REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Szybkie i łatwe odśnieżanie – kosiarka i odśnieżarka w jednym

Odśnieżarka. Fot. Husqvarna
Odśnieżarka. Fot. Husqvarna
Husqvarna

REKLAMA

REKLAMA

Intensywne opady śniegu powodują, że jesteśmy zmuszeni do odśnieżania podjazdów i dróg dojazdowych oraz chodników. Choć odśnieżanie nie jest czynnością ani łatwą, ani przyjemną, możemy sobie pomóc używając do odśnieżania specjalistycznego sprzętu. Zobacz, jak szybko i bez większego wysiłku można odśnieżyć otoczenie wokół domu.

Często powtarzającym się pytaniem jest: jak wybrać urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli szybko i dokładnie usunąć zalegający śnieg? Odpowiedzią jest maszyna o wydajnym silniku – montowanym z tyłu, dzięki temu operator nie wdycha spalin. Ponadto odśnieżarka powinna posiadać fotel montowany z przodu, w celu zapewnienia dobrej widoczności użytkownikowi. Przede wszystkim, niezbędna jest możliwość montażu różnych przystawek.

REKLAMA

Zobacz także: Jak przygotować dach do zimy?

- Schludnie wyglądający teren jest wizytówką naszej własności. W celu zadbania o estetyczny stan otoczenia Husqvarna opracowała szereg przystawek do wydajnych kosiarek z przednim urządzeniem tnącym. Takie rozwiązanie jest gwarancją całorocznej efektywności. Latem sprzęt może służyć jako kosiarka, jesienią uprzątnie opadłe liście dzięki szczotce obrotowej, zaś zimą zgarnie śnieg pługiem lub nawet wyrzuci go we wskazanym kierunku, dzięki profesjonalnej odśnieżarce. Te rozwiązania są tylko częścią możliwości jakie posiadają kosiarki serii P 500, marki Husqvarnapowiedział Pan Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna.

Zobacz także: Jaką wiertarkę udarową wybrać?

REKLAMA

Linia kosiarek P 500 z przednim urządzeniem tnącym marki Husqvarna sprawia, że konieczność żmudnego odśnieżania staje się wspomnieniem. Trzy nowe modele do użytku profesjonalnego wyróżniają się możliwością zastosowania ich do całorocznej pracy, ich obsługa jest łatwa, a charakterystyka pracy stabilna. Od teraz pozbycie się śniegu z drogi dojazdowej czy wielkopowierzchniowego parkingu zajmie tylko chwilę.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

- Niektórzy producenci narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni oferują duże kosiarki z przednim urządzeniem tnącym, które sprawdzają się gdy teren jest obszerny, a przede wszystkim wolny od przeszkód. Husqvarna patrzy na taką działalność z innej perspektywy: kosiarki samojezdne muszą uzyskiwać świetne wyniki pracy zarówno na wielkopowierzchniowych terenach, jak i skomplikowanych przestrzeniach: posiadających nachylenia, spadki oraz ostre narożniki. Takich maszyn potrzebują klienci – miało to wpływ na każdym kroku w procesie udoskonalania naszych produktów. Czas spędzony na pracy za pomocą ręcznych narzędzi lub pługów prowadzonych zmniejszy się znaczącododał Pan Paweł Przywózki.

Zobacz także: Jak przygotować się do wykonywania drobnych napraw w domu?

REKLAMA

Husqvarna w kosiarkach serii P 500 opatentowała unikalną technologię przegubowego układu kierowniczego nazwaną: „dog-bone” czyli „psia kość”. Zapewnia ona dynamiczny transfer masy, który natychmiast wpływa na środek ciężkości maszyny. Dla operatora oznacza to wzrost przyczepności na przednim kole wewnętrznym, ulepszoną obsługę i natychmiastową reakcję.

Główne cechy serii P 500:
• Trzy nowe modele: P 524, P520D i P 525D (zastępujący PF 21 AWD i PT 26D).
• Szerokie zastosowanie komercyjne: silnik diesel wraz z opcją kabiny do całorocznej pracy lub model benzynowy z dodatkową zwrotnością.
• Wyjątkowy system sterowania przegubowego – minimalizuje konieczność dodatkowego przycinania trawy.
• Wysoka stabilność i przyczepność dzięki niskiemu środkowi ciężkości, napęd na cztery koła i opatentowany przez Husqvarna układ kierowniczy „dog-bone”.
• Szerokie dodatkowe oprzyrządowanie, m.in.: lemiesz dwukierunkowy, pług śnieżny, wydajna szczotka, łyżka koparki i kosiarka bijakowa.

Zobacz także: Obciążenie dachu śniegiem

Źródło: Husqvarna

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowe mieszkania – jak się sprzedają?

Po ożywieniu na rynku kredytowym pojawiają się pytania, czy wpłynie ono na wzrost sprzedaży mieszkań. Deweloperzy obserwują większe zainteresowanie zakupem lokali, mimo braku preferencyjnych kredytów i rządowego wsparcia. Czy aktywność klientów rzeczywiście rośnie w ostatnich tygodniach?

Co mają wspólnego pośrednik nieruchomości i consierge?

W dzisiejszym świecie nieruchomości to nie tylko sprzedaż i wynajem – to także kompleksowa obsługa klienta, doradztwo i pomoc na wielu etapach transakcji oraz codziennego życia w nowym miejscu. To właśnie na tym polu przecinają się ścieżki pośrednika nieruchomości i concierge’a. Choć każda z tych profesji pełni odmienną rolę, ich wspólnym celem jest zapewnienie klientom najwyższego komfortu oraz wsparcia, które wykracza poza typowe obowiązki zawodowe.

Planujesz zakup mieszkania? Cena to nie wszystko. Sprawdź, ile kosztuje eksploatacja

W wydatkach mieszkaniowych istotną składową jest opłata, która w spółdzielniach mieszkaniowych nazywana jest eksploatacyjną, a we wspólnotach mieszkaniowych – zaliczką na koszty zarządu nieruchomością wspólną. Portal GetHome.pl sprawdził, gdzie taka opłata może być niższa. 

Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? [Wskazówki]

Warto negocjować cenę mieszkania z rynku wtórnego. Często cena ofertowa jest elementem strategii marketingowej. To cena transakcyjna odzwierciedla faktyczną wartość nieruchomości. Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? Oto wskazówki, o ile właściciele obniżają ceny mieszkań.

REKLAMA

Jaka powinna być minimalna temperatura na klatce schodowej bloku oraz w innych częściach wspólnych?

Rosnące koszty ciepła zachęcają do oszczędzania (np. kosztem temperatury na klatce schodowej bloku). Przepisy sugerują, że nie należy jednak przesadzać. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary. Od 28 kwietnia 2023 r. zmieniły się przepisy dotyczące świadectwa energetycznego. Prawie wszyscy właściciele nieruchomości powinni posiadać ten dokument. Są jednak wyjątki.

Promocje mieszkaniowe pod koniec roku - na co mogą liczyć klienci? [SONDA]

Koniec roku to czas gorących promocji – nie tylko na świąteczne prezenty, ale także na... mieszkania! Deweloperzy kuszą rabatami, bonusami i elastycznymi warunkami, przekonując, że to idealny moment na zakup M. Czy rzeczywiście warto podjąć taką decyzję teraz? Portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jakie oferty specjalne przygotowano w tym roku i co mogą zyskać kupujący.

Zimowe obowiązki zarządców nieruchomości. Czy tylko odśnieżanie?

Wraz z pierwszym śniegiem zwiększa się ilość pracy dla wielu branż, również zarządzających nieruchomościami. Co należy do obowiązków zarządcy? Nie tylko odśnieżanie. 

REKLAMA

Ile kosztuje trzypokojowe mieszkanie od dewelopera?

Ile trzeba mieć na trzypokojowe mieszkania od dewelopera? Gdzie kupimy najtaniej, a gdzie nieruchomości są najdroższe? W jakich przypadkach można liczyć na rabat? 

Palenie drewnem kawałkowym się opłaca. Piece, kominki i inne nowoczesne urządzenia zduńskie tanio i efektywnie ogrzewają mieszkania

Drewno kawałkowe należy do odnawialnych źródeł energii (OZE), co czyni je jednym z bardziej ekologicznych i przyjaznych środowisku paliw. Urządzenia zduńskie, w których można palić drewnem (takie jak piece, kominki, kuchnie kaflowe czy piece akumulacyjne) od lat cieszą się uznaniem, a ich zastosowanie we współczesnym budownictwie stale rośnie. Nowoczesne zduństwo to harmonijne połączenie tradycyjnych metod rzemieślniczych z innowacyjnymi technologiami oraz współczesnymi materiałami. Takie podejście oferuje liczne zalety, dzięki którym cieszy się coraz większym uznaniem we współczesnym świecie. Jakie są główne zalety tych urządzeń oraz ich rola w świetle wymagań technicznych WT2021? 

REKLAMA