REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jakie akcesoria ułatwią nam pracę w kuchni?

Subskrybuj nas na Youtube
Małe AGD może pełnić równiez funkcje dekoracyjne fot. Bosch
Małe AGD może pełnić równiez funkcje dekoracyjne fot. Bosch

REKLAMA

REKLAMA

Dobór właściwych akcesoriów kuchennych w postaci sprzętów może znacznie ułatwić i przyspieszyć pracę w kuchni. Osoby, które nie lubią w niej przebywać, dzięki pomocy akcesoriów i urządzeń małego AGD, mogą w przyjemny sposób przygotować, nawet bardziej, złożone posiłki.
1 Sercem urządzenia jest silnik, który musi sprostać najrozmaitszym zadaniom kuchennym. Dlatego najsilniejsze modele MUM5 wyposażono w silniki o mocy 900 W. Ma to szczególne znaczenie podczas wyrabiania cięższych i bardziej pracochłonnych ciast. Ponadto wyższa prędkość pracy ułatwia ubijanie jajek lub śmietany. Dodajmy do tego wielokierunkowy, planetarny ruch końcówek, który umożliwia zbieranie składników z wszystkich części misy (system MultiMotionDrive). Fot. Bosch
2 Urządzenie może ugniatać aż do dwóch kilogramów ciasta (0,75 kg mąki + składniki). Fot. Bosch
3 Modele MUM5 wyposażone są w zabezpieczenie w pokrywie miksera oraz automatyczną blokadę końcówek. Systemy te wkraczają do akcji w przypadku nieprawidłowego montażu. Fot. Bosch
4 Prawie wszystkie akcesoria możemy umyć w zmywarce, a następnie schować w praktycznym pokrowcu, który nie zabiera dużo miejsca i może być przechowywany np. w misie urządzenia. Model MUM56340 wyposażony został dodatkowo w automatyczne zwijanie przewodu elektrycznego. Fot. Bosh
5 Łatwą i szybką wymianę akcesoriów gwarantuje z kolei system EasyArmLift, który wspomaga ruch ramienia przy zakładaniu misy i elementów wyposażenia. Fot. Bosch
6 W zależności od modelu do dyspozycji mamy też maszynkę do mielenia mięsa, rozdrabniacz, zestaw tarcz ze stali szlachetnej, mikser 1,25l, końcówki do mieszania ciasta i ubijania piany oraz hak do zagniatania ciasta i wyciskarkę do cytrusów. Fot. Bosch
7 System Temperature Control umożliwia wybór kilku ustawień temperatury wody – 70, 80, 90 i 100˚C, w zależności od rodzaju herbaty i naszych indywidualnych preferencji. A jeżeli zechcemy zrobić przyjemność innym domownikom i zaskoczyć ich gorącym napojem, nie musimy już powtórnie uruchamiać czajnika – wystarczy skorzystać z trybu Keep Warm Function, który umożliwia utrzymanie stałej temperatury wody w czajniku przez 30 minut. Fot. Bosch
8 Za pomocą specjalnych czujników, toster analizuje temperaturę w komorze opiekania, co gwarantuje niezawodną kontrolę stopnia zarumienienia tostu. Wykonana ze szkła kwarcowego grzałka zapewnia z kolei równomierne i delikatne przypiekanie. Pnadto toster wyposażony jest w system automatycznego centrowania pieczywa. Fot. Bosch
9 Czas parzenia możemy ustawić z wyprzedzeniem dzięki funkcji Timera. Czujniki ekspresu sensor for senses sterują parzeniem kawy, pilnując właściwej temperatury i czasu parzenia. Fot. Bosch
10 Nie trzeba mieć wielu takich urządzeń. Na rynku dostępnych jest sporo wielo funkcyjnych robotów.fot. Bosch
Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
To już pewne: ceny mieszkań mają być jawne. Jak nowe przepisy wpłyną na rynek nieruchomości

Rynek nieruchomości nie ma nic przeciwko jawności cen mieszkań, ale ustawa musi być dobrze przygotowana, apelują deweloperzy do legislatorów. Czy ta rewolucja cenowa zmieni coś zasadniczo na rynku nieruchomości?

Jak program Pierwsze klucze wpłynie na rynek mieszkaniowy?

Jak program Pierwsze klucze wpłynie na rynek mieszkaniowy? Jaką skalę mogą mieć realizowane inwestycje? Sondę opracował serwis nieruchomości dompress.pl.

Bloki z wielkiej płyty: tak powstawały nowe mieszkania w drugiej połowie dwudziestego wieku w Polsce

Budownictwo wielkopłytowe jest powszechnie kojarzone z gierkowską dekadą. Trzeba jednak pamiętać, że bloki z wielkiej płyty powstawały już wcześniej. Nie Gierek, lecz Gomułka był ojcem wielkiej płyty?

Teraz sprzedają się tylko tanie mieszkania: prawda czy stereotyp

Czy rzeczywiście tańsze mieszkania wyprzedają się “na pniu”? Analiza rynku nieruchomości pokazuje, że tak, choć nie zawsze – we Wrocławiu np. najszybciej znikają lokale ze średniej półki cenowej. Na pewno jednak niższa cena jest okolicznością ułatwiającą sprzedaż.

REKLAMA

Polacy kupują mieszkania w Hiszpanii: dla siebie i w celach inwestycyjnych

Polacy nie rezygnują z hiszpańskiego słońca ani z potencjalnych zysków. Mimo zmiennych warunków gospodarczych, inwestycje w apartamenty na Półwyspie Iberyjskim nadal cieszą się dużą popularnością. Mieszkanie w Hiszpanii to dobre rozwiązanie na drugi dom lub opłacalną inwestycję.

Tańsze mieszkania znikają z rynku szybciej niż droższe. Ale nie zawsze

Czy tańsze mieszkania to te, które schodzą najszybciej? Teoretycznie tak, ale analiza rynku pokazuje, że np. we Wrocławiu w pierwszej kolejności sprzedają się mieszkania ze średniej półki cenowej. Co wpływa na temp sprzedaży i od czego zależą odstępstwa od reguły?

Nowość na rynku nowych mieszkań. Teraz deweloper sam dołoży się do odsetek od kredytu hipotecznego, ile?

Deweloper obniży oprocentowanie kredytu hipotecznego o 2%. Trust Investment ruszył z własnym programem mieszkaniowym. Nowa propozycja na rynku nowych mieszkań. Czy inne firmy deweloperskie pójdą tym śladem?

Rynek używanych mieszkań: ceny ofertowe w końcu niższe niż przed rokiem

W Warszawie średnia cena metra kwadratowego mieszkań na rynku wtórnym jest już o 4% niższa niż przed rokiem, a w Krakowie – o 3%. Nie tylko w stolicy i Krakowie, ale też we Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu kwiecień był kolejnym miesiącem, który upłynął pod znakiem stabilizacji lub spadku średniej ceny metra kwadratowego.

REKLAMA

Teraz drugi dom nie na Mazurach, ale w Hiszpanii. Polacy aktywni na iberyjskich rynkach nieruchomości

Półwysep Iberyjski to drugi, a coraz częściej pierwszy dom dla naszych rodaków. Hiszpański rekord: Polacy kupili niemal 12,5 tys. nieruchomości. Prze dekady marzeniem była dacza a jeszcze lepiej - całoroczny dom na Mazurach. Teraz trend wyznacza kierunek na południe Europy.

Co trzeba zrobić, aby usprawnić budowę mieszkań? [SONDA]

Które obszary prawa warto uprościć, by przyspieszyć budowę mieszkań? Jakie zmiany przepisów mogłyby pobudzić inwestycje w sektorze mieszkaniowym? Odpowiadają deweloperzy. Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA