REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Warszawa Żoliborz – najnowsze inwestycje

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze inwestycje na warszawskim Żoliborzu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców nieruchomości. Zawdzięczają to m.in. spokojnej okolicy i licznym terenom zielonym. W tej części Warszawy powstaje wiele interesujących inwestycji mieszkaniowych. Przedstawiamy kilka z nich.

City Apartments

City Apartments – to inwestycja powstająca na południowym Żoliborzu. Jest to zespół komfortowych apartamentów wykończonych naturalnymi materiałami, takimi jak kamień i drewno. Apartamenty mają być funkcjonalne i przestronne, z wydzieloną częścią dzienną i sypialną. Powstanie 216 mieszkań o powierzchni od 44 m2 do 107 m2. Powierzchnia użytkowa obiektu to około 13 tys. m2. Pod ziemią powstanie dwukondygnacyjny garaż z 225 stanowiskami. Mieszkańcy City Apartments będą mogli korzystać z lokali usługowych, które będą się znajdować na parterze każdego budynku. Wykonawcą apartamentów jest Grupa Robyg Construction. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2013 roku.

REKLAMA

Zobacz także: Zielony Żoliborz – jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Warszawie

Rezydencja Arteco

Na Żoliborzu na ulicy Powązkowskiej powstaje zespół komfortowych apartamentów Arteco. Wykonawcą jest Marvipol. Arteco Rezydencja ma łączyć w sobie prestiż, nowoczesność i elegancję. W budynku znajdzie się 291 lokali mieszkalnych o metrażach od 35 m2 do 125 m2. Od strony północnej inwestycja Arteco będzie miała 9 kondygnacji od strony północnej i 6 kondygnacji od strony południowej. W standardzie są balkony z przeszklonymi barierkami. Podziemny parking pomieści 397 samochodów. Dodatkowo na terenie inwestycji Arteco będą dwa place zabaw dla dzieci, przygotowane dla dwóch różnych grup wiekowych: pierwszy dla dzieci do lat 6, drugi – dla starszych, powyżej 6 roku życia.

Zobacz także: Wieżowce Warszawy


Apartamenty przy Krasińskiego

Pomiędzy ulicami Przasnyską i Krasińskiego na terenie Żoliborza poprzemysłowego powstają Apartamenty przy Krasińskiego projektu Krzysztofa Pasternaka – DIP Biuro projektów. Wykonawcą jest firma UNIBEP. Atutami lokalizacji jest łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, spokojna okolica, dużo zieleni oraz planowany dynamiczny rozwój okolicy. Apartamenty przy Krasińskiego to nowoczesny kompleks dwóch budynków mieszkalnych: sześciokondygnacyjny i dziewięciokondygnacyjny. Znajdą się w nim 303 mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 126 m2. W Apartamentach przy Krasińskiego zostaną zastosowane materiały energooszczędne i przyjazne dla środowiska. W części podziemnej znajdą się 2 kondygnacje garaży z wydzieloną częścią na motocykle. Budynki będą wykończone z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych. Zostaną zamontowane podjazdy, podejścia oraz domofony z dodatkowymi funkcjami dla osób niewidomych i niesłyszących. Na dziedzińcu powstanie plac zabaw z dużą ilością zieleni. Całe osiedle będzie monitorowane. Zakończenie budowy przewidziane jest na drugi kwartał 2013 roku.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Nowa inwestycja mieszkaniowa na Żoliborzu – Apartamenty przy Krasińskiego

Atelier Żoliborz

Przy ulicy Przasnyskiej powstaje również Atelier Żoliborz. Autorem projektu jest firma Szmyd, Zaborowski Architekci Sp. z o. o. Jest to inwestycja grupy CEE Developments. Atelier Żoliborz to trzy sześciopiętrowe budynki połączone wewnętrznymi dziedzińcami. Znajdzie się w nich 349 mieszkań o metrażu od 28,90 m2 do 136,23 m2. Większość apartamentów będzie miało duże loggie albo balkony. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki o powierzchni od 20 m2 do 204 m2. Mieszkania dwupoziomowe i penthousy będą wyposażone w klimatyzację. Każdy budynek będzie posiadał własne, ogrodzone patio, a bezpieczeństwo całego kompleksu gwarantować będzie system monitoringu i ochrona. Z myślą o dzieciach zaprojektowano dwa place zabaw. Na parterze przewidziano lokale usługowe, w tym: aptekę, piekarnię i kiosk. Zakończenie budowy przewidziane jest na drugi kwartał 2013 roku.

Zobacz więcej zdjęć inwestycji: GALERIA

Rezydencja Arteco. Fot. www.marvipol.pl
www.marvipol.pl
Apartamenty przy Krasińskiego. Fot. www.przykrasinskiego.pl
www.przykrasinskiego.pl
Atelier Żoliborz. Fot. www.atelierzoliborz.pl
www.atelierzoliborz.pl
Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy to początek obniżki cen mieszkań? Zaskakujące dane o średnich cenach transakcyjnych. Gdańsk droższy niż Warszawa

W większości dużych miast Polski w IV kwartale 2024 r. mieszkania były kupowane w niższych cenach niż w poprzednim 3-miesięcznym okresie. Czy to początek trendu spadkowego?

Wiosenne obowiązki zarządców nieruchomości

Zima jeszcze trochę potrwa, ale zarządcy nieruchomości już dziś planują pierwsze wiosenne prace porządkowe. Obowiązków wiosną nie brakuje. Cieplejsze i dłuższe dni to idealny moment na przeglądu stanu budynku i przygotowanie go na kolejny sezon - komentarz Mariusza Łubińskego, prezesa spółki Admus zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami.

Domowa fotowoltaika: dlaczego mój falownik często się wyłącza? To może być wina sąsiada. Nocne wyłączenia to norma

Zakładając w domu instalację fotowoltaiczną, każdy oczywiście ma nadzieję na jej długotrwałą, bezawaryjną pracę i oszczędności w rachunkach za prąd. Centralnym elementem instalacji fotowoltaicznej jest falownik, który przekształca prąd stały w prąd przemienny, czyli taki, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach. Gdy przestaje działać, cała instalacja traci swoją funkcjonalność. A to prowadzi do frustracji. Wbrew pozorom winy za te problemy bardzo często nie ponoszą ani instalatorzy, ani sam sprzęt, a… sąsiedzi.

Zerowy podatek PCC dla młodych: kto nie skorzysta?

Zerowy podatek od czynności cywilnoprawnych to ułatwienie dla osób kupujących pierwsze lokum. Jednak czasem fiskus kwestionuje prawo do zwolnienia.

REKLAMA

Rynek wtórny. W którym dużym mieście w Polsce można kupić mieszkanie za mniej niż 100 tys. zł?

Czy w Warszawie można kupić mieszkanie za niespełna 300 tys. zł, a w Łodzi lub na Śląsku nawet o połowę tańsze? Tak! Eksperci GetHome.pl sprawdzili, ile kosztują najtańsze mieszkania w największych metropoliach.

Brakuje mieszkań i gruntów! Czy nowe przepisy uratują rynek nieruchomości?

Polsce brakuje 1,5 mln mieszkań, ale deweloperzy mają związane ręce – gruntów pod inwestycje jest coraz mniej, a biurokracja wstrzymuje rozwój. Czy planowane zmiany w prawie odblokują potencjał budownictwa w największych miastach?

Wykończenie mieszkania pod klucz. Ile trzeba zapłacić?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz? Czy klienci często decydują się na taką formę? Którzy deweloperzy mają kompleksowe wykończenie w swojej ofercie?

Najem krótkoterminowy mieszkań. Będą ograniczenia? Co się zmieni?

Najem krótkoterminowy mieszkań. Będą ograniczenia? Co się zmieni? Kto na tym straci? Kto zyska? Co z wynajmem długoterminowym? Czy ograniczenie najmu krótkoterminowego wpłynie na ceny mieszkań w dużych miastach? Wynajem krótkoterminowy mieszkań cieszy się dużym powodzeniem szczególnie w dużych miastach i w miejscowościach turystycznych

REKLAMA

3 rzeczy które powinieneś wiedzieć, zanim podpiszesz umowę na pośrednictwo w sprzedaży swojej nieruchomości

Często decyzja o zakupie lub sprzedaży nieruchomości jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Rynek się zmienia i coraz więcej osób postanawia ten projekt oddać w ręce profesjonalistów, chociaż do Stanów Zjednoczonych i Kanady, gdzie prawie 100% transakcji odbywa się za pośrednictwem agencji nieruchomości, jest nam jeszcze daleko.

Wyższy podatek od nieruchomości w 2025 roku: jak wpłynie na koszt prowadzenia działalności gospodarczej i zmiany czynszu na rynku najmu

Od 1 stycznia 2025 roku w Polsce wzrasta podatek od nieruchomości, co wpłynie na budżety zarówno właścicieli prywatnych, jak i przedsiębiorców posiadających nieruchomości komercyjne. Jakie konsekwencje dla rynku może mieć wprowadzenie nowych stawek podatkowych oraz podpowiada, jak właściciele mogą przygotować się na nadchodzące zmiany.

REKLAMA