REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Letnie promocje na mieszkania u deweloperów. Gdzie kupisz taniej?

mieszkanie pieniądze deweloper
mieszkanie pieniądze deweloper
Shutterstock

REKLAMA

REKLAMA

Sezon letni kiedyś był czasem, gdy można było kupić mieszkanie w korzystniejszej cenie. Czy wciąż tak jest? Czy deweloperzy nadal oferują atrakcyjne rabaty w okresie wakacji? Gdzie i na jakie promocje można liczyć? 

Sondę przygotował portal RynekPierwotny.pl.

REKLAMA

Anna Wojdyga – Kierownik Działu Marketingu i PR w firmie Profbud

REKLAMA

W Profbud zawsze uwzględniamy potrzeby klientów i dostosowujemy ofertę do ich oczekiwań. Staramy się, by przez cały rok była ona urozmaicona oraz interesująca, dlatego często organizujemy akcje specjalne. Dla przykładu, wiosną, na naszych flagowych, warszawskich inwestycjach prowadziliśmy działania, które przyciągnęły wielu kupujących. Na Osiedlu Złota Oksza w Ursusie był to kwietniowy „Familijny Dzień Otwarty” z atrakcjami dla rodzin z dziećmi, a także majowa promocja „Garaż za 1 zł” przy zakupie wybranych mieszkań. Natomiast na Osiedlu Goslove na Gocławiu w maju zorganizowaliśmy „Mieszkaniowy Dzień Gocławia”, w trakcie którego odwiedzający mogli skorzystać z wyjątkowych zniżek. Na obu inwestycjach przeprowadziliśmy również "Wielką wyprzedaż pięter" – w inwestycji Osiedle Złota Oksza ta akcja wciąż trwa aż do 15 lipca. W drugiej połowie lipca przewidzieliśmy wyprzedaż ostatnich mieszkań w tym projekcie. Będzie to bardzo interesująca z punktu widzenia klientów promocja, ponieważ stają oni przed szansą zakupu mieszkania w niższej cenie, z odbiorem kluczy jeszcze w tym roku. Z początkiem lipca z letnią wyprzedażą ostatnich mieszkań ruszamy również na Osiedlu Goslove. Tu kupujący także mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. 

Letnie promocje nie ominą też naszej łódzkiej inwestycji – Osiedla Primo, gdzie do końca czerwca prowadzimy wyprzedaż piętra w IV etapie, a w planach mamy również wyprzedaż ostatnich mieszkań w III etapie projektu. O wszystkich naszych aktualnych akcjach promocyjnych i wydarzeniach specjalnych informujemy na stronie www.profbud.pl.

Michał Witkowski, Dyrektor ds. Sprzedaży Lokum Deweloper

REKLAMA

W odpowiedzi na potrzeby rynku regularnie wprowadzamy różnego rodzaju oferty promocyjne. Obecnie proponujemy rozwiązanie mające na celu wsparcie decyzji zakupowych naszych klientów zainteresowanych wrocławską ofertą. Umożliwiamy dokonanie rezerwacji z gwarancją ceny i przesunięcie płatności nawet o kilka miesięcy, tak, aby kupujący mógł w komfortowych warunkach oczekiwać na decyzję kredytową, otrzymując lokum w zagwarantowanej cenie.

W ramach dodatkowych bonusów proponujemy promocyjne ceny wybranych mieszkań na terenie wrocławskich i krakowskich inwestycji. Chcąc dobrze rozpocząć lato, przygotowaliśmy specjalną ofertę na mieszkania Lokum Porto, inwestycji położonej na Starym Mieście we Wrocławiu. Wybrane lokale są tam dostępne z upustem do 65 tys. zł. Atrakcyjne rabaty do 60 tys. zł proponujemy na naszych dwóch inwestycjach: Lokum la Vida zlokalizowanej na Sołtysowicach oraz na osiedlu Lokum Verde położonym na Zakrzowie. W podwrocławskiej Sobótce, u podnóża Ślęży usytuowana jest inwestycja Lokum Monte. Wybierając gotowe, rodzinne mieszkania na tym osiedlu w tym miesiącu można zaoszczędzić do 50 tys. zł. Wyjątkowe propozycje przygotowaliśmy także dla klientów w Krakowie. Ostatnie, gotowe mieszkania z oferty osiedla Lokum Vista oferujemy z wyjątkowo atrakcyjnym rabatem sięgającym do 71 tys. zł.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Katarzyna Korkosz, Kierownik Sprzedaży w regionie dolnośląskim w PCG

W PCG przede wszystkim cenimy sobie rozmowę z klientem. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. W każdym z miast, w których obecnie budujemy, spotykamy się z innymi potrzebami, na które staramy się odpowiadać. W Wałbrzychu dużym zainteresowaniem cieszy się promocja „Zamień stare na nowe”. W ramach tej oferty pomagamy bezpłatnie naszym klientom w sprzedaży obecnego mieszkania oraz w zorganizowaniu przeprowadzki do nowego M z oferty PCG. Wszystko po to, by podczas tego dość wymagającego procesu łączonej transakcji nasi nabywcy czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Z kolei we Wrocławiu przyszli mieszkańcy potrzebują dopasowania harmonogramu płatności tak, by mogli bez obaw podjąć decyzję zakupową i tym samym nie narażać się na wysokie koszty. Natomiast w Legnicy nasi nabywcy oczekują od nas bardzo indywidualnego podejścia w dostosowaniu mieszkania pod ich indywidualne potrzeby. Na przykład łączymy dla nich lokale, które przeprojektowują nasi architekci. Zmieniamy formę ogrzewania, rozprowadzamy klimatyzację czy dodajemy rolety elektryczne. Całość oczywiście przy należytej staranności, wysokim standardzie i zachowaniu estetyki osiedla. 

W Szczecinie jesteśmy w stanie zaproponować klientom niewielki rabat cenowy na zachętę. Realizacja inwestycji jest w zaawansowanej fazie, możemy już zapraszać na spotkanie na budowę, by na żywo pokazać osiedle. Całą ofertę PCG łączy stała promocja – system poleceń „Dobrze dopasowani”. Klienci, którzy z sukcesem zarekomendują nas swojej rodzinie czy znajomym otrzymają w prezencie voucher na zakup sprzętu RTV i AGD.

W PCG nie prowadzimy polityki sprzedażowej związanej z wygórowaną, zawyżoną stawką za metr kwadratowy mieszkania, tak by móc później drastycznie obniżać ich cenę. Wszystkie nasze nieruchomości od wielu lat budowane są w wysokim standardzie, a jednocześnie pozostają w atrakcyjnej ofercie cenowej.

Tomasz Kaleta, Dyrektor Departamentu Sprzedaży, Develia S.A. 

W wybranych inwestycjach Develii część mieszkań oferowana jest z obniżoną ceną, nawet do 50 tys. złotych. Umożliwiamy również nabywcom skorzystanie z harmonogramu 20/80 – przy podpisaniu umowy deweloperskiej wpłacają oni tylko 20 proc. kosztu mieszkania, pozostała kwota jest wymagana dopiero przy jego odbiorze. To duże ułatwienie dla osób, które są zdecydowane na zakup, ale nie chcą czekać na decyzję kredytową banku, co może niekiedy długo trwać. 

Andrzej Gutowski, Wiceprezes, Dyrektor Działu Sprzedaży RONSON Development

W RONSON Development kierujemy się zasadą, by dostarczać naszym klientom, jak najwięcej udogodnień, w jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Zbliżające się lato to przede wszystkim bogata oferta mieszkaniowa. Na rynku poznańskim udostępniamy 78 mieszkań w projekcie Grunwald Między Drzewami. W Warszawie ruszamy, z ostatnim etapem bestsellerowej inwestycji Miasto Moje, a w Szczecinie proponujemy mieszkania w zabudowie wielorodzinnej na osiedlu Nowa Północ, czy domy w zabudowie bliźniaczej w projekcie Nowe Warzymice. W naszych działaniach sprzedażowych na kolejne miesiące, zakładamy wprowadzenie ciekawych ofert promocyjnych.

Piotr Ludwiński, Dyrektor Sprzedaży w Archicom

Kształtowanie pozytywnych doświadczeń klientów na każdym etapie współpracy to jeden z filarów strategii działania Archicom. Aby wspierać ich na wielu różnych płaszczyznach, począwszy od zakupu mieszkania aż po jego użytkowanie, organizujemy programy promocyjne, których wprowadzenie poprzedzają obserwacje otoczenia rynkowego oraz szereg analiz wewnętrznych i makroekonomicznych. Dzięki temu sporządzona oferta odpowiada na najważniejsze potrzeby potencjalnych klientów. W okresie letnim mogą liczyć oni na szereg atrakcyjnych akcji promocyjnych i możliwości do zmniejszenia ostatecznego kosztu nieruchomości. 

W ramach oferty specjalnej Gorący Czerwiec każdy klient decydujący się na zakup nieruchomości z naszego portfolio ma niepowtarzalną szansę na wygranie luksusowego samochodu. Dotyczy ona ograniczonej puli wybranych projektów z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Łodzi i Poznania. Oferujemy klientom również opcję wspierającą podjęcie decyzje o zakupie – m.in. płatność 20/80, czyli 20% kwoty w momencie podpisania umowy, a pozostałe 80% dopiero przy odbiorze mieszkania, a także zwolnienie z opłat czynszowych przez okres 5 lat. Proponujemy również wsparcie w spłacie kredytu do czasu zakończenia budowy zarezerwowanego mieszkania, możliwość uzyskania 25% ostatecznych kosztów wykończenia mieszkania lub lokale zrealizowane „pod klucz”, gotowe do wprowadzenia. Na inwestycjach Archicom zlokalizowanych w całej Polsce dostępne są również nieruchomości w obniżonych cenach, oferowane w ramach akcji „Okazje do kwadratu”. Poszczególne promocje obejmują wybrane mieszkania z oferty Archicom. Aby poznać ich szczegóły i zakres obowiązywania, należy skontaktować się bezpośrednio z naszymi doradcami lub odwiedzić stronę https://www.archicom.pl/goracy-czerwiec/.

Grzegorza Smolińskiego, Dyrektora Działu Sprzedaży w Dom Development

W Dom Development w ramach regularnej sprzedaży oferujemy indywidualne rabaty, zależne od inwestycji, wielkości mieszkania i jego ceny. Ponadto w wakacje planujemy zorganizować szereg Dni Otwartych na naszych osiedlach. Odwiedzający będą mogli liczyć na oferty specjalne, w tym rabaty cenowe na wybrane mieszkania do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Co istotne, dzięki jednej z najszerszych ofert w kraju, kupujący mogą u nas znaleźć nieruchomości odpowiadające na ich potrzeby i zgodne z ich możliwościami finansowymi. Nasza oferta obejmuje aktualnie ok. 3500 lokali w 4 aglomeracjach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Trójmieście i okolicach.

Małgorzata Wiśniewska, Dyrektor Sprzedaży w Cordia Polska

Niezależnie od sezonów w roku, promocje na mieszkania pojawiają się najczęściej na start i na zakończenie sprzedaży danej inwestycji. Tak jest w przypadku nowego projektu mieszkaniowego Cordia Polska – Hi Mokotów przy ulicy Bokserskiej w Warszawie. Niedawno wystartowaliśmy ze sprzedażą w atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już od 15 870 zł/m2.

Kolejna okazja to sprzedaż ostatnich lokali dla danej inwestycji. Do końca czerwca 2024 r. po promocyjnej cenie dostępne są jeszcze ostatnie, gotowe do odbioru mieszkania 2-pokojowe na osiedlu Safrano w krakowskich Łagiewnikach – Borku Fałęckim. Rabaty sięgają do 28 tys. zł.

Barbara Kunicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment SA 

W Unidevelopment SA, zgodnie z realizowaną strategią, dążymy do tego, aby nasze inwestycje w jak największym stopniu odpowiadały preferencjom i możliwościom nabywczym klientów. Jednocześnie na bieżąco podejmujemy działania, które mogą dla nich stanowić dodatkowy argument, aby skorzystać z naszej oferty. Specjalne benefity dla kupujących dobieramy tak, aby stanowiły wartościowe wsparcie w procesie nabycia mieszkania, który jak wiemy, bywa jedną z ważniejszych, życiowych decyzji. 

Obecnie, w wybranych inwestycjach, dla części mieszkań wprowadziliśmy m.in. zmodyfikowane harmonogramy płatności. Dzięki nim klienci będą mogli skorzystać z potencjalnego wsparcia w ramach rządowego programu kredyt #naStart. W tym przypadku pierwsza wpłata wynosi 10% wartości lokalu, a kolejna transza będzie płatna dopiero w listopadzie br.. Jeśli program nie zostanie uruchomiony do 30 września 2024 roku lub założenia programu wykluczą zakup wybranego mieszkania, klient będzie mógł odstąpić od umowy.

Wraz z początkiem lata w naszej ofercie dostępne są też inne, dodatkowe korzyści dla klientów. Na przykład w inwestycji Kusocińskiego w Gdańsku, przy okazji Dnia Otwartego organizowanego 22 czerwca, daliśmy możliwość podpisania umowy deweloperskiej za symboliczną złotówkę. Z kolei w naszej inwestycji Sadyba Spot na warszawskim Dolnym Mokotowie, w ramach akcji „mieszkanie tygodnia”, oferujemy lokale z upustem. Natomiast klienci zainteresowani mieszkaniami na Osiedlu Idea w Radomiu w czerwcu mogą wybierać pomiędzy miejscem parkingowym za połowę ceny, a rabatem na zakup wybranych mieszkań.

Małgorzata Ostrowska, Dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction

Nie mamy w zwyczaju planowania działań promocyjnych z dużym wyprzedzeniem. Na ten moment możemy zdradzić kilka aktywności zaplanowanych na czerwiec i lipiec. Na dobry początek lata, w czerwcu, w inwestycjach Osiedle Kościuszki w Chorzowie oraz Nad Odrą w Szczecinie pokrywamy koszty aktu notarialnego za przyszłych właścicieli mieszkań. To znaczące udogodnienie może obniżyć początkowe koszty zakupu nieruchomości i zachęcić potencjalnych kupujących do podjęcia decyzji.

W lipcu planujemy premierę nowej inwestycji - Zielony Lewandów - na warszawskiej Białołęce. Nasza oferta wyróżnia się ekologicznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Kameralne osiedle z 40 mieszkaniami, realizowane w technologii szkieletowej z wykorzystaniem drewnianych prefabrykatów, będzie efektywne energetycznie i praktycznie bezemisyjne. Jak zawsze przy starcie sprzedaży nowych inwestycji, będziemy proponować atrakcyjne oferty cenowe, co będzie stanowić dodatkową zachętę dla pierwszych nabywców.

Zachęcam również do regularnego śledzenia naszej strony internetowej, ponieważ często wprowadzamy spontaniczne promocje, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zoptymalizować nasze działania sprzedażowe.

Paweł Muchowicz, Dyrektor Sprzedaży YIT Polska

Lato to okres, w którym klienci mogą przeznaczyć więcej czasu na poszukiwanie odpowiedniego dla swoich potrzeb lokalu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się osiedla, których budowa się już zakończyła lub wkrótce się zakończy. Dzięki temu klienci mogą zapoznać się z całym projektem wraz z zagospodarowaniem terenów zielonych. Spotkanie w gotowym mieszkaniu zdecydowanie pomaga przyszłym nabywcom w podjęciu decyzji.

Projekty z oferty YIT, które w najbliższym czasie zostaną ukończone, to Aroma Park Lofty w Warszawie oraz projekt Żurawie w Gdańsku. Dla tych inwestycji przewidujemy atrakcyjne oferty cenowe oraz preferencyjne warunki płatności.

Jednocześnie projekty, których budowy zostaną zakończone na końcu tego roku, takie jak Spokojny Mokotów oraz Nordic Bemowo w Warszawie czy Żurawie II w Gdańsku, również posiadają atrakcyjne i ograniczone czasowo oferty promocyjne. Na naszych klientów czekają rabaty i miejsce parkingowe w cenie do mieszkań 3- i 4-pokojowych na Spokojnym Mokotowie, promocyjne ceny od 280 000 PLN na inwestycji Żurawie II czy indywidualne warunki zakupu mieszkania w projekcie Portowa Zabłocie w Krakowie.

Karolina Opach, Kierownik Działu Sprzedaży w spółce Q3D Locum

W branży nieruchomości nie spodziewamy się specjalnych promocji ani rabatów w ciągu najbliższego lata. Wysokie ceny mieszkań są wypadkową wielu czynników – począwszy od drogich działek, aż po wysokie koszty wykonawstwa. Popyt wciąż przewyższa podaż i nie widać czynników, które miałyby skłonić deweloperów do obniżek. Być może rabaty na mieszkania będą udzielane punktowo, zwłaszcza w inwestycjach już zakończonych, ale z pewnością nie jest to trend na rynku ani konieczność.

Agata Michalczyk, Kierownik Biura Sprzedaży Orzechowej Osady

Biuro sprzedaży inwestycji Orzechowa Osada właśnie wystartowało ze sprzedażą II etapu osiedla. Pierwszy z budynków będzie liczył 64 lokale o powierzchni od 31 do 79 mkw. Dla naszych klientów mamy wyjątkowe ceny od 7850 zł. brutto za mkw., co znacznie nas wyróżnia nie tylko na tle nieruchomości w Poznaniu, ale również innych inwestycji podmiejskich. Uzupełnieniem oferty Orzechowej Osady są lokale usługowe z I etapu, które są w promocji. Dostępnych jest jeszcze 5, a promocyjna cena najmniejszego to 172.000 złotych netto.

 Patrycja Waligóra, Biuro Sprzedaży Inwestycji Nowa Murowana i Nowe Szczytniki

Spółka Nowa Murowana cyklicznie wprowadza akcje promocyjne dotyczące oferty mieszkaniowej. Zwykle uruchamiamy promocję w związku ze startem nowego etapu osiedla Nowa Murowana. Aktualnie prowadzimy sprzedaż budynku C2 i mamy promocję na kawalerki, które są dostępne w cenie od 299 tys. zł brutto, co jest bardzo atrakcyjną propozycją, zwłaszcza, że do Poznania dojeżdżamy w nieco ponad 20 minut.

Ponadto ogłosiliśmy promocję na ostatnie mieszkanie z budynku A naszej inwestycji, gotowe do odbioru. Na powierzchni 65 mkw. mieszczą się dwie sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka i garderoba. To mieszkanie jest dostępne w promocyjnej cenie 499 999 zł, a w cenie są dwa miejsca postojowe przed budynkiem na wyłączność. Natomiast w przypadku inwestycji Nowe Szczytniki, proponujemy rabat aż 15 000 zł na mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 80 mkw., co daje nam finalną kwotę niecałe 555 tys. zł. 

Zobacz także: Nawet 5000 zł grzywny lub areszt. Tego absolutnie nie możesz robić w bloku
Jak ochłodzić mieszkanie w czasie upałów? Zastosuj ten trik z wentylatorem

Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Infor.pl

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Źródło zewnętrzne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Co lepsze: mieszkanie lokatorskie w spółdzielni, czy w TBS? Koszty, czynsze, prawa lokatorów, różnice i podobieństwa

Czym są mieszkania lokatorskie w spółdzielniach, a czym TBS? Czy te podmioty funkcjonują w taki sam sposób? Bardzo często obie struktury są ze sobą mylone, błędnie interpretowane oraz określane mianem “wytworu PRL”. W artykule obalamy mity i przedstawiamy ich aktualny status. 

Teraz materiały budowlane znów zaczną drożeć, skoro popyt na nie wciąż rośnie, podobnie jak koszty związane z uwolnieniem cen energii

Głównym impulsem do podwyżki cen materiałów budowlanych miało być uruchomienie programu dopłat do mieszkań – #naStart. Wiadomo już, że zostało ono przesunięte o co najmniej pół roku. Czy to oznacza, że korekta w dół  cen materiałów budowlanych jeszcze potrwa?

Kredyt mieszkaniowy o stopie 0%, 0,5%, czy 1% od 2025 roku. Dla kogo? Kredyt #naStart - nowy, skomplikowany program dopłat do rat

W dniu 16 lipca 2024 r. opublikowana została nowa wersja projektu ustawy o kredycie mieszkaniowym #naStart. Ten nowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych ma zastąpić od przyszłego roku bezpieczne kredyty 2% i rodzinne kredyty mieszkaniowe. Większa pomoc ma być zaadresowana do wieloosobowych gospodarstw domowych, w szczególności rodzin z dziećmi. Minister Rozwoju i Technologii (autor projektu) i rząd planują, że ta ustawa wejdzie w życie z dniem 15 stycznia 2025 r. Zasady udzielania kredytu #naStart a zwłaszcza przepisy określające wysokość dopłat są niezwykle skomplikowane. Przewidziane jest m.in. kryterium dochodowe i powierzchniowe.

Program #naStart odłożony na 2025 rok, czy teraz o mieszkanie będzie łatwiej lub trudniej. Co z cenami

Deweloperzy ze spokojem przyjęli informację, iż nowy rządowy program wsparcia dla nabywców mieszkań nie ruszy w lipcu. Przesunięcie dopłat na 2025 rok w ocenie większości nie zmieni planów firm deweloperskich. A czy wpłynie na podaż mieszkań i ich ceny?

REKLAMA

Sprzedaż mieszkań wyhamowała, czy można liczyć na spadek cen. Nie, bo deweloperzy natychmiast zmniejszyli podaż

W drugim kwartale 2024 roku skurczył się popyt na nowe mieszkania, na co deweloperzy zareagowali zmniejszeniem ich podaży. Mimo to mieszkań w ich ofercie przybyło. Tyle, że coraz droższych. A jak jest ze sprzedażą nowych mieszkań?

Taylor Swift w Warszawie 1-3 sierpnia 2024 r. 200% wzrost cen noclegów już teraz. Co będzie za niecałe 3 tygodnie?

Wpływ trasy koncertowej Taylor Swift na amerykański rynek najmu krótkoterminowego szacuje się na dodatkowy przychód w wysokości 27,3 miliona dolarów. Ta niezwykle dziś popularna na całym świecie piosenkarka zaśpiewa w dniach 1-3 sierpnia na 3 koncertach na PGE Narodowym. Właściciele apartamentów już teraz zacierają ręce na myśl o zyskach wyższych o 200% w porównaniu do standardowych okresów. Jak wygląda najem krótkoterminowy w Warszawie między 1 a 3 sierpnia?

Jak zabezpieczyć dom i urządzenia przed burzą i piorunami? Wyjęcie wtyczki z gniazdka to nie wszystko

Kulminacja sezonu burzowego w Polsce przypada na miesiące letnie. Od czerwca do sierpnia 2023 roku Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) zaobserwował ponad 460 burz na wybranych stacjach w całym kraju. Wyładowania atmosferyczne stanowią poważne zagrożenie nie tylko dla zdrowia i życia ludzi, mogą spowodować również uszkodzenia sprzętu, instalacji elektrycznych, a nawet prowadzić do pożarów. Jak wskazuje ekspert firmy Eaton, skuteczna ochrona budynku przed uderzeniem pioruna to więcej niż tylko wyjęcie wtyczki z gniazdka.

Kawalerka do 2 tysięcy złotych, takich mieszkań w tej chwili pilnie poszukują studenci

Studenci już zaczęli szukać mieszkań, nie oglądając się na sporą wciąż odległość czasową od początku kolejnego roku akademickiego. Najbardziej pożądane są kawalerki do 2 tysięcy złotych lub pokoje w cenie 600-700 złotych.

REKLAMA

Gdzie latem są szanse na nowe mieszkania w promocji?

Czy wakacyjne promocje na mieszkania to jeszcze standard? Czy deweloperzy oferują letnie bonusy? Jakich rabatów można się spodziewać? 

W których polskich kurortach deweloperzy budują mieszkania?

Deweloperzy ostatnio chętnie budują nad morzem, w górach czy na Mazurach. Polacy inwestujący w nieruchomości chętnie wybierają takie właśnie apartamenty. Świadczą o tym statystyki budowlane Głównego Urzędu Statystycznego. Z analizy ekspertów portalu RynekPierwotny.pl wynika, że ogromny wzrost pozwoleń na budowę mieszkań i rozpoczynanych inwestycji deweloperskich widoczny jest zwłaszcza nad morzem. 

REKLAMA