewności czy program wejdzie w życie i w jakim kształcie, wielu klientów warunkuje zakup nieruchomości od jego uruchomienia. Równocześnie wzrastają obawy odnośnie kolejnych podwyżek cen nieruchomości. Sprawdźmy, jakie są możliwe scenariusze rozwoju sytuacji na rynku kredytów i nieruchomości.

Nowe obowiązki właścicieli miejsc garażowych 2024 i 2025 r. Znamy szczegóły projektu ustawy o podatkach lokalnych

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku rolnym, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, ustawy o podatku leśnym oraz ustawy o opłacie skarbowej. 

REKLAMA

Mieszkalnictwo wspomagane wymaga regulacji prawnych obecnie jest finansowane w ramach programów, a każdy program można zamknąć

Rada do spraw Społecznych przy Prezydencie RP dyskutowała 17 czerwca 2024 r. z konwentem dyrektorów Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej o Centrach Usług Społecznych i mieszkalnictwie wspomaganym dla osób z niepełnosprawnościami.

Zmiana dyrektywy w sprawie odpadów, założenia przeciwdziałania zjawisku greenwashingu i monitorowania gleb

Ministerstwo Klimatu i Środowiska poinformowało, że w posiedzeniu Rady do spraw Środowiska (ENVI), które odbyło się 17 czerwca 2024 r. w Luksemburgu debatowano nad rewizją dyrektywy w sprawie odpadów, przeciwdziałaniem zjawisku greenwashingu i monitorowaniem gleb. W posiedzeniu uczestniczyli Minister Klimatu i Środowiska Paulina Hennig-Kloska i Wiceminister Mikołaj Dorożała.

REKLAMA