REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Zestaw wypoczynkowy – ważny element wyposażenia salonu

W każdym salonie, nawet takim zaaranżowanym w stylu nowoczesnym, znajduje się zestaw wypoczynkowy. Fot. MM Collection
W każdym salonie, nawet takim zaaranżowanym w stylu nowoczesnym, znajduje się zestaw wypoczynkowy. Fot. MM Collection
MM Collection
MM Collection

REKLAMA

REKLAMA

W każdym salonie, nawet takim zaaranżowanym w stylu nowoczesnym, znajduje się zestaw wypoczynkowy. Z całą pewnością można zaryzykować stwierdzenie, że zestaw wypoczynkowy w salonie stanowi jego centrum i do niego dobiera się pozostałe dodatki.

Zestaw wypoczynkowy jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia salonu. Używany o różnych porach dnia i nocy przez różną liczbę osób powinien spełniać oczekiwania wszystkich domowników.

REKLAMA

Estetyka i funkcjonalność

Różnorodność dostępnych dziś sof, foteli oraz całych zestawów wypoczynkowych sprawia, że nie zawsze potrafimy wychwycić właściwości, które wyróżniają poszczególne modele. Przede wszystkim powinny one spełniać swoją najważniejszą funkcję, czyli gwarantować prawdziwy wypoczynek.

Zobacz także: Kolorowe pufy Pix

Najlepiej jest znaleźć zestaw wypoczynkowy, który połączy w sobie walory umożliwiające różne formy relaksu. Odpowiednio rozplanowane i dobrane moduły znacznie ułatwiają ustawienie kompletu sof lub narożnika w pomieszczeniu. W efekcie może on służyć jako wygodne miejsce spotkań towarzyskich lub kameralnego relaksu przy książce czy telewizorze. Dodatkowy komfort zapewniają zagłówki i miękkie poduchy oparciowe, które zwiększą komfort naszego wypoczynku. Przydatnym elementem każdej sofy jest też możliwość korzystania z funkcji spania, dzięki temu zawsze jesteśmy przygotowani na odwiedziny gości, w tym wypadku niezwykle istotna jest łatwość rozłożenia zestawu wypoczynkowego.

Zobacz także: Jak wybrać wielofunkcyjną sofę?

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Dobrze dobrany zestaw wypoczynkowy jest wygodny, atrakcyjny wizualnie i pasuje do całości wystroju pomieszczenia. Stanowi on często swoiste centrum życia rodzinnego i towarzyskiego w domu. Niezwykle ważne jest, aby był wykonany z trwałych elementów i obity wysokiej klasy materiałami. Oprócz wyglądu zestawu wypoczynkowego warto również zadbać o jego trwałość i wybrać sofę zaprojektowaną tak, by solidna konstrukcja stelaża z litego drewna  dobrze współgrała z wygodą i estetyką siedzisk. Wygodny, elegancki i przestronny z pewnością zagości w niejednym domu na wiele lat.

Źródło: materiały prasowe

Z całą pewnością można zaryzykować stwierdzenie, że zestaw wypoczynkowy w salonie stanowi jego centrum i do niego dobiera się pozostałe dodatki. Fot. MM Collection
MM Collection
MM Collection
Zestaw wypoczynkowy – ważny element wyposażenia salonu. Fot. MM Collection
MM Collection
MM Collection
Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Ukończony budynek traci pozwolenie - co dalej?

Utrata pozwolenia budowlanego na ukończony już budynek to dość rzadka i jednocześnie ciekawa sytuacja. Warto się jej przyjrzeć. 

Wynajem mieszkań w Polsce. Polacy chcą czy muszą?

Dlaczego Polacy wynajmują mieszkania? Czy tak jest im wygodniej czy nie mają innego wyjścia? Czy wkrótce Polska upodobni się do krajów zachodnioeuropejskich, w których znacznie wyższy jest odsetek najemców? Portal GetHome.pl przeprowadził ankietę. 

W jakich miastach masz największą szansę na kupno własnego mieszkania?

Jak wygląda dostępność mieszkaniowa w wojewódzkich miastach w Polsce? Gdzie najłatwiej o własne M? RynekPierwotny.pl przeanalizował sytuację w wybranych miastach. Jakie wyniki? Gdzie jest największa szansa na kupno własnego mieszkania? 

Najem okazjonalny – czy i kto powinien się go obawiać?

Przełom sierpnia i września to okres, w którym najwięcej osób najmuje mieszkania. Eksperci portalu GetHome.pl postanowili zbadać, jak chętnie ich właściciele korzystają z formuły najmu okazjonalnego, który w założeniu ma zapewnić im bezpieczeństwo. I co to oznacza dla najemców? 

REKLAMA

Polska wyróżnia się w Europie wzrostem liczby transakcji mieszkaniowych

Jak plasuje się Polska w Europie pod względem liczby transakcji mieszkaniowych? Eksperci portalu RynekPierwotny.pl analizują sytuację. 

Więcej mieszkań, na dodatek tańszych, deweloperzy oceniają skutki rządowego projektu uwolnienia gruntów rolnych w miastach

Według szacunków ekspertów w Polsce może brakować nawet 2 mln mieszkań! Rząd rozważa zmianę przepisów dotyczących gruntów rolnych w miastach jako rozwiązanie tego problemu. Duża oferta działek pod zabudowę mieszkaniową, których teraz jest deficyt, to fundament pod szybszą budowę nie drożejących tak szybko nowych mieszkań.

Zastój w sprzedaży na rynku wtórnym, czy po wakacjach ceny spadną i o ile tańsze mogą być mieszkania

Mniej ofert, mniej przyznanych kredytów i mniej sfinalizowanych transakcji – ostatnie tygodnie przynoszą zastój na rynku nieruchomości, zwłaszcza na rynku wtórnym. To zwykle prowadzi do korekty cenowej. Jakie są szanse, że mieszkania wkrótce potanieją?

W końcu można kupić taniej nowe mieszkanie niż na początku roku? Na pewno w Krakowie, a jak jest w innych dużych miastach

Lipiec był w Warszawie czwartym w tym roku miesiącem, w którym nie zmieniła się średnia cena metra kwadratowego mieszkań w ofercie firm deweloperskich. O cenowej stabilizacji można też mówić w Poznaniu i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

REKLAMA

Wybór najemcy mieszkania na castingu. Czy to zgodne z prawem? Na czym polegać może dyskryminacja przy wynajmie?

Dziś, w II połowie 2024 roku rynek najmu nieco ochłonął. Jednak nadal można się spotkać z "castingami" na najemcę w przypadku szczególnie atrakcyjnych mieszkań, czy lokalizacji. W ten sposób wynajmujący mieszkania starają się znaleźć najemcę najmniej potencjalnie "kłopotliwego" (cokolwiek miałoby to znaczyć) w przyszłości. W Polsce casting na najemcę jest - co do zasady - zgodny z prawem ale pod warunkiem, że dyskryminuje się w ten sposób określonych grup lokatorów (np. ze względu na płeć, rasę, czy pochodzenie).

Dopłaty do wymiany okien. Ile można dostać?

Dopłaty do wymiany okien. Ile można dostać? Jak skorzystać z dopłaty do wymiany okien? Kto może skorzystać z tego dofinansowania? Kiedy złożyć wniosek? Chodzi o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze".

REKLAMA