REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jakie akcesoria ułatwią nam pracę w kuchni?

Małe AGD może pełnić równiez funkcje dekoracyjne fot. Bosch
Małe AGD może pełnić równiez funkcje dekoracyjne fot. Bosch

REKLAMA

REKLAMA

Dobór właściwych akcesoriów kuchennych w postaci sprzętów może znacznie ułatwić i przyspieszyć pracę w kuchni. Osoby, które nie lubią w niej przebywać, dzięki pomocy akcesoriów i urządzeń małego AGD, mogą w przyjemny sposób przygotować, nawet bardziej, złożone posiłki.
1 Sercem urządzenia jest silnik, który musi sprostać najrozmaitszym zadaniom kuchennym. Dlatego najsilniejsze modele MUM5 wyposażono w silniki o mocy 900 W. Ma to szczególne znaczenie podczas wyrabiania cięższych i bardziej pracochłonnych ciast. Ponadto wyższa prędkość pracy ułatwia ubijanie jajek lub śmietany. Dodajmy do tego wielokierunkowy, planetarny ruch końcówek, który umożliwia zbieranie składników z wszystkich części misy (system MultiMotionDrive). Fot. Bosch
2 Urządzenie może ugniatać aż do dwóch kilogramów ciasta (0,75 kg mąki + składniki). Fot. Bosch
3 Modele MUM5 wyposażone są w zabezpieczenie w pokrywie miksera oraz automatyczną blokadę końcówek. Systemy te wkraczają do akcji w przypadku nieprawidłowego montażu. Fot. Bosch
4 Prawie wszystkie akcesoria możemy umyć w zmywarce, a następnie schować w praktycznym pokrowcu, który nie zabiera dużo miejsca i może być przechowywany np. w misie urządzenia. Model MUM56340 wyposażony został dodatkowo w automatyczne zwijanie przewodu elektrycznego. Fot. Bosh
5 Łatwą i szybką wymianę akcesoriów gwarantuje z kolei system EasyArmLift, który wspomaga ruch ramienia przy zakładaniu misy i elementów wyposażenia. Fot. Bosch
6 W zależności od modelu do dyspozycji mamy też maszynkę do mielenia mięsa, rozdrabniacz, zestaw tarcz ze stali szlachetnej, mikser 1,25l, końcówki do mieszania ciasta i ubijania piany oraz hak do zagniatania ciasta i wyciskarkę do cytrusów. Fot. Bosch
7 System Temperature Control umożliwia wybór kilku ustawień temperatury wody – 70, 80, 90 i 100˚C, w zależności od rodzaju herbaty i naszych indywidualnych preferencji. A jeżeli zechcemy zrobić przyjemność innym domownikom i zaskoczyć ich gorącym napojem, nie musimy już powtórnie uruchamiać czajnika – wystarczy skorzystać z trybu Keep Warm Function, który umożliwia utrzymanie stałej temperatury wody w czajniku przez 30 minut. Fot. Bosch
8 Za pomocą specjalnych czujników, toster analizuje temperaturę w komorze opiekania, co gwarantuje niezawodną kontrolę stopnia zarumienienia tostu. Wykonana ze szkła kwarcowego grzałka zapewnia z kolei równomierne i delikatne przypiekanie. Pnadto toster wyposażony jest w system automatycznego centrowania pieczywa. Fot. Bosch
9 Czas parzenia możemy ustawić z wyprzedzeniem dzięki funkcji Timera. Czujniki ekspresu sensor for senses sterują parzeniem kawy, pilnując właściwej temperatury i czasu parzenia. Fot. Bosch
10 Nie trzeba mieć wielu takich urządzeń. Na rynku dostępnych jest sporo wielo funkcyjnych robotów.fot. Bosch
Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowe mieszkanie lub dom. Czy dla kupujących najważniejsza w ofercie jest cena, odpowiedzi są wielkim zaskoczeniem

Wcale nie cena odgrywa kluczową rolę dla kupujących mieszkanie lub dom od dewelopera. Wyniki badania opinii są zaskakujące. Na dodatek inną najważniejszą przy decyzji zakupowej cechą jest ta przy zakupie mieszkania o tej przy nabywaniu na własność domu.

Czy deweloperzy zmieniają swoje plany inwestycyjne ze względu na mniejsze zainteresowanie klientów?

Czy deweloperzy zmieniają swoje plany inwestycyjne ze względu na mniejsze zainteresowanie klientów? Jakie mają plany na kolejny rok? Gdzie będzie można kupić mieszkania?

Większy ruch na rynku nieruchomości. Polacy nie chcą już czekać na rządowe dopłaty?

Jak wyglądał trzeci kwartał na rynku mieszkaniowym? Czy Polacy wstrzymywali decyzję o zakupie mieszkania ze wglądu na oczekiwanie na program rządowy, stopy procentowe albo wakacje? 

Ile trzeba zapłacić za kawalerkę od dewelopera?

Ile trzeba zapłacić za kawalerkę od dewelopera? W jakich metrażach sprzedawane są kawalerki? Gdzie można upić najtaniej? 

REKLAMA

Podwyższają ceny nieruchomości: „Proszę dopisać w ogłoszeniu, że mój dom jest położony w miejscu, gdzie nie było powodzi”.

Jak powódź wpłynie na rynki nieruchomości? Z pewnością sprzedaż zalanych domów i mieszkań przez najbliższe lata będzie trudna. Jakie są prognozy dla lokalnych rynków nieruchomości na terenach poszkodowanych przez powódź? 

Kiedy zaczyna się sezon grzewczy? Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Niektórzy ucieszyli się już z ciepłych kaloryferów, inni na sezon grzewczy muszą jeszcze chwilę zaczekać. Jak się dobrze przygotować? Jak zadbać o temperaturę w domu? 

Jesienne i zimowe obowiązki zarządców nieruchomości

Tam gdzie jedni udają się na odpoczynek po intensywnym sezonie, inni zaczynają wytężoną pracę. W tej drugiej grupie są firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami. Zakres wykonywanych prac wykonywanych przez zarządcę zależy w dużej mierze od warunków pogodowych. Warto również z wyprzedzeniem przygotować narzędzia i rozplanować prace tak, żeby niespodziewana zmiana pogody nikogo nie zaskoczyła. 

Problem deficytu mieszkań w naszym kraju rozwiążą pustostany?

Czy zasiedlanie pustostanów może być rozwiązaniem na deficyt mieszkań w Polsce? Skąd tak duża liczba mieszkań niezamieszkanych?

REKLAMA

Własne mieszkanie. Czekać na rządowe dopłaty czy kupić już teraz?

Czy przyszli nabywcy mieszkań wstrzymują się w decyzją o zakupie, czekając na rządowe dopłaty w programie Na start? Czy rośnie liczba osób kupujących za gotówkę. Czy deweloperzy zaobserwowali wzrost liczby rezerwacji?

Warto zainwestować w termomodernizację domu nie tylko ze względu na niższe rachunki

Ocieplone domy i mieszkania w budynku po termomodernizacji szybciej znajdują nabywców i najczęściej osiągają też wyższą cenę – przyznają zapytani w sondzie przeprowadzonej przez portal GetHome.pl pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

REKLAMA