REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Sylwestrowa aranżacja wnętrza

Subskrybuj nas na Youtube
Dołącz do ekspertów Dołącz do grona ekspertów
Sylwestrowa aranżacja wnętrza to element niezbędny, gdy świętujemy w domu.
Sylwestrowa aranżacja wnętrza to element niezbędny, gdy świętujemy w domu.

REKLAMA

REKLAMA

Zabawa sylwestrowa wymaga oprawy i specjalnych dekoracji. W noc sylwestrową żegnamy stary, odchodzący rok i witamy nowy, pełen niespodzianek. Jak zaaranżować wnętrze na sylwestra?

Sylwestrowa aranżacja wnętrza to element niezbędny, gdy świętujemy w domu. I chociaż nie wiemy, co nam przyniesie, tradycja nakazuje, aby hucznie go powitać, a mijające 365 dni z wielką pompą pożegnać. Ta ostatnia w roku noc powinna być pełna blasku, radości i niezapomnianych wrażeń.

REKLAMA

Zobacz także: Bezpieczne palenie świec

Kluczem do wspaniałej sylwestrowej aranżacji wnętrza są dodatki. Z ich pomocą wyczarujemy niepowtarzalny nastrój na tę jedną w roku noc. Nasze wnętrze podobnie jak my powinno prezentować się tej nocy wyjątkowo. Organizując przyjęcie sylwestrowe w domu zacznijmy zatem od jego przystrojenia.

REKLAMA

Jaskrawe kolory wprowadzą naszych gości w dobry nastrój. Połączmy ognistą czerwień z burgundem lub zieleń z fioletem i z brązem. Sylwestrowe wnętrze powinno błyszczeć, nie bójmy się więc połyskliwych tkanin. Bardzo pomocne mogą się okazać ozdobne poduszki z błyszczącego materiału oraz zasłony w odcieniach czerwieni i złota.

W tworzeniu sylwestrowej aranżacji z pomocą przyjdą nam gustowne dodatki, na przykład świece ozdobione brokatem lub srebrne, mogą to być świece zapachowe. Fotele i kanapy możemy przykryć narzutami utrzymanymi w podobnej kolorystyce. Do takiej aranżacji możemy dołączyć porcelanową zastawę i kryształowe kieliszki do szampana. Finezji i smaku dodadzą wnętrzu udrapowane, błyszczące tkaniny połyskujące przy delikatnym oświetleniu.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Im bardziej kolorowe i promieniste jest sylwestrowe wnętrze, tym lepiej. Wybierać możemy spośród arsenału specjalnych gadżetów. Podstawą sylwestrowej aranżacji są balony, które zakupić możemy w przeróżnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Możemy je przywiązać sznureczkami do wybranych elementów wnętrza lub nadmuchane gazem, pozostawić unoszące się tuż pod sufitem.

Zobacz także: Jak zrobić abażur z papieru?

Balonom powinny towarzyszyć długie, wielokolorowe serpentyny oraz konfetti, które spadnie na gości o północy niczym wielobarwny deszcz. Wesołą atmosferę pomogą nam podkreślić łańcuchy zawieszone pod sufitem, a także bogato zdobione girlandy.

Zobacz także: Optyczne powiększenie wnętrza

Pamiętajmy także o właściwym oświetleniu. W kwestii oświetlenia mamy szerokie pole do popisu. Możemy bawić się światłem do woli, liczy się efekt końcowy, który ma wprowadzić gości w radosny nastrój. Prostym sposobem na uzyskanie wielobarwnych świateł jest przesłonięcie żarówek kolorowymi kartonami,  rozwieszenie w kilku miejscach świątecznych lampionów. Bardziej wyszukany sposób to użycie taśm LED.

Zobacz także: Nowoczesny salon w geometrycznych kształtach

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dzicy lokatorzy w Polsce: nie płacą, niszczą mieszkania, a sprawy w sądach trwają latami. Ekspert: prawo od lat chroni oszustów

Były premier Mateusz Morawiecki kilka dni temu opublikował w social mediach informację o pewnym hiszpańskim hotelu, który zbankrutował, a dzisiaj jest ruiną, bo w okolicy zadomowili się migranci, którzy sprawili, że turyści i goście zniknęli z wyspy. Hotel ma być zamieszkiwany przez „Ocupas” czyli słynnych dzikich lokatorów, którzy zajmują hiszpańskie nieruchomości. – Zirytował mnie ten wpis. Nie trzeba patrzeć na Hiszpanię, by zobaczyć patologiczne sytuacje zajmowania czyjejś własności bez żadnych konsekwencji. Od lat mówię, że w Polsce przestępcy i oszuści, czyli dzicy lokatorzy są lepiej chronieni niż uczciwi obywatele – mówi detektyw i windykator, specjalistka ds. dzikich lokatorów Małgorzata Marczulewska.

Jawność cen mieszkań: przełom czy tylko pozorna zmiana? Rynek nadal kształtują kredyty i koszty budowy

Od maja 2025 roku deweloperzy muszą ujawniać ceny ofertowe mieszkań i ich historię zmian. To ważny krok w stronę większej przejrzystości na rynku pierwotnym, który ma ułatwić kupującym podejmowanie decyzji. Czy jednak sama jawność wystarczy, by realnie wpłynąć na ceny? Eksperci są zgodni – to kredyty, koszty budowy i przepisy grają dziś pierwsze skrzypce.

Rekordowy boom na mieszkania: Polacy rzucili się do zakupów po obniżce stóp procentowych

Po miesiącach wyczekiwania Polacy wrócili na rynek mieszkaniowy z nową siłą. W maju codziennie rezerwowano aż 115 mieszkań na największych rynkach – to najwyższy wynik od roku. Obniżka stóp procentowych, rosnące wynagrodzenia i poprawa dostępności kredytów sprawiły, że kupujący podejmują decyzje szybciej i bardziej zdecydowanie. Czy to początek nowej fali boomu mieszkaniowego?

Czy rynek nowych mieszkań zwalnia?

Liczba wydawanych pozwoleń na budowę oraz rozpoczętych inwestycji mieszkaniowych maleje. Czy deweloperzy modyfikują swoje strategie i przesuwają terminy realizacji nowych projektów? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA

Wynajem traci sens? Coraz więcej Polaków wraca do marzenia o własnym M!

Ceny mieszkań się stabilizują, kredyty znów są dostępne, a wynajem coraz droższy. W efekcie Polacy coraz częściej wybierają zakup własnego M zamiast płacenia wysokich czynszów. Czy 2025 to początek wielkiego powrotu do kupowania mieszkań? Sprawdzamy, co się zmieniło i co dziś naprawdę się opłaca.

Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

REKLAMA

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

REKLAMA