REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

AGD ułatwiające codzienność

Subskrybuj nas na Youtube
Czy sprzęty AGD mogą ułatwić naszą domową codzienność? Fot. LAURASTAR
Czy sprzęty AGD mogą ułatwić naszą domową codzienność? Fot. LAURASTAR
LAURASTAR

REKLAMA

REKLAMA

Czy sprzęty AGD mogą ułatwić naszą domową codzienność? Wielu z nas nadal wydaje się, że AGD nie może ułatwić naszej codzienności. Sprawdź jakie rozwiązania możesz zastosować w swoim domu.

Czy domowe obowiązki mogą być przyjemnością? Szczególnie po pięćdziesiątym roku życia, kiedy wielu z nas wolałoby korzystać z wolnych chwil, zamiast zmagać się z prasowaniem czy gotowaniem obiadów. Rozwiązań jest co niemiara… Pod warunkiem, że zaufamy nowoczesnym technologiom stosowanym w sprzętach AGD.

REKLAMA

Na rozwój technologii jesteśmy po prostu skazani. I bardzo dobrze, ponieważ dzięki wielu urządzeniom AGD możemy ułatwić sobie życie i zaoszczędzić czas. Innowacyjne rozwiązania przychodzą z pomocą szczególnie kobietom, które dziś nawet do sześćdziesiątego roku życia muszą łączyć wiele ról społecznych – praca, dom, opieka nad wnukami, nie raz szkoła lub dodatkowe kursy. Pośród tych zadań przydałaby się jeszcze chwila wytchnienia i relaksu. Właśnie dlatego warto sięgnąć po urządzenia takie, jak zintegrowane systemy do prasowania, samosprzątające odkurzacze, a nawet roboty do mycia podłóg.

Zobacz także: Sprzęt AGD do kuchni: kompendium

Rewolucyjne systemy parowe

Od prasownia nie da się uciec… A tradycyjne żelazka nie są stworzone do zadań specjalnych takich, jak prasowanie eleganckich bluzek w minutę czy odkażanie pościeli. Co innego żelazka stosujące systemy parowe. Możemy znaleźć w sklepach zintegrowane urządzenia łączące w sobie żelazko, generator pary i aktywny stół. Dzięki działaniu pary pod stałym ciśnieniem 3,5 Bara jednym ruchem ręki wygładzamy nawet kilkuwarstwowy materiał. Tym sposobem oszczędzamy czas i wkładamy w zadanie minimalny wysiłek. Nie wspominając, że nie musimy zanosić już pościeli do magla, tylko wyprasować ją samemu w domu. Ponadto na rynku pojawiły się bardzo lekkie żelazka, co podwyższa komfort prasowania. A także takie posiadające system łatwego przemieszczania. Dwie pary kółek pozwalają na przechodzenie z rozłożonym urządzeniem miedzy pomieszczeniami.

Samojezdne odkurzacze

Od dziś mopy i głośne odkurzacze idą w kąt. Na rynku AGD pojawiły się samojezdne odkurzacze oraz roboty do mycia podłóg. Wyglądem przypominają statki kosmiczne, doskonale znane z filmów science fiction. Wystarczy zaprogramować powierzchnię pracy urządzenia i zapomnieć o jego istnieniu. Sprzęty tego typu są bardzo ciche. Dodatkowo  posiadają funkcję automatycznego powrotu do stacji ładującej, gdy baterie są bliskie wyczerpania. Automatyczne „mopy” sprzątają podłogi z dokładnością pokrycia powierzchni do 99,97%. Człowiek tradycyjnym odkurzaczem w tym samym czasie sprząta niecałe 80%, męczy się, a mógłby zwyczajnie odpocząć i się zrelaksować.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Urządzenia AGD dla jednej osoby

Domowe gadżety

Takich domowych gadżetów jest bez liku. Warto wymienić jeszcze wielofunkcyjne roboty kuchenne, które posiekają warzywa na sałatkę, zmiksują owoce na koktajl czy zagniotą ciasto na domową pizzę. Posiadają nawet do 20 różnych funkcji. Furorę robią także ceramiczne czajniki elektryczne, które prezentują się niczym wiekowa porcelana. Ciekawostką są włoskie zaparzacze do kawy, które umożliwiają przygotowanie pysznego cappuccino nawet na kuchni gazowej czy elektrycznej. Po prostu gadżetowy zawrót głowy… i jak z tego nie skorzystać?

Źródło: materiały prasowe

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne - dalsze zmiany [Ważne terminy]

Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wydłużyła termin uchwalenia planu ogólnego gminy do końca czerwca 2026 r. Co jeszcze się zmienia? Oto najważniejsze terminy!

Eksmisje z mieszkań: czy teraz jest ich więcej niż wcześniej

Eksmisje z mieszkań: mamy trend wzrostowy? Eksmisje z mieszkań to zjawisko, które zawsze wzbudza kontrowersje. Sprawdzamy, czy w 2024 roku komornicy częściej wykonywali takie eksmisje i jakie problemy wiążą się z takimi zdarzeniami.

Nieruchomość w Hiszpanii: kiedy korzystniejszy jest zakup na osobę prywatną, a kiedy na firmę, wyjaśniają eksperci

Zakup nieruchomości w Hiszpanii, zwłaszcza w celach inwestycyjnych wymaga dokładnej analizy nie tylko prawnej i podatkowej, ale i biznesowej. Warto więc sięgnąć po opinie ekspertów, którzy przedstawią plusy i minusy możliwych do zastosowania w praktyce rozwiązań.

Mieszkanie w kurorcie: najdrożej jest w Zakopanem, ale lista miejscowości z mieszkaniami dla bogatych jest długa

Zakopane najdroższą miejscowością wypoczynkową w Polsce. Ile zatem trzeba zapłacić za lokum z rynku pierwotnego w górach, nad morzem oraz nad jeziorami Warmii i Mazur? Czy stać na to średniozamożnego Polaka. Gdzie kupować letnie mieszkanie dla siebie, a gdzie w celach inwestycyjnych?

REKLAMA

Kto kupuje mieszkania w połowie 2025 roku i jak płaci? Kredyt nadal za drogi – klienci płacą częściej gotówką

Jaka grupa nabywców jest obecnie najaktywniejsza na rynku nowych mieszkań? Czy wysoki koszt kredytu i brak rządowego programu wsparcia kupujących sprawia, że dominują nabywcy inwestycyjni i gotówkowi? Jakie projekty najczęściej wybierane są przez inwestorów? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Własne mieszkanie bez zaciągania na całe życie kredytu hipotecznego: czy to jest możliwe i jaki jest na to sposób

Budownictwo społeczne to nie wybór z konieczności, a z rozsądku. Dla wielu ludzi to jedyna droga do niezależności mieszkaniowej – nie przez kredyt czy dziedziczenie, ale przez system, który stawia na stabilizację i powszechną dostępność.

Reforma planowania i zagospodarowania przestrzennego. Decyzja o warunkach zabudowy na starych zasadach tylko do końca roku

Nadchodzą duże zmiany w zakresie wydawania decyzji o warunkach zabudowy. Gminy będą mogły zablokować inwestycje. Celem zmian - zapobieganie chaotycznej suburbanizacji i dewastacji przestrzeni.

Zaraz po obniżce stóp procentowych, rekordowa liczba zapytań o kredyty hipoteczne

Doradcy kredytowi: konsumenci ruszyli po kredyty mieszkaniowe. Po obniżce stóp procentowych przyszła fala zapytań o zdolność kredytową i dostępność mieszkań. Wcześniej wysokie stopy procentowe, a w konsekwencji wysokie oprocentowanie kredtów mieszkaniowych , hamowały popyt na kredyty i w konsekwencji oddalały decyzje o zakupie mieszkania.

REKLAMA

Ceny materiałów budowlanych coraz bardziej stabilne, zachęcają do remontów i budowy nowych domów

Zapowiadana kolejna fala podwyżek cen materiałów budowlanych nie nadchodzi. Głównie dlatego, że spodziewany boom w budownictwie odsuwa się w czasie. Ceny materiałów budowlanych są więc stabilne a nawet notują niewielki spadek. To oznacza, że wciąż jest dobry czas na remonty lub rozpoczęcie budowy nowego domu.

Hiszpania na topie, ale Polacy kupują mieszkania także w innych krajach południowej Europy

W całym 2024 roku serwisy Morizon.pl i Gratka.pl odnotowały blisko 70 tysięcy zapytań dotyczących ofert sprzedaży mieszkań i domów w Hiszpanii, Bułgarii, Grecji, Portugalii, Włoszech i Chorwacji, a tylko w kwietniu 2025 roku było ich ponad 7 tysięcy.

REKLAMA