REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

AGD ułatwiające codzienność

Czy sprzęty AGD mogą ułatwić naszą domową codzienność? Fot. LAURASTAR
Czy sprzęty AGD mogą ułatwić naszą domową codzienność? Fot. LAURASTAR
LAURASTAR

REKLAMA

REKLAMA

Czy sprzęty AGD mogą ułatwić naszą domową codzienność? Wielu z nas nadal wydaje się, że AGD nie może ułatwić naszej codzienności. Sprawdź jakie rozwiązania możesz zastosować w swoim domu.

Czy domowe obowiązki mogą być przyjemnością? Szczególnie po pięćdziesiątym roku życia, kiedy wielu z nas wolałoby korzystać z wolnych chwil, zamiast zmagać się z prasowaniem czy gotowaniem obiadów. Rozwiązań jest co niemiara… Pod warunkiem, że zaufamy nowoczesnym technologiom stosowanym w sprzętach AGD.

REKLAMA

Na rozwój technologii jesteśmy po prostu skazani. I bardzo dobrze, ponieważ dzięki wielu urządzeniom AGD możemy ułatwić sobie życie i zaoszczędzić czas. Innowacyjne rozwiązania przychodzą z pomocą szczególnie kobietom, które dziś nawet do sześćdziesiątego roku życia muszą łączyć wiele ról społecznych – praca, dom, opieka nad wnukami, nie raz szkoła lub dodatkowe kursy. Pośród tych zadań przydałaby się jeszcze chwila wytchnienia i relaksu. Właśnie dlatego warto sięgnąć po urządzenia takie, jak zintegrowane systemy do prasowania, samosprzątające odkurzacze, a nawet roboty do mycia podłóg.

Zobacz także: Sprzęt AGD do kuchni: kompendium

Rewolucyjne systemy parowe

Od prasownia nie da się uciec… A tradycyjne żelazka nie są stworzone do zadań specjalnych takich, jak prasowanie eleganckich bluzek w minutę czy odkażanie pościeli. Co innego żelazka stosujące systemy parowe. Możemy znaleźć w sklepach zintegrowane urządzenia łączące w sobie żelazko, generator pary i aktywny stół. Dzięki działaniu pary pod stałym ciśnieniem 3,5 Bara jednym ruchem ręki wygładzamy nawet kilkuwarstwowy materiał. Tym sposobem oszczędzamy czas i wkładamy w zadanie minimalny wysiłek. Nie wspominając, że nie musimy zanosić już pościeli do magla, tylko wyprasować ją samemu w domu. Ponadto na rynku pojawiły się bardzo lekkie żelazka, co podwyższa komfort prasowania. A także takie posiadające system łatwego przemieszczania. Dwie pary kółek pozwalają na przechodzenie z rozłożonym urządzeniem miedzy pomieszczeniami.

Samojezdne odkurzacze

Od dziś mopy i głośne odkurzacze idą w kąt. Na rynku AGD pojawiły się samojezdne odkurzacze oraz roboty do mycia podłóg. Wyglądem przypominają statki kosmiczne, doskonale znane z filmów science fiction. Wystarczy zaprogramować powierzchnię pracy urządzenia i zapomnieć o jego istnieniu. Sprzęty tego typu są bardzo ciche. Dodatkowo  posiadają funkcję automatycznego powrotu do stacji ładującej, gdy baterie są bliskie wyczerpania. Automatyczne „mopy” sprzątają podłogi z dokładnością pokrycia powierzchni do 99,97%. Człowiek tradycyjnym odkurzaczem w tym samym czasie sprząta niecałe 80%, męczy się, a mógłby zwyczajnie odpocząć i się zrelaksować.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Urządzenia AGD dla jednej osoby

Domowe gadżety

Takich domowych gadżetów jest bez liku. Warto wymienić jeszcze wielofunkcyjne roboty kuchenne, które posiekają warzywa na sałatkę, zmiksują owoce na koktajl czy zagniotą ciasto na domową pizzę. Posiadają nawet do 20 różnych funkcji. Furorę robią także ceramiczne czajniki elektryczne, które prezentują się niczym wiekowa porcelana. Ciekawostką są włoskie zaparzacze do kawy, które umożliwiają przygotowanie pysznego cappuccino nawet na kuchni gazowej czy elektrycznej. Po prostu gadżetowy zawrót głowy… i jak z tego nie skorzystać?

Źródło: materiały prasowe

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Raty kredytu hipotecznego można obniżyć zmieniając polisę ubezpieczenia na życie, jak to zrobić i ile można zaoszczędzić

Umowy o kredyt bankowy są tak skonstruowane, że skorzystanie z zabezpieczenia w postaci polisy za życie za pośrednictwem banku udzielającego kredytu oznacza niższą marżę. Standardowo dotyczy to pierwszego kilkuletniego okresu kredytu. Potem jednak zmiana umowy ubezpieczenia może dać nawet kilka tysięcy oszczędności w kosztach jego obsługi.

Jak kupić mieszkanie za 50% ceny? Jest jeden sposób

Okazuje się, że ceny wywoławcze mieszkań dostępnych na licytacjach komorniczych są od 20% do nawet 55% niższe. Jak zatem wziąć udział w licytacji komorniczej i kupić dużo taniej mieszkanie? Jest kilka rzeczy, o którym trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do takiej licytacji.

Najchętniej w bloku lub kamienicy i blisko centrum. Takich mieszkań szuka Pokolenie Z

W dorosłość a więc także na rynek nieruchomości jako konsumenci zaczynają wkraczać przedstawiciele pokolenia Z. To jakich mieszkań w jakich lokalizacjach szukają, już teraz zaczyna kształtować trendy w całym sektorze mieszkaniowym. Jakie są ich preferencje mieszkaniowe?

Dlaczego mieszkania w Polsce wciąż drożeją? Jest kilka głównych przyczyn

Ceny nieruchomości w Polsce rosną w zawrotnym tempie, stawiając nas pod tym względem w czołówce Unii Europejskiej. Szczególnie dotyka to małych mieszkań w dużych miastach. Główne przyczyny? Rosnący popyt, inflacja i wzrost płac, jednak według ekspertów czynników stymulujących jest więcej. W tym np. regulacje prawne, formalności z nimi związane i koszty ich realizacji.

REKLAMA

Ulga termomodernizacyjna coraz mniej popularna. Ile można zaoszczędzić?

Podatkowa ulga termomodernizacyjna wzbudza coraz mniejsze zainteresowanie. Znacznie większym powodzeniem cieszy się dopłata w programie "Czyste Powietrze". Dane podaje portal GetHome.pl.

Bezpieczny Kredyt 2%: banki rozpatrzyły już wszystkie wnioski kredytowe. Na co poszło najwięcej kredytów hipotecznych, odpowiedź zaskakująca

Kto zdążył złożyć wniosek o Bezpieczny Kredyt 2% na ostatnią chwilę, ten musiał czekać nawet do końca marca na kredyt hipoteczny pozwalający sfinalizować planowaną inwestycję mieszkaniową. Na co zostały przeznaczone kredyty? O dziwo, najwięcej nie trafiło do deweloperów, bo to nie nowe mieszkania były preferowane.

Ceny mieszkań w 2024 r. w 6 największych miastach Polski - wykres, prognozy

Jakie są ceny mieszkań w 2024 roku? Oto wykresy i prognozy Polskiego Instytutu Ekonomicznego uwzględniające cenę za 1 m2 mieszkania w 6 największych miastach Polski. Ceny za 1 m2 mieszkania wyhamowały. Gdzie ceny rosły najszybciej, a gdzie spadały?

Pierwsze półrocze na rynku nieruchomości. Sprzedaż mieszkań w liczbach

Pierwsza połowa roku za nami, deweloperzy mogą podsumować sprzedaż mieszkać w tych sześciu miesiącach. Czy jest lepiej w porównaniu do poprzednich kwartałów? 

REKLAMA

Czy wrócą kredyty hipoteczne z wkładem własnym poniżej 10%?

Nie tak dawno wkład własny poniżej 10% do kredytu hipotecznego był rzadkością. Co zmienił w tej kwestii program Bezpieczny Kredyt 2%? 

Hipoteka odwrócona – fakty i mity o usłudze finansowej

Hipoteka odwrócona to usługa finansowa, która skierowana jest głównie do osób starszych. Usługa, chociaż dostępna już od lat, nadal wywołuje wiele pytań. Czy po zawarciu umowy o dożywocie spadkobiercy będą mogli odziedziczyć nieruchomość? Czy od zawartej umowy można odstąpić? W którym momencie emeryt przestaje być właścicielem mieszkania? Kto, po podpisaniu takiej umowy, płaci czynsz, ubezpieczenie i podatki za mieszkanie lub dom?

REKLAMA