REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Budowa nowego hotelu Best Western Plus Q w Krakowie

Subskrybuj nas na Youtube
hotel, Best Western, Kraków
hotel, Best Western, Kraków

REKLAMA

REKLAMA

Do końca 2014 roku w Krakowie ma powstać czterogwiazdkowy hotel należący do największej na świecie sieci hotelowej Best Western. Polski przedsiębiorca Grupa Dobry Hotel wraz z Best Western po raz kolejny podjęli współpracę, tym razem w Krakowie przy budowie hotelu Best Western Plus Q.

REKLAMA

Fot. MSL Group

Przyszły BEST WESTERN PLUS Q Hotel będzie położony przy ul. Wygranej, czyli blisko historycznego centrum miasta. Grupa Dobry Hotel postanowiła zlokalizować ten obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z najciekawszych inwestycji w stolicy województwa małopolskiego – wielofunkcyjnego Centrum Kongresowego ICE, które również ma być ukończone w 2014 r. Dzięki tym zaletom hotel będzie doskonałą propozycją nie tylko dla turystów, ale również dla gości, którzy do Krakowa przyjadą w celach biznesowych.

Wypoczynek dla rodziny

Siedmiopiętrowy hotel zaoferuje 154 bogato wyposażone pokoje, które są elementem charakterystycznym dla obiektów o podwyższonym standardzie PLUS. W każdym z nich goście znajdą m.in. zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf oraz suszarkę. Będą mieć również bezpłatny dostęp do Internetu. W hotelu dobrze poczują się także osoby podróżujące z dziećmi. Specjalnie dla ich wygody w obiekcie znajdą się pokoje wyposażone w dodatkową sofę, która ułatwi pobyt liczniejszym rodzinom.

Dla firm i ludzi biznesu

W hotelu nie zabraknie również rozwiązań skierowanych bezpośrednio dla ludzi biznesu. Z myślą o nich zaplanowano trzy w pełni wyposażone multimedialne sale konferencyjne, które można połączyć w jedno, duże (240 m2) pomieszczenie. Natomiast po spotkaniach chwilę relaksu zapewni gościom nowoczesna sala fitness.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Best Western Plus Q w Krakowie

REKLAMA

Obiekt jest piątą inwestycją, którą pod szyldem Best Western realizuje Grupa Dobry Hotel. Jest to również drugi hotel, jaki powstaje pod marką Q – pierwszym był BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław. Grupa, która specjalizuje się w obsłudze gości z segmentu biznesowego, zamierza dalej rozwijać tę markę. W najbliższych latach hotele ze znakiem Q zostaną uruchomione w największych miastach Polski.

- Hotel w Krakowie jest dla nas bardzo ważną inwestycją i przykładamy do niej szczególną wagę. Mamy świadomość, że rynek hotelowy w tym mieście już jest niezwykle bogaty i różnorodny, dlatego zadbamy, aby nasza oferta wyróżniała się na tle konkurencji. Goście będą mogli liczyć m.in. na wyśmienite śniadania, doskonały serwis oraz bogate wyposażenie pokoi - mówi Daniel Łukaszewicz, Business Development Director w Grupie Dobry Hotel. - Cenimy sobie współpracę z Best Western, która niewątpliwie jest dla nas korzystna z punktu widzenia biznesu. Jest to marka rozpoznawalna zarówno przez polskich jak i zagranicznych turystów, a jej wysokie standardy często decydują o wyborze hotelu przez gości - dodał.

- Best Western systematycznie rozwija swoją ofertę w miastach kluczowych dla polskiego rynku hotelarskiego. Kraków jest jednym z najpopularniejszych kierunków podróży w Polsce, dlatego nasze portfolio może być tam bardzo bogate - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western w Polsce. - Jesteśmy przekonani, że goście szybko docenią podwyższony standard hotelu BEST WESTERN PLUS Q Hotel - dodał.

Zobacz także:  Hotel Oddysey Club Hotel Wellness & Spa *****

Zobacz także:  Marine Hotel w Kołobrzegu

Źródło: MSL Group

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

REKLAMA

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

REKLAMA

Za jaką maksymalną kwotę nabywcy poszukują teraz mieszkań?

Do jakiej kwoty poszukuje mieszkań większość kupujących? Przy jakim progu kończy się zdolność kredytowa? Jakie mieszkania można nabyć w tej cenie? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Zmiany dla prosumentów: opłaty za recykling paneli fotowoltaicznych

Polska wprowadza opłaty za utylizację paneli fotowoltaicznych. Właściciele starszych instalacji fotowoltaicznych będą pokrywać koszty recyklingu zużytych paneli. Zmiana prawa ma na celu przesunięcie ciężaru odpowiedzialności z producentów na użytkowników w obliczu rosnącej ilości odpadów z OZE.

REKLAMA