REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Zaprojektuj swoją sypialnię

Subskrybuj nas na Youtube
Dołącz do ekspertów Dołącz do grona ekspertów
Materiały prasowe
Jeśli więc chcemy osiągnąć satysfakcjonujące efekty, nie bójmy się poświęcić naszego czasu i energii, aby skrupulatnie zaprojektować swoją sypialnię. Fot. BEDS
Jeśli więc chcemy osiągnąć satysfakcjonujące efekty, nie bójmy się poświęcić naszego czasu i energii, aby skrupulatnie zaprojektować swoją sypialnię. Fot. BEDS
BEDS

REKLAMA

REKLAMA

Zaprojektuj swoją sypialnię, a stanie się naszym wymarzonym miejsce. Nikt oprócz nas nie zna lepiej naszych potrzeb, dlatego warto samodzielnie zaprojektować swoją sypialnię. Zyskamy wtedy pewność, że znajdą się w niej wszystkie potrzebne elementy.

Zaprojektuj swoją sypialnię, a będzie ona wychodziła naprzeciw Twoim indywidualnym potrzebom. Jak uzyskać przestrzeń wypoczynkową na miarę naszych oczekiwań? Najlepiej zaprojektować ją samodzielnie. Meble modułowe sprawiają, że każdy może stać się architektem w swoim własnym domu.

REKLAMA

Do zaprojektowania własnej sypialni można posłużyć się regułami obwiązującymi w zabawie domino. Zasady tej gry są proste: przy pomocy dostępnych elementów tworzy się różnorodne kompozycje, przy czym ułożenie każdej kostki ma istotny wpływ na wynik gry. Podobne zasady obowiązują podczas urządzania wnętrza sypialnianego. Uzyskanie odpowiedniej aranżacji zależy nie tylko od przemyślanej koncepcji całości, ale też starannego doboru poszczególnych mebli. Im liczniejsza pula, tym większe szanse, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Zobacz także: Funkcjonalne szafy narożne

Wyjątkowa funkcjonalność

Meble modułowe stanowią dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niepowtarzalność, jednak ich największą zaletą jest funkcjonalność. Przede wszystkim pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń dowolnego pomieszczenia, a dzięki uniwersalnym kształtom i zróżnicowanym rozmiarom są wyjątkowo ustawne i dają się z łatwością wkomponować w nietypowe wnęki. Umożliwiają także częstą i sprawną rearanżację sypialni – wraz ze zmieniającymi się potrzebami oraz na przekór monotonii. Jeśli postanowimy wygospodarować kącik do pracy, wystarczy dokupić funkcjonalne biurko lub po prostu, odpowiednio zmodyfikować toaletkę. Usuwając nadstawkę z lustrem, uzyskamy rozległy blat, który zapewni wygodne korzystanie z komputera. W przypadku poszerzenia garderoby świetnie sprawdzi się dodatkowa komoda pełniąca jednocześnie funkcję schowka i ciesząca oko skrzynia na ubrania i na akcesoria.

Zobacz także: Sypialnia dla tradycjonalistów

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Centrum aranżacji

W czasie samodzielnego projektowania sypialni warto przeznaczyć honorowe miejsce na łóżko. To ono spełnia kluczową rolę i dba o nasz zdrowy sen. Zwykle daje też najwięcej możliwości aranżacyjnych, których mnogość w przypadku modeli modułowych niejednokrotnie zaskakuje nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Zobacz także: Jak wybrać toaletkę do sypialni?

Wzory i kolory

Niekonwencjonalną, choć niezwykle praktyczną cechą mebli modułowych jest także wygoda ich użytkowania oraz łatwość montażu i modyfikacji. Niezwykłe szeroka gama mebli dostępnych obecnie na rynku sprawia, że największym ograniczeniem przy urządzaniu sypialni jest nasza własna wyobraźnia. Jeśli więc chcemy osiągnąć satysfakcjonujące efekty, nie bójmy się poświęcić naszego czasu i energii, aby skrupulatnie zaprojektować swoją sypialnię. A że walczymy o zadowolenie na lata, gra z pewnością warta jest świeczki.

Źródło: BEDS

Zobacz także: Świece w sypialni

W czasie samodzielnego projektowania sypialni warto przeznaczyć honorowe miejsce na łóżko. Fot. BEDS
BEDS
Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
To już pewne: ceny mieszkań mają być jawne. Jak nowe przepisy wpłyną na rynek nieruchomości

Rynek nieruchomości nie ma nic przeciwko jawności cen mieszkań, ale ustawa musi być dobrze przygotowana, apelują deweloperzy do legislatorów. Czy ta rewolucja cenowa zmieni coś zasadniczo na rynku nieruchomości?

Jak program Pierwsze klucze wpłynie na rynek mieszkaniowy?

Jak program Pierwsze klucze wpłynie na rynek mieszkaniowy? Jaką skalę mogą mieć realizowane inwestycje? Sondę opracował serwis nieruchomości dompress.pl.

Bloki z wielkiej płyty: tak powstawały nowe mieszkania w drugiej połowie dwudziestego wieku w Polsce

Budownictwo wielkopłytowe jest powszechnie kojarzone z gierkowską dekadą. Trzeba jednak pamiętać, że bloki z wielkiej płyty powstawały już wcześniej. Nie Gierek, lecz Gomułka był ojcem wielkiej płyty?

Teraz sprzedają się tylko tanie mieszkania: prawda czy stereotyp

Czy rzeczywiście tańsze mieszkania wyprzedają się “na pniu”? Analiza rynku nieruchomości pokazuje, że tak, choć nie zawsze – we Wrocławiu np. najszybciej znikają lokale ze średniej półki cenowej. Na pewno jednak niższa cena jest okolicznością ułatwiającą sprzedaż.

REKLAMA

Polacy kupują mieszkania w Hiszpanii: dla siebie i w celach inwestycyjnych

Polacy nie rezygnują z hiszpańskiego słońca ani z potencjalnych zysków. Mimo zmiennych warunków gospodarczych, inwestycje w apartamenty na Półwyspie Iberyjskim nadal cieszą się dużą popularnością. Mieszkanie w Hiszpanii to dobre rozwiązanie na drugi dom lub opłacalną inwestycję.

Tańsze mieszkania znikają z rynku szybciej niż droższe. Ale nie zawsze

Czy tańsze mieszkania to te, które schodzą najszybciej? Teoretycznie tak, ale analiza rynku pokazuje, że np. we Wrocławiu w pierwszej kolejności sprzedają się mieszkania ze średniej półki cenowej. Co wpływa na temp sprzedaży i od czego zależą odstępstwa od reguły?

Nowość na rynku nowych mieszkań. Teraz deweloper sam dołoży się do odsetek od kredytu hipotecznego, ile?

Deweloper obniży oprocentowanie kredytu hipotecznego o 2%. Trust Investment ruszył z własnym programem mieszkaniowym. Nowa propozycja na rynku nowych mieszkań. Czy inne firmy deweloperskie pójdą tym śladem?

Rynek używanych mieszkań: ceny ofertowe w końcu niższe niż przed rokiem

W Warszawie średnia cena metra kwadratowego mieszkań na rynku wtórnym jest już o 4% niższa niż przed rokiem, a w Krakowie – o 3%. Nie tylko w stolicy i Krakowie, ale też we Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu kwiecień był kolejnym miesiącem, który upłynął pod znakiem stabilizacji lub spadku średniej ceny metra kwadratowego.

REKLAMA

Teraz drugi dom nie na Mazurach, ale w Hiszpanii. Polacy aktywni na iberyjskich rynkach nieruchomości

Półwysep Iberyjski to drugi, a coraz częściej pierwszy dom dla naszych rodaków. Hiszpański rekord: Polacy kupili niemal 12,5 tys. nieruchomości. Prze dekady marzeniem była dacza a jeszcze lepiej - całoroczny dom na Mazurach. Teraz trend wyznacza kierunek na południe Europy.

Co trzeba zrobić, aby usprawnić budowę mieszkań? [SONDA]

Które obszary prawa warto uprościć, by przyspieszyć budowę mieszkań? Jakie zmiany przepisów mogłyby pobudzić inwestycje w sektorze mieszkaniowym? Odpowiadają deweloperzy. Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA