REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Kuchnia w kolorze pomarańczy

Kuchnia Fot. Instal-Projekt
Kuchnia Fot. Instal-Projekt
Instal-Projekt

REKLAMA

REKLAMA

Kuchnia w kolorze pomarańczy w polskich domach jest ciągle rozwiązaniem niestandardowym. Nie jest to prosta aranżacja, ale dzięki zastosowaniu koloru pomarańczy w kuchni zyskujemy ciepłe, energetyczne i oryginalne wnętrze.

Kuchnia w kolorze pomarańczy szczególnie dobrze sprawdza się we wnętrzach, które zamieszkuje rodzina z dziećmi. Kuchnia jest sercem całego domu, w którym domownicy spędzają czas podczas wspólnego przygotowywania posiłków, spotykają się na porannej kawie i prowadzą spontaniczne rozmowy. Żeby stworzyć atmosferę sprzyjającą rodzinnemu życiu, należy w sposób przyjazny i funkcjonalny zaaranżować przestrzeń.

REKLAMA

Duży stół, wygodne krzesła i praktycznie zaprojektowane stanowisko do gotowania to podstawowe wyposażenie kuchni z jadalnią. Dodanie odpowiedniego, pomysłowego oświetlenia i dobranie dodatków stanowi wykończenie, które decyduje o ostatecznym charakterze wnętrza.

Zobacz także: Kubki w stylu prowansalskim: GALERIA

Fot. Instal-Projekt

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Kuchnie zazwyczaj utrzymane są w neutralnych kolorach: beże, brązy, odcienie bieli i szarości to ciągle kolory dominujące. Coraz chętniej jednak sięgamy po zdecydowane barwy: nasycone, wyraźne i intensywne. Pomarańczowy, zastosowany w wystroju na dużych płaszczyznach, idealnie komponuje się z chłodnymi barwami dodatków: delikatnie pastelowym niebieskim czy zielonym. Uzupełnia się także z czerwienią i różem, tworząc zabawną, pełną życia aranżację. Siłę koloru warto stonować czernią, najlepiej w dużym formacie: czarna nadblatowa ściana czy grzejnik będą stanowiły kontrast dla pełnego kolorów wnętrza.

Fot. Instal-Projekt

Zobacz także: Projekty kuchni - GALERIA


W kuchni, która powinna być zaprojektowana tak, żeby w praktyczny sposób zapewnić pełną swobodę ruchu podczas codziennych czynności, grzejniki centralnego ogrzewania najczęściej są umieszczane pod oknem. Ciekawym rozwiązaniem, które wpisuje się w nowoczesne wnętrza jest pionowy, montowany na ścianie grzejnik. Duży, płaski ekran z szyby z czarnego szkła sprawia, że przylega on do ściany i elegancko wpasowuje się w przestrzeń, nie zawadzając i nie zajmując dodatkowego miejsca. Czarna szyba kryje w sobie wiele niespodzianek, przydatnych zwłaszcza w kuchni: ekran to idealne miejsce na codzienne notatki. Dzięki specjalnemu, zmywalnemu mazakowi możemy po niej pisać, a stalowa konstrukcja grzejnika umożliwia przyczepianie magnesów. Rozwiązanie w sam raz dla zapominalskich. 

Fot. Instal-Projekt

Kuchnia powinna być zaaranżowana praktycznie i funkcjonalnie, ale nie może być sterylna i poważna. Pomarańczowy kolor, dodatki z przymrużeniem oka i elegancki grzejnik sprawią, że kuchnia będzie jednocześnie nowoczesna i rodzinna. I na pewno nie zabraknie w niej ciepła.

Zobacz także: Intensywne kolory w kuchni: GALERIA

Źródło: Instal-Projekt

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Ile trzeba zapłacić za kawalerkę od dewelopera?

Ile trzeba zapłacić za kawalerkę od dewelopera? W jakich metrażach sprzedawane są kawalerki? Gdzie można upić najtaniej? 

Podwyższają ceny nieruchomości: „Proszę dopisać w ogłoszeniu, że mój dom jest położony w miejscu, gdzie nie było powodzi”.

Jak powódź wpłynie na rynki nieruchomości? Z pewnością sprzedaż zalanych domów i mieszkań przez najbliższe lata będzie trudna. Jakie są prognozy dla lokalnych rynków nieruchomości na terenach poszkodowanych przez powódź? 

Kiedy zaczyna się sezon grzewczy? Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Niektórzy ucieszyli się już z ciepłych kaloryferów, inni na sezon grzewczy muszą jeszcze chwilę zaczekać. Jak się dobrze przygotować? Jak zadbać o temperaturę w domu? 

Jesienne i zimowe obowiązki zarządców nieruchomości

Tam gdzie jedni udają się na odpoczynek po intensywnym sezonie, inni zaczynają wytężoną pracę. W tej drugiej grupie są firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami. Zakres wykonywanych prac wykonywanych przez zarządcę zależy w dużej mierze od warunków pogodowych. Warto również z wyprzedzeniem przygotować narzędzia i rozplanować prace tak, żeby niespodziewana zmiana pogody nikogo nie zaskoczyła. 

REKLAMA

Problem deficytu mieszkań w naszym kraju rozwiążą pustostany?

Czy zasiedlanie pustostanów może być rozwiązaniem na deficyt mieszkań w Polsce? Skąd tak duża liczba mieszkań niezamieszkanych?

Własne mieszkanie. Czekać na rządowe dopłaty czy kupić już teraz?

Czy przyszli nabywcy mieszkań wstrzymują się w decyzją o zakupie, czekając na rządowe dopłaty w programie Na start? Czy rośnie liczba osób kupujących za gotówkę. Czy deweloperzy zaobserwowali wzrost liczby rezerwacji?

Warto zainwestować w termomodernizację domu nie tylko ze względu na niższe rachunki

Ocieplone domy i mieszkania w budynku po termomodernizacji szybciej znajdują nabywców i najczęściej osiągają też wyższą cenę – przyznają zapytani w sondzie przeprowadzonej przez portal GetHome.pl pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

Rośnie drzewo z tysiącletniego nasiona znalezionego przez archeologów. To wymarły gatunek. Ma związki o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwnowotworowych

Międzynarodowy zespół naukowców wyhodował drzewo z tysiącletniego nasiona, znalezionego podczas wykopalisk archeologicznych. Badacze uważają, że to wymarły gatunek rośliny, o której leczniczych właściwościach wspominano w Biblii. Roślina ta zawiera m.in. związki o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwnowotworowych

REKLAMA

Czy można było zapobiec powodzi? Jedną z głównych przyczyn rosnących szkód jest zabudowa terenów zagrożonych powodzią

To już trzecia tak duża i tragiczna w skutkach powódź w ciągu niespełna 30 lat. Po poprzednich dwóch podejmowano działania, które miały zapobiec kolejnej. Eksperci portalu GetHome.pl sprawdzili, jak wyglądało to w praktyce na podstawie… statystyk budowlanych.

Sprzedając dom lub mieszkanie, można stracić własność i nie otrzymać od nabywcy ani grosza. Akt notarialny przed tym nie zabezpiecza. Jak więc to zrobić?

Nie każdy jest świadomy, że dokonując sprzedaży mieszkania czy domu u notariusza, można nabawić się nie lada problemów, jeżeli nie zadba się o jeden mały szczegół transakcji – moment zapłaty ceny przez nabywcę nieruchomości. W jaki sposób przeprowadzić transakcję kupna-sprzedaży nieruchomości, aby pod względem uzyskania zapłaty ceny za zbywaną nieruchomość – była ona w pełni bezpieczna dla sprzedającego? 

REKLAMA