REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Gdzie wyjechać na Walentynki?

 Trivago
Porównywarka internetowa

REKLAMA

Niebawem Walentynki - świetna okazja by gdzieś wyjechać na weekend. Propozycje wyjazdu na Walentynki przygotował portal Trivago. Belgia, Włochy, Austria, Estonia, Węgry czy Litwa?

1. Brugia, Belgia

Belgijska Brugia, to położone nad Morzem Północnym miasto, które ze względu na licznie rozbudowaną sieć kanałów okrzyknięte zostało mianem „Flamandzkiej Wenecji”. Brukowane ulice, liczne zabytki, no i słynna belijska czekolada, czynią to miejsce wyjątkowo uroczym i wartym odwiedzenia szczególnie w czasie Walentynek. Miasto prezentuje się fantastycznie zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami. Większośc budynków jest wtedy podświetlona i stwarza niepowtarzalny klimat.

REKLAMA

Ceny noclegu dla 2 osób w dniach 13.02-15.02 na trivago.pl

Hotel 4* od 409 zł

2. Rzym, Włochy

Uroków Rzymu nie trzeba chyba wymieniać – od lat pozostaje on bowiem jednym z najpopularniejszych weekendowych kierunków Polaków. W lutym temperatury oscylują w okolicach 10 st. Celsjusza, co czyni go miłą odskocznią od polskich mrozów. Zakochani mogą zaszyć się w jednej z licznych włoskich restauracji w okolicy Placu Hiszpańskiego bądź Campo de Fiori.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Ceny noclegu dla 2 osób w dniach 13.02-15.02 na trivago.pl

Hotel 4* od 152 zł

Hotel 5* od 481 zł

3. Wiedeń, Austria

Przytulne kawiarnie, tort Sachera i sobotnie popołudnie na Stephansplatz. Wiedeń oferuje przyjezdnym wszelkie możliwe rozrywki – od relaksu nad Dunajem, przez wieczory w operze, aż po szalone rozrywki. Tego miasta zwyczajnie nie da się nie lubić. Miłośników spacerów z pewnością zainteresują liczne lokalne parki – Volksgarten, Burggarten oraz Prater, którego cześcią jest również jedno z najbardziej popularnych europejskich wesołych miasteczek.

Ceny noclegu dla 2 osób w dniach 13.02-15.02 na trivago.pl

Hotel 4* od 181 zł

Hotel 5* od 409 zł

4. Tallin, Estonia

Tallin, jako stolica, idealnie łączy w sobie to, co tradycyjne z nowoczesnością. Fantastyczna średniowieczna starówka i zabytkowe drewniane domy kontrastują tam ze współczesną architekturą i licznymi terenami rekreacyjnymi. Miłośnikom długich spacerów, miasto ma do zaoferowania malownicze wybrzeże z widokiem na Zatokę Fińską, a dla mających więcej czasu poleca się również rejs promem do Helsinek.

Ceny noclegu dla 2 osób w dniach 13.02-15.02 na trivago.pl

Hotel 4* od 147 zł

Hotel 5* od 312 zł

5. Budapeszt, Węgry

Budapeszt ze względu na wiele tanich połączeń lotniczych pozostaje na liście naszych ulubionych kierunków – nie tylko na Walentynki. W połowie lutego miasto może być dość chłodne, jednak kolacja z kieliszkiem Tokaja czy relaks w jednej z popularnych w regionie łaźni, rozgrzeją zmarznięte kości.

Ceny noclegu dla 2 osób w dniach 13.02-15.02  na trivago.pl

Hotel 4* od 236 zł

Hotel 5* od 169 zł

6. Florencja, Włochy

Czy jest coś, co kojarzy nam się z pięknem Włoch bardziej niż Toskania? Mająca ponad 4 tysiące lat historii Florencja, to położone u stóp Apeninów miasto o wyjątkowym uroku. Smakowita florencka kuchnia idealnie nada się na walentynkową kolację, a przy tak dużym nagromadzeniu restaruacji i knajpek, odwiezający nie powinni mieć problemu ze znalezieniem czegoś przytulnego.

Ceny noclegu dla 2 osób w dniach 13.02-15.02 na trivago.pl

Hotel 4* od 197 zł

Hotel 5* od 608 zł

7. Wilno, Litwa

Ze względu na swoją historię, Wilno pozostaje bliskie sercom Polaków. To miasto Mickiewicza i Słowackiego, miejsce z jedną z najpiękniejszych europejskich starówek i perła Europy Środkowo-Wschodniej. W 2009 Wilno zdobyło również tytuł Europejskiej Stolicy Kultury.

Ceny noclegu dla 2 osób w dniach 13.02-15.02 na trivago.pl

Hotel 4* od 173 zł

Hotel 5* od 392 zł

Polecany produkt: Związki partnerskie - prawa, majątek, podatki - PDF

Polecany produkt: 30 pomysłów na zarabianie w domu

 Polecany produkt:  Jak bronić swoich praw przed bankiem, komornikiem, nieuczciwym sprzedawcą?

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Raty kredytu hipotecznego można obniżyć zmieniając polisę ubezpieczenia na życie, jak to zrobić i ile można zaoszczędzić

Umowy o kredyt bankowy są tak skonstruowane, że skorzystanie z zabezpieczenia w postaci polisy za życie za pośrednictwem banku udzielającego kredytu oznacza niższą marżę. Standardowo dotyczy to pierwszego kilkuletniego okresu kredytu. Potem jednak zmiana umowy ubezpieczenia może dać nawet kilka tysięcy oszczędności w kosztach jego obsługi.

Jak kupić mieszkanie za 50% ceny? Jest jeden sposób

Okazuje się, że ceny wywoławcze mieszkań dostępnych na licytacjach komorniczych są od 20% do nawet 55% niższe. Jak zatem wziąć udział w licytacji komorniczej i kupić dużo taniej mieszkanie? Jest kilka rzeczy, o którym trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do takiej licytacji.

Najchętniej w bloku lub kamienicy i blisko centrum. Takich mieszkań szuka Pokolenie Z

W dorosłość a więc także na rynek nieruchomości jako konsumenci zaczynają wkraczać przedstawiciele pokolenia Z. To jakich mieszkań w jakich lokalizacjach szukają, już teraz zaczyna kształtować trendy w całym sektorze mieszkaniowym. Jakie są ich preferencje mieszkaniowe?

Dlaczego mieszkania w Polsce wciąż drożeją? Jest kilka głównych przyczyn

Ceny nieruchomości w Polsce rosną w zawrotnym tempie, stawiając nas pod tym względem w czołówce Unii Europejskiej. Szczególnie dotyka to małych mieszkań w dużych miastach. Główne przyczyny? Rosnący popyt, inflacja i wzrost płac, jednak według ekspertów czynników stymulujących jest więcej. W tym np. regulacje prawne, formalności z nimi związane i koszty ich realizacji.

REKLAMA

Ulga termomodernizacyjna coraz mniej popularna. Ile można zaoszczędzić?

Podatkowa ulga termomodernizacyjna wzbudza coraz mniejsze zainteresowanie. Znacznie większym powodzeniem cieszy się dopłata w programie "Czyste Powietrze". Dane podaje portal GetHome.pl.

Bezpieczny Kredyt 2%: banki rozpatrzyły już wszystkie wnioski kredytowe. Na co poszło najwięcej kredytów hipotecznych, odpowiedź zaskakująca

Kto zdążył złożyć wniosek o Bezpieczny Kredyt 2% na ostatnią chwilę, ten musiał czekać nawet do końca marca na kredyt hipoteczny pozwalający sfinalizować planowaną inwestycję mieszkaniową. Na co zostały przeznaczone kredyty? O dziwo, najwięcej nie trafiło do deweloperów, bo to nie nowe mieszkania były preferowane.

Ceny mieszkań w 2024 r. w 6 największych miastach Polski - wykres, prognozy

Jakie są ceny mieszkań w 2024 roku? Oto wykresy i prognozy Polskiego Instytutu Ekonomicznego uwzględniające cenę za 1 m2 mieszkania w 6 największych miastach Polski. Ceny za 1 m2 mieszkania wyhamowały. Gdzie ceny rosły najszybciej, a gdzie spadały?

Pierwsze półrocze na rynku nieruchomości. Sprzedaż mieszkań w liczbach

Pierwsza połowa roku za nami, deweloperzy mogą podsumować sprzedaż mieszkać w tych sześciu miesiącach. Czy jest lepiej w porównaniu do poprzednich kwartałów? 

REKLAMA

Czy wrócą kredyty hipoteczne z wkładem własnym poniżej 10%?

Nie tak dawno wkład własny poniżej 10% do kredytu hipotecznego był rzadkością. Co zmienił w tej kwestii program Bezpieczny Kredyt 2%? 

Hipoteka odwrócona – fakty i mity o usłudze finansowej

Hipoteka odwrócona to usługa finansowa, która skierowana jest głównie do osób starszych. Usługa, chociaż dostępna już od lat, nadal wywołuje wiele pytań. Czy po zawarciu umowy o dożywocie spadkobiercy będą mogli odziedziczyć nieruchomość? Czy od zawartej umowy można odstąpić? W którym momencie emeryt przestaje być właścicielem mieszkania? Kto, po podpisaniu takiej umowy, płaci czynsz, ubezpieczenie i podatki za mieszkanie lub dom?

REKLAMA