REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

„Rodzina na Swoim” – województwo wielkopolskie

okolice Poznania
okolice Poznania

REKLAMA

REKLAMA

„Rodzina na Swoim” w województwie wielkopolskim umożliwia kupienie mieszkania w cenie do 3445zł brutto za metr kwadratowy, natomiast w Poznaniu limit jest wyższy i wynosi on 5150 zł brutto za metr kwadratowy. Sprawdź, gdzie można kupić mieszkanie w „Rodzinie na Swoim” w województwie wielkopolskim, ale poza Poznaniem.

Osiedle OLSZYNKA to cztery trzykondygnacyjne budynki mieszkalne, w których zaprojektowano 234 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 35,64 m kw. do 68,09 m kw. Niewątpliwą zaletą inwestycji są duże balkony – największy ma 10,50 m kw. Układ stolarki okiennej zaprojektowano tak, żeby zapewniał optymalne nasłonecznienie w każdej części mieszkania.

REKLAMA

Do każdego mieszkania jest przypisane pomieszczenie gospodarcze. Do dyspozycji mieszkańców są również suszarnie oraz pomieszczenia na wózki i rowery. Przy każdym z budynków zaplanowano kameralny plac zabaw dla najmłodszych. Istnieje także możliwość dokupienia dodatkowego pomieszczenia gospodarczego w piwnicy oraz zakupienia garażu zarówno zlokalizowanego pod budynkami, jak i zewnętrznego.
Cena za metr kwadratowy: od 3445 zł brutto do 4100 zł brutto.

Powierzchnia od 35 m kw. do 60 m kw.

Lokalizacja: Mosina, ul. Piaskowa/Boczna.

Termin oddania: oddano do użytku.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Deweloper: Czerwona Torebka.

Źródło: www.osiedleolszynka.com.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – Poznań

Przy rogu ulic Wrzesińskiej i Pstrowskiego w Gnieźnie powstaje zespół trzech trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w których zaprojektowano 175 komfortowych mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 28,2 m kw. do 76,5 m kw.

Na terenie osiedla powstaną drogi wewnętrzne, przestronne parkingi, place zabaw dla najmłodszych. Każdy z budynków będzie posiadał podziemną halę garażową z miejscami do parkowania samochodów.
Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej ocieplone styropianem. Wszystkie lokale będą posiadać indywidualny kocioł dwufunkcyjny do podgrzewania wody oraz centralnego ogrzewania. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska (piwnica), która jest w cenie każdego mieszkania. Dodatkowo okna budynku zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.

Budynki wyposażone w instalacje: elektryczną, gazową, wodną oraz przyłącza telefoniczne, internetowe, TV i domofonowe. Osiedle jest realizowane w trzech etapach:

Cena za metr kwadratowy: od 3 390 zł brutto do 3 470 zł brutto.

Powierzchnia od 53 m kw. do 78 m kw.

Lokalizacja: Gniezno, ul. Wrzesińska

Termin oddania: oddano do użytku.

Deweloper: ART-BUD sp. z o. o.

Źródło: www.artbud.eu

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – województwo śląskie


REKLAMA

Osiedle Bajkowe w Jarocinie to nowoczesne i wygodne domki szeregowe oraz kameralne budynki czterokondygnacyjne. W połączeniu z widokiem na las i bezpośrednim sąsiedztwem osiedla domków jednorodzinnych stanowią miejsce emanujące pozytywna energią i spokojem.

Wszystkie mieszkania posiadają dobrze rozplanowane powierzchnie, które w prosty sposób można dostosować do własnych, indywidualnych potrzeb. Pierwszy budynek z 28 mieszkaniami został oddany do zamieszkania lokatorom w czerwcu 2010 r. Kolejny z 24 mieszkaniami w czerwcu 2011 roku. Trzeci blok z 32 mieszkaniami został oddany w czerwcu 2012 r. Czwarty blok (36 mieszkań) zostanie ukończymy do 30.09.2013 roku. Do każdego lokalu przyporządkowana jest komórka lokatorska. Istnieje również możliwość dokupienia garażu.

W kondygnacji najniższej znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie. Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej ocieplone styropianem. Oddawane będą lokatorom w stanie deweloperskim tzn. całkowicie wykończonym, jedynie bez paneli, płytek ceramicznych i drzwi wewnętrznych oraz białego montażu. Nowością jest wyposażenie każdego mieszkania w osobny piec gazowy dwufunkcyjny – dzięki czemu przyszli lokatorzy będą mogli w pełni kontrolować wydatki związane z ogrzewaniem swoich czterech ścian.

Cena za metr kwadratowy: od 2890 zł brutto do 2990 zł brutto.

Powierzchnia od 32 m kw. do 63 m kw.

Lokalizacja: Jarocin, ul. Zagonowa.

Termin oddania: III kwartał 2013.

Deweloper: ART-BUD sp. z o. o.

Źródło:www.artbud.eu

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – Gdańsk: Piecki-Migowo

REKLAMA

Na osiedlu przy ul. Nacławskiej powstaną Mieszkania Kościan o powierzchni od 41,12 m kw.–63,79 m kw., zaprojektowane w ośmiu trzykondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. Pierwsze 18 z nich zostanie oddanych do użytku do końca czerwca 2013 roku.

Każdy budynek będzie posiadał kondygnację piwniczną z komórkami lokatorskimi przyporządkowanymi do mieszkań. Będzie również możliwość dokupienia garażu. Budynki wykonane zostaną tradycyjną technologią z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem. Oddane zostaną w stanie deweloperskim. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w indywidualny dwufunkcyjny kocioł do podgrzewania wody oraz centralnego ogrzewania.

Do budynków podłączone zostaną instalacje: elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna oraz przyłącza telefoniczne, Internet, TV, domofonowe. Na terenie osiedla wybudowane zostaną drogi

Cena garażu: 5000 zł.

Cena za metr kwadratowy: od 2 890 zł brutto do 2 990 zł brutto.

Powierzchnia od 41 m kw. do 64 m kw.

Lokalizacja: Kościan, ul. Nacławska.

Termin oddania: II kwartał 2013.

Deweloper: ART-BUD sp. z o. o.

Źródło: www.artbud.eu

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Termomodernizacja. Polacy są sceptyczni co do unijnej dyrektywy dotyczącej modernizacji budynków

Przyjęta na początku 2024 r. dyrektywa EPBD ma sprawić, że w ciągu kolejnych 26 lat budynki w Unii Europejskiej nie będą emitować gazów cieplarnianych. Mamy istotną grupę, około 1/3 Polaków, którzy dosyć sceptycznie oceniają nowe wymogi.

Szkody wywołane burzą a ubezpieczenie. Zabezpiecz mienie, fotografuj zniszczenia. Jeśli to konieczne szybko napraw - ubezpieczyciel zwróci koszty niezbędnych prac

Polska Izba Ubezpieczeń udzieliła rad jak podchodzić do problemów z mieniem w czasie burz i nawałnic. Radzi, jak zgłosić szkodę spowodowaną przez różne zjawiska pogodowe, oraz jak zabrać się za usuwanie skutków nawałnic.

MKiŚ: Strefy czystego transportu w miastach będą obowiązkowe

Miasta będą miały obowiązek tworzenia stref czystego transportu. Jednak samorządy będą też mogły podjąć uchwałę o likwidacji takiej strefy.

Przygotowania do wojny? Powstaną podziemne obiekty medyczne

Szpitale zostaną wyposażone w podziemną infrastrukturę. Podczas wojny ma ona zapewniać możliwość wykonywania operacji chirurgicznych, prowadzenia intensywnej terapii. Na oddziale łóżkowym pacjenci i personel mieliby zapewnione bezpieczeństwo w sytuacji skażenia.

REKLAMA

Falstart kredytu na Start. Czy doczekamy się pomocy dla kredytobiorców? Czy rynek mieszkaniowy poradzi sobie bez kredytu na Start?

Zapowiedź kolejnego rządowego programu wsparcia dla młodych przy zakupie pierwszego mieszkania (tzw. kredyt #naStart) zelektryzowała rynek. Choć nie ma pewności czy program wejdzie w życie i w jakim kształcie, wielu klientów warunkuje zakup nieruchomości od jego uruchomienia. Równocześnie wzrastają obawy odnośnie kolejnych podwyżek cen nieruchomości. Sprawdźmy, jakie są możliwe scenariusze rozwoju sytuacji na rynku kredytów i nieruchomości.

Nowe obowiązki właścicieli miejsc garażowych 2024 i 2025 r. Znamy szczegóły projektu ustawy o podatkach lokalnych

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku rolnym, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, ustawy o podatku leśnym oraz ustawy o opłacie skarbowej. 

Mieszkalnictwo wspomagane wymaga regulacji prawnych obecnie jest finansowane w ramach programów, a każdy program można zamknąć

Rada do spraw Społecznych przy Prezydencie RP dyskutowała 17 czerwca 2024 r. z konwentem dyrektorów Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej o Centrach Usług Społecznych i mieszkalnictwie wspomaganym dla osób z niepełnosprawnościami.

Zmiana dyrektywy w sprawie odpadów, założenia przeciwdziałania zjawisku greenwashingu i monitorowania gleb

Ministerstwo Klimatu i Środowiska poinformowało, że w posiedzeniu Rady do spraw Środowiska (ENVI), które odbyło się 17 czerwca 2024 r. w Luksemburgu debatowano nad rewizją dyrektywy w sprawie odpadów, przeciwdziałaniem zjawisku greenwashingu i monitorowaniem gleb. W posiedzeniu uczestniczyli Minister Klimatu i Środowiska Paulina Hennig-Kloska i Wiceminister Mikołaj Dorożała.

REKLAMA

Nowa definicja „budowli” i „budynku” dla celów podatkowych i regulacja opodatkowania garaży wielostanowiskowych

Rządowe Centrum Legislacji opublikowało projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku rolnym, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, ustawy o podatku leśnym oraz ustawy o opłacie skarbowej, który wprowadza zmianę definicji „budowli” i „budynku” dla celów podatkowych oraz ujednolica opodatkowanie garaży wielostanowiskowych.

Podwyżki cen prądu i gazu od lipca 2024 r. Czy zostaną w całości przerzucone na najemców? Różnice między najmem okazjonalnym, instytucjonalnym i zwykłym

Spodziewane od połowy 2024 roku podwyżki cen prądu i gazu ziemnego to temat, o którym ostatnio coraz głośniej. Skutków finansowych tych podwyżek obawiają się nie tylko właściciele lokali oraz domów. Obawy -zresztą całkiem słuszne - mają również najemcy zamieszkujący np. lokale wynajmowane od gmin, TBS-ów i osób prywatnych. Warto wyjaśnić, czy podwyżki cen prądu i gazu mogą zostać „przerzucone” bez żadnych ograniczeń na lokatora. Odpowiedź na to pytanie może być przykra dla wielu najemców. 

REKLAMA