REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Kolory jesieni w mieszkaniu

Aranżowanie mieszkania w kolorach jesieni to poruszanie się w obszarze odcieni brązowego, czerwonego i żółtego. Od naszej inwencji zależy, jak zestawimy kolory jesieni w mieszkaniu. Fot. Tikkurila
Aranżowanie mieszkania w kolorach jesieni to poruszanie się w obszarze odcieni brązowego, czerwonego i żółtego. Od naszej inwencji zależy, jak zestawimy kolory jesieni w mieszkaniu. Fot. Tikkurila

REKLAMA

REKLAMA

Aranżowanie mieszkania w kolorach jesieni to poruszanie się w obszarze odcieni brązowego, czerwonego i żółtego. Od naszej inwencji zależy, jak zestawimy kolory jesieni w mieszkaniu. Jedno jest pewne, kolory jesieni to nie tylko barwy na jesień, to kolory ciepła i przyjemnej, rodzinnej atmosfery.

Piękna, złota polska jesień – zachwyca eksplozją barw, tworzy piękne zestawienia kolorystyczne, które mogą zainspirować nas do zmiany aranżacji wnętrz. Jesienią prym wiodą odcienie koloru złotego, żółtego, czerwonego czy brązowego. Jest kilka sposobów wprowadzenia ich do naszego domu, które nie wymagają dużych nakładów pracy. Zmiana koloru ścian lub zakup kilku dekoracyjnych drobiazgów wystarczą, aby we wnętrzach zapanowała ciepła, domowa atmosfera.

REKLAMA

Zobacz także: Jak wybierać tkaniny i łączyć je ze sobą?

REKLAMA

Jesienny wystrój bez wątpienia pasuje do każdego pomieszczenia tworząc w nim przytulny klimat. Na ścianach świetnie sprawdzą się odcienie brunatnego brązu, koniaku i karmelu, które podkreślą urok elementów wykończenia o żółtej, pomarańczowej czy czerwonej barwie. Równie ciekawe zestawienie to złocistożółty lub pomarańczowy kolor ścian, brązowe zasłony i kanapa w odcieniu zgaszonej czerwieni. Doskonałym uzupełnieniem wnętrza są również tkaniny, które teraz powinny być „mięsiste”. Najlepiej wybrać welur, aksamit czy dzianiny żakardowe – odnajdą swoje miejsce w oknach czy na poduszkach w barwach miedzi, ochry lub cynamonu.

Do jesiennych kompozycji możemy wykorzystać także warzywa i owoce. Dynie, karczochy czy soczyste jabłka – poukładane np. na drewnianych misach – będą wyglądały bardzo apetycznie. W wazonie natomiast pięknie będą wyglądać kolorowe liście, wrzosy i jarzębina. Ale to tylko dodatki, które podkreślą aranżację w czasie kalendarzowej jesieni. Przez pozostałą część roku jesienną, ciepłą aurę będą przywoływać kolory ścian.

Zobacz także: Jak zaaranżować wnętrze w jasnych kolorach?

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Po takich metamorfozach, siedząc w wygodnym fotelu, z aromatyczną gorącą herbatą i z ulubioną lekturą w ręku długie jesienne wieczory już nam nie będą straszne.

Źródło: materiały prasowe

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Świąteczne promocje u deweloperów. Można liczyć na duże rabaty i atrakcyjne bonusy przy zakupie mieszkania

Świąteczne promocje u deweloperów. Jakie bonusy przygotowali deweloperzy dla swoich klientów? Czy kupując mieszkanie na koniec roku można liczyć na duży rabat? Duża podaż mieszkań to szansa na atrakcyjny zakup. 

Nowy trend. Rewitalizacja na rynku nieruchomości premium

Rewitalizacja to jeden z ważniejszych elementów strategii planowania przestrzeni miejskiej. Z szacunków spółki Deloitte wynika, że nawet 90% inwestycji na rynku nieruchomości jeszcze w tej dekadzie będzie koncentrować się na rewitalizacji istniejących obiektów. Trend ten dotyczy również nieruchomości premium. 

Pilne! Działkowcy mogą spać spokojnie – nikt im już Rodzinnych Ogródków Działkowych pod budowę osiedli nie zabierze. Jest rozporządzenie ministra rozwoju

Minister rozwoju zrobił obiecany prezent działkowcom na gwiazdkę. Wydał rozporządzenie, które daje im pełną gwarancję nienaruszalności rodzinnych ogródków działkowych ROD przed zakusami deweloperów i innych inwestorów. Okazję ku czemu dawało zmienione niedawno prawo o planowaniu przestrzennym.

Nowe mieszkania – jak się sprzedają?

Po ożywieniu na rynku kredytowym pojawiają się pytania, czy wpłynie ono na wzrost sprzedaży mieszkań. Deweloperzy obserwują większe zainteresowanie zakupem lokali, mimo braku preferencyjnych kredytów i rządowego wsparcia. Czy aktywność klientów rzeczywiście rośnie w ostatnich tygodniach?

REKLAMA

Co mają wspólnego pośrednik nieruchomości i consierge?

W dzisiejszym świecie nieruchomości to nie tylko sprzedaż i wynajem – to także kompleksowa obsługa klienta, doradztwo i pomoc na wielu etapach transakcji oraz codziennego życia w nowym miejscu. To właśnie na tym polu przecinają się ścieżki pośrednika nieruchomości i concierge’a. Choć każda z tych profesji pełni odmienną rolę, ich wspólnym celem jest zapewnienie klientom najwyższego komfortu oraz wsparcia, które wykracza poza typowe obowiązki zawodowe.

Planujesz zakup mieszkania? Cena to nie wszystko. Sprawdź, ile kosztuje eksploatacja

W wydatkach mieszkaniowych istotną składową jest opłata, która w spółdzielniach mieszkaniowych nazywana jest eksploatacyjną, a we wspólnotach mieszkaniowych – zaliczką na koszty zarządu nieruchomością wspólną. Portal GetHome.pl sprawdził, gdzie taka opłata może być niższa. 

Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? [Wskazówki]

Warto negocjować cenę mieszkania z rynku wtórnego. Często cena ofertowa jest elementem strategii marketingowej. To cena transakcyjna odzwierciedla faktyczną wartość nieruchomości. Jak negocjować cenę mieszkania na rynku wtórnym? Oto wskazówki, o ile właściciele obniżają ceny mieszkań.

Jaka powinna być minimalna temperatura na klatce schodowej bloku oraz w innych częściach wspólnych?

Rosnące koszty ciepła zachęcają do oszczędzania (np. kosztem temperatury na klatce schodowej bloku). Przepisy sugerują, że nie należy jednak przesadzać. 

REKLAMA

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary

Świadectwo charakterystyki energetycznej: Kto musi je posiadać, co zawiera, ważność świadectwa, kary. Cykliczne kontrole systemu ogrzewania a kary. Od 28 kwietnia 2023 r. zmieniły się przepisy dotyczące świadectwa energetycznego. Prawie wszyscy właściciele nieruchomości powinni posiadać ten dokument. Są jednak wyjątki.

Promocje mieszkaniowe pod koniec roku - na co mogą liczyć klienci? [SONDA]

Koniec roku to czas gorących promocji – nie tylko na świąteczne prezenty, ale także na... mieszkania! Deweloperzy kuszą rabatami, bonusami i elastycznymi warunkami, przekonując, że to idealny moment na zakup M. Czy rzeczywiście warto podjąć taką decyzję teraz? Portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jakie oferty specjalne przygotowano w tym roku i co mogą zyskać kupujący.

REKLAMA