REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Drugi etap Oazy Wilanów – już w sprzedaży

REKLAMA

Inwestycja Oaza Wilanów oferuje 162 lokale mieszkalne. Mieszkania znajdują się w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Wilanowa i Mokotowa, u zbiegu alei Rzeczypospolitej oraz alei Wilanowskiej. Inwestycję zaprojektowano z myślą o młodych i aktywnych osobach, z tego właśnie powodu na osiedlu będzie znajdować się rozbudowana infrastruktura rekreacyjno – sportowa. Ceny mieszkań wahają się od ok. 6 900 złotych, do 7 500 złotych brutto za mkw.

REKLAMA

Drugi etap Oazy Wilanów obejmuje budowę dwóch budynków, w których znajdą się 162 funkcjonalne mieszkania. Lokale o powierzchni od 39,24 mkw. do 124,77 mkw. będą posiadały od 2 do 5 pokoi.  Dodatkowo, do każdego z nich przynależeć będzie taras, balkon, loggia lub dla tych zlokalizowanych na parterze przydomowy ogródek. Tak szeroka oferta sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą mieszkania spełniające ich oczekiwania. Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach kompleksu, do sprzedaży trafiło 227 miejsc garażowych oraz 24 miejsca postojowe zewnętrzne. W budynkach drugiego etapu inwestycji znajdą się 72 komórki lokatorskie, które będą dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców.

Zobacz także: Zakup mieszkania: szczegół może wszystko zmienić

Docelowo osiedle Oaza Wilanów składać się będzie z trzech etapów i obejmie budowę 8 czteropiętrowych, kameralnych budynków. Kompleks pomieści łącznie 456 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. W Oazie Wilanów powstaną parkingi podziemne z miejscami na 713 samochodów oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe. Przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będzie 19 lokali handlowo – usługowych zlokalizowanych na poziomie parteru.

Zobacz także:  Zakup mieszkania: od stycznia 2015 niezbędny wkład własny

Oaza Wilanów zaoferuje swoim mieszkańcom wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Lokatorzy inwestycji będą mogli skorzystać ze strefy rekreacyjno – sportowej, w której znajdą się boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, a także ścieżki do biegania. Na terenie osiedla znajdzie się także kameralne jeziorko, a z myślą a najmłodszych mieszkańcach Oazy Wilanów, zaprojektowano trzy nowoczesne place zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budynki wyróżnią zastosowane wysokiej jakości materiały elewacyjne oraz stonowana kolorystyka. Do wykończenia posłuży płytka ceramiczna, którą przełamią i podkreślą drewniane elementy. Dachy zostaną utrzymane w ciemnych barwach i będą komponować się z okolicznymi zabudowaniami. Elewacje budynku wewnątrz osiedla będą tworzyły eleganckie płaszczyzny ścian z loggiami i z ryzalitami. Nowoczesny wygląd obiektów podkreślą balustrady balkonowe, które zostaną przygotowane ze szkła bezpiecznego i konstrukcji stalowej malowanej proszkowo. Wszystkie zastosowane rozwiązania sprawią, że Oaza Wilanów będzie prawdziwą perłą wśród okolicznych zabudowań.

Wilanów to jedno z najpopularniejszych miejsc do zamieszkania wśród osób młodych i ambitnych. Zielona okolica w pobliżu Parku Ostoja Wilanów oraz Jeziorko Wilanowskie to wspaniałe miejsce do spacerów. Rozbudowany system ścieżek rowerowych doprowadzi  m.in. do zalesionego Powsina. Oaza Wilanów jest dobrze skomunikowana z różnymi częściami miasta. Aleja Wilanowska zapewnia komfortowy dojazd do biznesowych części Mokotowa. Łatwo jest też przemieścić się do Śródmieścia. Z przystanków komunikacji miejskiej przy alei Rzeczypospolitej i alei Wilanowskiej odjeżdżają autobusy kilku linii. W krótkim czasie można także dotrzeć stacji metra Wilanowska.

Pierwszy etap Oazy Wilanów został bardzo dobrze przyjęty przez klientów, co potwierdzają wyniki – w ciągu pół roku od wprowadzenia do sprzedaży nabywców znalazło 69 z 91 mieszkań. Zainteresowanie drugim etapem jest równie duże, jeszcze przed wprowadzeniem osiedla do oferty klienci wyjątkowo często pytali o rozpoczęcie sprzedaży. Poziom sprzedaży w warszawskich inwestycjach spółki potwierdza słuszność dalszego inwestowania na stołecznym rynku – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A.

W Warszawie, oprócz Oazy Wilanów, w ofercie ATAL S.A. znajduje się także nowoczesne Nowe Bemowo. Nadal również można nabywać mieszkania w kameralnym apartamentowcu Walewska Residence położonym nieopodal Stadionu Narodowego. W marcu nabywcę znalazł ostatni ze 178 apartamentów w pierwszej na stołecznym rynku inwestycji spółki - Atal Marina Apartamenty.

Za projekt osiedla odpowiada firma HRA Architekci. Prace budowlane już trwają, na pierwszym etapie rozpoczęły się we wrześniu 2014 roku, a na drugim etapie w lutym 2015 roku. Zakończenie prac na poszczególnych etapach przewidziane jest odpowiednio w III kwartale 2016 oraz II kwartale 2017 roku.

Więcej informacji na www.oazawilanow.pl

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Nieruchomości
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Za darmo: projekty domów o powierzchni 70, 120, 150 i 180 metrów kwadratowych dostępne na stronie internetowej GUNB

    Na stronie internetowej Głównego Urzędu Nadzoru Budowlego przybywa gotowych projektów domów, które można wykorzystać przy budowie, zaoszczędzając nawet kilkanaście tysięcy złotych na kosztach. Najwięcej jest projektów domów o powierzchni 70 metrów kwadratowych, ale sukcesywnie od dwóch miesięcy przybywa projektów domów większych.

    Jak nowy rząd może wpłynąć na poprawę sytuacji na rynku mieszkaniowym?

    W obliczu rosnących wyzwań na rynku mieszkaniowym, eksperci i deweloperzy zastanawiają się, jakie kroki powinien podjąć nowy rząd, aby skutecznie przyspieszyć budowę mieszkań i zwiększyć ograniczoną podaż. Przedstawiamy wyniki szczegółowej sondy wśród branżowych specjalistów, którzy dzielą się swoimi przewidywaniami i oczekiwaniami dotyczącymi przyszłości rynku mieszkaniowego.

    Ile kosztuje pelet pod koniec 2023 roku? Jaki koszt kotła na pelet z montażem?

    Dlaczego warto ogrzewać dom peletem? Ile kosztuje pelet? Ile potrzeba peletu na zimę? Jakie są rodzaje peletu? Jakie są ceny montażu kotła na pelet?

    Frankowicze znów triumfują. Co oznacza wyrok TSUE?

    Frankowicze znów mają powody do radości. TUSE w czwartek orzekł, że sądy krajowe mają obowiązek zbadać z urzędu, czy postanowienia umowy mają nieuczciwy charakter i, dokonawszy takiego badania, mają obowiązek wyłączyć stosowanie nieuczciwych warunków umownych tak, aby nie wywierały one skutków wobec konsumenta.

    REKLAMA

    Bezpieczny Kredyt 2% - czy w 2024 roku nadal będzie można skorzystać z dopłat do kredytu?

    Już od początku lipca 2023 r. osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą być beneficjentami rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. Kilka dni temu Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zwiększeniu środków na Bezpieczny Kredyt 2% o blisko 4,8 mld zł. To wstępne ustalenia, które muszą jeszcze przejść ścieżkę legislacyjną. Jeśli projekt zostanie zatwierdzony, w 2024 roku z programu będzie mogło skorzystać kolejne 35 tys. osób.

    Jaki metraż mają największe mieszkania deweloperskie i ile kosztują?

    Jak duże mieszkania można znaleźć u deweloperów? W których inwestycjach? Ile kosztują? Sprawdzamy!

    Frankowicze nie odpuszczają. Przyszły rok będzie podobny? [KOMENTARZ]

    Według najnowszych statystyk, od początku br. do końca trzeciego kwartału do sądów okręgowych w całym kraju wpłynęło o jedną trzecią więcej spraw frankowych niż rok wcześniej. Skala tak dużego wzrostu jest zrozumiała. Wielu kredytobiorców zachęciła do złożenia pozwu korzystna dla nich decyzja TSUE. Przekonujące były też zwycięskie batalie sądowe innych frankowiczów. Ponadto rosnąca świadomość prawna konsumentów i aktywne działania informacyjne różnych organizacji oraz kancelarii prawnych dały zapalniki do walki w sądach. Skutkiem tego niektóre z nich odnotowały nawet blisko 200-procentowe wzrosty liczby spraw frankowych. A to jeszcze nie koniec dodatnich wyników, choć kolejne skoki mogą być już nieco słabsze. Banki już powinny rozważać bardziej korzystne ugodowe rozwiązania konfliktów.

    Wody opadowe to nie problem tylko cenny zasób. Jak zagospodarować je w mieście?

    W obliczu zmian klimatycznych, również Europa staje się coraz bardziej narażona na anomalie pogodowe, takie jak długotrwałe okresy bez opadów lub nawalne deszcze. Te zjawiska wpływają na to jak projektowane są nowe budynki i infrastruktura, a także w jaki sposób modernizowane są istniejące obiekty. Jednym z kluczowych aspektów walki ze zmianami jest odpowiednie zagospodarowanie wód opadowych. Zamiast traktować je jako problem, pora spojrzeć na nie jako na cenny zasób, którego mądre wykorzystanie, uchroni nas przed zagrożeniami wynikającymi ze zmian klimatycznych.

    REKLAMA

    Dofinansowanie wymiany dachów z azbestu. Nabór wniosków od 15 grudnia 2023 r.

    Od 15 grudnia 2023 r. do 12 stycznia 2024 r. będzie można ubiegać się o wsparcie na wymianę w gospodarstwach rolnych pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest. Jest to drugi nabór wniosków o taką pomoc finansową realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

    Czy prawo zmusi rynek do większego nacisku na budynki pasywne?

    Potrzeba termomodernizacji budynków jest faktem, a energooszczędność jest jednym z najważniejszych wyzwań na rynku nieruchomości. Regulacje unijne mają w tym swój duży udział. Jaki jest planowany koszt termomodernizacji w Europie, i kto za to zapłaci? 

    REKLAMA