REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Jak zaaranżować miejsce spotkań w biurze?

Iwona Szadkowska

REKLAMA

REKLAMA

Twarde krzesła i biurko jako miejsce spotkań w biurze to przeszłość. Dzisiaj oprócz strefy dla pojedynczego pracownika jest potrzebne miejsce, gdzie można porozmawiać w grupie, przeanalizować raporty i obmyśleć plan działania na przyszłość. Jak zaaranżować taką przestrzeń?

Pomieszczenie konferencyjne/audytoryjne

Pomieszczenie konferencyjne/audytoryjne to miejsce narad zarządu, spotkań z kluczowymi klientami czy twórcza praca całego zespołu nad projektem. Miejsca te powinny świadczyć o poziomie i prestiżu danej firmy. Być pewnego rodzaju wizytówką, gdyż to tam będziemy zapraszać ważne dla nas osoby i prowadzić rozmowy firmowe.

REKLAMA

Wyposażenie wnętrza pomieszczenia konferencyjnego lub audytoryjnego powinno zostać zaprojektowane z należytą uwagą. Spędzenie kilku godzin na niewygodnym, twardym siedzisku nie zachęca do twórczej pracy, a wręcz przeciwnie – ma się ochotę jak najszybciej opuścić takie miejsce.

Zadbajmy zatem o komfort, ale również o wygląd, który sprawi, że do Sali konferencyjnej będziemy wchodzić z prawdziwą przyjemnością, a nasi klienci będą nią zachwyceni. Istotna jest ergonomia i funkcjonalność umieszczonych w niej mebli.

Czas na relaks

REKLAMA

Miejsce, w którym pracownicy mogą się zrelaksować, podyskutować przy filiżance kawy/herbaty jest bezcenne. Wygodne kanapy, miękkie fotele i stolik kawowy dają poczucie przyjemnej atmosfery wolnej od stresu. Dzięki temu praca staje się bardziej efektywna.

W miejscy relaksu możemy ustawić kilka wygodnych siedzisk wokół okrągłego stolika kawowego, aby uzyskać upragniony efekt. Jeżeli dodamy do tego ciekawą kolorystykę, stworzymy kącik, w którym każdy może się odprężyć i „naładować baterie”. 

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zamiast pojedynczych siedzisk możemy również zdecydować się na kanapy dwuosobowe/ fotele. Dobrze jeżeli meble są stosunkowo lekkie, aby można było je bez problemu przesówać. Umożliwi to aranżację dostosowaną do potrzeb pracowników, jeżeli zbierze się ich większa grupa. Warto również umieścić w tym miejscu ekspres do kawy lub miejsce do przyrządzenia herbaty.

Kolorystyka

Kolory tkanin takie jak fiolet, czerwień, zieleń lub pomarańcz zwiększają chęć do działania i pobudzają myślenie. Połączenie ich z odcieniami neutralnymi, czernią, bielą lub szarością sprawi, że otrzymamy ciekawe i oryginalne wnętrze pobudzające wyobraźnię.

Nie zamykajmy się więc na czerń i brąz myśląc, że tak musi być w biurze. Otwórzmy się na nowe możliwości, nowe trendy, które pozwolą na rozwój firmy i lepsze samopoczucie pracowników.

Zobacz także:  Praca przy komputerze – co zrobić, aby była zdrowa i komfortowa?

Zobacz także:  Kolor w biurze - czyl jak bardzo kolory wpływają na naszą pracę?

Zobacz także:  Jak urządzić gabinet w domu?

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Ile trzeba zapłacić za kawalerkę od dewelopera?

Ile trzeba zapłacić za kawalerkę od dewelopera? W jakich metrażach sprzedawane są kawalerki? Gdzie można upić najtaniej? 

Podwyższają ceny nieruchomości: „Proszę dopisać w ogłoszeniu, że mój dom jest położony w miejscu, gdzie nie było powodzi”.

Jak powódź wpłynie na rynki nieruchomości? Z pewnością sprzedaż zalanych domów i mieszkań przez najbliższe lata będzie trudna. Jakie są prognozy dla lokalnych rynków nieruchomości na terenach poszkodowanych przez powódź? 

Kiedy zaczyna się sezon grzewczy? Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Niektórzy ucieszyli się już z ciepłych kaloryferów, inni na sezon grzewczy muszą jeszcze chwilę zaczekać. Jak się dobrze przygotować? Jak zadbać o temperaturę w domu? 

Jesienne i zimowe obowiązki zarządców nieruchomości

Tam gdzie jedni udają się na odpoczynek po intensywnym sezonie, inni zaczynają wytężoną pracę. W tej drugiej grupie są firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami. Zakres wykonywanych prac wykonywanych przez zarządcę zależy w dużej mierze od warunków pogodowych. Warto również z wyprzedzeniem przygotować narzędzia i rozplanować prace tak, żeby niespodziewana zmiana pogody nikogo nie zaskoczyła. 

REKLAMA

Problem deficytu mieszkań w naszym kraju rozwiążą pustostany?

Czy zasiedlanie pustostanów może być rozwiązaniem na deficyt mieszkań w Polsce? Skąd tak duża liczba mieszkań niezamieszkanych?

Własne mieszkanie. Czekać na rządowe dopłaty czy kupić już teraz?

Czy przyszli nabywcy mieszkań wstrzymują się w decyzją o zakupie, czekając na rządowe dopłaty w programie Na start? Czy rośnie liczba osób kupujących za gotówkę. Czy deweloperzy zaobserwowali wzrost liczby rezerwacji?

Warto zainwestować w termomodernizację domu nie tylko ze względu na niższe rachunki

Ocieplone domy i mieszkania w budynku po termomodernizacji szybciej znajdują nabywców i najczęściej osiągają też wyższą cenę – przyznają zapytani w sondzie przeprowadzonej przez portal GetHome.pl pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

Rośnie drzewo z tysiącletniego nasiona znalezionego przez archeologów. To wymarły gatunek. Ma związki o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwnowotworowych

Międzynarodowy zespół naukowców wyhodował drzewo z tysiącletniego nasiona, znalezionego podczas wykopalisk archeologicznych. Badacze uważają, że to wymarły gatunek rośliny, o której leczniczych właściwościach wspominano w Biblii. Roślina ta zawiera m.in. związki o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwnowotworowych

REKLAMA

Czy można było zapobiec powodzi? Jedną z głównych przyczyn rosnących szkód jest zabudowa terenów zagrożonych powodzią

To już trzecia tak duża i tragiczna w skutkach powódź w ciągu niespełna 30 lat. Po poprzednich dwóch podejmowano działania, które miały zapobiec kolejnej. Eksperci portalu GetHome.pl sprawdzili, jak wyglądało to w praktyce na podstawie… statystyk budowlanych.

Sprzedając dom lub mieszkanie, można stracić własność i nie otrzymać od nabywcy ani grosza. Akt notarialny przed tym nie zabezpiecza. Jak więc to zrobić?

Nie każdy jest świadomy, że dokonując sprzedaży mieszkania czy domu u notariusza, można nabawić się nie lada problemów, jeżeli nie zadba się o jeden mały szczegół transakcji – moment zapłaty ceny przez nabywcę nieruchomości. W jaki sposób przeprowadzić transakcję kupna-sprzedaży nieruchomości, aby pod względem uzyskania zapłaty ceny za zbywaną nieruchomość – była ona w pełni bezpieczna dla sprzedającego? 

REKLAMA