REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Nowy hotel Best Western w Piotrkowie Trybunalskim

Hotel Best Western - Piotrków Trybunalski
Hotel Best Western - Piotrków Trybunalski
MSL group

REKLAMA

REKLAMA

Jedna z największych sieci hotelowych na świecie – Best Western – 13 grudnia otworzyła nowy hotel w Piotrkowie Trybunalskim. Do dyspozycji gości hotelu Best Western jest 55 pokoi oraz 3 klimatyzowane sale konferencyjne.

Fot. MSL Group

REKLAMA

Co oferuje Best Western w Piotrkowie Trybunalskim?

REKLAMA

Dostosowanie obiektu do standardów Best Western wiązało się z modernizacją, której wartość wyniosła 4 mln złotych. BEST WESTERN Hotel Trybunalski oferuje 55 pokoi wyposażonych w biurko do pracy, telefon, telewizor LCD oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W 8 pokojach typu superior dodatkowo znaleźć można sejf, minibar oraz zestaw powitalny do parzenia kawy i herbaty. W dwóch apartamentach, przeznaczonych dla najbardziej wymagających gości, czekają wanny z hydromasażem. Rodziny podróżujące z dziećmi mogą natomiast liczyć na nieodpłatne udostępnienie łóżeczka oraz przewijaka.

Oferta obiektu jest skierowana głównie do klientów biznesowych, dla których przygotowane zostało zaplecze konferencyjne, wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny. Trzy klimatyzowane sale z dostępem do światła dziennego będą idealnym miejscem do pracy zarówno dla większych grup (dwie sale przewidziane są dla 60 i 50 osób), jak i bardziej kameralnych spotkań (sala VIP dla 15 osób). Dla gości dostępny jest także bezpłatny, monitorowany parking. Jedną z głównych zalet hotelu jest jego doskonała lokalizacja. BEST WESTERN Hotel Trybunalski położony jest bowiem w samym centrum miasta - 5 minut od zabytkowej Starówki oraz 2 minuty od dworca PKP i PKS, przy ul. Grota Roweckiego 5.

Fot. MSL Group

- Piotrków Trybunalski jest miastem tranzytowym. Dzięki swojemu położeniu w centralnej części Polski stał się wygodnym przystankiem w podróży dla gości biznesowych. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy nowoczesny obiekt z pełnym zapleczem konferencyjnym – mówi Radosław Groblewski, Dyrektor BEST WESTERN Hotel Trybunalski. – Rynek hotelarski w województwie łódzkim jest bardzo konkurencyjny, dlatego dołączenie do rozpoznawanej na całym świecie marki Best Western to dla nas duże wsparcie – dodał.

W hotelu działa restauracja, w której w ostatnim czasie wprowadzono zupełnie nowe menu. Wkrótce do oferty obiektu włączona zostanie również kręgielnia, która zapewni relaks i rozrywkę nie tylko gościom, ale także mieszkańcom miasta.

- Rok 2013 był dla Best Western niezwykle pracowity. Cieszymy się, że udaje się go zakończyć aktywowaniem kolejnego obiektu. BEST WESTERN Hotel Trybunalski doskonale wpisuje się w strategię Best Western na polskim rynku. Naszą ambicją jest stworzenie sieci o zasięgu ogólnopolskim i obiekty w takich miastach jak Piotrków mają duże znaczenie w realizacji tego planu - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę.

Fot. MSL Group

Best Western na świecie

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

Zobacz także:  Business Garden Warszawa – ekologiczny kompleks biurowy

Zobacz także:  Mega Abra w Bielanach pod Wrocławiem

Źródło: MSL Group

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code
    Nieruchomości
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Dofinansowanie wymiany dachów z azbestu. Nabór wniosków od 15 grudnia 2023 r.

    Od 15 grudnia 2023 r. do 12 stycznia 2024 r. będzie można ubiegać się o wsparcie na wymianę w gospodarstwach rolnych pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest. Jest to drugi nabór wniosków o taką pomoc finansową realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

    Czy prawo zmusi rynek do większego nacisku na budynki pasywne?

    Potrzeba termomodernizacji budynków jest faktem, a energooszczędność jest jednym z najważniejszych wyzwań na rynku nieruchomości. Regulacje unijne mają w tym swój duży udział. Jaki jest planowany koszt termomodernizacji w Europie, i kto za to zapłaci? 

    Dłużej niż w Belgii, ale krócej niż na Słowacji. Ile pracujemy na zakup mieszkania?

    Ośmiokrotność rocznych zarobków brutto - tyle musi poświęcić przeciętny Kowalski, by kupić własne lokum. Według raportu Deloitte wynik ten plasuje nas pośrodku europejskiej stawki. Ile na mieszkanie pracuje się w innych krajach? Jakie są tam ceny nieruchomości?

    Kończą się negocjacje w sprawie dyrektywy UE dot. charakterystyki energetycznej budynków. Polskie szkoły pionierami w dziedzinie efektywności energetycznej ale nadal wiele jest do zrobienia

    Polscy przedstawiciele zbliżają się do finałowego etapu negocjacji odnośnie Dyrektywy UE dotyczącej charakterystyki energetycznej budynków. Ta dyrektywa ma na celu zainicjowanie rozległych prac renowacyjnych zarówno w przypadku budynków publicznych, jak i prywatnych. W Polsce można wskazać kilka przykładów pionierskich projektów, które mogą stanowić inspirację dla fali renowacji. Szkoły w Budzowie i Rogowie przodują w tworzeniu energooszczędnych rozwiązań, które mogą stać się inspiracją dla fali renowacji w Polsce. Jednocześnie wiele innych polskich szkół jest w złym stanie. Polska traci około 75 000 dni szkolnych rocznie z powodu pleśni i wilgoci w budynkach. Organizacje społeczeństwa obywatelskiego wzywają rząd do postawienia sobie jasnych i ambitnych celów w zakresie renowacji szkół i domów w trosce o zdrowie i dobrobyt polskich dzieci.

    REKLAMA

    Polacy uważają, że deweloperzy powinni więcej budować z ekomateriałów. Co wtedy z cenami nieruchomości?

    Ponad połowa Polaków jest zdania, że powinny obowiązywać przepisy obligujące deweloperów do budowania nowych mieszkań i domów w dużej części z materiałów ekologicznych, w tym pochodzących z recyklingu. Co na to eksperci? Opinie są podzielone. 

    Bezpieczny Kredyt 2% tylko do końca roku, potem zabraknie pieniędzy. Coraz większa nerwowość wśród chętnych i tłok w bankach. Trzeba się spieszyć?

    Dostępność kredytu z gwarantowanymi odsetkami, czym w istocie jest bezpieczny Kredyt 2 procent, poluzowane zasady ustalania zdolności kredytowej, początek obniżania stóp procentowych i osłabiania inflacji – to wszystko sprawiło, że banki zostały zasypane wnioskami o kredyty hipoteczne na kupno pierwszego mieszkania dla rodziny. Rosnące szybko ceny mieszkań i niepewność polityczna związana z formowaniem nowego rządu dodatkowo podnoszą temperaturę i zdenerwowanie chętnych na kredyty hipoteczne na specjalnych warunkach.

    Rekordowy październik w bankach. Najwyższa wartość w historii udzielonych kredytów mieszkaniowych

    Banki w październiku miały co robić. Najwyższa kwota w całej dotychczasowej historii rynku kredytów mieszkaniowych padła w właśnie w tym miesiącu. Wzrost odnotowano również w kredytach ratalnych i limitach na kartach kredytowych.

    Budownictwo mieszkaniowe 2024 – rekomendacje deweloperów i pracodawców dla nowego rządu

    W dniu 27 listopada 2023 r. opublikowano raport zawierający rekomendacje Platformy Mieszkaniowo-Budowlanej Pracodawców RP przygotowane we współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich pod nazwą „Priorytety mieszkaniowe na pierwsze 100 dni rządu”. Tego samego dnia przedstawiono ten dokument na konferencji prasowej i omówiono podczas debaty z udziałem kilku posłów z prawdopodobnej nowej koalicji rządowej.

    REKLAMA

    Obowiązki zarządców nieruchomości zimą. Nie tylko odśnieżanie

    Jakie czynności należą do obowiązków zarządcy nieruchomości w czasie zimy?

    Konserwacja paneli fotowoltaicznych. Jak to robić? Jak unikać awarii i oszczędzać koszty?

    Konserwacja paneli fotowoltaicznych ma ogromne znacznie. Jeśli nie będziemy tego robić prawidłowo, może dojść do niższej produkcji energii, mniejszych oszczędności związanych z rachunkami za prąd, a w niektórych przypadkach – do awarii instalacji fotowoltaicznej. Obiekty komercyjne powinny zwracać szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa, a te z kolei wiążą się z kontrolowaniem, czy instalacja pracuje w sposób prawidłowy. 

    REKLAMA