REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Apartamenty OVO we Wrocławiu – zaprojektowane we Francji

REKLAMA

Apartamenty OVO to inwestycja we Wrocławiu, która choć nie została jeszcze wybudowana, to większa cześć lokali znalazła już swoich nabywców. Apartamenty OVO to inwestycje zlokalizowana we Wrocławiu przy gmachu Poczty Głównej i Parku Słowackiego. Projekt inwestycji powstał w pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture, we Francji.

REKLAMA

Fot: OVO Wrocław

Budowa futurystycznego kompleksu zaczęła się zaledwie trzy miesiące temu, ale do dzisiaj sprzedano już 60% apartamentów, czyli już ponad 100. Ten niewiarygodnie dobry wynik eksperci tłumaczą tym, że w Polsce nigdy jeszcze nie było takiej inwestycji jak OVO Wrocław.

- Wszystko składa się tutaj w spójną całość, od projektu, przez wykonanie aż do zapewnienia mieszkańcom wygody i luksusu w każdej części OVO. Inwestor uwierzył w dobry pomysł, a klienci podążyli za tą niezwykłą wizją – mówi Krzysztof Jabłoński z biura Iglica Nieruchomości. - OVO wyprzedza polską szarość. To także bardzo dobra inwestycja. Nieruchomości się starzeją, ale OVO Wrocław będzie trzymało wartość.

Apartamenty OVO we Wrocławiu – lokalizacja

 OVO zlokalizowane jest przy gmachu Poczty Głównej i Parku Słowackiego – od Rynku dzieli je 10 minut spaceru. Wizjonerski projekt narodził się w pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture. Koncepcja polegała na połączeniu kilku funkcji w jednym budynku i umieszczeniu poszczególnych elementów na kolejnych piętrach. Futurystyczny kompleks będzie miał 9 kondygnacji (w tym 2 podziemne).

Dalszy ciąg materiału pod wideo
  • Parter – lokale usługowe, recepcja hotelu DoubleTree by Hilton, restauracja, biurowe lobby i zielone patio.
  • Pierwsze i drugie piętro – hotelowe pokoje.
  • Trzecie piętro – ekskluzywne biura.
  • Czwarte, piąte i szóste piętro – luksusowe apartamenty, z czego na czwartym piętrze do dyspozycji są również studia, a ostatnia kondygnacja została przeznaczona na penthouse’y.

W OVO Wrocław znajdzie się 169 apartamentów o wielkości od ok. 30 do 250 mkw. Wszystkie będą miały przesuwne okna z przeszkleniem sięgającym od podłogi do sufitu. To zapewni doskonałe naświetlenie wnętrz i spotęguje wrażenie wolnej przestrzeni. Apartamenty będą wysokie – nawet 3 m
– a każdy będzie miał taras (największy o powierzchni 250 mkw.).

Apartamenty OVO we Wrocławiu – cena

Apartamenty dostępne są w cenie od 12 do 20 tys. zł za mkw. Open studio o powierzchni ok. 30 mkw. można kupić za 365 tys. zł, a 2- lub 3-pokojowy mieszkanie za około pół miliona złotych.

REKLAMA

OVO Wrocław zapewnia klientom system płatności 10/90. Polega na tym, że klient wpłaca tylko 10% wartości apartamentu przy podpisywaniu umowy, a resztę kwoty dopiero po zakończeniu budowy. Dzięki temu ryzyko inwestycji maleje niemal do zera. Ten wygodny i bezpieczny system przyspiesza decyzje zakupowe.

- Kupujący angażuje na początku niewiele środków i ma gwarancję, że później zapłaci za gotowy produkt – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. – Poza tym kupno apartamentu na wczesnym etapie inwestycji to pewność niższej ceny. Apartament w gotowej inwestycji z pewnością będzie droższy.

Apartamenty OVO we Wrocławiu – dla kogo?

W OVO Wrocław apartamenty kupują osoby, które szukają możliwości na dobrą inwestycję kapitału, ponieważ dobra luksusowe nie stracą na wartości. Do biura sprzedaży przychodzą również tzw. young professionals, czyli osoby często prowadzące własny niekonwencjonalny biznes. Niemało jest osób, które pragną przeprowadzić się z domu na przedmieściach, żeby mieszkać w centrum, w przyjaznym i spokojnym miejscu.

REKLAMA

- Klienci kupują sobie tutaj spokój i życie na najwyższym poziomie. Bez wychodzenia poza kompleks można mieć właściwie wszystko. A jeśli ktoś będzie miał ochotę, to w ciągu 10 minut znajdzie się na wrocławskim Rynku – mówi Krzysztof Jabłoński.

OVO Wrocław spełni wszystkie potrzeby mieszkańców. Na życzenie zostanie im przydzielony indywidualny concierge. Ponadto będą mogli korzystać z usług hotelu DoubleTree by Hilton. Na parterze znajdzie się restauracja, kawiarnie, lokale usługowe i zielone patio. Rozrywek można szukać w centrum fitness albo w kasynie. W każdym przypadku wystarczy tylko zjechać windą.

- Dla mieszkańców oznacza to niezwykłą wygodę na każdym kroku. Kolację z hotelu Hilton można zamówić do własnego apartamentu lub zaprosić kogoś do restauracji na parterze. Obsłudze można zlecić pranie i sprzątanie, a concierge’a poprosić o zorganizowanie biletów na interesujący nas spektakl – mówi Ewa Omasta. – Z kolei do centrum fitness czy na basen możemy się wybrać w samych klapkach, bo droga do przebycia to zaledwie tyle, co przejażdżka windą.

Jeśli ktoś preferuje sport na świeżym powietrzu, to idealne warunki znajdzie w Parku Słowackiego lub na bulwarach wzdłuż Odry – w bliskim sąsiedztwie OVO Wrocław. Spotkanie biznesowe łatwo zorganizować w centrum konferencyjnym, mniej formalne na przykład na zielonym patio, a gdy przyjdzie czas na relaksacyjnego drinka, można się przenieść do kasyna pod hotelem Hilton.

Wszystkie te elementy, świadczące o przemyślanej i spójnej koncepcji OVO, zostały połączone w opływowej formie. OVO Wrocław kształtem przypomina kroplę wody i różni się od wszystkich budynków, jakie można znaleźć w Polsce.

Zobacz także: Inne Inwestycje

Zobacz także: Rynek wtórny

Zobacz także: Nieruchomości komercyjne

Źródło: OVO Wrocław

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Raty kredytu hipotecznego można obniżyć zmieniając polisę ubezpieczenia na życie, jak to zrobić i ile można zaoszczędzić

Umowy o kredyt bankowy są tak skonstruowane, że skorzystanie z zabezpieczenia w postaci polisy za życie za pośrednictwem banku udzielającego kredytu oznacza niższą marżę. Standardowo dotyczy to pierwszego kilkuletniego okresu kredytu. Potem jednak zmiana umowy ubezpieczenia może dać nawet kilka tysięcy oszczędności w kosztach jego obsługi.

Jak kupić mieszkanie za 50% ceny? Jest jeden sposób

Okazuje się, że ceny wywoławcze mieszkań dostępnych na licytacjach komorniczych są od 20% do nawet 55% niższe. Jak zatem wziąć udział w licytacji komorniczej i kupić dużo taniej mieszkanie? Jest kilka rzeczy, o którym trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do takiej licytacji.

Najchętniej w bloku lub kamienicy i blisko centrum. Takich mieszkań szuka Pokolenie Z

W dorosłość a więc także na rynek nieruchomości jako konsumenci zaczynają wkraczać przedstawiciele pokolenia Z. To jakich mieszkań w jakich lokalizacjach szukają, już teraz zaczyna kształtować trendy w całym sektorze mieszkaniowym. Jakie są ich preferencje mieszkaniowe?

Dlaczego mieszkania w Polsce wciąż drożeją? Jest kilka głównych przyczyn

Ceny nieruchomości w Polsce rosną w zawrotnym tempie, stawiając nas pod tym względem w czołówce Unii Europejskiej. Szczególnie dotyka to małych mieszkań w dużych miastach. Główne przyczyny? Rosnący popyt, inflacja i wzrost płac, jednak według ekspertów czynników stymulujących jest więcej. W tym np. regulacje prawne, formalności z nimi związane i koszty ich realizacji.

REKLAMA

Ulga termomodernizacyjna coraz mniej popularna. Ile można zaoszczędzić?

Podatkowa ulga termomodernizacyjna wzbudza coraz mniejsze zainteresowanie. Znacznie większym powodzeniem cieszy się dopłata w programie "Czyste Powietrze". Dane podaje portal GetHome.pl.

Bezpieczny Kredyt 2%: banki rozpatrzyły już wszystkie wnioski kredytowe. Na co poszło najwięcej kredytów hipotecznych, odpowiedź zaskakująca

Kto zdążył złożyć wniosek o Bezpieczny Kredyt 2% na ostatnią chwilę, ten musiał czekać nawet do końca marca na kredyt hipoteczny pozwalający sfinalizować planowaną inwestycję mieszkaniową. Na co zostały przeznaczone kredyty? O dziwo, najwięcej nie trafiło do deweloperów, bo to nie nowe mieszkania były preferowane.

Ceny mieszkań w 2024 r. w 6 największych miastach Polski - wykres, prognozy

Jakie są ceny mieszkań w 2024 roku? Oto wykresy i prognozy Polskiego Instytutu Ekonomicznego uwzględniające cenę za 1 m2 mieszkania w 6 największych miastach Polski. Ceny za 1 m2 mieszkania wyhamowały. Gdzie ceny rosły najszybciej, a gdzie spadały?

Pierwsze półrocze na rynku nieruchomości. Sprzedaż mieszkań w liczbach

Pierwsza połowa roku za nami, deweloperzy mogą podsumować sprzedaż mieszkać w tych sześciu miesiącach. Czy jest lepiej w porównaniu do poprzednich kwartałów? 

REKLAMA

Czy wrócą kredyty hipoteczne z wkładem własnym poniżej 10%?

Nie tak dawno wkład własny poniżej 10% do kredytu hipotecznego był rzadkością. Co zmienił w tej kwestii program Bezpieczny Kredyt 2%? 

Hipoteka odwrócona – fakty i mity o usłudze finansowej

Hipoteka odwrócona to usługa finansowa, która skierowana jest głównie do osób starszych. Usługa, chociaż dostępna już od lat, nadal wywołuje wiele pytań. Czy po zawarciu umowy o dożywocie spadkobiercy będą mogli odziedziczyć nieruchomość? Czy od zawartej umowy można odstąpić? W którym momencie emeryt przestaje być właścicielem mieszkania? Kto, po podpisaniu takiej umowy, płaci czynsz, ubezpieczenie i podatki za mieszkanie lub dom?

REKLAMA