REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jakie akcesoria ułatwią nam pracę w kuchni?

Subskrybuj nas na Youtube
Małe AGD może pełnić równiez funkcje dekoracyjne fot. Bosch
Małe AGD może pełnić równiez funkcje dekoracyjne fot. Bosch

REKLAMA

REKLAMA

Dobór właściwych akcesoriów kuchennych w postaci sprzętów może znacznie ułatwić i przyspieszyć pracę w kuchni. Osoby, które nie lubią w niej przebywać, dzięki pomocy akcesoriów i urządzeń małego AGD, mogą w przyjemny sposób przygotować, nawet bardziej, złożone posiłki.
1 Sercem urządzenia jest silnik, który musi sprostać najrozmaitszym zadaniom kuchennym. Dlatego najsilniejsze modele MUM5 wyposażono w silniki o mocy 900 W. Ma to szczególne znaczenie podczas wyrabiania cięższych i bardziej pracochłonnych ciast. Ponadto wyższa prędkość pracy ułatwia ubijanie jajek lub śmietany. Dodajmy do tego wielokierunkowy, planetarny ruch końcówek, który umożliwia zbieranie składników z wszystkich części misy (system MultiMotionDrive). Fot. Bosch
2 Urządzenie może ugniatać aż do dwóch kilogramów ciasta (0,75 kg mąki + składniki). Fot. Bosch
3 Modele MUM5 wyposażone są w zabezpieczenie w pokrywie miksera oraz automatyczną blokadę końcówek. Systemy te wkraczają do akcji w przypadku nieprawidłowego montażu. Fot. Bosch
4 Prawie wszystkie akcesoria możemy umyć w zmywarce, a następnie schować w praktycznym pokrowcu, który nie zabiera dużo miejsca i może być przechowywany np. w misie urządzenia. Model MUM56340 wyposażony został dodatkowo w automatyczne zwijanie przewodu elektrycznego. Fot. Bosh
5 Łatwą i szybką wymianę akcesoriów gwarantuje z kolei system EasyArmLift, który wspomaga ruch ramienia przy zakładaniu misy i elementów wyposażenia. Fot. Bosch
6 W zależności od modelu do dyspozycji mamy też maszynkę do mielenia mięsa, rozdrabniacz, zestaw tarcz ze stali szlachetnej, mikser 1,25l, końcówki do mieszania ciasta i ubijania piany oraz hak do zagniatania ciasta i wyciskarkę do cytrusów. Fot. Bosch
7 System Temperature Control umożliwia wybór kilku ustawień temperatury wody – 70, 80, 90 i 100˚C, w zależności od rodzaju herbaty i naszych indywidualnych preferencji. A jeżeli zechcemy zrobić przyjemność innym domownikom i zaskoczyć ich gorącym napojem, nie musimy już powtórnie uruchamiać czajnika – wystarczy skorzystać z trybu Keep Warm Function, który umożliwia utrzymanie stałej temperatury wody w czajniku przez 30 minut. Fot. Bosch
8 Za pomocą specjalnych czujników, toster analizuje temperaturę w komorze opiekania, co gwarantuje niezawodną kontrolę stopnia zarumienienia tostu. Wykonana ze szkła kwarcowego grzałka zapewnia z kolei równomierne i delikatne przypiekanie. Pnadto toster wyposażony jest w system automatycznego centrowania pieczywa. Fot. Bosch
9 Czas parzenia możemy ustawić z wyprzedzeniem dzięki funkcji Timera. Czujniki ekspresu sensor for senses sterują parzeniem kawy, pilnując właściwej temperatury i czasu parzenia. Fot. Bosch
10 Nie trzeba mieć wielu takich urządzeń. Na rynku dostępnych jest sporo wielo funkcyjnych robotów.fot. Bosch
Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

REKLAMA

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

Za jaką maksymalną kwotę nabywcy poszukują teraz mieszkań?

Do jakiej kwoty poszukuje mieszkań większość kupujących? Przy jakim progu kończy się zdolność kredytowa? Jakie mieszkania można nabyć w tej cenie? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Zmiany dla prosumentów: opłaty za recykling paneli fotowoltaicznych

Polska wprowadza opłaty za utylizację paneli fotowoltaicznych. Właściciele starszych instalacji fotowoltaicznych będą pokrywać koszty recyklingu zużytych paneli. Zmiana prawa ma na celu przesunięcie ciężaru odpowiedzialności z producentów na użytkowników w obliczu rosnącej ilości odpadów z OZE.

REKLAMA

Nowy trend na rynku najmu: wynajmujący zlecają obsługę profesjonalnym agencjom. Jakie korzyści, jakie minusy

Rynek najmu w przeobrażeniu. Model wynajmu krótkoterminowego, który jeszcze niedawno kusił prostotą i szybkim zyskiem, dziś coraz częściej okazuje się zbyt obciążający dla właścicieli. Rosnące wymagania formalne, potrzeba dostępności 24/7 i odpowiedzialność za każdy etap obsługi gości sprawiają, że wiele osób zaczyna szukać alternatyw.

Czy spadek stóp procentowych wpłynął na rynek mieszkaniowy?

Czy majowa obniżka stóp procentowych, poprawiająca dostępność kredytów, przełożyła się na wzrost sprzedaży nowych mieszkań i liczbę rezerwacji? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

REKLAMA