REKLAMA

REKLAMA

Kategorie

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

15 lat firmy Quick-Mix na polskim rynku

Subskrybuj nas na Youtube
Rynek budowlany, Quick-mix. Fot. Materiały prasowe
Rynek budowlany, Quick-mix. Fot. Materiały prasowe
Media

REKLAMA

REKLAMA

Firma quick-mix już 15 lat istnieje na polskim rynku. Quick-mix to jeden z głównych producentów chemii budowlanej na polskim rynku. Kompleksowość firmy quick-mix została doceniona przez wielu architektów oraz wykonawców.

REKLAMA

Firma quick-mix jest częścią międzynarodowego koncernu Sievert Baustoffgruppe. Na polskim rynku jest obecna od 1997 roku, od tego czasu szybko rozwinęła swoją działalność. Dzisiaj quick-mix posiada w Polsce dwie fabryki: w Strzelinie oraz Rawie Mazowieckiej i jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej. Sukcesy, jakimi może pochwalić się firma to doskonała reputacja na rynku, zaufanie jakim klienci darzą produkty tej marki od 15 lat. W kontekście rynkowym, największym sukcesem jest osiągnięcie pozycji lidera na rynku zapraw do klinkieru – rynku na którym klienci są bardzo wymagający, a wykonawcy to zwykle specjaliści, oczekujący pewnych i wydajnych rozwiązań.

REKLAMA

Firma quick-mix jako jedyna proponuje kompleksowy system czterech rodzajów zapraw z oryginalnym trasem tubag, dobranych do różnych nasiąkliwości cegieł klinkierowych oraz ich specyficznych właściwości. Każda z zapraw dostępna jest w 16 atrakcyjnych kolorach, co pozwala na optymalny dobór odcienia fugi do koloru cegły. Oferta quick-mix jest bogata i różnorodna - od zapraw murarskich, zapraw do klinkieru, tynków maszynowych, zapraw do reperacji betonu, przez systemy ociepleń, hydroizolacje skończywszy na klejach do płytek i produktach do przygotowywania podłoża. Portfolio quick-mix uzupełniają produkty specjalistyczne, takie jak: system renowacji zabytków tubag, produkty do kamienia naturalnego i kostki brukowej GaLaBau oraz system nawierzchni drogowych Strassenbau.

Dziś quick-mix to firma z tradycjami i bogatym doświadczeniem. Motto firmy, „Innowacyjne materiały budowlane”, potwierdza, że cała organizacja quick-mix stara się tworzyć produkty spełniające oczekiwania zarówno wykonawców, architektów, jak i inwestorów. Innowacyjność quick-mix odzwierciedlają produkty dopasowane do potrzeb na budowie, które rozwiązują konkretne problemy w sposób szybszy, prostszy i bardziej skuteczny, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość wykonanych prac budowlanych.

Zobacz także:  Rynek budowlany - najnowsze informacje

Nowe technologie

Na rynku materiałów budowlanych każdego roku pojawiają się nowe technologie. Firma quick-mix bierze aktywnie udział w kreowaniu tych rozwiązań i systematycznie  poszerza swoją ofertę o nowoczesne produkty. W roku 2011 wprowadziła na rynek innowacyjny tynk Hydrocon przeznaczony do systemów ociepleń. Jest to produkt mineralny nowej generacji, który dzięki zastosowaniu opatentowanej przez quick-mix technologii HydroControl, zabezpiecza przed wykwitami, zapewnia trwałość i intensywność kolorów, jednocześnie zapobiegając porastaniu elewacji grzybami i glonami. W tym roku oferta quick-mix została wzbogacona o system produktów drogowych Strassenbau, przeznaczony do wykonywania trwałych i wodoprzepuszczalnych nawierzchni z kamienia naturalnego oraz kostki brukowej w obszarach miejskich. Kolejną innowacją jest system ociepleń budynków od wewnątrz Lobatherm MI-XI z wykorzystaniem mineralnych płyt izolacyjnych. Stanowi on doskonałe rozwiązanie dla obiektów, w których ocieplenie metodą standardową jest niemożliwe, jak np. obiekty zabytkowe. Najnowszym produktem, który pojawił się na rynku w sierpniu bieżącego roku, jest lekki tynk maszynowy MK5-L, którego wydajność jest ok. 40% wyższa od tzw. tradycyjnych tynków cementowo-wapiennych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Produkty zawierające tras

Firma quick-mix kładzie olbrzymi nacisk na produkty zawierające tras. Zastosowanie trasu tubag pozwala uzyskać szczególne właściwości zapraw quick-mix, takie jak: minimalny skurcz, odporność na starzenie, wodoszczelność czy brak wykwitów. Dzięki unikalnej metodzie przygotowania trasu oraz doświadczeniu w komponowaniu receptur na jego bazie, powstają innowacyjne produkty o unikalnych właściwościach. Warto podkreślić, że produkty na bazie trasu tubag są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki spoiw naturalnych i trasu eliminowane są z zapraw dodatki chemiczne przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych parametrów produktów.

Produkty wysokiej jakości oraz funkcjonalne rozwiązania systemowe  

Firma quick-mix od wielu lat oferuje klientom produkty najwyższej jakości oraz przemyślane rozwiązania systemowe. Odbiorcy szczególnie cenią kompleksowość asortymentu oraz jego innowacyjność. Oferując produkty zaawansowane technologicznie quick-mix kładzie również duży nacisk na edukację. Są to przede wszystkim szkolenia dla wykonawców i architektów, oraz profesjonalne doradztwo techniczne prowadzone przez przedstawicieli bezpośrednio na budowach. Jakość oferowana przez quick-mix to nie tylko produkt, ale także serwis, wsparcie techniczne i dostęp do niezbędnych informacji. Idealnym przykładem mogą tu być mobilne aplikacje APP, dzięki którym klienci mogą w łatwy i szybki sposób wybrać towar, dobrać kolor elewacji czy sprawdzić parametry techniczne produktów on-line.

Zobacz także:  Rynek budowlany - najnowsze informacje

Źródło: Materiały prasowe

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

REKLAMA

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

REKLAMA

Za jaką maksymalną kwotę nabywcy poszukują teraz mieszkań?

Do jakiej kwoty poszukuje mieszkań większość kupujących? Przy jakim progu kończy się zdolność kredytowa? Jakie mieszkania można nabyć w tej cenie? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Zmiany dla prosumentów: opłaty za recykling paneli fotowoltaicznych

Polska wprowadza opłaty za utylizację paneli fotowoltaicznych. Właściciele starszych instalacji fotowoltaicznych będą pokrywać koszty recyklingu zużytych paneli. Zmiana prawa ma na celu przesunięcie ciężaru odpowiedzialności z producentów na użytkowników w obliczu rosnącej ilości odpadów z OZE.

REKLAMA