REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Jak zrobić girlandę na walentynki?

Subskrybuj nas na Youtube
Dołącz do ekspertów Dołącz do grona ekspertów
md k
Możemy ozdobić girlandę na walentynki sercem w sercu. Fot. Fotolia
Możemy ozdobić girlandę na walentynki sercem w sercu. Fot. Fotolia
Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Girlandę na walentynki możemy zrobić samodzielnie, nie wymaga to wiele wysiłku i zapewnia dobrą zabawę. Za pomocą samodzielnie zrobionej girlandy na walentynki stworzymy w mieszkaniu miłosną atmosferę. Jak zrobić samodzielnie efektowną girlandę na walentynki?

Girlandę na walentynki najlepiej wykonać samodzielnie – uzyskasz w ten sposób niepowtarzalne wnętrze. Najprościej jest wykonać girlandę, którą możemy powiesić w okolicy okna bądź zamocować na żyrandolu. Do zrobienia girlandy będzie nam potrzebny papier dekoracyjny, tektura bądź sztywny papier i brystol, najlepiej czerwony, ale możemy wybrać też inny kolor kojarzący się z walentynkami. Możemy również zastosować kilka wzorów papieru dekoracyjnego, jednak trzeba uważać, żeby nie przekroczyć granicy dobrego smaku.

REKLAMA

Zobacz także: Walentynkowe dekoracje wnętrza

REKLAMA

Najpierw na tekturze rysujemy serce, jeśli nie jesteśmy pewni swoich umiejętności odrysujmy je po prostu z jakiegoś wzoru (z pewnością znajdziemy gotowe wzory w Internecie). Następnie wycinamy serce z tektury, będzie ono naszym szablonem do wycinania kolejnych serduszek. Nie przesadzajmy też z wielkością szablonu, serduszka będziemy później mocować do girlandy, zbyt duże stworzą przytłaczający efekt.

Szablon odrysowujemy na kolorowym papierze dekoracyjnym, tyle sztuk, ile później będziemy chcieli zamocować na girlandzie, wszystko zależy od naszej koncepcji. Kolejny krok to wycięcie z papieru narysowanych wcześniej serduszek.

Kiedy mamy już gotowe wszystkie serduszka to przed nami jest wycięcie pasków z czerwonego brystolu o szerokości około trzech centymetrów. Nie przejmujmy się niewielkimi nierównościami, w te miejsca będziemy mogli przykleić walentynkowe serduszka.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Luksusowe kryształy na karnawał


REKLAMA

Jeśli wycinanie mamy za sobą to przed nami nieco trudniejsze zadanie. Na tym etapie będą nam potrzebne nożyczki. Wycięte paski chwytamy za koniec i delikatnym, ale zdecydowanym ruchem przeciągamy je nożyczkami. Czynność tę powtarzamy aż do osiągnięcia spirali. Po nabraniu wprawy powinniśmy uzyskać zamierzony efekt po jednokrotnym przeciągnięciu nożyczkami.

Ostatni etap to przyklejenie serduszek do poskręcanych pasków z brystolu. Możemy też dodatkowo wzmocnić efekt za pomocą lampek choinkowych. Wystarczy rozwiesić je w okolicy okna bądź w innym wybranym przez nas miejscu, a na nich zamocować girlandę. Aby uniknąć nagrzewania się girlandy warto kupić lampki LED-owe.

Girlandy walentynkowe możemy rozwiesić w różnych pomieszczeniach, możemy też wykonać je w wielu wariantach kolorystycznych.

Zobacz także: Pomysł na walentynkowy prezent

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

REKLAMA

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

Za jaką maksymalną kwotę nabywcy poszukują teraz mieszkań?

Do jakiej kwoty poszukuje mieszkań większość kupujących? Przy jakim progu kończy się zdolność kredytowa? Jakie mieszkania można nabyć w tej cenie? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Zmiany dla prosumentów: opłaty za recykling paneli fotowoltaicznych

Polska wprowadza opłaty za utylizację paneli fotowoltaicznych. Właściciele starszych instalacji fotowoltaicznych będą pokrywać koszty recyklingu zużytych paneli. Zmiana prawa ma na celu przesunięcie ciężaru odpowiedzialności z producentów na użytkowników w obliczu rosnącej ilości odpadów z OZE.

REKLAMA

Nowy trend na rynku najmu: wynajmujący zlecają obsługę profesjonalnym agencjom. Jakie korzyści, jakie minusy

Rynek najmu w przeobrażeniu. Model wynajmu krótkoterminowego, który jeszcze niedawno kusił prostotą i szybkim zyskiem, dziś coraz częściej okazuje się zbyt obciążający dla właścicieli. Rosnące wymagania formalne, potrzeba dostępności 24/7 i odpowiedzialność za każdy etap obsługi gości sprawiają, że wiele osób zaczyna szukać alternatyw.

Czy spadek stóp procentowych wpłynął na rynek mieszkaniowy?

Czy majowa obniżka stóp procentowych, poprawiająca dostępność kredytów, przełożyła się na wzrost sprzedaży nowych mieszkań i liczbę rezerwacji? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA