REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Ghelamco – Budowlana Firma Roku 2013

ghelamco_warsaw_spire_Fot. Ghelamco
ghelamco_warsaw_spire_Fot. Ghelamco
Ghelamco

REKLAMA

REKLAMA

Belgijskie przedsiębiorstwo deweloperskie Ghelamco zostało uhonorowane tytułem Budowlanej Firmy Roku 2013. Nagroda została wręczona w kategorii Deweloper i Generalny Wykonawca. Konkurs był organizowany poprzez magazyn Builder. Dyrektor Zarządzający Ghelamco – Jeroen van der Toolen, otrzymał specjalne wyróżnienie za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy w 2013 roku.

REKLAMA

Fot: Ghelamco

Wręczenie nagród odbyło się 12 lutego, podczas gali finałowej XI edycji konkursu w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Tytuł „Budowlanej Firmy Roku” przyznawany jest przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika „Builder" firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz menedżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe.

REKLAMA

Przyznane wyróżnienie jest uhonorowaniem osiągnięć firmy w minionym roku oraz potwierdzeniem najwyższej jakości realizowanych budów. W 2013 roku firma Ghelamco, jako deweloper i generalny wykonawca, zrealizowała nowoczesne inwestycje biurowe o łącznej powierzchni 60 000 m2. Kolejne 100 000 m2 jest w trakcie realizacji w ramach kompleksu Warsaw Spire, gdzie w ubiegłym roku zakończone zostały prace podziemne oraz konstrukcja pierwszego z budynków.

Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE został wyróżniony za efektywne zarządzanie firmą, która z roku na rok odnosi coraz większe sukcesy. Ghelamco to dziś wiodący deweloper i generalny wykonawca, działający na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce wspierający kreowanie wartościowej przestrzeni miejskiej.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Dyrektor Zarządzający Ghelamco – Jeroen van der Toolen. Fot. Ghelamco

Fot: Ghelamco

Fot: Ghelamco

Zobacz także:  Warsaw Spire – nowoczesny kompleks biurowy Ghelamco

Zobacz także:  Najwyższe biurowce Warszawy: Warsaw Spire

Zobacz także:  Warsaw Spire – nowoczesny kompleks biurowy Ghelamco

Źródło: Ghelamco

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? [Wskazówki]

Warto negocjować cenę mieszkania z rynku wtórnego. Często cena ofertowa jest elementem strategii marketingowej. To cena transakcyjna odzwierciedla faktyczną wartość nieruchomości. Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? Oto wskazówki, o ile właściciele obniżają ceny mieszkań.

Jaka powinna być minimalna temperatura na klatce schodowej bloku oraz w innych częściach wspólnych?

Rosnące koszty ciepła zachęcają do oszczędzania (np. kosztem temperatury na klatce schodowej bloku). Przepisy sugerują, że nie należy jednak przesadzać. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary. Od 28 kwietnia 2023 r. zmieniły się przepisy dotyczące świadectwa energetycznego. Prawie wszyscy właściciele nieruchomości powinni posiadać ten dokument. Są jednak wyjątki.

Promocje mieszkaniowe pod koniec roku - na co mogą liczyć klienci? [SONDA]

Koniec roku to czas gorących promocji – nie tylko na świąteczne prezenty, ale także na... mieszkania! Deweloperzy kuszą rabatami, bonusami i elastycznymi warunkami, przekonując, że to idealny moment na zakup M. Czy rzeczywiście warto podjąć taką decyzję teraz? Portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jakie oferty specjalne przygotowano w tym roku i co mogą zyskać kupujący.

REKLAMA

Zimowe obowiązki zarządców nieruchomości. Czy tylko odśnieżanie?

Wraz z pierwszym śniegiem zwiększa się ilość pracy dla wielu branż, również zarządzających nieruchomościami. Co należy do obowiązków zarządcy? Nie tylko odśnieżanie. 

Ile kosztuje trzypokojowe mieszkanie od dewelopera?

Ile trzeba mieć na trzypokojowe mieszkania od dewelopera? Gdzie kupimy najtaniej, a gdzie nieruchomości są najdroższe? W jakich przypadkach można liczyć na rabat? 

Palenie drewnem kawałkowym się opłaca. Piece, kominki i inne nowoczesne urządzenia zduńskie tanio i efektywnie ogrzewają mieszkania

Drewno kawałkowe należy do odnawialnych źródeł energii (OZE), co czyni je jednym z bardziej ekologicznych i przyjaznych środowisku paliw. Urządzenia zduńskie, w których można palić drewnem (takie jak piece, kominki, kuchnie kaflowe czy piece akumulacyjne) od lat cieszą się uznaniem, a ich zastosowanie we współczesnym budownictwie stale rośnie. Nowoczesne zduństwo to harmonijne połączenie tradycyjnych metod rzemieślniczych z innowacyjnymi technologiami oraz współczesnymi materiałami. Takie podejście oferuje liczne zalety, dzięki którym cieszy się coraz większym uznaniem we współczesnym świecie. Jakie są główne zalety tych urządzeń oraz ich rola w świetle wymagań technicznych WT2021? 

Wynajem krótkoterminowy w Polsce - jakie zmiany czekają najemców i wynajmujących. Jakie ograniczenia stosuje się w Europie?

Najem krótkoterminowy stał się w ostatnich latach jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi rynku nieruchomości. Branża mierzy się jednak z różnymi wyzwaniami, a pomysły ich rozwiązania wywołują falę komentarzy – choćby ostatnio wokół wypowiedzi Pani Minister Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz związanej z potrzebami wprowadzenia zmian w tym obszarze.

REKLAMA

Czy ziemię rolną może kupić tylko rolnik?

Czy ziemię rolną może kupić tylko rolnik? Kto może kupić ziemię rolną? Jakich formalności należy dopełnić? Czy na ziemi rolnej można wybudować dom? 

Umowa kredytowa w dolarach lub euro. Czy można ją unieważnić?

Jeśli mówimy o kredytach w obcej walucie, to najczęściej myślimy o kredytach frankowych. Ale jest wielu kredytobiorców, którzy zaciągnęli kredyty indeksowane lub denominowane do innych walut, takich jak dolar amerykański czy euro. Oni również mogą dochodzić swoich praw na drodze sądowej i m.in. domagać się ustalenia nieważności swoich umów kredytowych.

REKLAMA