REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Budowlana Marka Roku 2014 – Wygrało Mapei

Media

REKLAMA

REKLAMA

Statuetki Budowlana Marka Roku 2014 wręczono 13 czerwca 2014 r. Wyróżnienie od lat wyznacza trendy wskazując materiały najwyższej jakości poszczególnych marek. Badania, na podstawie których wyłoniono Mapei – przeprowadziło ASM – Centrum Badania i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Już po raz siódmy z rzędu stanęliśmy na najwyższym podium w kluczowych dla MAPEI kategoriach produktowych. Cieszymy się, że konsekwentny rozwój gamy klejów odkształcalnych do montażu płytek wielkoformatowych i rygorystyczna dbałość o utrzymanie wysokich parametrów technicznych deklarowanych dla poszczególnych zapraw klejących spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród glazurników. Podobnie jak poszerzanie oferty fug epoksydowych, które bez kompromisów w sferze parametrów użytkowych, są teraz również  niezwykle łatwe w aplikacji. 

REKLAMA

W roku 2013 byliśmy na pozycji 3-ciej, teraz wspięliśmy się na 2-gą, co pozwala ufać, że w tej kategorii MAPEI na dobre weszło do podstawowego koszyka produktów polskich wykonawców. Liczymy, że podobnym zaufaniem obdarzą oni wkrótce pełną gamę naszych uszczelniaczy – nie tylko silikonowych.

Kryteria oceny w kategoriach produktowych to częstotliwość stosowania, jakość w porównaniu z konkurencją oraz stosunek jakości do ceny (odpowiednio 30, 40 i 30% oceny).

REKLAMA

Ta nagroda daje najwięcej satysfakcji, bo jest dla nas dowodem, że polscy wykonawcy czują i doceniają autentyczne zaangażowanie każdego z pracowników MAPEI Polska w to, by ostatecznym użytkownikom naszych produktów pracowało się lepiej, szybciej i bardziej komfortowo, a przy tym zawsze bezpiecznie.
Nasi doradcy techniczni przeprowadzają rocznie prawie 500 szkoleń technicznych, w których co roku uczestniczy ponad 20 000 wykonawców. Niewiele jest większych miejscowości, w których samochód szkoleniowy MAPEI nie byłby obecny przynajmniej raz na przestrzeni ostatnich kilku lat, podobnie jak niewiele jest autentycznych problemów budowlanych, których nie udało się na naszych szkoleniach skutecznie rozwiązać. Od 2005 roku przez Program Partnerski dla Wykonawców przeszło ponad 400 000 wysokiej klasy narzędzi i ubrań roboczych, które są dziś – na równi z wiedzą techniczną – częścią profesjonalnego wizerunku dziesiątek tysięcy polskich fachowców. Tym systemowym rozwiązaniom towarzyszy na co dzień elastyczność i wyczulenie na potrzeby rynku ze strony zespołu sprzedaży, pracowników administracji, obsługi klienta, logistyki i produkcji, dzięki którym, mamy nadzieję, z każdym rokiem z MAPEI współpracuje się lepiej.

Trzeci rok z rzędu wykonawcy uznają MAPEI za drugą najlepszą markę budowlaną w Polsce. Dla stosunkowo młodej firmy (polski oddział MAPEI powstał niespełna 14 lat temu)  to ogromne wyróżnienie i dowód, że siłę w skali międzynarodowej buduje się poprzez skuteczne dopasowanie się do specyficznych wymagań lokalnych glazurników, parkieciarzy, ociepleniowców i całej rzeszy firm ogólnobudowlanych.
 
Kryteria oceny w klasyfikacji generalnej: marka najbardziej znana (50% oceny) oraz marka oferująca najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją (50%).

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Serdecznie dziękujemy wykonawcom, którzy brali udział w badaniu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., jak również rzeszom tych, którzy na co dzień „głosują” na MAPEI dokonując zakupów w hurtowniach budowlanych. Wasza satysfakcja jest naszym celem oraz źródłem motywacji do tworzenia coraz lepszych rozwiązań budowlanych i coraz wyższych standardów obsługi.

Zobacz także: Marka Tikurilla odznaczona wyróżnieniem – PremiumBrand

Zobacz także:  Praca polskich inżynierów doceniona w Niemczech

Zobacz także: Dow Polska – nowa firma członkowska SIPUR

Agata Modrzejewska
Dyrektor marketingu
MAPEI Polska Sp. z o.o.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Raty kredytu hipotecznego można obniżyć zmieniając polisę ubezpieczenia na życie, jak to zrobić i ile można zaoszczędzić

Umowy o kredyt bankowy są tak skonstruowane, że skorzystanie z zabezpieczenia w postaci polisy za życie za pośrednictwem banku udzielającego kredytu oznacza niższą marżę. Standardowo dotyczy to pierwszego kilkuletniego okresu kredytu. Potem jednak zmiana umowy ubezpieczenia może dać nawet kilka tysięcy oszczędności w kosztach jego obsługi.

Jak kupić mieszkanie za 50% ceny? Jest jeden sposób

Okazuje się, że ceny wywoławcze mieszkań dostępnych na licytacjach komorniczych są od 20% do nawet 55% niższe. Jak zatem wziąć udział w licytacji komorniczej i kupić dużo taniej mieszkanie? Jest kilka rzeczy, o którym trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do takiej licytacji.

Najchętniej w bloku lub kamienicy i blisko centrum. Takich mieszkań szuka Pokolenie Z

W dorosłość a więc także na rynek nieruchomości jako konsumenci zaczynają wkraczać przedstawiciele pokolenia Z. To jakich mieszkań w jakich lokalizacjach szukają, już teraz zaczyna kształtować trendy w całym sektorze mieszkaniowym. Jakie są ich preferencje mieszkaniowe?

Dlaczego mieszkania w Polsce wciąż drożeją? Jest kilka głównych przyczyn

Ceny nieruchomości w Polsce rosną w zawrotnym tempie, stawiając nas pod tym względem w czołówce Unii Europejskiej. Szczególnie dotyka to małych mieszkań w dużych miastach. Główne przyczyny? Rosnący popyt, inflacja i wzrost płac, jednak według ekspertów czynników stymulujących jest więcej. W tym np. regulacje prawne, formalności z nimi związane i koszty ich realizacji.

REKLAMA

Ulga termomodernizacyjna coraz mniej popularna. Ile można zaoszczędzić?

Podatkowa ulga termomodernizacyjna wzbudza coraz mniejsze zainteresowanie. Znacznie większym powodzeniem cieszy się dopłata w programie "Czyste Powietrze". Dane podaje portal GetHome.pl.

Bezpieczny Kredyt 2%: banki rozpatrzyły już wszystkie wnioski kredytowe. Na co poszło najwięcej kredytów hipotecznych, odpowiedź zaskakująca

Kto zdążył złożyć wniosek o Bezpieczny Kredyt 2% na ostatnią chwilę, ten musiał czekać nawet do końca marca na kredyt hipoteczny pozwalający sfinalizować planowaną inwestycję mieszkaniową. Na co zostały przeznaczone kredyty? O dziwo, najwięcej nie trafiło do deweloperów, bo to nie nowe mieszkania były preferowane.

Ceny mieszkań w 2024 r. w 6 największych miastach Polski - wykres, prognozy

Jakie są ceny mieszkań w 2024 roku? Oto wykresy i prognozy Polskiego Instytutu Ekonomicznego uwzględniające cenę za 1 m2 mieszkania w 6 największych miastach Polski. Ceny za 1 m2 mieszkania wyhamowały. Gdzie ceny rosły najszybciej, a gdzie spadały?

Pierwsze półrocze na rynku nieruchomości. Sprzedaż mieszkań w liczbach

Pierwsza połowa roku za nami, deweloperzy mogą podsumować sprzedaż mieszkać w tych sześciu miesiącach. Czy jest lepiej w porównaniu do poprzednich kwartałów? 

REKLAMA

Czy wrócą kredyty hipoteczne z wkładem własnym poniżej 10%?

Nie tak dawno wkład własny poniżej 10% do kredytu hipotecznego był rzadkością. Co zmienił w tej kwestii program Bezpieczny Kredyt 2%? 

Hipoteka odwrócona – fakty i mity o usłudze finansowej

Hipoteka odwrócona to usługa finansowa, która skierowana jest głównie do osób starszych. Usługa, chociaż dostępna już od lat, nadal wywołuje wiele pytań. Czy po zawarciu umowy o dożywocie spadkobiercy będą mogli odziedziczyć nieruchomość? Czy od zawartej umowy można odstąpić? W którym momencie emeryt przestaje być właścicielem mieszkania? Kto, po podpisaniu takiej umowy, płaci czynsz, ubezpieczenie i podatki za mieszkanie lub dom?

REKLAMA