REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Jak znaleźć swój styl do sypialni?

Magda Górska
Znalezienie własnego stylu naszej sypialni jest niezwykle ważne. Dzięki odnalezieniu własnego stylu bowiem unikniemy wrażenia niespójności naszego projektu i połączymy w atrakcyjny sposób wszystkie elementy, które nam się podobają. Fot. Art&Design Studio Projektowe Kinga Śliwa, www.kingasliwa.pl
Znalezienie własnego stylu naszej sypialni jest niezwykle ważne. Dzięki odnalezieniu własnego stylu bowiem unikniemy wrażenia niespójności naszego projektu i połączymy w atrakcyjny sposób wszystkie elementy, które nam się podobają. Fot. Art&Design Studio Projektowe Kinga Śliwa, www.kingasliwa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Znalezienie własnego stylu naszej sypialni jest niezwykle ważne. Dzięki odnalezieniu własnego stylu bowiem unikniemy wrażenia niespójności naszego projektu i połączymy w atrakcyjny sposób wszystkie elementy, które nam się podobają.

Przeglądając wnętrzarskie katalogi, w których przedstawione są piękne aranżacje świetnych projektantów odnosimy czasem wrażenie, że podoba nam się wszystko. Problem pojawia się jednak, kiedy na coś musimy się zdecydować, aby zaaranżować naszą sypialnię. Jak nie pogubić się w labiryncie możliwości?

REKLAMA

Zobacz także: Nastrojowa sypialnia

Stylowy eklektyzm

Wybranie odpowiedniego dla nas stylu może stanowić problem. Bywa, że podobają nam się zarówno nowoczesne, ascetyczne sypialnie, jak i romantyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oba te style połączyć! Warto jednak zachować umiar. Przy bardzo surowym wnętrzu jeden romantyczny mebelek lub koronkowe zasłony nie zepsują efektu. Najbezpieczniej będzie łączyć elementy różniące się stylem, ale w tym samym kolorze. To pomoże nam uzyskać wrażenie spójności.

Zobacz także: Jak dodatkami zmienić styl sypialni?

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Efektowny detal

REKLAMA

Sztuka dobierania dodatków, zwłaszcza w eklektycznej sypialni, jest dosyć trudna. Mogą być to zarówno kapy, pledy, puszyste dywany, jak i ciekawe zasłony, które dodają aranżacji przytulności. Kupując świece, wazony, obrazki i bibeloty powinniśmy dać sobie trochę czasu. Nie wybierajmy wszystkich od razu! Odwiedzajmy regularnie pchle targi oraz sklepy typu „wszystko za 5 złotych”. Znalezienie w takim miejscu perełki i idealnie komponującej się z naszą sypialnią sprawi, że będziemy z niej dumni.

W sypialni nie powinno znajdować się zbyt wiele roślin. Całkowicie zrezygnować powinniśmy z tych zapachowych, które mogą zakłócić nasz sen oraz suszonych, będących siedliskiem nieusuwalnego kurzu.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Mieszkania w PRL. Ile nieruchomości można było legalnie posiadać? Ile kosztowała kawalerka w centrum Warszawy?

"W PRL mieszkanie było najbardziej deficytowym dobrem na rynku. Od 1989 r. realne zarobki Polaków wzrosły, ale i tak mieszkanie pozostaje towarem luksusowymi i trudno dostępnym dla znacznej części społeczeństwa" - powiedział PAP prof. Andrzej Zawistowski, historyk gospodarki, wykładowca Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Gdzie deweloperzy wciąż są górą, a gdzie powinni już zacząć zabiegać o klientów?

Ceny nowych mieszkań prawdopodobnie pójdą w tym roku w górę z powodu rosnących kosztów budowy. Jednak nie można wykluczyć promocyjnych bonusów od deweloperów, których zmusi do tego zaostrzająca się konkurencja. Eksperci portali RynekPierwotny.pl i GetHome.pl sprawdzili, w których metropoliach zanosi się na walkę o klientów.

Kiedy najlepiej siać trawnik?

Trawnik to podstawa każdego ogrodu. Kiedy siać trawę, aby gęsto i zdrowo rosła? Jak siać trawnik krok po kroku?

Deweloperzy na Giełdzie Papierów Wartościowych

Po co deweloperom mieszkaniowym Giełda Papierów Wartościowych? Jakie korzyści im przynosi? Dlaczego niektórzy po latach obecności na giełdzie rezygnują z niej? 

REKLAMA

Kiedy jest zimna Zośka 2024? Kiedy są zimni ogrodnicy?

Kiedy jest zimna Zośka 2024? Kiedy są zimni ogrodnicy i jakie są ich imiona? Co oznacza ta data dla ogrodników i rolników? Jakie znane przysłowia wiążą się z tym zjawiskiem?

Dzicy lokatorzy w Polsce idą śladem hiszpańskich ocupas. Jest obywatelski projekt ustawy, który ma ich powstrzymać

Osoba, która porusza się bez zgody właściciela jego samochodem traktowana jest przez prawo jako złodziej. Jeśli zajmie cudze mieszkanie, ma więcej praw od właściciela, bo ten musi nawet płacić czynsz wspólnocie mieszkaniowej. To tak jakby prawo zakazywało właścicielowi tego kradzionego auta jeszcze fundować złodziejowi paliwo.

Czy ceny mieszkań nadal będą rosły?

Minister Rozwoju i Technologii, Krzysztof Hetman, ocenił w Radiu Zet, że deweloperzy zwiększyli podaż mieszkań, przewidując wprowadzenie programu "Mieszkanie na start" oraz programu wsparcia rozwoju budownictwa społecznego.

Wiosenne wyzwania finansowe Polaków. Remont domu na czele listy

Według najnowszego badania przeprowadzonego przez Santander Consumer Bank "Polaków Portfel Własny: wiosenne wyzwania 2024", aż 38% respondentów wskazało, że największym wydatkiem, jaki planują ponieść wiosną, jest remont domu. Co więcej, 58% badanych planuje sfinansować swoje projekty z bieżących dochodów.

REKLAMA

Kredyty hipoteczne z WIBOR-em. Abuzywne formuły zmiany oprocentowania niezgodne z unijnym rozporządzeniem BMR

Wraz z wejściem rozporządzenia BMR umowy kredytowa zawierające niedozwolone zapisy powinny zostać aneksowane i dostosowane do nowego porządku prawnego. Brak dostosowania umowy może skutkować tym, że umowa zawarta wiele lat temu może okazać się nieważna.

Nowe mieszkania w starej przestrzeni - rewitalizacja centrów miast

Centra wielkich miast są atrakcyjnymi miejscami nie tylko do pracy, ale też do mieszkania. Swobodny dostęp do miejskiej infrastruktury zapewnia tam wygodne funkcjonowanie na co dzień. Niestety, gęsta zabudowa – typowa dla centrum – ogranicza możliwość budowania nowych lokali, zarówno komercyjnych, jak i mieszkalnych. Zdaniem architektów i urbanistów skutecznym rozwiązaniem tego problemu są rewitalizacje zabytkowych kamienic i nadbudowy. Wciąż jednak można odnieść wrażenie, że potencjał istniejących budynków pozostaje niewykorzystany.

REKLAMA