REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

REKLAMA

Dom z korka nie musi być kiczowaty. Oprócz tego dodatki wykonane z korka przekonają do siebie osoby ceniące naturalne materiały. Do wyboru mamy akcesoria całkowicie wykonane z korka i takie, które posiadają tylko elementy z niego wykonane.

Dom z korka posiada wiele zalet. Komfortowe, utrzymujące ciepło i chroniące przed hałasem sprawiają, że pomieszczenia stają się niezwykle przytulne i przyjazne domownikom. Tworzą doskonały klimat sprzyjający odpoczynkowi i pracy. W połączeniu z gustownymi drewnianymi ozdobami, suszonymi kwiatami czy rozłożonymi gdzieniegdzie kamieniami szlachetnymi sprawiają, że w samym środku miejskiej dżungli możemy poczuć się jak na łonie przyrody.

REKLAMA

Ale korek to nie tylko podłogi i ściany, choć to po nie warto sięgnąć w pierwszej kolejności przy aranżacji wnętrz naszych mieszkań. Korkowe cudeńka, małe, użyteczne przedmioty, które dowolnie możemy przenosić i ustawiać w każdym pomieszczeniu będą najlepszymi dodatkami do korkowych ścian i podłóg. To również świetna zachęta dla wszystkich, którzy dopiero nabierają zaufania do tego naturalnego surowca.

Zobacz także: Ozdoby z suchych roślin

REKLAMA

Możemy na przykład zakupić tackę przypominającą korek w butelce, który ściśle przylega do jego ścianek. Butelką jest metalowy pierścień w kolorze czarnym lub szaro-białym, podkreślający teksturę i gęstość korka. Postawione na tacce drobne przedmioty będą podkreślały jej oryginalną formę, zwracając uwagę na piękny, naturalny materiał, z jakiego została wykonana. To świetna ozdoba na biurko lub salonowy stolik.

Praktyczne, małe półeczki-miseczki do łazienki, sypialni czy przedpokoju są doskonałym miejscem na przechowywanie drobnych przedmiotów. Zaopatrzone zostały w metalowe uchwyty, dzięki którym przymocujemy je do wybranego podłoża. Mogą się w nich znaleźć klucze do domu, drobna gotówka, szminka oraz inne przedmioty codziennego użytku takie jak spinacze do papieru, waciki do demakijażu czy okulary. Te niezwykle użyteczne korkowe gadżety ozdobią każde pomieszczenie i zapewne niejednokrotnie uchronią cenne skarby, które do nich włożymy przed zgubieniem bądź zniszczeniem.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Wśród dodatków z korka znajdziemy w sklepach również pojemnik na lód. Może on posiadać plastikowy wkład przeznaczony do przechowywania lodu. Korek, dzięki izolacji termicznej zapewnia niską temperaturę wewnątrz naczynia. Zaś zewnętrza powierzchnia pozostaje naturalnie ciepła i miła w dotyku.

Na stole w jadalni bądź w salonie obok eleganckich tacek i misek znakomicie zaprezentują się korkowa solniczka i pieprzniczka. Takie kuchenne dodatki to połączenie szkła z korkową podstawą. Biała barwa soli wygląda niezwykle efektownie za przezroczystą zasłoną pojemnika, a stojącą nieopodal pieprzniczką wypełniona ciemną aromatyczną przyprawą tworzy gustowną stołową kompozycję, bez której przecież żadna kuchnia obejść się nie może. Korkowa zatyczka nie tylko zabezpiecza zawartość przed wysypaniem się, ale dodatkowo nadaje obu pojemnikom elegancji.

Zobacz także: Mieszkać naturalnie

Korkowe cudeńka to także niebanalne gadżety łazienkowe dla dzieci, ale i lubiących zabawę dorosłych.

Korkowe ozdoby to oryginalny sposób na podkreślenie niebanalnego charakteru naszego mieszkania oraz aranżacyjne uzupełnienie pokrytych tym naturalnym materiałem podłóg i ścian. Miłe w dotyku, wygodne i nade wszystko niesłychanie funkcjonalne gadżety zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Źródło: materiały prasowe

Praktyczne, małe półeczki-miseczki do łazienki, sypialni czy przedpokoju są doskonałym miejscem na przechowywanie drobnych przedmiotów.
Media
Do wyboru mamy akcesoria całkowicie wykonane z korka i takie, które posiadają tylko elementy z niego wykonane.
Media
Na stole w jadalni bądź w salonie obok eleganckich tacek i misek znakomicie zaprezentują się korkowa solniczka i pieprzniczka.
Media
Z korka mogą być wykonane również miseczki.
Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Raty kredytu hipotecznego można obniżyć zmieniając polisę ubezpieczenia na życie, jak to zrobić i ile można zaoszczędzić

Umowy o kredyt bankowy są tak skonstruowane, że skorzystanie z zabezpieczenia w postaci polisy za życie za pośrednictwem banku udzielającego kredytu oznacza niższą marżę. Standardowo dotyczy to pierwszego kilkuletniego okresu kredytu. Potem jednak zmiana umowy ubezpieczenia może dać nawet kilka tysięcy oszczędności w kosztach jego obsługi.

Jak kupić mieszkanie za 50% ceny? Jest jeden sposób

Okazuje się, że ceny wywoławcze mieszkań dostępnych na licytacjach komorniczych są od 20% do nawet 55% niższe. Jak zatem wziąć udział w licytacji komorniczej i kupić dużo taniej mieszkanie? Jest kilka rzeczy, o którym trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do takiej licytacji.

Najchętniej w bloku lub kamienicy i blisko centrum. Takich mieszkań szuka Pokolenie Z

W dorosłość a więc także na rynek nieruchomości jako konsumenci zaczynają wkraczać przedstawiciele pokolenia Z. To jakich mieszkań w jakich lokalizacjach szukają, już teraz zaczyna kształtować trendy w całym sektorze mieszkaniowym. Jakie są ich preferencje mieszkaniowe?

Dlaczego mieszkania w Polsce wciąż drożeją? Jest kilka głównych przyczyn

Ceny nieruchomości w Polsce rosną w zawrotnym tempie, stawiając nas pod tym względem w czołówce Unii Europejskiej. Szczególnie dotyka to małych mieszkań w dużych miastach. Główne przyczyny? Rosnący popyt, inflacja i wzrost płac, jednak według ekspertów czynników stymulujących jest więcej. W tym np. regulacje prawne, formalności z nimi związane i koszty ich realizacji.

REKLAMA

Ulga termomodernizacyjna coraz mniej popularna. Ile można zaoszczędzić?

Podatkowa ulga termomodernizacyjna wzbudza coraz mniejsze zainteresowanie. Znacznie większym powodzeniem cieszy się dopłata w programie "Czyste Powietrze". Dane podaje portal GetHome.pl.

Bezpieczny Kredyt 2%: banki rozpatrzyły już wszystkie wnioski kredytowe. Na co poszło najwięcej kredytów hipotecznych, odpowiedź zaskakująca

Kto zdążył złożyć wniosek o Bezpieczny Kredyt 2% na ostatnią chwilę, ten musiał czekać nawet do końca marca na kredyt hipoteczny pozwalający sfinalizować planowaną inwestycję mieszkaniową. Na co zostały przeznaczone kredyty? O dziwo, najwięcej nie trafiło do deweloperów, bo to nie nowe mieszkania były preferowane.

Ceny mieszkań w 2024 r. w 6 największych miastach Polski - wykres, prognozy

Jakie są ceny mieszkań w 2024 roku? Oto wykresy i prognozy Polskiego Instytutu Ekonomicznego uwzględniające cenę za 1 m2 mieszkania w 6 największych miastach Polski. Ceny za 1 m2 mieszkania wyhamowały. Gdzie ceny rosły najszybciej, a gdzie spadały?

Pierwsze półrocze na rynku nieruchomości. Sprzedaż mieszkań w liczbach

Pierwsza połowa roku za nami, deweloperzy mogą podsumować sprzedaż mieszkać w tych sześciu miesiącach. Czy jest lepiej w porównaniu do poprzednich kwartałów? 

REKLAMA

Czy wrócą kredyty hipoteczne z wkładem własnym poniżej 10%?

Nie tak dawno wkład własny poniżej 10% do kredytu hipotecznego był rzadkością. Co zmienił w tej kwestii program Bezpieczny Kredyt 2%? 

Hipoteka odwrócona – fakty i mity o usłudze finansowej

Hipoteka odwrócona to usługa finansowa, która skierowana jest głównie do osób starszych. Usługa, chociaż dostępna już od lat, nadal wywołuje wiele pytań. Czy po zawarciu umowy o dożywocie spadkobiercy będą mogli odziedziczyć nieruchomość? Czy od zawartej umowy można odstąpić? W którym momencie emeryt przestaje być właścicielem mieszkania? Kto, po podpisaniu takiej umowy, płaci czynsz, ubezpieczenie i podatki za mieszkanie lub dom?

REKLAMA