REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Liebherr: Nowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy – ICBN 3366 Premium Plus

REKLAMA

ICBN 3366 Premium Plus no nowa chłodziarko-zamrażarka marki Liebher. Chłodziarko-zamrażarka ma dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki temu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować w sposób dowolny.

REKLAMA

Chłodziarko-zamrażarka to urządzenie, bez którego większość ludzi na świecie nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Sprzęt ten – od lat zadomowiony w naszych kuchniach – sprawia, że życie staje się prostsze. Ale współczesna chłodziarko-zamrażarka to dużo więcej niż tylko funkcja chłodzenia i mrożenia, przedłużająca świeżość produktów. To odpowiedź na wiele bardzo indywidualnych potrzeb, często niezwykle wymagających użytkowników.

REKLAMA

Technologia Duo Cooling w ICBN 3366 Premium Plus - to propozycja marki Liebherr, gwarantująca dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki takiemu rozwiązaniu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować niezależnie i precyzyjnie. Przy zastosowaniu rozwiązania DuoCooling nie zachodzi wymiana powietrza pomiędzy komorą chłodziarki, a zamrażarki. Dzięki temu zapachy nie przenikają pomiędzy komorami i nie dochodzi do nadmiernego wysuszenia produktów.

Technologia BioFresh – to rozwiązanie firmy Liebherr, gwarantujące odpowiedni klimat dla długotrwałej świeżości. Przy temperaturze niewiele powyżej 0 st. C i idealnej wilgotności powietrza owoce i warzywa, mięso oraz ryby zachowują swoje wartości odżywcze, delikatny aromat i apetyczny wygląd nawet do trzech razy dłużej niż w chłodziarce tradycyjnej. Technologia BioFresh firmy Liebherr zapewnia produktom trwałość dostosowując się do ich rodzaju. Szuflada DrySafe o niskiej wilgotności powietrza jest idealna do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. Owoce i warzywa pozostają dłużej świeże w szufladzie HydroSafe o dużej wilgotności powietrza. Precyzyjna elektronika zapewnia stałe utrzymanie temperatury nieznacznie powyżej 0 st. C. Zapobiega to niepożądanemu przemarzaniu produktów. W schowku HydroSafe regulować można wilgotność powietrza
w zależności od rodzaju przechowywanych w nim produktów spożywczych.

Zobacz także: Piekarnik do zabudowy Amica

Dalszy ciąg materiału pod wideo

IceMaker – to kostkarka firmy Liebherr z przyłączem na wodę z sieci, zapewniająca zapas lodu najlepszej jakości w każdej sytuacji i w dowolnej ilości. Gotowy lód gromadzony jest w dwóch szufladach. System IceMaker całkowicie samodzielnie i automatycznie dba o uzupełnianie tego zapasu.

NoFrost – system NoFrost firmy Liebherr to zamrażanie produktów schłodzonym powietrzem obiegowym, przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nigdy nie ma lodu, a produktów nie pokrywa szron. Chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus z systemem NoFrost nie wymaga rozmrażania.

REKLAMA

SoftSystem – system ten wbudowany jest w drzwi chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus. Pozwala on na delikatne zamykanie drzwi nawet przy pełnym ich załadowaniu produktami. Od kąta otwarcia drzwi 30 st. SoftSystem to innowacja zapewniająca jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo.

SoftTelescopic – to opracowany przez firmę Liebherr wygodny mechanizm samoczynnego wsuwania i delikatnego tłumienia ruchu zamykania szuflad. Dzięki niemu korzystanie z szuflad urządzenia jest wygodne, praktyczne
i bezpieczne.

LEDtechnologia LED, niezwykle przyjemna dla ludzkiego oka, zapewnia równomierne, łagodne, najwyższej klasy oświetlenie całego wnętrza zarówno komory chłodziarki, jak i zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus.

MagicEye – to system sterowania elektronicznego dzięki któremu kontrola mrożenia staje się prosta jak nigdy dotąd. MagicEye wyposażony jest w wyświetlacz LCD z cyfrowym wskaźnikiem temperatury oraz elektronikę Touch.

VarioSpace – to zaprojektowany przez Liebherr praktyczny sposób na uzyskanie wyjątkowo dużej przestrzeni, nawet na największe mrożonki. Szuflady oraz umieszczone pod nimi szklane płyty oddzielające, można z łatwością wyjmować, aby wykorzystać całe wnętrze zamrażarki.

VarioBox – wyjmowane pojemniki umożliwiające wygodne przechowywanie produktów. Pokrywa pojemnika jest zdejmowana, a pojemnik można bezpośrednio ustawić na nakrytym do posiłku stole.

Glass Edition – to połączenie perfekcyjnego wykonania szklanych elementów chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium, z atrakcyjnym designem i bezpieczeństwem. Eleganckie szklane półki są odporne na zadrapania i pęknięcia oraz łatwe do mycia. Harmonijny wygląd wnętrza podkreślają listwy wykończeniowe ze stali szlachetnej.

Zobacz także:  Nowy ekspres automatyczny KRUPS EA9010

Chłodziarko-zamrażarka ICBN 3366 Premium Plus to również klasa energetyczna A++, gwarantująca niskie zużycie energii na poziomie 0,641 kWh na dobę.

Sugerowana cena: 7 399 zł (brutto)

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy straty powstałe w tegorocznej powodzi będą większe niż w poprzednich?

Czy straty powstałe w tegorocznej powodzi będą większe niż w poprzednich? Na ten moment trudno już szacować szkody z powodzi, ale mogą być one większe niż sądzimy. Duże znaczenie mają tu koszty budowlane. 

Jakich mieszkań szukają millenialsi, a jakich pokolenie Z? [SONDA]

Jakich mieszkań szukają millenialsi, a jakie są w obszarze zainteresowania przedstawicieli pokolenia Z? Czy wybór i zakup mieszkania to kolejny obszar, w którym reprezentanci tych dwóch generacji znacząco się od siebie różnią? Sondę przygotował portal RynekPierwotny.pl

Żeby taryfy dynamiczne prądu się opłacały trzeba mieć w domu kosztowne urządzenia. Można je kupić z dofinansowaniem

Od 24 sierpnia 2024 r. klienci dużych sprzedawców energii elektrycznych mogą już przejść na taryfy dynamiczne, w których rozliczenia za zużytą energię odbywają się według bieżących cen z Towarowej Giełdy Energii. W praktyce to rozwiązanie nie dla wszystkich jest jednak opłacalne. – To jest bardzo atrakcyjne rozwiązanie, jeśli mamy sterowalne systemy energetyczne, czyli np. magazyn energii, magazyn ciepła, sterowalne klimatyzatory, pompę ciepła, samochód elektryczny albo wszystko to naraz – mówi Dawid Zieliński, prezes zarządu Columbus Energy. Jak wskazuje, to może zwiększyć zainteresowanie dotacjami z rządowych programów Czyste Powietrze i Mój Prąd, które ponownie oferują dofinansowania dla osób fizycznych.

Od 2025 r. obowiązek selektywnej zbiórki odpadów budowlanych i rozbiórkowych. Jak dostosować się do nowych przepisów?

W Polsce od 1 stycznia 2025 r. wejdą w życie przepisy stanowiące obowiązek selektywnej zbiórki i odbioru odpadów budowlanych oraz rozbiórkowych, z rozróżnieniem na takie materiały jak drewno, metale, szkło, tworzywa sztuczne, gips oraz odpady mineralne. Jakie wyzwania pojawiają się w kontekście tego obowiązku dla firm budowlanych?

REKLAMA

Jak zmieniały się ceny ciepłej i zimnej wody przez lata?

Wzrost opłat za wodę to ostatnio dość głośny temat. Sprawdzamy zatem, jak ceny ciepłej oraz zimnej wody zmieniały się przez ostatnie 15 lat - 20 lat. 

Mimo zastoju na rynku, mieszkania nie chcą tanieć. Po stabilizacji cen w lipcu w sierpniu znów w większości miast wrócił trend wzrostowy

Na rynku mieszkań z drugiej ręki przybywa dużo nowych ofert. O dziwo jednak stosunkowo dużo jest też wycofywanych, mimo niesfinalizowania oferty. To dowodzi, że ani sprzedający, ani kupujący nie są usatysfakcjonowani aktualnymi cenami.

Po wakacjach na południu Europy Polacy nabierają chęci kupna nieruchomości w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji. Czy warto?

Tegoroczne lato nad Wisłą było wyjątkowo gorące, ale w dłuższej perspektywie lokatorów w Polsce czeka sezon grzewczy, krótkie dni i mroźne noce. Można tego uniknąć mieszkając całorocznie tam, gdzie chętnie wyjeżdżamy na wakacje. Za mieszkanie nad morzem w Hiszpanii lub we Włoszech zapłacimy mniej niż za nieruchomość w Polsce.

Szalone ceny na rynku nieruchomości sprawiły, że najwięcej osób poszukuje teraz domów o powierzchni 80-100 metrów kwadratowych

Kupujący domy są realistami. Wiedzą, że by zmieścić się z wydatkiem w milionie złotych – a na taki wydatek stać większość – muszą ograniczyć się do domów małych. Właściwie domków – o powierzchni do 80 metrów, a przy sprzyjających okolicznościach, stumetrowych.

REKLAMA

8-15 proc. rocznie zysku z zakupu mieszkania na wynajem studentom [przykłady, obliczenia]

Zakup mieszkania z myślą o wynajmie studentom to stabilny i dochodowy sposób na lokowanie kapitału. Klucz do sukcesu leży w odpowiednim przygotowaniu nieruchomości oraz wyborze lokalizacji, która zapewni wysoki popyt. Mieszkania w miastach akademickich, które dodatkowo mają też potencjał turystyczny, oferują atrakcyjną stopę zwrotu, a także potencjalny wzrost wartości nieruchomości w perspektywie długofalowej. Na uwagę inwestycyjną zasługują tu zwłaszcza większe metraże mieszkań.

Teraz dom na przedmieściach tańszy od średniego mieszkania w centrum miasta. Co wybierają Polacy

Opcja zakupu domu pod miastem – zwłaszcza bliźniaka lub szeregowca – stała się rozwiązaniem dużo tańszym niż kupno nawet niezbyt dużego mieszkania w centrum miasta. Taki dom teraz można kupić okazyjnie także dlatego, że wielu rozczarowanych wadami mieszkania na przedmieściach chce powrotu do centrum.

REKLAMA