REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Rezydencja Aretuza we Wrocławiu

Rezydencja Aretuza Fot. www.i2development.pl
Rezydencja Aretuza Fot. www.i2development.pl
www.i2development.pl

REKLAMA

REKLAMA

Rezydencja Aretuza we Wrocławiu przy ul. Szymanowskiego to kameralna willa miejska. Inwestycja realizowana jest przez I2 Development Sp. z o.o. Rezydencja Aretuza ma być oddana do użytku w IV kwartale 2013 roku.

Rezydencja Aretuza powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego, na Zalesiu, przy ul. Szymanowskiego. Będzie to kameralna willa miejska. Tworzyć ją będą cztery wyjątkowe apartamenty. Ich rozkład i wielkość są dostosowane do potrzeb bardzo wymagających i ceniących wysoką jakość życia klientów. Dostępne będą cztery lokale, o powierzchni od 166 m kw. do 179 m kw., w cenie od 7793 zł/m kw. do 7948 zł/m kw.

REKLAMA

Zobacz także: Zakup wymarzonego mieszkania – poradnik

REKLAMA

Przestrzeń zaplanowano ze szczególną dbałością o komfort życia przyszłych mieszkańców. Dwa poziomy mieszkalne, wzbogacone o użytkowe poddasze dają możliwość ciekawych aranżacji. Na parterze zaplanowano duży salon z kominkiem, kuchnią oraz z łazienką, w całości otoczony tarasem. Na wyższych kondygnacjach rozlokowane są cztery kolejne pokoje oraz łazienki i garderoba, a także kolejny narożny, obszerny balkon. Do każdego apartamentu przynależą też dwa miejsca postojowe i ogródek. Bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom zapewnią wideodomofony i drzwi antywłamaniowe oraz ogrodzony teren posesji. Klasyczna i elegancka architektura willi wzmocni wyjątkowość obiektu.

Rezydencja Aretuza to prestiżowa willa, w pełni chroniona od wielkomiejskiego zgiełku. Inwestycja znajduje przy ul. Szymanowskiego, na Zalesiu, w renomowanej dzielnicy Wrocławia, graniczącej z Sępolnem, Zaciszem i Szczytnikami. Sąsiedztwo Parku Szczytnickiego, Stadionu Olimpijskiego oraz Hali Stulecia dodatkowo nadaje Rezydencji niepowtarzalnego, historycznego charakteru. Bliskość kąpieliska Morskie Oko, kortów tenisowych oraz terenów zielonych powoduje, że Rezydencja Aretuza to idealne miejsce także dla ludzi ceniących aktywny tryb życia. Jednocześnie to miejsce doskonale skomunikowane z centrum miasta, od Rynku dzieli je odległość zaledwie 5 km (linie tramwajowe: 9,17, 33 plus oraz autobusowe: 145, 255 nocny).

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Park Mickiewicza w Bytomiu

Źródło: www.i2development.pl

Opracowanie: Redakcja mojafirma.infor.pl/nieruchomosci

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Brakuje mieszkań i gruntów! Czy nowe przepisy uratują rynek nieruchomości?

Polsce brakuje 1,5 mln mieszkań, ale deweloperzy mają związane ręce – gruntów pod inwestycje jest coraz mniej, a biurokracja wstrzymuje rozwój. Czy planowane zmiany w prawie odblokują potencjał budownictwa w największych miastach?

Wykończenie mieszkania pod klucz. Ile trzeba zapłacić?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz? Czy klienci często decydują się na taką formę? Którzy deweloperzy mają kompleksowe wykończenie w swojej ofercie?

Najem krótkoterminowy mieszkań. Będą ograniczenia? Co się zmieni?

Najem krótkoterminowy mieszkań. Będą ograniczenia? Co się zmieni? Kto na tym straci? Kto zyska? Co z wynajmem długoterminowym? Czy ograniczenie najmu krótkoterminowego wpłynie na ceny mieszkań w dużych miastach? Wynajem krótkoterminowy mieszkań cieszy się dużym powodzeniem szczególnie w dużych miastach i w miejscowościach turystycznych

3 rzeczy które powinieneś wiedzieć, zanim podpiszesz umowę na pośrednictwo w sprzedaży swojej nieruchomości

Często decyzja o zakupie lub sprzedaży nieruchomości jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Rynek się zmienia i coraz więcej osób postanawia ten projekt oddać w ręce profesjonalistów, chociaż do Stanów Zjednoczonych i Kanady, gdzie prawie 100% transakcji odbywa się za pośrednictwem agencji nieruchomości, jest nam jeszcze daleko.

REKLAMA

Wyższy podatek od nieruchomości w 2025 roku: jak wpłynie na koszt prowadzenia działalności gospodarczej i zmiany czynszu na rynku najmu

Od 1 stycznia 2025 roku w Polsce wzrasta podatek od nieruchomości, co wpłynie na budżety zarówno właścicieli prywatnych, jak i przedsiębiorców posiadających nieruchomości komercyjne. Jakie konsekwencje dla rynku może mieć wprowadzenie nowych stawek podatkowych oraz podpowiada, jak właściciele mogą przygotować się na nadchodzące zmiany.

Tanieją mieszkania na rynku wtórnym. Sprzedający obniżają ceny bo inaczej nie ma chętnych na kupno

Osoby sprzedające, aby skusić kupującego, coraz częściej dostosowują ceny w ogłoszeniach do słabnącego popytu i rosnącej liczby ofert. Najbardziej widoczne jest to przy mniejszych mieszkaniach. Niektórzy zrozumieli, że jeśli chcą sprzedać mieszkanie, muszą urealnić ceny ofertowe.

Najem 2025: o ile wzrosną czynsze dla najemców, co ze wzrostem opłat mieszkaniowych

Podwyżki czynszów wynikające z umów długoterminowego najmu nie będą wysokie. Gorzej z opłatami za media i innymi mieszkaniowymi. Już w 2024 roku rosły one bardzo dynamicznie – średnio od 7,1 procent za ogrzewanie po 11,2 procent za wodę.

Jak nowelizacja ustawy o planowaniu przestrzennym wpłynie na budowę mieszkań?

Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym ma istotny wpływ na realizację inwestycji mieszkaniowych. W okresie przejściowym, trwającym do końca 2025 roku, wprowadzone zostaną zmiany w systemie planowania, uchwalaniu miejscowych planów zagospodarowania oraz wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy. Jak te zmiany wpłyną na działalność firm deweloperskich i czy ułatwią realizację nowych inwestycji?

REKLAMA

Remont w 2025 r.: Jak segregować odpady budowlane? [PRZYKŁADY]

Remont w 2025 r.: Jak segregować odpady budowlane? Z początkiem 2025 r. weszły w życie zmiany dotyczące segregacji odpadów budowlanych. Na kim ciąży odpowiedzialność za segregację odpadów budowlanych?

Najem 2025:będzie drożej, ale bez dużych wzrostów. Mocno wzrosną opłaty za ogrzewanie, wodę, śmieci i inne opłaty eksploatacyjne

Wysoka inflacja nie pozwala spać spokojnie także wynajmującym mieszkania. Poza wzrostem proponowanych cen najmu w nowych umowach, także najemcy korzystający z lokali mocą obowiązujących już umów mogą spodziewać się akcji ze strony wynajmujących w postaci podwyżki czynszu.

REKLAMA