REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Budowlana Marka Roku 2014 – Wygrało Mapei

Media

REKLAMA

REKLAMA

Statuetki Budowlana Marka Roku 2014 wręczono 13 czerwca 2014 r. Wyróżnienie od lat wyznacza trendy wskazując materiały najwyższej jakości poszczególnych marek. Badania, na podstawie których wyłoniono Mapei – przeprowadziło ASM – Centrum Badania i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Już po raz siódmy z rzędu stanęliśmy na najwyższym podium w kluczowych dla MAPEI kategoriach produktowych. Cieszymy się, że konsekwentny rozwój gamy klejów odkształcalnych do montażu płytek wielkoformatowych i rygorystyczna dbałość o utrzymanie wysokich parametrów technicznych deklarowanych dla poszczególnych zapraw klejących spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród glazurników. Podobnie jak poszerzanie oferty fug epoksydowych, które bez kompromisów w sferze parametrów użytkowych, są teraz również  niezwykle łatwe w aplikacji. 

REKLAMA

W roku 2013 byliśmy na pozycji 3-ciej, teraz wspięliśmy się na 2-gą, co pozwala ufać, że w tej kategorii MAPEI na dobre weszło do podstawowego koszyka produktów polskich wykonawców. Liczymy, że podobnym zaufaniem obdarzą oni wkrótce pełną gamę naszych uszczelniaczy – nie tylko silikonowych.

Kryteria oceny w kategoriach produktowych to częstotliwość stosowania, jakość w porównaniu z konkurencją oraz stosunek jakości do ceny (odpowiednio 30, 40 i 30% oceny).

REKLAMA

Ta nagroda daje najwięcej satysfakcji, bo jest dla nas dowodem, że polscy wykonawcy czują i doceniają autentyczne zaangażowanie każdego z pracowników MAPEI Polska w to, by ostatecznym użytkownikom naszych produktów pracowało się lepiej, szybciej i bardziej komfortowo, a przy tym zawsze bezpiecznie.
Nasi doradcy techniczni przeprowadzają rocznie prawie 500 szkoleń technicznych, w których co roku uczestniczy ponad 20 000 wykonawców. Niewiele jest większych miejscowości, w których samochód szkoleniowy MAPEI nie byłby obecny przynajmniej raz na przestrzeni ostatnich kilku lat, podobnie jak niewiele jest autentycznych problemów budowlanych, których nie udało się na naszych szkoleniach skutecznie rozwiązać. Od 2005 roku przez Program Partnerski dla Wykonawców przeszło ponad 400 000 wysokiej klasy narzędzi i ubrań roboczych, które są dziś – na równi z wiedzą techniczną – częścią profesjonalnego wizerunku dziesiątek tysięcy polskich fachowców. Tym systemowym rozwiązaniom towarzyszy na co dzień elastyczność i wyczulenie na potrzeby rynku ze strony zespołu sprzedaży, pracowników administracji, obsługi klienta, logistyki i produkcji, dzięki którym, mamy nadzieję, z każdym rokiem z MAPEI współpracuje się lepiej.

Trzeci rok z rzędu wykonawcy uznają MAPEI za drugą najlepszą markę budowlaną w Polsce. Dla stosunkowo młodej firmy (polski oddział MAPEI powstał niespełna 14 lat temu)  to ogromne wyróżnienie i dowód, że siłę w skali międzynarodowej buduje się poprzez skuteczne dopasowanie się do specyficznych wymagań lokalnych glazurników, parkieciarzy, ociepleniowców i całej rzeszy firm ogólnobudowlanych.
 
Kryteria oceny w klasyfikacji generalnej: marka najbardziej znana (50% oceny) oraz marka oferująca najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją (50%).

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Serdecznie dziękujemy wykonawcom, którzy brali udział w badaniu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., jak również rzeszom tych, którzy na co dzień „głosują” na MAPEI dokonując zakupów w hurtowniach budowlanych. Wasza satysfakcja jest naszym celem oraz źródłem motywacji do tworzenia coraz lepszych rozwiązań budowlanych i coraz wyższych standardów obsługi.

Zobacz także: Marka Tikurilla odznaczona wyróżnieniem – PremiumBrand

Zobacz także:  Praca polskich inżynierów doceniona w Niemczech

Zobacz także: Dow Polska – nowa firma członkowska SIPUR

Agata Modrzejewska
Dyrektor marketingu
MAPEI Polska Sp. z o.o.

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Pusty korytarz w bloku to sprawna ewakuacja

Wózki na klatkach schodowych, rowery, kartony i szafy w podziemnych garażach. Taki widok jest codziennością na ternie wielu osiedlach. Dla mieszkańców to sposób na zaoszczędzenie kilku metrów powierzchni. Niestety, takie zachowanie nie jest zgodne z wytycznymi przeciwpożarowymi. Komentarz Mariusza Łubińskiego, prezesa firmy Admus, zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami.

Stare drzewa - dla jednych skarb dla innych przeszkoda

Do napisania niniejszego artykułu zainspirowała mnie ostatnia transakcja na rynku pierwotnym. Dla młodego małżeństwa poszukiwałam nieruchomości w podwarszawskim miasteczku, koniecznie w małej inwestycji, domu z 3 sypialniami, ale przede wszystkim ze starodrzewem. Wybrane przez małżeństwo miasteczko, to prawdziwa zielona oaza pod Warszawą. Po odwiedzeniu kilkunastu inwestycji i przeprowadzonych rozmowach z lokalnymi, małymi deweloperami okazało się, że starodrzew nie zawsze jest „mile widziany przez klientów” i że za wycinką starych dorodnych drzew wcale nie stoją deweloperzy.

Nadchodzi obowiązkowa termomodernizacja mieszkań i domów. Sprawdź, które mogą być z niej zwolnione i na jakich zasadach z zastosowania się do dyrektywy budynkowej

Już od przyszłego roku zacznie działać tak zwana dyrektywa budynkowa. Wszystkie domy, bloki, kamienice i inne nieruchomości zostaną podzielone według klas energetycznych. Te z najniższa w trybie pilnym będą przechodzić obowiązkową termomodernizację, co mimo wsparcia ze środków publicznych dla ich właścicieli oznacza nie tylko uciążliwości, ale i dodatkowe koszty.

Nielegalni lokatorzy (ocupas) w Hiszpanii – jak się bronić. Szybsza procedura sądowa od 3 kwietnia 2025 r.

Zjawisko nielegalnego zajmowania nieruchomości w Hiszpanii budzi emocje wśród osób planujących zakup domu czy mieszkania na Półwyspie Iberyjskim. Od 3 kwietnia w wchodzą w życie nowe przepisy, zgodnie z którymi cała procedura sądowa dotycząca nielegalnych lokatorów (tzw. ocupas) ma zostać zakończona w maksymalnie 15 dni.

REKLAMA

Budownictwo mieszkaniowe 2025: początek roku nie zapowiada wysypu nowych mieszkań, a wysokie kursy akcji spółek deweloperskich kłócą się z danymi GUS

Budownictwo mieszkaniowe 2025. Po optymistycznym styczniu pod względem budów rozpoczętych, w lutym nastąpiła stabilizacja danych statystycznych na dość przeciętnych poziomach wartości. W dalszym ciągu więc w budownictwie czekamy także na nadejście wiosny.

Będzie nowa ustawa propodażowa: czy przyspieszy budowę mieszkań w Polsce i obniży cenę metra kwadratowego

Budownictwo mieszkaniowe czeka na nową ustawę – tak zwaną ustawę podażową, obiecaną przez rząd. W ocenie deweloperów, gdyby nowa ustawa propodażowa została przyjęta w obecnej formie, nastąpiłby ciąg korzystnych zmian ułatwiających inwestycje i skracających proces budowy mieszkań.

Program Pierwsze Klucze: by dostać dofinansowanie nie trzeba bezwzględnie kupować używanego mieszkania. Jak załatwić pieniądze na własne lokum

Utrzymujące się wysokie stopy procentowe sprawiają, że zdolność kredytowa Polaków pozostaje na niskim poziomie, a ci, którzy decydują się na budowę, szukają oszczędności. Może to zmienić program Pierwsze Klucze. Pieniądze z niego można wydatkować na budowę własnego domu, a nie tylko na kupno mieszkania na rynku wtórnym.

Wiosna to najlepsza pora na wymianę okien. Jak zrobić to, by nie przepłacić a odzyskać wydatek przez oszczędności na ogrzewaniu

Wiosna to idealny moment na prace związane z rewitalizacją budynków, w tym wymianę okien. Jak wynika z badań, czynnikiem, który w największej mierze decyduje o wyborze konkretnych materiałów, produktów czy rozwiązań, jest jakość.

REKLAMA

Spada liczba planujących zakup mieszkania w Polsce, rośnie popyt na nieruchomości w Hiszpanii. Przyczyna: sytuacja w Ukrainie napędza boom na hiszpańskim rynku nieruchomości

Zdaniem ekspertów, coraz więcej Polaków będzie szukać nieruchomości w Hiszpanii. Wpływa na to rosnąca niepewność geopolityczna w Europie. Zamiast kupować mieszkanie w Polsce, inwestorzy planują zakup nieruchomości w Hiszpanii.

Co deweloperzy sądzą o programie dopłat do kredytów mieszkaniowych

Czy program dopłat do kredytów mieszkaniowych jest potrzebny? Jak oceniają to deweloperzy? Jakie mają pomysły na inne rozwiązania wsparcia rynku mieszkaniowego w Polsce? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA