REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Bożonarodzeniowy wianek z orzechów. Krok po kroku

REKLAMA

Bożonarodzeniowy wianek z orzechów będzie świetną ozdobą świąteczną. Jego wykonanie jest proste i nie wymaga dużych nakładów czasu i pieniędzy. Zobacz poradnik jak zrobić bożonarodzeniowy wianek z orzechów.

REKLAMA

Fot. Bosch

Jeśli cenisz sobie indywidualizm we wnętrzu i własnoręcznie przygotowane dekoracje, samodzielnie stwórz świąteczną ozdobę. Jej wykonanie jest bardzo łatwe i nie wymaga dużych nakładów czasu czy pieniędzy. W wyczarowaniu bożonarodzeniowego wianka pomoże Ci GluePen marki Bosch. Zobacz, jak zrobić wianek z orzechów włoskich, który zachwyci Twoich bliskich.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Jeśli cenisz sobie minimalizm i prostotę we wnętrzach, z pewnością spodoba Ci się wianek z orzechów włoskich. Do jego stworzenia potrzebujesz:

  • styropianowej obręczy o średnicy 30 cm
  • ok. 2,5 kg orzechów włoskich
  • dodatków, np. czerwonych koralików ze sztucznej jarzębiny, małych szyszek

narzędzia do klejenia na gorąco Bosch GluePen wraz z wkładami klejącymi

Fot. Bosch

Krok 1.

Włącz GluePena, włóż wkład klejący i odczekaj 15 sekund, aż narzędzie się rozgrzeje i będzie gotowe do pracy. Następnie obklej wewnętrzną i zewnętrzną krawędź obręczy styropianowej orzechami włoskimi, nakładając na nie klej.

Fot. Bosch

Krok 2.

Gdy obkleisz orzechami zewnętrzną i wewnętrzną krawędź obręczy, przyklej kolejne orzechy do górnej warstwy wianka, jeden obok drugiego, aż zakryjesz cały wierzch obręczy. Jeśli chcesz, aby Twój wianek był bardziej okazały i szeroki, po obklejeniu obręczy doklej drugą warstwę orzechów włoskich, zaczynając od wewnętrznej krawędzi dekoracji.

Fot. Bosch

Krok 3.

Twój wianek jest prawie gotowy. W zależności od Twoich preferencji, możesz dodać do niego różne elementy dekoracyjne, np. małe szyszki obsypane brokatem. Możesz też kupić gałązki sztucznej jarzębiny, odciąć nożyczkami koraliki i przyklejać je GluePenem między orzechami. To od Ciebie zależy, czy i jakie elementy dodasz. Na końcu włóż do wianka świecę, która doda świątecznego uroku.

Fot. Bosch

Fot. Bosch

Fot. Bosch

Zobacz także:

Pachnąca choinka – przygotowanie krok po kroku

Jak samodzielnie zrobić ozdoby choinkowe?

Anioły z papieru: krok po kroku

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Tanieją mieszkania na rynku wtórnym. Sprzedający obniżają ceny bo inaczej nie ma chętnych na kupno

Osoby sprzedające, aby skusić kupującego, coraz częściej dostosowują ceny w ogłoszeniach do słabnącego popytu i rosnącej liczby ofert. Najbardziej widoczne jest to przy mniejszych mieszkaniach. Niektórzy zrozumieli, że jeśli chcą sprzedać mieszkanie, muszą urealnić ceny ofertowe.

Najem 2025: o ile wzrosną czynsze dla najemców, co ze wzrostem opłat mieszkaniowych

Podwyżki czynszów wynikające z umów długoterminowego najmu nie będą wysokie. Gorzej z opłatami za media i innymi mieszkaniowymi. Już w 2024 roku rosły one bardzo dynamicznie – średnio od 7,1 procent za ogrzewanie po 11,2 procent za wodę.

Jak nowelizacja ustawy o planowaniu przestrzennym wpłynie na budowę mieszkań?

Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym ma istotny wpływ na realizację inwestycji mieszkaniowych. W okresie przejściowym, trwającym do końca 2025 roku, wprowadzone zostaną zmiany w systemie planowania, uchwalaniu miejscowych planów zagospodarowania oraz wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy. Jak te zmiany wpłyną na działalność firm deweloperskich i czy ułatwią realizację nowych inwestycji?

Remont w 2025 r.: Jak segregować odpady budowlane? [PRZYKŁADY]

Remont w 2025 r.: Jak segregować odpady budowlane? Z początkiem 2025 r. weszły w życie zmiany dotyczące segregacji odpadów budowlanych. Na kim ciąży odpowiedzialność za segregację odpadów budowlanych?

REKLAMA

Najem 2025:będzie drożej, ale bez dużych wzrostów. Mocno wzrosną opłaty za ogrzewanie, wodę, śmieci i inne opłaty eksploatacyjne

Wysoka inflacja nie pozwala spać spokojnie także wynajmującym mieszkania. Poza wzrostem proponowanych cen najmu w nowych umowach, także najemcy korzystający z lokali mocą obowiązujących już umów mogą spodziewać się akcji ze strony wynajmujących w postaci podwyżki czynszu.

Wynajem nieruchomości: Jak zacząć inwestować mimo wysokich barier wejścia?

Wynajem nieruchomości to dla wielu osób atrakcyjna forma inwestowania i ochrony kapitału przed inflacją. Jednak wysokie ceny mieszkań i złożone procedury odstraszają początkujących inwestorów. Jak pokonać przeszkody i skutecznie wejść na rynek wynajmu, nawet przy ograniczonym kapitale?

Komunikat Prezesa GUS: Wskaźniki zmian cen dla lokali mieszkalnych w trzecim kwartale 2024 r. z podziałem na województwa

W czwartek, 9 stycznia 2025 r. GUS rozesłał komunikat Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego określający wskaźniki zmian cen dla lokali mieszkalnych w trzecim kwartale 2024 r. z podziałem na województwa.

Innowacyjne rozwiązania w budowie osiedli w dobie zmian klimatycznych

Jakie innowacyjne rozwiązania w nowych inwestycjach mieszkaniowych pomagają radzić sobie z ulewami i podtopieniami? Jak skutecznie zarządzać wodami opadowymi w miastach, by minimalizować wpływ zmian klimatycznych? Jakie zmiany w budownictwie oraz wykorzystanie nowych technologii mogą uczynić miasta bardziej odpornymi na ekstremalne zjawiska pogodowe?

REKLAMA

Sprzedający mieszkania w końcu spuszczają z ceny? Co wynika z analizy rynku wtórnego w grudniu

Pewne jest, że mieszkania oferowany do sprzedaży na rynku wtórnym przestały już mocno drożeć. Trudno jednak mówić już o nowym trendzie cenowym. Tym bardziej, że pod koniec roku oferta mieszkań wystawionych na sprzedaż wyraźnie się skurczyła.

Sprzedając dom lub mieszkanie, można stracić własność i nie otrzymać od nabywcy ani grosza. Akt notarialny przed tym nie zabezpiecza. Jak więc to zrobić?

Nie każdy jest świadomy, że dokonując sprzedaży domu lub mieszkania u notariusza, można nabawić się nie lada problemów, jeżeli nie zadba się o jeden mały szczegół transakcji – moment zapłaty ceny przez nabywcę nieruchomości. W jaki sposób przeprowadzić transakcję kupna-sprzedaży domu lub mieszkania, aby pod względem uzyskania zapłaty ceny za zbywaną nieruchomość – w pełni zabezpieczała ona interes sprzedającego? 

REKLAMA