REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

System biurek – jeden z elementów wyposażenia biura

Redakcja Dom
System biurek z nogami o kwadratowym przekroju. Biurka mogą być dodatkowo wyposażone w panele frontowe wykończone fornirem drewnianym lub blachą perforowaną. W biurkach znajdują się otwory na kable oraz zintegrowana szuflada na przybory w obrębie obudowy, a także obrotowa szuflada na akcesoria biurowe.
System biurek z nogami o kwadratowym przekroju. Biurka mogą być dodatkowo wyposażone w panele frontowe wykończone fornirem drewnianym lub blachą perforowaną. W biurkach znajdują się otwory na kable oraz zintegrowana szuflada na przybory w obrębie obudowy, a także obrotowa szuflada na akcesoria biurowe.
Kinnarps

REKLAMA

REKLAMA

Większą część dnia w pracy spędzamy przy biurku. Każdy system biurek powinien być odpowiednio dopasowany do osób, które przy nich pracują, a także do rodzaju wykonywanej pracy. Niezależnie od tego, jaki system biurek wybierzemy, powinien być on ergonomiczny i dbający o prawidłową postawę ciała.
1 System biurek z ręcznie regulowanymi nogami. Blat wykonany jest z dwóch płyt pilśniowych (HDF) i rdzenia z papieru o strukturze plastra miodu. Istnieje możliwość jego opuszczenia za pomocą specjalnej dźwigni. Wysokość stołu łącznie z blatem wynosi od 630 mm do 830 mm. System biurek wyposażony jest w specjalne ścianki działowe montowane do blatu. Ścianki tapicerowane są specjalną tkaniną.
Kinnarps
2 System biurek, którego konstrukcja oparta jest na ramie, umożliwiająca dowolny montaż nóg i akcesoriów. Blat wykonano z 23 mm, płyty wiórowej w okleinie drewnianej z rantami z litego drewna. Bla jest regulowany za pomocą nóg o przekroju okrągłym. Rama malowana proszkowo.
Kinnarps
3 System biurek umożliwia zarówno pracę stojącą, jak i siedzącą. W biurku znajduje się zintegrowany dostęp do kabli znajdujący się w blacie. Blat o grubości 50 mm składa się z dwóch płyt pilśniowych i rdzenia z papieru o strukturze plastra miodu. Ranty wykonano z i litego drewna (buk, brzoza, dąb) i laminatu.
Kinnarps
4 System biurek ze ściankami działowymi gr. 23 mm dostępnych w trzech wariantach 1400 mm, 1600 mm i 1800 mm. Stoły umożliwiają swobodne ułożenie kabli, zamontowanie ścianki lub panele odgradzających.
Kinnarps
5 System biurek z praktyczną konstrukcją pozwalającą na regulowanie wysokości blatu. Wykończenie jest proste i eleganckie, w wyprofilowanej krótkiej krawędzi stołu ukryty jest silnik elewatora i rama. Stoły można łatwo wypoziomować pokrętłem na stopce. System przeznaczony jest do pracy w pozycji siedzącej lub stojącej. Udźwig stołu wynosi 50 kg na nogę.
Kinnarps
6 System biurek świetnie sprawdzający się w biurach i salach konferencyjnych, a także w kafeteriach. Blaty o różnych kształtach i zastosowaniach są całkowicie kompatybilne i można je dowolnie łączyć. System oparty jest na centralnie zamocowanej szynie z nogami typu T lub A. Całość można wzbogacić o regulowane w pionie blaty pod monitor komputerowy, dostawki i samodzielne stoły z cylindryczną podstawą.
Kinnarps
7 System biurek świetnie sprawdzający się w biurach i salach konferencyjnych, a także w kafeteriach. Poszczególne blaty są ze sobą kompatybilne i można je ze sobą łączyć. Oparcie blatów biurek opiera się na stabilnej konstrukcji nośnej składającej się z centralnego systemu ramy mocującej z nogami w kształcie litery A. W stołach dłuższych niż 2800 mm, zastosowano nogi łączące. Istnieje możliwość łączenia dwóch lub więcej stołów razem.
Kinnarps
Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowy trend. Rewitalizacja na rynku nieruchomości premium

Rewitalizacja to jeden z ważniejszych elementów strategii planowania przestrzeni miejskiej. Z szacunków spółki Deloitte wynika, że nawet 90% inwestycji na rynku nieruchomości jeszcze w tej dekadzie będzie koncentrować się na rewitalizacji istniejących obiektów. Trend ten dotyczy również nieruchomości premium. 

Pilne! Działkowcy mogą spać spokojnie – nikt im już Rodzinnych Ogródków Działkowych pod budowę osiedli nie zabierze. Jest rozporządzenie ministra rozwoju

Minister rozwoju zrobił obiecany prezent działkowcom na gwiazdkę. Wydał rozporządzenie, które daje im pełną gwarancję nienaruszalności rodzinnych ogródków działkowych ROD przed zakusami deweloperów i innych inwestorów. Okazję ku czemu dawało zmienione niedawno prawo o planowaniu przestrzennym.

Nowe mieszkania – jak się sprzedają?

Po ożywieniu na rynku kredytowym pojawiają się pytania, czy wpłynie ono na wzrost sprzedaży mieszkań. Deweloperzy obserwują większe zainteresowanie zakupem lokali, mimo braku preferencyjnych kredytów i rządowego wsparcia. Czy aktywność klientów rzeczywiście rośnie w ostatnich tygodniach?

Co mają wspólnego pośrednik nieruchomości i consierge?

W dzisiejszym świecie nieruchomości to nie tylko sprzedaż i wynajem – to także kompleksowa obsługa klienta, doradztwo i pomoc na wielu etapach transakcji oraz codziennego życia w nowym miejscu. To właśnie na tym polu przecinają się ścieżki pośrednika nieruchomości i concierge’a. Choć każda z tych profesji pełni odmienną rolę, ich wspólnym celem jest zapewnienie klientom najwyższego komfortu oraz wsparcia, które wykracza poza typowe obowiązki zawodowe.

REKLAMA

Planujesz zakup mieszkania? Cena to nie wszystko. Sprawdź, ile kosztuje eksploatacja

W wydatkach mieszkaniowych istotną składową jest opłata, która w spółdzielniach mieszkaniowych nazywana jest eksploatacyjną, a we wspólnotach mieszkaniowych – zaliczką na koszty zarządu nieruchomością wspólną. Portal GetHome.pl sprawdził, gdzie taka opłata może być niższa. 

Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? [Wskazówki]

Warto negocjować cenę mieszkania z rynku wtórnego. Często cena ofertowa jest elementem strategii marketingowej. To cena transakcyjna odzwierciedla faktyczną wartość nieruchomości. Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? Oto wskazówki, o ile właściciele obniżają ceny mieszkań.

Jaka powinna być minimalna temperatura na klatce schodowej bloku oraz w innych częściach wspólnych?

Rosnące koszty ciepła zachęcają do oszczędzania (np. kosztem temperatury na klatce schodowej bloku). Przepisy sugerują, że nie należy jednak przesadzać. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary. Od 28 kwietnia 2023 r. zmieniły się przepisy dotyczące świadectwa energetycznego. Prawie wszyscy właściciele nieruchomości powinni posiadać ten dokument. Są jednak wyjątki.

REKLAMA

Promocje mieszkaniowe pod koniec roku - na co mogą liczyć klienci? [SONDA]

Koniec roku to czas gorących promocji – nie tylko na świąteczne prezenty, ale także na... mieszkania! Deweloperzy kuszą rabatami, bonusami i elastycznymi warunkami, przekonując, że to idealny moment na zakup M. Czy rzeczywiście warto podjąć taką decyzję teraz? Portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jakie oferty specjalne przygotowano w tym roku i co mogą zyskać kupujący.

Zimowe obowiązki zarządców nieruchomości. Czy tylko odśnieżanie?

Wraz z pierwszym śniegiem zwiększa się ilość pracy dla wielu branż, również zarządzających nieruchomościami. Co należy do obowiązków zarządcy? Nie tylko odśnieżanie. 

REKLAMA