REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Nowa lodówka Side-by-side od LG

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

LG wprowadziło na polski nową lodówkę Side-by-side z systemem Door-in-Door – drzwiami w drzwiach. Dwudrzwiowa lodówka posiada kompresor linearny, a także funkcię Pure N Fresh – która likwiduje zapachy. Lodówka ma również bardzo nowoczesny design.

Drzwi w drzwiach

Rozwiązanie Door-in-Door, pozwala użytkownikom w szybki sposób wyjąć ulubione i najczęściej używane produkty z lodówki, bez konieczności otwierania całych drzwi. Ta funkcja daje także możliwość dowolnego układu półek tak, aby najpotrzebniejsze składniki były zawsze pod ręką. Rozwiązanie Door-in-Door redukuje utratę zimnego powietrza aż do 41%. W porównaniu do otwierania całych drzwi lodówki. Wzrost temperatury w głównej części urządzenia jest zmniejszany aż do 47.8%, dzięki temu lodówka działa wydajniej, a jedzenie pozostaje dłużej świeże.

REKLAMA

Kompresor linearny – co to takiego?

Dzięki opracowanemu przez firmę LG kompresorowi liniowemu (Inverter Linear Compressor), lodówki LG z dolnym zamrażalnikiem i funkcją Total No Frost po raz pierwszy uzyskują zużycie energii o 10% niższe od wymaganego do uzyskania klasy energetycznej A+++. Większa energooszczędność sprężarki wynika ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego oraz precyzyjniejszego sterowania chłodzeniem. Dzięki temu energetyczna wydajność urządzenia jest podwyższona aż o 36%.

Funkcia Pure N Fresh – likwidacja zapachów

Dzięki funkcji Pure N Fresh cienki, karbonowy odświeżacz redukuje obecność kwaśnych zapachów, które często towarzyszą przejrzałym warzywom, czy rybie. To także cyrkulacja czystego powietrza w każdej godzinie. Rozwiązane to stosowane w lodówkach LG, jest wyposażony w wydajny wentylator i efektywnie usuwa nieprzyjemne zapachy. Jednocześnie system ten nawiewa oczyszczone powietrze poprzez specjalne kanały, dzięki czemu żywność pozostaje świeża dłużej niż w przypadku przechowywania w konwencjonalnej lodówce.

Easy Storage System – "szybka" szuflada

System Moving Ice Tray – ST specjalna szuflada, którą można szybko przemieścić lub wyjąć z lodówki, w sytuacji gdy potrzebujemy więcej miejsca w zamrażarce. System ten pozwala też na łatwiejsze rozdzielanie produktów wymagających różnych warunków przechowywania oraz pomaga w dostosowaniu wnętrza lodówki do indywidualnych potrzeb.

Fresh 0 Zone – zamknięta komora

Fresh 0 Zone – to chłodniejsza, niż reszta lodówki, zamknięta komora. Przechowywana w niej żywność zachowuje dłużej świeżość. Produkty są schładzane do temperatury około 0°C stopnia. W  tej temperaturze możemy np. przechowywać mięsa i ryby nawet po rozmrożeniu. Funkcja Multi Air Flow rozprowadza zimne powietrze równomiernie w lodówce, w celu utrzymania produktów świeżych, tak długo jak to możliwe.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Smart Diagnosis – diagnostyka niesprawnej lodówki na odległość

System ten umożliwia nam szybka diagnostykę działania lodówki. Usterkę lodówki można zgłosić telefonicznie. Jeśli podejrzewamy, że lodówka nie działa poprawnie, możemy skonsultować się z działem obsługi klienta szybko i rozwiązywać wszelkie problemy techniczne bez wychodzenia z domu.  

Stylowy Design

Nowy model lodówek Side-by-Side z funkcją Door–in-door jest wyposażony w bardzo wytrzymałe i energooszczędne lampy LED, które zapewniają mocne oświetlenie.
To rozwiązanie pomaga użytkownikom szybko znaleźć to, czego szukają. Dodatkowo podświetlenie LED tworzy wyjątkową, stylową oprawę wnętrza całej lodówki. Co istotne nowa lodówka LG jest wyposażona również w półkę z hartowanego szkła, która może utrzymać przedmioty o wadze aż do 150 kg.

Źródło: LG Electronics

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

REKLAMA

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

REKLAMA

Za jaką maksymalną kwotę nabywcy poszukują teraz mieszkań?

Do jakiej kwoty poszukuje mieszkań większość kupujących? Przy jakim progu kończy się zdolność kredytowa? Jakie mieszkania można nabyć w tej cenie? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Zmiany dla prosumentów: opłaty za recykling paneli fotowoltaicznych

Polska wprowadza opłaty za utylizację paneli fotowoltaicznych. Właściciele starszych instalacji fotowoltaicznych będą pokrywać koszty recyklingu zużytych paneli. Zmiana prawa ma na celu przesunięcie ciężaru odpowiedzialności z producentów na użytkowników w obliczu rosnącej ilości odpadów z OZE.

REKLAMA