REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Konkurs Męska Rzecz 2012 rozstrzygnięty

Subskrybuj nas na Youtube
Dołącz do ekspertów Dołącz do grona ekspertów
Materiały prasowe
Home Center 2 Fibaro Fot. Materiały prasowe
Home Center 2 Fibaro Fot. Materiały prasowe
fot. materiały prasowe

REKLAMA

REKLAMA

Konkurs Męska Rzecz 2012 organizowany przez TVN Turbo został rozstrzygnięty. W rywalizacji udział brał: telewizor LG 3D 84'' Ultra HD, telefon Samsung Galaxy SIII oraz Home Center 2 Fibaro. W kategori Gadżet i elektronika wygrał Home Center.

Męska Rzecz to organizowany corocznie przez TVN Turbo plebiscyt, w ramach którego wybierane są najbardziej męskie nowości w czterech kategoriach: Samochód, Na co dzień, Hobby i sport, Gadżet i elektronika. W pierwszym etapie tegorocznej edycji konkursu zgłoszone produkty testowało jury w składzie Mariusz Czerkawski, Kamil Durczok, Robert Gonera, Rafał Jemielita, Paweł Jordan, Kuba Przygoński i Adrian Zieliński. W każdej z kategorii wybrali oni po trzy nowości, które uznali za najbardziej pożądane przez mężczyzn. Ostateczną decyzję podjęli natomiast widzowie, którzy za pośrednictwem SMS-ów głosowali na swoich faworytów. Gala finałowa tegorocznej edycji konkursu Męska Rzecz odbyła się 8 grudnia w Warszawie.

REKLAMA

Zobacz także: Kalkulator Casio na prezent świąteczny

W kategorii Gadżet i elektronika w finale rywalizowały: telewizor LG 3D 84'' Ultra HD, telefon Samsung Galaxy SIII oraz Home Center 2 Fibaro. To właśnie ten ostatni produkt głosujący uznali za najbardziej zasługujący na zwycięstwo. – Home Center 2 umożliwia przemianę każdego domu czy mieszkania w inteligentne lokum, co nie tylko podnosi komfort życia, ale także umożliwia dbanie o bezpieczeństwo domowników. Wygrana w konkursie Męska Rzecz stanowi potwierdzenie tego, że nasz produkt jest niezbędnym gadżetem każdego prawdziwego mężczyzny, który chce dbać właśnie o wygodę i bezpieczeństwo swojej rodziny – mówi Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków Fibaro.

Zobacz także: Radio w gabinecie

Home Center 2 to urządzenie stworzone od podstaw przez inżynierów Fibar Group. Umożliwia ono zarządzanie systemem inteligencji budynkowej Fibaro. W ten sposób można sterować sprzętami RTV i AGD, ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem, roletami, markizami, bramami, furtkami, systemem podlewania ogrodu lub systemem alarmowym. Pracę systemu Fibaro można także skoordynować z domowym monitoringiem. Wykorzystanie standardu Z-wave pozwala na bezprzewodową komunikację między centralką a rozmieszczonymi w całym domu elementami systemu. Dzięki temu inteligentnym domem Fibaro można sterować z dowolnego miejsca na świecie – za pośrednictwem przejrzystej i intuicyjnej aplikacji dostosowanej także do wymagań urządzeń mobilnych, takich jak laptopy, smartfony czy tablety. Systemowi Fibaro można również wydawać polecenia głosowo za pośrednictwem „wirtualnej asystentki” LiLi. Określone działania są także uruchamiane przez system automatycznie na podstawie informacji przekazywanych przez czujniki oraz GPS. Dzięki wykorzystaniu standardu bezprzewodowego instalacja systemu nie wymaga przeprowadzania remontu i jest zupełnie bezinwazyjna.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Notebook – poręczny i użyteczny

Zapisz się na newsletter
Szukasz mieszkania, budujesz dom, remontujesz? Chcesz wiedzieć jak pielęgnować ogród albo jak oszczędnie ogrzewać swoją nieruchomość? Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj dostęp do praktycznych wskazówek oraz najnowszych ofert na rynku!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Obowiązek publikacji cen ofertowych mieszkań - co na to deweloperzy?

Jak wynika z analiz rynku, ceny nie są publikowane aż w 60–80 proc. inwestycji. Jak zatem deweloperzy oceniają zmiany w ustawie, które wprowadzają obowiązek ujawniania cen wszystkich budowanych mieszkań? Jakie mogą być konsekwencje tych przepisów dla rynku nieruchomości? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Gminy budują mało mieszkań czynszowych z co najmniej pięciu powodów. Niektóre mogą szokować!

Szanse na tanie mieszkanie czynszowe od gminy są znikome i nie wystarczy – jak przekonują niektórzy politycy – dosypać więcej pieniędzy z budżetu państwa, a inwestycje z tanimi mieszkaniami na wynajem wyrosną jak grzyby po deszczu. Eksperci portalu GetHome.pl zwracają uwagę, że jest co najmniej pięć przyczyn niskiej aktywności inwestycyjnej gmin.

Rynek wynajmu w Warszawie w 2025 roku – czy zakup na wynajem to dobra forma inwestycji?

Wynajem nieruchomości mieszkalnych to na ten moment ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Inwestowanie w mieszkania na terenie Warszawy zawsze wiąże się z ryzykiem. Musisz wiedzieć, jak wybierać nieruchomości, aby kupić je w jak najrozsądniejszej cenie, wyremontować, a następnie wynająć z zyskiem.

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem?

Najem miejsca postojowego: tylko w pakiecie z mieszkaniem? Na rynek najmu coraz częściej trafiają mieszkania z budynków posiadających miejsca postojowe. Wyjaśniamy, czy te miejsca są wynajmowane razem z lokalem.

REKLAMA

DSR i magazyny energii w Polsce – wyzwania i szanse transformacji energetyczne [WYWIAD]

Czy polski system energetyczny jest gotowy na rosnące wyzwania? Dlaczego mechanizmy redukcji zapotrzebowania (DSR) nie działają jeszcze tak, jak powinny? Co musimy zmienić, by zwiększyć elastyczność i niezawodność sieci oraz jaką rolę mogą odegrać magazyny energii i OZE?

Obniżka stóp procentowych a kupno mieszkania w 2025 roku

Jak obniżka stóp procentowych w 2025 roku wpływa na kupno nowego mieszkania? Oznacza to przede wszystkim lepszą dostępność kredytów hipotecznych. Co jeszcze powinni wiedzieć kupujący nieruchomość?

Gdzie przechować rzeczy w trakcie remontu i nie tylko?

Przechowywanie rzeczy w wielu sytuacjach życiowych staje się dużym problemem. Jedną z takich sytuacji jest remont domu lub mieszkania. Gdzie najbezpieczniej przechować sprzęty RTV i AGD, meble i inne wartościowe rzeczy? Podpowiadamy.

Inflacja spada, ale nie koszty utrzymania mieszkania: ile więcej trzeba teraz dopłacać do czynszu

Wzrost kosztów mieszkaniowych był w 2024 r. czynnikiem dość mocno wpływającym na poziom inflacji. Sprawdzamy, czy te koszty nadal mocno rosną. Warto pamiętać, że dla budżetów domowych są one równie ważne jak wydatki na żywność, bo przez rodziny traktowane są jako te z kategorii pierwszej potrzeby do zaspokojenia.

REKLAMA

Za jaką maksymalną kwotę nabywcy poszukują teraz mieszkań?

Do jakiej kwoty poszukuje mieszkań większość kupujących? Przy jakim progu kończy się zdolność kredytowa? Jakie mieszkania można nabyć w tej cenie? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Zmiany dla prosumentów: opłaty za recykling paneli fotowoltaicznych

Polska wprowadza opłaty za utylizację paneli fotowoltaicznych. Właściciele starszych instalacji fotowoltaicznych będą pokrywać koszty recyklingu zużytych paneli. Zmiana prawa ma na celu przesunięcie ciężaru odpowiedzialności z producentów na użytkowników w obliczu rosnącej ilości odpadów z OZE.

REKLAMA