REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

II etap Rezydencji Park w Mielnie już w budowie

II etap Rezydencji Park w Mielnie jest już w budowie. Fot. Mielno Holding – Firmus Group
II etap Rezydencji Park w Mielnie jest już w budowie. Fot. Mielno Holding – Firmus Group
Mielno Holding – Firmus Group

REKLAMA

REKLAMA

II etap Rezydencji Park w Mielnie jest już w budowie. Rezydencja Park to kolejna inwestycja dewelopera Mielno Holding – Firmus Group.

Drugi etap jest kontynuacją realizacji kompleksu Rezydencja Park budowanego przy ul. Orła Białego w Mielnie. Budynek będzie projektem kameralnym, powstanie tu 12 w pełni wyposażonych apartamentów. Architekci ze szczecińskiej pracowni Mellon zaplanowali apartamenty na czterech kondygnacjach. Inwestycja położona jest: ok. 200 m od morza i zaledwie 50 m od jeziora Jamno. Realizacja II etapu zakończy się jesienią 2012 r.

REKLAMA

Zobacz także: Rezydencja Kościuszki już oddana do użytku

– Chcemy, by właściciele apartamentów mogli już w przyszłym roku wypoczywać nad morzem, będąc u siebie – informuje Cezary Kulesza, kierownik działu marketingu i sprzedaży Mielno Holding Firmus Group.

REKLAMA

Projekt budynku nawiązuje do domów szachulcowych tradycyjnych w tych okolicach. Także materiały, jak kamień i drewno, wykorzystane na elewacjach oraz wewnątrz apartamentowca podkreślą jego nadmorski charakter. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Budimex S.A, która realizuje także inną inwestycję Mielno Holding – Firmus Group – apartamentowiec Dune.

Apartamenty w II etapie Rezydencji Park będą miały metraże: 39–53 mkw., i jedną lub dwie sypialnie. Taki podział wnętrz ważny jest zarówno dla klientów, którzy mieszkania kupują pod wynajem, jak i dla tych, którzy chcą zamieszkać na stałe z dala od zgiełku miasta.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Villa Solar na dolnym Mokotowie: GALERIA


– W pierwszym etapie, który był w całości sprzedany już w momencie oddania do użytku mamy obie grupy klientów informuje Cezary Kulesza.

Dla osób, które planują zakup apartamentu z myślą o zyskach, inwestor oferuje opcję profesjonalnego zarządzania wynajmem.

Zobacz także: Ruszyła budowa inwestycji Batory II

REKLAMA

Projekt zaplanowany jest jako obiekt w pełni wyposażony, dlatego inwestor przekaże klientom już urządzone apartamenty. Znajdą się w nich m.in. naturalne, drewniane podłogi, płytki ceramiczne na ścianach i podłodze, kompleksowo wyposażona kuchnia (nowoczesna płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka), a w łazience pełna armatura. Każdy z apartamentów posiada taras od słonecznej strony, dzięki czemu właściciele będą mogli cieszyć się słońcem. Lokale położone na parterze mają także własne ogródki w zielonym otoczeniu sosen. Na dole znajduje się parking z miejscem parkingowym przypisanym do każdego apartamentu.

Mielno Holding – Firmus Group już rozpoczął przedsprzedaż apartamentów z drugiego etapu. W standardzie „pod klucz” można kupić je od 7.500 zł/mkw. Inwestor zaznacza, że jest to promocyjna cena związana z tym, że sprzedaż dopiero rusza. W przyszłości ceny będą wyższe.

Zobacz także: Mieszkanie na ostatnim piętrze – wady i zalety

Źródło: materiały prasowe

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Zerowy podatek PCC dla młodych: kto nie skorzysta?

Zerowy podatek od czynności cywilnoprawnych to ułatwienie dla osób kupujących pierwsze lokum. Jednak czasem fiskus kwestionuje prawo do zwolnienia.

Rynek wtórny. W którym dużym mieście w Polsce można kupić mieszkanie za mniej niż 100 tys. zł?

Czy w Warszawie można kupić mieszkanie za niespełna 300 tys. zł, a w Łodzi lub na Śląsku nawet o połowę tańsze? Tak! Eksperci GetHome.pl sprawdzili, ile kosztują najtańsze mieszkania w największych metropoliach.

Brakuje mieszkań i gruntów! Czy nowe przepisy uratują rynek nieruchomości?

Polsce brakuje 1,5 mln mieszkań, ale deweloperzy mają związane ręce – gruntów pod inwestycje jest coraz mniej, a biurokracja wstrzymuje rozwój. Czy planowane zmiany w prawie odblokują potencjał budownictwa w największych miastach?

Wykończenie mieszkania pod klucz. Ile trzeba zapłacić?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz? Czy klienci często decydują się na taką formę? Którzy deweloperzy mają kompleksowe wykończenie w swojej ofercie?

REKLAMA

Najem krótkoterminowy mieszkań. Będą ograniczenia? Co się zmieni?

Najem krótkoterminowy mieszkań. Będą ograniczenia? Co się zmieni? Kto na tym straci? Kto zyska? Co z wynajmem długoterminowym? Czy ograniczenie najmu krótkoterminowego wpłynie na ceny mieszkań w dużych miastach? Wynajem krótkoterminowy mieszkań cieszy się dużym powodzeniem szczególnie w dużych miastach i w miejscowościach turystycznych

3 rzeczy które powinieneś wiedzieć, zanim podpiszesz umowę na pośrednictwo w sprzedaży swojej nieruchomości

Często decyzja o zakupie lub sprzedaży nieruchomości jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Rynek się zmienia i coraz więcej osób postanawia ten projekt oddać w ręce profesjonalistów, chociaż do Stanów Zjednoczonych i Kanady, gdzie prawie 100% transakcji odbywa się za pośrednictwem agencji nieruchomości, jest nam jeszcze daleko.

Wyższy podatek od nieruchomości w 2025 roku: jak wpłynie na koszt prowadzenia działalności gospodarczej i zmiany czynszu na rynku najmu

Od 1 stycznia 2025 roku w Polsce wzrasta podatek od nieruchomości, co wpłynie na budżety zarówno właścicieli prywatnych, jak i przedsiębiorców posiadających nieruchomości komercyjne. Jakie konsekwencje dla rynku może mieć wprowadzenie nowych stawek podatkowych oraz podpowiada, jak właściciele mogą przygotować się na nadchodzące zmiany.

Tanieją mieszkania na rynku wtórnym. Sprzedający obniżają ceny bo inaczej nie ma chętnych na kupno

Osoby sprzedające, aby skusić kupującego, coraz częściej dostosowują ceny w ogłoszeniach do słabnącego popytu i rosnącej liczby ofert. Najbardziej widoczne jest to przy mniejszych mieszkaniach. Niektórzy zrozumieli, że jeśli chcą sprzedać mieszkanie, muszą urealnić ceny ofertowe.

REKLAMA

Najem 2025: o ile wzrosną czynsze dla najemców, co ze wzrostem opłat mieszkaniowych

Podwyżki czynszów wynikające z umów długoterminowego najmu nie będą wysokie. Gorzej z opłatami za media i innymi mieszkaniowymi. Już w 2024 roku rosły one bardzo dynamicznie – średnio od 7,1 procent za ogrzewanie po 11,2 procent za wodę.

Jak nowelizacja ustawy o planowaniu przestrzennym wpłynie na budowę mieszkań?

Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym ma istotny wpływ na realizację inwestycji mieszkaniowych. W okresie przejściowym, trwającym do końca 2025 roku, wprowadzone zostaną zmiany w systemie planowania, uchwalaniu miejscowych planów zagospodarowania oraz wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy. Jak te zmiany wpłyną na działalność firm deweloperskich i czy ułatwią realizację nowych inwestycji?

REKLAMA