REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Warszawa Żoliborz – najnowsze inwestycje

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze inwestycje na warszawskim Żoliborzu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców nieruchomości. Zawdzięczają to m.in. spokojnej okolicy i licznym terenom zielonym. W tej części Warszawy powstaje wiele interesujących inwestycji mieszkaniowych. Przedstawiamy kilka z nich.

City Apartments

City Apartments – to inwestycja powstająca na południowym Żoliborzu. Jest to zespół komfortowych apartamentów wykończonych naturalnymi materiałami, takimi jak kamień i drewno. Apartamenty mają być funkcjonalne i przestronne, z wydzieloną częścią dzienną i sypialną. Powstanie 216 mieszkań o powierzchni od 44 m2 do 107 m2. Powierzchnia użytkowa obiektu to około 13 tys. m2. Pod ziemią powstanie dwukondygnacyjny garaż z 225 stanowiskami. Mieszkańcy City Apartments będą mogli korzystać z lokali usługowych, które będą się znajdować na parterze każdego budynku. Wykonawcą apartamentów jest Grupa Robyg Construction. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2013 roku.

REKLAMA

Zobacz także: Zielony Żoliborz – jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Warszawie

Rezydencja Arteco

Na Żoliborzu na ulicy Powązkowskiej powstaje zespół komfortowych apartamentów Arteco. Wykonawcą jest Marvipol. Arteco Rezydencja ma łączyć w sobie prestiż, nowoczesność i elegancję. W budynku znajdzie się 291 lokali mieszkalnych o metrażach od 35 m2 do 125 m2. Od strony północnej inwestycja Arteco będzie miała 9 kondygnacji od strony północnej i 6 kondygnacji od strony południowej. W standardzie są balkony z przeszklonymi barierkami. Podziemny parking pomieści 397 samochodów. Dodatkowo na terenie inwestycji Arteco będą dwa place zabaw dla dzieci, przygotowane dla dwóch różnych grup wiekowych: pierwszy dla dzieci do lat 6, drugi – dla starszych, powyżej 6 roku życia.

Zobacz także: Wieżowce Warszawy


Apartamenty przy Krasińskiego

Pomiędzy ulicami Przasnyską i Krasińskiego na terenie Żoliborza poprzemysłowego powstają Apartamenty przy Krasińskiego projektu Krzysztofa Pasternaka – DIP Biuro projektów. Wykonawcą jest firma UNIBEP. Atutami lokalizacji jest łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, spokojna okolica, dużo zieleni oraz planowany dynamiczny rozwój okolicy. Apartamenty przy Krasińskiego to nowoczesny kompleks dwóch budynków mieszkalnych: sześciokondygnacyjny i dziewięciokondygnacyjny. Znajdą się w nim 303 mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 126 m2. W Apartamentach przy Krasińskiego zostaną zastosowane materiały energooszczędne i przyjazne dla środowiska. W części podziemnej znajdą się 2 kondygnacje garaży z wydzieloną częścią na motocykle. Budynki będą wykończone z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych. Zostaną zamontowane podjazdy, podejścia oraz domofony z dodatkowymi funkcjami dla osób niewidomych i niesłyszących. Na dziedzińcu powstanie plac zabaw z dużą ilością zieleni. Całe osiedle będzie monitorowane. Zakończenie budowy przewidziane jest na drugi kwartał 2013 roku.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Nowa inwestycja mieszkaniowa na Żoliborzu – Apartamenty przy Krasińskiego

Atelier Żoliborz

Przy ulicy Przasnyskiej powstaje również Atelier Żoliborz. Autorem projektu jest firma Szmyd, Zaborowski Architekci Sp. z o. o. Jest to inwestycja grupy CEE Developments. Atelier Żoliborz to trzy sześciopiętrowe budynki połączone wewnętrznymi dziedzińcami. Znajdzie się w nich 349 mieszkań o metrażu od 28,90 m2 do 136,23 m2. Większość apartamentów będzie miało duże loggie albo balkony. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki o powierzchni od 20 m2 do 204 m2. Mieszkania dwupoziomowe i penthousy będą wyposażone w klimatyzację. Każdy budynek będzie posiadał własne, ogrodzone patio, a bezpieczeństwo całego kompleksu gwarantować będzie system monitoringu i ochrona. Z myślą o dzieciach zaprojektowano dwa place zabaw. Na parterze przewidziano lokale usługowe, w tym: aptekę, piekarnię i kiosk. Zakończenie budowy przewidziane jest na drugi kwartał 2013 roku.

Zobacz więcej zdjęć inwestycji: GALERIA

Rezydencja Arteco. Fot. www.marvipol.pl
www.marvipol.pl
Apartamenty przy Krasińskiego. Fot. www.przykrasinskiego.pl
www.przykrasinskiego.pl
Atelier Żoliborz. Fot. www.atelierzoliborz.pl
www.atelierzoliborz.pl
Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Tanieją mieszkania na rynku wtórnym. Sprzedający obniżają ceny bo inaczej nie ma chętnych na kupno

Osoby sprzedające, aby skusić kupującego, coraz częściej dostosowują ceny w ogłoszeniach do słabnącego popytu i rosnącej liczby ofert. Najbardziej widoczne jest to przy mniejszych mieszkaniach. Niektórzy zrozumieli, że jeśli chcą sprzedać mieszkanie, muszą urealnić ceny ofertowe.

Najem 2025: o ile wzrosną czynsze dla najemców, co ze wzrostem opłat mieszkaniowych

Podwyżki czynszów wynikające z umów długoterminowego najmu nie będą wysokie. Gorzej z opłatami za media i innymi mieszkaniowymi. Już w 2024 roku rosły one bardzo dynamicznie – średnio od 7,1 procent za ogrzewanie po 11,2 procent za wodę.

Jak nowelizacja ustawy o planowaniu przestrzennym wpłynie na budowę mieszkań?

Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym ma istotny wpływ na realizację inwestycji mieszkaniowych. W okresie przejściowym, trwającym do końca 2025 roku, wprowadzone zostaną zmiany w systemie planowania, uchwalaniu miejscowych planów zagospodarowania oraz wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy. Jak te zmiany wpłyną na działalność firm deweloperskich i czy ułatwią realizację nowych inwestycji?

Remont w 2025 r.: Jak segregować odpady budowlane? [PRZYKŁADY]

Remont w 2025 r.: Jak segregować odpady budowlane? Z początkiem 2025 r. weszły w życie zmiany dotyczące segregacji odpadów budowlanych. Na kim ciąży odpowiedzialność za segregację odpadów budowlanych?

REKLAMA

Najem 2025:będzie drożej, ale bez dużych wzrostów. Mocno wzrosną opłaty za ogrzewanie, wodę, śmieci i inne opłaty eksploatacyjne

Wysoka inflacja nie pozwala spać spokojnie także wynajmującym mieszkania. Poza wzrostem proponowanych cen najmu w nowych umowach, także najemcy korzystający z lokali mocą obowiązujących już umów mogą spodziewać się akcji ze strony wynajmujących w postaci podwyżki czynszu.

Wynajem nieruchomości: Jak zacząć inwestować mimo wysokich barier wejścia?

Wynajem nieruchomości to dla wielu osób atrakcyjna forma inwestowania i ochrony kapitału przed inflacją. Jednak wysokie ceny mieszkań i złożone procedury odstraszają początkujących inwestorów. Jak pokonać przeszkody i skutecznie wejść na rynek wynajmu, nawet przy ograniczonym kapitale?

Komunikat Prezesa GUS: Wskaźniki zmian cen dla lokali mieszkalnych w trzecim kwartale 2024 r. z podziałem na województwa

W czwartek, 9 stycznia 2025 r. GUS rozesłał komunikat Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego określający wskaźniki zmian cen dla lokali mieszkalnych w trzecim kwartale 2024 r. z podziałem na województwa.

Innowacyjne rozwiązania w budowie osiedli w dobie zmian klimatycznych

Jakie innowacyjne rozwiązania w nowych inwestycjach mieszkaniowych pomagają radzić sobie z ulewami i podtopieniami? Jak skutecznie zarządzać wodami opadowymi w miastach, by minimalizować wpływ zmian klimatycznych? Jakie zmiany w budownictwie oraz wykorzystanie nowych technologii mogą uczynić miasta bardziej odpornymi na ekstremalne zjawiska pogodowe?

REKLAMA

Sprzedający mieszkania w końcu spuszczają z ceny? Co wynika z analizy rynku wtórnego w grudniu

Pewne jest, że mieszkania oferowany do sprzedaży na rynku wtórnym przestały już mocno drożeć. Trudno jednak mówić już o nowym trendzie cenowym. Tym bardziej, że pod koniec roku oferta mieszkań wystawionych na sprzedaż wyraźnie się skurczyła.

Sprzedając dom lub mieszkanie, można stracić własność i nie otrzymać od nabywcy ani grosza. Akt notarialny przed tym nie zabezpiecza. Jak więc to zrobić?

Nie każdy jest świadomy, że dokonując sprzedaży domu lub mieszkania u notariusza, można nabawić się nie lada problemów, jeżeli nie zadba się o jeden mały szczegół transakcji – moment zapłaty ceny przez nabywcę nieruchomości. W jaki sposób przeprowadzić transakcję kupna-sprzedaży domu lub mieszkania, aby pod względem uzyskania zapłaty ceny za zbywaną nieruchomość – w pełni zabezpieczała ona interes sprzedającego? 

REKLAMA