REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Osiedle RED Park w Poznaniu

RED Real Estate Development
Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Fot. materiały prasowe
Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Fot. materiały prasowe
materiały prasowe
Media

REKLAMA

REKLAMA

Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Wykonawcą 1. etapu budowy osiedla RED Park jest HENPOL.

Osiedle RED Park realizowane jest w poznańskiej dzielnicy Dębiec przy ul. 28 Czerwca 1956 w bezpośrednim sąsiedztwie parku. W pierwszym etapie projektu, który w całości finansowany jest przez PKO BP, powstanie 130 mieszkań. W sprzedaży dostępne są lokale o powierzchni od 30 do 56 mkw. w cenie od 5,1 tys. zł/mkw. W ofercie znajduje się także kilka większych mieszkań z dużymi tarasami, które usytuowane są na ostatnim piętrze w budynku. Część mieszkań spełnia warunki, które kwalifikują je do zaciągnięcia kredytów z dopłatą w ramach programu „Rodzina na Swoim”.

REKLAMA

REKLAMA

Deweloper oferuje klientom atrakcyjny system finansowania 15/85. Nabywcy wpłacają większość kwoty dopiero przed odbiorem kluczy do swoich mieszkań, w połowie 2013 roku. W trosce o zabezpieczenie interesów kupujących umowy przedwstępne podpisywane są w formie aktu notarialnego z promesą banku o wydzieleniu lokali z hipoteki bez obciążeń.      

Firma HENPOL, która została generalnym wykonawcą prac budowlanych kompleksu RED Park, prowadzi działalność od 1987 roku i specjalizuje się w realizacji inwestycji w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Dotychczas przeprowadziła kilkaset inwestycji na terenie całego kraju i zyskała dobrą opinię m.in. wśród firm deweloperskich, z którymi współpracowała. Dzięki własnemu, bogatemu parkowi maszynowemu i profesjonalnemu 700-osobowemu zespołowi pracowników, zapewnia kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego i ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo prowadzi również projekty wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe oraz roboty z zakresu budownictwa drogowego i mostowego. Posiada produkcję konstrukcji aluminiowych oraz własny skład i hurtownię materiałów budowlanych.

Zobacz także: Dolcan rozpoczął 2. etap budowy Ogrodów Ochota

REKLAMA

Poznańskie osiedle RED Park to już kolejna inwestycja RED Real Estate Development prowadzona na polskim rynku. Deweloper buduje w Polsce od 2006 roku i dał się już poznać zarówno klientom, jak i partnerom biznesowym jako solidna firma. Od kilku lat prowadzi w Warszawie wieloetapową inwestycję mieszkaniową obejmującą 450 mieszkań. Niedawno rozpoczęta została realizacja trzeciej już fazy budowy osiedla Alpha, które powstaje na warszawskich Skoroszach. Jednocześnie do użytkowania oddawane zostały mieszkania z drugiego etapu projektu, który został ukończony z półrocznym wyprzedzeniem, niż było to planowane.  

Dalszy ciąg materiału pod wideo

RED Real Estate Development przygotowuje również inwestycję we Wrocławiu. Podobnie jak w Poznaniu, projekt finansowany jest przez PKO BP. W pobliżu wrocławskiej Starówki, przy ulicy Kościuszki, powstaną postmodernistyczne soft lofty. Nowe budynki będą tworzyć spójną całość z dwoma odrestaurowanymi kamienicami. W inwestycji zostanie oddane do użytkowania prawie 17 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej i biurowej.

RED Real Estate Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich  i stosuje zasady Kodeksu Dobrych Praktyk. Deweloper posiada szerokie doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu znaczących inwestycji na rynku międzynarodowym. Grupa zarządzająca firmą przeprowadzała wiele szeroko zakrojonych projektów budowlanych w Stanach Zjednoczonych i krajach Europy Zachodniej. Realizowała wysokobudżetowe inwestycje komercyjne, a także prowadziła budowę hoteli i kompleksów mieszkaniowych. 

Zobacz także: 19. Dzielnica – mieszkania w centrum Warszawy: GALERIA

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy straty powstałe w tegorocznej powodzi będą większe niż w poprzednich?

Czy straty powstałe w tegorocznej powodzi będą większe niż w poprzednich? Na ten moment trudno już szacować szkody z powodzi, ale mogą być one większe niż sądzimy. Duże znaczenie mają tu koszty budowlane. 

Jakich mieszkań szukają millenialsi, a jakich pokolenie Z? [SONDA]

Jakich mieszkań szukają millenialsi, a jakie są w obszarze zainteresowania przedstawicieli pokolenia Z? Czy wybór i zakup mieszkania to kolejny obszar, w którym reprezentanci tych dwóch generacji znacząco się od siebie różnią? Sondę przygotował portal RynekPierwotny.pl

Żeby taryfy dynamiczne prądu się opłacały trzeba mieć w domu kosztowne urządzenia. Można je kupić z dofinansowaniem

Od 24 sierpnia 2024 r. klienci dużych sprzedawców energii elektrycznych mogą już przejść na taryfy dynamiczne, w których rozliczenia za zużytą energię odbywają się według bieżących cen z Towarowej Giełdy Energii. W praktyce to rozwiązanie nie dla wszystkich jest jednak opłacalne. – To jest bardzo atrakcyjne rozwiązanie, jeśli mamy sterowalne systemy energetyczne, czyli np. magazyn energii, magazyn ciepła, sterowalne klimatyzatory, pompę ciepła, samochód elektryczny albo wszystko to naraz – mówi Dawid Zieliński, prezes zarządu Columbus Energy. Jak wskazuje, to może zwiększyć zainteresowanie dotacjami z rządowych programów Czyste Powietrze i Mój Prąd, które ponownie oferują dofinansowania dla osób fizycznych.

Od 2025 r. obowiązek selektywnej zbiórki odpadów budowlanych i rozbiórkowych. Jak dostosować się do nowych przepisów?

W Polsce od 1 stycznia 2025 r. wejdą w życie przepisy stanowiące obowiązek selektywnej zbiórki i odbioru odpadów budowlanych oraz rozbiórkowych, z rozróżnieniem na takie materiały jak drewno, metale, szkło, tworzywa sztuczne, gips oraz odpady mineralne. Jakie wyzwania pojawiają się w kontekście tego obowiązku dla firm budowlanych?

REKLAMA

Jak zmieniały się ceny ciepłej i zimnej wody przez lata?

Wzrost opłat za wodę to ostatnio dość głośny temat. Sprawdzamy zatem, jak ceny ciepłej oraz zimnej wody zmieniały się przez ostatnie 15 lat - 20 lat. 

Mimo zastoju na rynku, mieszkania nie chcą tanieć. Po stabilizacji cen w lipcu w sierpniu znów w większości miast wrócił trend wzrostowy

Na rynku mieszkań z drugiej ręki przybywa dużo nowych ofert. O dziwo jednak stosunkowo dużo jest też wycofywanych, mimo niesfinalizowania oferty. To dowodzi, że ani sprzedający, ani kupujący nie są usatysfakcjonowani aktualnymi cenami.

Po wakacjach na południu Europy Polacy nabierają chęci kupna nieruchomości w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji. Czy warto?

Tegoroczne lato nad Wisłą było wyjątkowo gorące, ale w dłuższej perspektywie lokatorów w Polsce czeka sezon grzewczy, krótkie dni i mroźne noce. Można tego uniknąć mieszkając całorocznie tam, gdzie chętnie wyjeżdżamy na wakacje. Za mieszkanie nad morzem w Hiszpanii lub we Włoszech zapłacimy mniej niż za nieruchomość w Polsce.

Szalone ceny na rynku nieruchomości sprawiły, że najwięcej osób poszukuje teraz domów o powierzchni 80-100 metrów kwadratowych

Kupujący domy są realistami. Wiedzą, że by zmieścić się z wydatkiem w milionie złotych – a na taki wydatek stać większość – muszą ograniczyć się do domów małych. Właściwie domków – o powierzchni do 80 metrów, a przy sprzyjających okolicznościach, stumetrowych.

REKLAMA

8-15 proc. rocznie zysku z zakupu mieszkania na wynajem studentom [przykłady, obliczenia]

Zakup mieszkania z myślą o wynajmie studentom to stabilny i dochodowy sposób na lokowanie kapitału. Klucz do sukcesu leży w odpowiednim przygotowaniu nieruchomości oraz wyborze lokalizacji, która zapewni wysoki popyt. Mieszkania w miastach akademickich, które dodatkowo mają też potencjał turystyczny, oferują atrakcyjną stopę zwrotu, a także potencjalny wzrost wartości nieruchomości w perspektywie długofalowej. Na uwagę inwestycyjną zasługują tu zwłaszcza większe metraże mieszkań.

Teraz dom na przedmieściach tańszy od średniego mieszkania w centrum miasta. Co wybierają Polacy

Opcja zakupu domu pod miastem – zwłaszcza bliźniaka lub szeregowca – stała się rozwiązaniem dużo tańszym niż kupno nawet niezbyt dużego mieszkania w centrum miasta. Taki dom teraz można kupić okazyjnie także dlatego, że wielu rozczarowanych wadami mieszkania na przedmieściach chce powrotu do centrum.

REKLAMA