REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Apartamenty Aura Gdańsk – mieszkania na wyspie

Inwestycje w Kurortach
Serwis nieruchomościowy
Apartamenty Aura Gdańsk
Apartamenty Aura Gdańsk

REKLAMA

REKLAMA

Zakup nieruchomości w miejscach turystycznych to jedna z najbardziej bezpiecznych inwestycji. Lokalizacja nieruchomości oraz jej perspektywy rozwoju są bardzo ważnym kryterium oceny wartości inwestycji. Taką inwestycją jest np. Aura Gdańsk znajdująca na Wyspie Spichrzów w Gdańsku.

Lokalizacja z perspektywą

Wyspa Spichrzów to wyjątkowa na skalę Polski lokalizacja. Z powodu naturalnych uwarunkowań geograficznych nie ma w naszym kraju zbyt wielu wysp nadających się do zamieszkania. Dodatkowo Wyspa Spichrzów leży jedynie 10 min piechotą od słynnego gdańskiego Żurawia, czyli od centrum miasta. Dostęp do wody sprawia, że Aura Gdańsk staje się nie tylko dobrą inwestycją, ale również wymarzonym miejscem dla fanów sportów wodnych oraz przyjaznym domem dla rodzin liczących na ciszę i spokój, a także dostęp do miejskich atrakcji i infrastruktury.

REKLAMA

Apartamenty Aura Gdańsk. Fot. www.auragdansk.pl, www.mill-yon.pl

REKLAMA

Nieruchomości nad wodą z panoramiczną perspektywą za oknem są niezmiennie oceniane jako dobra inwestycja kapitału i gwarancja jego wzrostu. Apartamenty Aura Gdańsk zostały zaprojektowane tak, żeby wykorzystując lokalizację na wyspie oferowały nieprzysłonięty innymi zabudowaniami widok na rzekę Motławę oraz panoramę Starego Miasta.

- Zdecydowaliśmy się na inwestycję na Wyspie Spichrzów oceniając tą lokalizację jako niezwykle atrakcyjną i perspektywiczną ze względu na plany rozbudowy prowadzone przez Miasto mówi Yael Rothschild, Prezes Spółki Mill-Yon. Aura Gdańsk powstała w wyjątkowym miejscu na skalę Polski i Europy – apartamenty położone na wyspie w centrum jednego z największych i najprężniej rozwijających się miast kraju są rzadkością. Oferowane przez nas ceny za metr kwadratowy, niższe niż na rynku warszawskim i zagranicznym są zdecydowaną konkurencją i atrakcją dla samego Trójmiasta. Daje to możliwość zakupu drugiego mieszkania na wakacje lub wynajem.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Co wybierają Polacy – morze czy góry?

Według raportu Podróże Polaków 2010 przygotowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki długie wyjazdy nad morze organizuje 37 proc. osób, podczas gdy w góry jedynie 26 proc. Choć wraz z rozwojem turystyki w Polsce, pojezierza czy góry także zyskują, to jednak wybrzeże nadal pozostaje głównym szlakiem wypoczynkowym i ten kierunek turystyczny od lat jest najbardziej popularny.

Apartamenty Aura Gdańsk. Fot. www.auragdansk.pl, www.mill-yon.pl

Nieruchomości typu Aura Gdańsk zyskiwać będą na wartości, jeśli sama miejscowość jest postrzegana, jako atrakcyjna.dodaje Prezes Rothschild. Duże znaczenie ma również jej rozwój w ostatnich latach oraz dalsze perspektywy np. umiejętność wykorzystania przez lokalne władze funduszy unijnych dla podnoszenia jakości lokalizacji.

Inwestycja na wyspie

Jednym z kluczowych punktów w planach Urzędu Miasta Gdańsk jest prężny rozwój i rewitalizacja Wyspy Spichrzów i jej okolic. Miasto planuje zainwestować około 42 mln PLN w działania obejmujące m.in. wykonanie nowej nawierzchni, ciągów pieszo-jezdnych czy stref postojowych. W ramach tej kwoty Miasto zainwestuje także w uzupełnienie i rewaloryzację zieleni oraz wprowadzi elementy małej architektury, w tym zrealizuje wynik konkursu „Galeria Zewnętrzna” poprzez instalację balustrady artysty Berta Theis’a. Urząd Miasta Gdańsk planuje również przebudowę i remont budynku CSW Łaźnia oraz elementów budynków mieszkalnych. Potwierdzeniem tych planów jest fakt, że w lipcu br. decyzją Miasta powołany został zespół roboczy, którego zadaniem jest przygotowanie

Apartamenty Aura Gdańsk. Fot. www.auragdansk.pl, www.mill-yon.pl

Źródło: www.auragdansk.pl, www.mill-yon.pl

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy warto teraz inwestować w nieruchomości? [WYWIAD]

Czy to dobry czas na inwestycję w nieruchomości? Jakie są największe wady i zalety tego rodzaju inwestycji? Jakich błędów się ustrzegać? Odpowiada dr Paweł Kobierski, prezes zarządu Sun & Snow Real Estate. 

Decyzja Europejskiego Banku Centralnego o obniżce stóp wpłynie prawdopodobnie na wzrost cen nieruchomości

Szef działu rynków kapitałowych i nieruchomości biurowych w JLL Marcin Sulewski ocenia, że decyzja Europejskiego Banku Centralnego o obniżeniu stóp procentowych wpłynie pozytywnie na rynek inwestycyjny. Spowoduje obniżenie kosztów finansowania, a płynność na rynku finansowym powinna wzrosnąć, co implikuje ożywienie na rynku inwestycyjnym, wzrost zainteresowania inwestorów i prawdopodobnie też wzrost cen nieruchomości.

Najtańsze nowe mieszkania [czerwiec 2024 r.]. Ile kosztują u deweloperów?

Za jaką cenę kupimy najtańsze, nowe mieszkania? Jaki mają metraż? W których osiedlach je kupimy? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Termomodernizacja. Polacy są sceptyczni co do unijnej dyrektywy dotyczącej modernizacji budynków

Przyjęta na początku 2024 r. dyrektywa EPBD ma sprawić, że w ciągu kolejnych 26 lat budynki w Unii Europejskiej nie będą emitować gazów cieplarnianych. Mamy istotną grupę, około 1/3 Polaków, którzy dosyć sceptycznie oceniają nowe wymogi.

REKLAMA

Szkody wywołane burzą a ubezpieczenie. Zabezpiecz mienie, fotografuj zniszczenia. Jeśli to konieczne szybko napraw - ubezpieczyciel zwróci koszty niezbędnych prac

Polska Izba Ubezpieczeń udzieliła rad jak podchodzić do problemów z mieniem w czasie burz i nawałnic. Radzi, jak zgłosić szkodę spowodowaną przez różne zjawiska pogodowe, oraz jak zabrać się za usuwanie skutków nawałnic.

MKiŚ: Strefy czystego transportu w miastach będą obowiązkowe

Miasta będą miały obowiązek tworzenia stref czystego transportu. Jednak samorządy będą też mogły podjąć uchwałę o likwidacji takiej strefy.

Przygotowania do wojny? Powstaną podziemne obiekty medyczne

Szpitale zostaną wyposażone w podziemną infrastrukturę. Podczas wojny ma ona zapewniać możliwość wykonywania operacji chirurgicznych, prowadzenia intensywnej terapii. Na oddziale łóżkowym pacjenci i personel mieliby zapewnione bezpieczeństwo w sytuacji skażenia.

Falstart kredytu na Start. Czy doczekamy się pomocy dla kredytobiorców? Czy rynek mieszkaniowy poradzi sobie bez kredytu na Start?

Zapowiedź kolejnego rządowego programu wsparcia dla młodych przy zakupie pierwszego mieszkania (tzw. kredyt #naStart) zelektryzowała rynek. Choć nie ma pewności czy program wejdzie w życie i w jakim kształcie, wielu klientów warunkuje zakup nieruchomości od jego uruchomienia. Równocześnie wzrastają obawy odnośnie kolejnych podwyżek cen nieruchomości. Sprawdźmy, jakie są możliwe scenariusze rozwoju sytuacji na rynku kredytów i nieruchomości.

REKLAMA

Nowe obowiązki właścicieli miejsc garażowych 2024 i 2025 r. Znamy szczegóły projektu ustawy o podatkach lokalnych

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku rolnym, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, ustawy o podatku leśnym oraz ustawy o opłacie skarbowej. 

Mieszkalnictwo wspomagane wymaga regulacji prawnych obecnie jest finansowane w ramach programów, a każdy program można zamknąć

Rada do spraw Społecznych przy Prezydencie RP dyskutowała 17 czerwca 2024 r. z konwentem dyrektorów Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej o Centrach Usług Społecznych i mieszkalnictwie wspomaganym dla osób z niepełnosprawnościami.

REKLAMA