REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Cyfrowa Książka Obiektu Budowlanego (c-KOB)

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Cyfrowa Książka Obiektu Budowlanego 2024. Co nowego w c-KOB od marca?

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego poinformował o nowych funkcjonalnościach Cyfrowej Książki Obiektu Budowlanego (c-KOB). To jest oficjalna rządowa aplikacja do prowadzenia cyfrowej książki obiektu budowlanego. Funkcjonuje od 2023 roku. Aby skorzystać z systemu c-KOB wystarczy przeglądarka internetowa lub smartfon. Od 2024 r. cyfrowa książka w systemie c-KOB jest wymagana dla wszystkich nowych obiektów budowlanych, dla których wymagana jest książka obiektu budowlanego. W ostatnim czasie c-KOB została zaktualizowana o nowe funkcje.

Od 2024 roku obowiązkowa cyfrowa książka (CKOB) dla nowych budynków i innych obiektów budowlanych

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego informuje, że od 2024 roku dla nowych obiektów budowlanych (np. budynków) mają być prowadzone wyłącznie cyfrowe książki obiektu budowlanego (skrót: CKOB). Do prowadzenia CKOB GUNB przygotował aplikację c-KOB. Aplikacja ta działa już od roku i jest całkowicie bezpłatna.

Cyfrowa Książka Obiektu Budowlanego w 2023 – jak ją założyć i prowadzić?

Od 1 stycznia 2023 roku właściciele i zarządcy obiektów budowlanych mogą zakładać i prowadzić Książkę Obiektu Budowlanego w wersji elektronicznej. Jak to zrobić?

Cyfrowa Książka Obiektu Budowlanego od 2023 roku

1 stycznia 2023 r. ruszy Cyfrowa Książka Obiektu Budowlanego. System c-KOB umożliwi założenie i prowadzenie książki obiektu budowlanego, wprowadzanie informacji o ekspertyzach i badaniach technicznych oraz danych dotyczących kontroli okresowych.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA