REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Szybkie i łatwe odśnieżanie – kosiarka i odśnieżarka w jednym

Subskrybuj nas na Youtube
Odśnieżarka. Fot. Husqvarna
Odśnieżarka. Fot. Husqvarna
Husqvarna

REKLAMA

REKLAMA

Intensywne opady śniegu powodują, że jesteśmy zmuszeni do odśnieżania podjazdów i dróg dojazdowych oraz chodników. Choć odśnieżanie nie jest czynnością ani łatwą, ani przyjemną, możemy sobie pomóc używając do odśnieżania specjalistycznego sprzętu. Zobacz, jak szybko i bez większego wysiłku można odśnieżyć otoczenie wokół domu.

Często powtarzającym się pytaniem jest: jak wybrać urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli szybko i dokładnie usunąć zalegający śnieg? Odpowiedzią jest maszyna o wydajnym silniku – montowanym z tyłu, dzięki temu operator nie wdycha spalin. Ponadto odśnieżarka powinna posiadać fotel montowany z przodu, w celu zapewnienia dobrej widoczności użytkownikowi. Przede wszystkim, niezbędna jest możliwość montażu różnych przystawek.

REKLAMA

Zobacz także: Jak przygotować dach do zimy?

- Schludnie wyglądający teren jest wizytówką naszej własności. W celu zadbania o estetyczny stan otoczenia Husqvarna opracowała szereg przystawek do wydajnych kosiarek z przednim urządzeniem tnącym. Takie rozwiązanie jest gwarancją całorocznej efektywności. Latem sprzęt może służyć jako kosiarka, jesienią uprzątnie opadłe liście dzięki szczotce obrotowej, zaś zimą zgarnie śnieg pługiem lub nawet wyrzuci go we wskazanym kierunku, dzięki profesjonalnej odśnieżarce. Te rozwiązania są tylko częścią możliwości jakie posiadają kosiarki serii P 500, marki Husqvarnapowiedział Pan Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna.

Zobacz także: Jaką wiertarkę udarową wybrać?

REKLAMA

Linia kosiarek P 500 z przednim urządzeniem tnącym marki Husqvarna sprawia, że konieczność żmudnego odśnieżania staje się wspomnieniem. Trzy nowe modele do użytku profesjonalnego wyróżniają się możliwością zastosowania ich do całorocznej pracy, ich obsługa jest łatwa, a charakterystyka pracy stabilna. Od teraz pozbycie się śniegu z drogi dojazdowej czy wielkopowierzchniowego parkingu zajmie tylko chwilę.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

- Niektórzy producenci narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni oferują duże kosiarki z przednim urządzeniem tnącym, które sprawdzają się gdy teren jest obszerny, a przede wszystkim wolny od przeszkód. Husqvarna patrzy na taką działalność z innej perspektywy: kosiarki samojezdne muszą uzyskiwać świetne wyniki pracy zarówno na wielkopowierzchniowych terenach, jak i skomplikowanych przestrzeniach: posiadających nachylenia, spadki oraz ostre narożniki. Takich maszyn potrzebują klienci – miało to wpływ na każdym kroku w procesie udoskonalania naszych produktów. Czas spędzony na pracy za pomocą ręcznych narzędzi lub pługów prowadzonych zmniejszy się znaczącododał Pan Paweł Przywózki.

Zobacz także: Jak przygotować się do wykonywania drobnych napraw w domu?

REKLAMA

Husqvarna w kosiarkach serii P 500 opatentowała unikalną technologię przegubowego układu kierowniczego nazwaną: „dog-bone” czyli „psia kość”. Zapewnia ona dynamiczny transfer masy, który natychmiast wpływa na środek ciężkości maszyny. Dla operatora oznacza to wzrost przyczepności na przednim kole wewnętrznym, ulepszoną obsługę i natychmiastową reakcję.

Główne cechy serii P 500:
• Trzy nowe modele: P 524, P520D i P 525D (zastępujący PF 21 AWD i PT 26D).
• Szerokie zastosowanie komercyjne: silnik diesel wraz z opcją kabiny do całorocznej pracy lub model benzynowy z dodatkową zwrotnością.
• Wyjątkowy system sterowania przegubowego – minimalizuje konieczność dodatkowego przycinania trawy.
• Wysoka stabilność i przyczepność dzięki niskiemu środkowi ciężkości, napęd na cztery koła i opatentowany przez Husqvarna układ kierowniczy „dog-bone”.
• Szerokie dodatkowe oprzyrządowanie, m.in.: lemiesz dwukierunkowy, pług śnieżny, wydajna szczotka, łyżka koparki i kosiarka bijakowa.

Zobacz także: Obciążenie dachu śniegiem

Źródło: Husqvarna

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

REKLAMA

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

REKLAMA

Za jaką maksymalną kwotę nabywcy poszukują teraz mieszkań?

Do jakiej kwoty poszukuje mieszkań większość kupujących? Przy jakim progu kończy się zdolność kredytowa? Jakie mieszkania można nabyć w tej cenie? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Zmiany dla prosumentów: opłaty za recykling paneli fotowoltaicznych

Polska wprowadza opłaty za utylizację paneli fotowoltaicznych. Właściciele starszych instalacji fotowoltaicznych będą pokrywać koszty recyklingu zużytych paneli. Zmiana prawa ma na celu przesunięcie ciężaru odpowiedzialności z producentów na użytkowników w obliczu rosnącej ilości odpadów z OZE.

REKLAMA