REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Liebherr: Nowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy – ICBN 3366 Premium Plus

REKLAMA

ICBN 3366 Premium Plus no nowa chłodziarko-zamrażarka marki Liebher. Chłodziarko-zamrażarka ma dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki temu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować w sposób dowolny.

REKLAMA

Chłodziarko-zamrażarka to urządzenie, bez którego większość ludzi na świecie nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Sprzęt ten – od lat zadomowiony w naszych kuchniach – sprawia, że życie staje się prostsze. Ale współczesna chłodziarko-zamrażarka to dużo więcej niż tylko funkcja chłodzenia i mrożenia, przedłużająca świeżość produktów. To odpowiedź na wiele bardzo indywidualnych potrzeb, często niezwykle wymagających użytkowników.

REKLAMA

Technologia Duo Cooling w ICBN 3366 Premium Plus - to propozycja marki Liebherr, gwarantująca dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki takiemu rozwiązaniu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować niezależnie i precyzyjnie. Przy zastosowaniu rozwiązania DuoCooling nie zachodzi wymiana powietrza pomiędzy komorą chłodziarki, a zamrażarki. Dzięki temu zapachy nie przenikają pomiędzy komorami i nie dochodzi do nadmiernego wysuszenia produktów.

Technologia BioFresh – to rozwiązanie firmy Liebherr, gwarantujące odpowiedni klimat dla długotrwałej świeżości. Przy temperaturze niewiele powyżej 0 st. C i idealnej wilgotności powietrza owoce i warzywa, mięso oraz ryby zachowują swoje wartości odżywcze, delikatny aromat i apetyczny wygląd nawet do trzech razy dłużej niż w chłodziarce tradycyjnej. Technologia BioFresh firmy Liebherr zapewnia produktom trwałość dostosowując się do ich rodzaju. Szuflada DrySafe o niskiej wilgotności powietrza jest idealna do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. Owoce i warzywa pozostają dłużej świeże w szufladzie HydroSafe o dużej wilgotności powietrza. Precyzyjna elektronika zapewnia stałe utrzymanie temperatury nieznacznie powyżej 0 st. C. Zapobiega to niepożądanemu przemarzaniu produktów. W schowku HydroSafe regulować można wilgotność powietrza
w zależności od rodzaju przechowywanych w nim produktów spożywczych.

Zobacz także: Piekarnik do zabudowy Amica

IceMaker – to kostkarka firmy Liebherr z przyłączem na wodę z sieci, zapewniająca zapas lodu najlepszej jakości w każdej sytuacji i w dowolnej ilości. Gotowy lód gromadzony jest w dwóch szufladach. System IceMaker całkowicie samodzielnie i automatycznie dba o uzupełnianie tego zapasu.

NoFrost – system NoFrost firmy Liebherr to zamrażanie produktów schłodzonym powietrzem obiegowym, przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nigdy nie ma lodu, a produktów nie pokrywa szron. Chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus z systemem NoFrost nie wymaga rozmrażania.

REKLAMA

SoftSystem – system ten wbudowany jest w drzwi chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus. Pozwala on na delikatne zamykanie drzwi nawet przy pełnym ich załadowaniu produktami. Od kąta otwarcia drzwi 30 st. SoftSystem to innowacja zapewniająca jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo.

SoftTelescopic – to opracowany przez firmę Liebherr wygodny mechanizm samoczynnego wsuwania i delikatnego tłumienia ruchu zamykania szuflad. Dzięki niemu korzystanie z szuflad urządzenia jest wygodne, praktyczne
i bezpieczne.

LEDtechnologia LED, niezwykle przyjemna dla ludzkiego oka, zapewnia równomierne, łagodne, najwyższej klasy oświetlenie całego wnętrza zarówno komory chłodziarki, jak i zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus.

MagicEye – to system sterowania elektronicznego dzięki któremu kontrola mrożenia staje się prosta jak nigdy dotąd. MagicEye wyposażony jest w wyświetlacz LCD z cyfrowym wskaźnikiem temperatury oraz elektronikę Touch.

VarioSpace – to zaprojektowany przez Liebherr praktyczny sposób na uzyskanie wyjątkowo dużej przestrzeni, nawet na największe mrożonki. Szuflady oraz umieszczone pod nimi szklane płyty oddzielające, można z łatwością wyjmować, aby wykorzystać całe wnętrze zamrażarki.

VarioBox – wyjmowane pojemniki umożliwiające wygodne przechowywanie produktów. Pokrywa pojemnika jest zdejmowana, a pojemnik można bezpośrednio ustawić na nakrytym do posiłku stole.

Glass Edition – to połączenie perfekcyjnego wykonania szklanych elementów chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium, z atrakcyjnym designem i bezpieczeństwem. Eleganckie szklane półki są odporne na zadrapania i pęknięcia oraz łatwe do mycia. Harmonijny wygląd wnętrza podkreślają listwy wykończeniowe ze stali szlachetnej.

Zobacz także:  Nowy ekspres automatyczny KRUPS EA9010

Chłodziarko-zamrażarka ICBN 3366 Premium Plus to również klasa energetyczna A++, gwarantująca niskie zużycie energii na poziomie 0,641 kWh na dobę.

Sugerowana cena: 7 399 zł (brutto)

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Nieruchomości
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Za darmo: projekty domów o powierzchni 70, 120, 150 i 180 metrów kwadratowych dostępne na stronie internetowej GUNB

    Na stronie internetowej Głównego Urzędu Nadzoru Budowlego przybywa gotowych projektów domów, które można wykorzystać przy budowie, zaoszczędzając nawet kilkanaście tysięcy złotych na kosztach. Najwięcej jest projektów domów o powierzchni 70 metrów kwadratowych, ale sukcesywnie od dwóch miesięcy przybywa projektów domów większych.

    Jak nowy rząd może wpłynąć na poprawę sytuacji na rynku mieszkaniowym?

    W obliczu rosnących wyzwań na rynku mieszkaniowym, eksperci i deweloperzy zastanawiają się, jakie kroki powinien podjąć nowy rząd, aby skutecznie przyspieszyć budowę mieszkań i zwiększyć ograniczoną podaż. Przedstawiamy wyniki szczegółowej sondy wśród branżowych specjalistów, którzy dzielą się swoimi przewidywaniami i oczekiwaniami dotyczącymi przyszłości rynku mieszkaniowego.

    Ile kosztuje pelet pod koniec 2023 roku? Jaki koszt kotła na pelet z montażem?

    Dlaczego warto ogrzewać dom peletem? Ile kosztuje pelet? Ile potrzeba peletu na zimę? Jakie są rodzaje peletu? Jakie są ceny montażu kotła na pelet?

    Frankowicze znów triumfują. Co oznacza wyrok TSUE?

    Frankowicze znów mają powody do radości. TUSE w czwartek orzekł, że sądy krajowe mają obowiązek zbadać z urzędu, czy postanowienia umowy mają nieuczciwy charakter i, dokonawszy takiego badania, mają obowiązek wyłączyć stosowanie nieuczciwych warunków umownych tak, aby nie wywierały one skutków wobec konsumenta.

    REKLAMA

    Bezpieczny Kredyt 2% - czy w 2024 roku nadal będzie można skorzystać z dopłat do kredytu?

    Już od początku lipca 2023 r. osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą być beneficjentami rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. Kilka dni temu Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zwiększeniu środków na Bezpieczny Kredyt 2% o blisko 4,8 mld zł. To wstępne ustalenia, które muszą jeszcze przejść ścieżkę legislacyjną. Jeśli projekt zostanie zatwierdzony, w 2024 roku z programu będzie mogło skorzystać kolejne 35 tys. osób.

    Jaki metraż mają największe mieszkania deweloperskie i ile kosztują?

    Jak duże mieszkania można znaleźć u deweloperów? W których inwestycjach? Ile kosztują? Sprawdzamy!

    Frankowicze nie odpuszczają. Przyszły rok będzie podobny? [KOMENTARZ]

    Według najnowszych statystyk, od początku br. do końca trzeciego kwartału do sądów okręgowych w całym kraju wpłynęło o jedną trzecią więcej spraw frankowych niż rok wcześniej. Skala tak dużego wzrostu jest zrozumiała. Wielu kredytobiorców zachęciła do złożenia pozwu korzystna dla nich decyzja TSUE. Przekonujące były też zwycięskie batalie sądowe innych frankowiczów. Ponadto rosnąca świadomość prawna konsumentów i aktywne działania informacyjne różnych organizacji oraz kancelarii prawnych dały zapalniki do walki w sądach. Skutkiem tego niektóre z nich odnotowały nawet blisko 200-procentowe wzrosty liczby spraw frankowych. A to jeszcze nie koniec dodatnich wyników, choć kolejne skoki mogą być już nieco słabsze. Banki już powinny rozważać bardziej korzystne ugodowe rozwiązania konfliktów.

    Wody opadowe to nie problem tylko cenny zasób. Jak zagospodarować je w mieście?

    W obliczu zmian klimatycznych, również Europa staje się coraz bardziej narażona na anomalie pogodowe, takie jak długotrwałe okresy bez opadów lub nawalne deszcze. Te zjawiska wpływają na to jak projektowane są nowe budynki i infrastruktura, a także w jaki sposób modernizowane są istniejące obiekty. Jednym z kluczowych aspektów walki ze zmianami jest odpowiednie zagospodarowanie wód opadowych. Zamiast traktować je jako problem, pora spojrzeć na nie jako na cenny zasób, którego mądre wykorzystanie, uchroni nas przed zagrożeniami wynikającymi ze zmian klimatycznych.

    REKLAMA

    Dofinansowanie wymiany dachów z azbestu. Nabór wniosków od 15 grudnia 2023 r.

    Od 15 grudnia 2023 r. do 12 stycznia 2024 r. będzie można ubiegać się o wsparcie na wymianę w gospodarstwach rolnych pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest. Jest to drugi nabór wniosków o taką pomoc finansową realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

    Czy prawo zmusi rynek do większego nacisku na budynki pasywne?

    Potrzeba termomodernizacji budynków jest faktem, a energooszczędność jest jednym z najważniejszych wyzwań na rynku nieruchomości. Regulacje unijne mają w tym swój duży udział. Jaki jest planowany koszt termomodernizacji w Europie, i kto za to zapłaci? 

    REKLAMA