REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Budowlana Marka Roku 2014 – Wygrało Mapei

Subskrybuj nas na Youtube
Media

REKLAMA

REKLAMA

Statuetki Budowlana Marka Roku 2014 wręczono 13 czerwca 2014 r. Wyróżnienie od lat wyznacza trendy wskazując materiały najwyższej jakości poszczególnych marek. Badania, na podstawie których wyłoniono Mapei – przeprowadziło ASM – Centrum Badania i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Już po raz siódmy z rzędu stanęliśmy na najwyższym podium w kluczowych dla MAPEI kategoriach produktowych. Cieszymy się, że konsekwentny rozwój gamy klejów odkształcalnych do montażu płytek wielkoformatowych i rygorystyczna dbałość o utrzymanie wysokich parametrów technicznych deklarowanych dla poszczególnych zapraw klejących spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród glazurników. Podobnie jak poszerzanie oferty fug epoksydowych, które bez kompromisów w sferze parametrów użytkowych, są teraz również  niezwykle łatwe w aplikacji. 

REKLAMA

W roku 2013 byliśmy na pozycji 3-ciej, teraz wspięliśmy się na 2-gą, co pozwala ufać, że w tej kategorii MAPEI na dobre weszło do podstawowego koszyka produktów polskich wykonawców. Liczymy, że podobnym zaufaniem obdarzą oni wkrótce pełną gamę naszych uszczelniaczy – nie tylko silikonowych.

Kryteria oceny w kategoriach produktowych to częstotliwość stosowania, jakość w porównaniu z konkurencją oraz stosunek jakości do ceny (odpowiednio 30, 40 i 30% oceny).

REKLAMA

Ta nagroda daje najwięcej satysfakcji, bo jest dla nas dowodem, że polscy wykonawcy czują i doceniają autentyczne zaangażowanie każdego z pracowników MAPEI Polska w to, by ostatecznym użytkownikom naszych produktów pracowało się lepiej, szybciej i bardziej komfortowo, a przy tym zawsze bezpiecznie.
Nasi doradcy techniczni przeprowadzają rocznie prawie 500 szkoleń technicznych, w których co roku uczestniczy ponad 20 000 wykonawców. Niewiele jest większych miejscowości, w których samochód szkoleniowy MAPEI nie byłby obecny przynajmniej raz na przestrzeni ostatnich kilku lat, podobnie jak niewiele jest autentycznych problemów budowlanych, których nie udało się na naszych szkoleniach skutecznie rozwiązać. Od 2005 roku przez Program Partnerski dla Wykonawców przeszło ponad 400 000 wysokiej klasy narzędzi i ubrań roboczych, które są dziś – na równi z wiedzą techniczną – częścią profesjonalnego wizerunku dziesiątek tysięcy polskich fachowców. Tym systemowym rozwiązaniom towarzyszy na co dzień elastyczność i wyczulenie na potrzeby rynku ze strony zespołu sprzedaży, pracowników administracji, obsługi klienta, logistyki i produkcji, dzięki którym, mamy nadzieję, z każdym rokiem z MAPEI współpracuje się lepiej.

Trzeci rok z rzędu wykonawcy uznają MAPEI za drugą najlepszą markę budowlaną w Polsce. Dla stosunkowo młodej firmy (polski oddział MAPEI powstał niespełna 14 lat temu)  to ogromne wyróżnienie i dowód, że siłę w skali międzynarodowej buduje się poprzez skuteczne dopasowanie się do specyficznych wymagań lokalnych glazurników, parkieciarzy, ociepleniowców i całej rzeszy firm ogólnobudowlanych.
 
Kryteria oceny w klasyfikacji generalnej: marka najbardziej znana (50% oceny) oraz marka oferująca najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją (50%).

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Serdecznie dziękujemy wykonawcom, którzy brali udział w badaniu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., jak również rzeszom tych, którzy na co dzień „głosują” na MAPEI dokonując zakupów w hurtowniach budowlanych. Wasza satysfakcja jest naszym celem oraz źródłem motywacji do tworzenia coraz lepszych rozwiązań budowlanych i coraz wyższych standardów obsługi.

Zobacz także: Marka Tikurilla odznaczona wyróżnieniem – PremiumBrand

Zobacz także:  Praca polskich inżynierów doceniona w Niemczech

Zobacz także: Dow Polska – nowa firma członkowska SIPUR

Agata Modrzejewska
Dyrektor marketingu
MAPEI Polska Sp. z o.o.

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
To już pewne: ceny mieszkań mają być jawne. Jak nowe przepisy wpłyną na rynek nieruchomości

Rynek nieruchomości nie ma nic przeciwko jawności cen mieszkań, ale ustawa musi być dobrze przygotowana, apelują deweloperzy do legislatorów. Czy ta rewolucja cenowa zmieni coś zasadniczo na rynku nieruchomości?

Jak program Pierwsze klucze wpłynie na rynek mieszkaniowy?

Jak program Pierwsze klucze wpłynie na rynek mieszkaniowy? Jaką skalę mogą mieć realizowane inwestycje? Sondę opracował serwis nieruchomości dompress.pl.

Bloki z wielkiej płyty: tak powstawały nowe mieszkania w drugiej połowie dwudziestego wieku w Polsce

Budownictwo wielkopłytowe jest powszechnie kojarzone z gierkowską dekadą. Trzeba jednak pamiętać, że bloki z wielkiej płyty powstawały już wcześniej. Nie Gierek, lecz Gomułka był ojcem wielkiej płyty?

Teraz sprzedają się tylko tanie mieszkania: prawda czy stereotyp

Czy rzeczywiście tańsze mieszkania wyprzedają się “na pniu”? Analiza rynku nieruchomości pokazuje, że tak, choć nie zawsze – we Wrocławiu np. najszybciej znikają lokale ze średniej półki cenowej. Na pewno jednak niższa cena jest okolicznością ułatwiającą sprzedaż.

REKLAMA

Polacy kupują mieszkania w Hiszpanii: dla siebie i w celach inwestycyjnych

Polacy nie rezygnują z hiszpańskiego słońca ani z potencjalnych zysków. Mimo zmiennych warunków gospodarczych, inwestycje w apartamenty na Półwyspie Iberyjskim nadal cieszą się dużą popularnością. Mieszkanie w Hiszpanii to dobre rozwiązanie na drugi dom lub opłacalną inwestycję.

Tańsze mieszkania znikają z rynku szybciej niż droższe. Ale nie zawsze

Czy tańsze mieszkania to te, które schodzą najszybciej? Teoretycznie tak, ale analiza rynku pokazuje, że np. we Wrocławiu w pierwszej kolejności sprzedają się mieszkania ze średniej półki cenowej. Co wpływa na temp sprzedaży i od czego zależą odstępstwa od reguły?

Nowość na rynku nowych mieszkań. Teraz deweloper sam dołoży się do odsetek od kredytu hipotecznego, ile?

Deweloper obniży oprocentowanie kredytu hipotecznego o 2%. Trust Investment ruszył z własnym programem mieszkaniowym. Nowa propozycja na rynku nowych mieszkań. Czy inne firmy deweloperskie pójdą tym śladem?

Rynek używanych mieszkań: ceny ofertowe w końcu niższe niż przed rokiem

W Warszawie średnia cena metra kwadratowego mieszkań na rynku wtórnym jest już o 4% niższa niż przed rokiem, a w Krakowie – o 3%. Nie tylko w stolicy i Krakowie, ale też we Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu kwiecień był kolejnym miesiącem, który upłynął pod znakiem stabilizacji lub spadku średniej ceny metra kwadratowego.

REKLAMA

Teraz drugi dom nie na Mazurach, ale w Hiszpanii. Polacy aktywni na iberyjskich rynkach nieruchomości

Półwysep Iberyjski to drugi, a coraz częściej pierwszy dom dla naszych rodaków. Hiszpański rekord: Polacy kupili niemal 12,5 tys. nieruchomości. Prze dekady marzeniem była dacza a jeszcze lepiej - całoroczny dom na Mazurach. Teraz trend wyznacza kierunek na południe Europy.

Co trzeba zrobić, aby usprawnić budowę mieszkań? [SONDA]

Które obszary prawa warto uprościć, by przyspieszyć budowę mieszkań? Jakie zmiany przepisów mogłyby pobudzić inwestycje w sektorze mieszkaniowym? Odpowiadają deweloperzy. Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA