Aplikacja Leroy Merlin na smartfony – wskaże nam półkę, na której znajdziemy produkt

LM / Leroy Merlin
Aplikacja Leroy Merlin na smartfony w znaczny sposób może umożliwić nam robienie zakupów. Dzięki niej nie tylko dowiemy czy dany produkt jest w sklepie, ale i na której półce w danym sklepie go szukać. Aplikacja zawiera czytników do kodów EAN oraz QR.

Gdzie znaleźć nowe poduszki pasujące do kanapy? Jak łatwo i bez zbędnego kłopotu odnowić łazienkę? Aby pomóc w odpowiedzi Leroy Merlin stworzyło nową aplikację mobilną. To katalog ponad 50 000 akcesoriów dostępnych w sieci, dzięki którym możemy poznać pełną ofertę produktów wyposażenia wnętrz, ogrodu oraz materiałów budowlanych.

Dzięki aplikacji produkty możemy sortować oraz filtrować według kategorii, ceny, opinii czy ilości komentarzy innych użytkowników. Można tworzyć własne, sprofilowane listy zakupów, a po dokonaniu zamówienia, śledzić przebieg jego realizacji.

- Zwolenników zakupów w sklepach stacjonarnych ucieszy możliwość sprawdzenia dostępności wybranych produktów w konkretnych lokalizacjach Leroy Merlin. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że upatrzona lampa do sypialni jest dostępna w sklepie, do którego pojechaliśmy – mówi Beniamin Schön dyrektor marketingu multikanałowego w Leroy Merlin Polska.  

Specjalna wyszukiwarka poda wszelkie informacje o produktach zgodnych z wpisaną frazą, kodem kreskowym lub numerem referencyjnym. Co więcej, aplikacja wskaże dział, w którym się znajdują, co oszczędzi poszukiwań i błądzenia między regałami.

Zobacz też: Darmowe programy do projektowania wnętrz

Dzięki czytnikowi do kodów EAN oraz QR uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji na temat produktów, będzie na wyciągniecie ręki. A jeśli ktoś szukałby najbliższego sklepu Leroy Merlin, dostanie jego adres wraz z wytyczoną drogą dojazdu.
Aplikacja pomoże też być na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami specjalnymi Leroy Merlin. Dodatkowo stworzy wirtualną wersję karty Programu Lojalnościowego DOM, informując ile zostało zgromadzonych na niej punktów. Dzięki temu nie będzie trzeba nosić w portfelu jej plastikowej wersji.

Aplikacja dostępna jest na telefony z systemami iOS, Android i Windows Phone. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej, Leroy Merlin przewidziało dla swoich klientów prezent w postaci 10% rabatu na pierwsze zakupy dokonane za jej pośrednictwem.

Źródło: Leroy Merlin

Nieruchomości
Dzicy lokatorzy w Polsce idą śladem hiszpańskich ocupas. Jest obywatelski projekt ustawy, który ma ich powstrzymać
26 kwi 2024

Osoba, która porusza się bez zgody właściciela jego samochodem traktowana jest przez prawo jako złodziej. Jeśli zajmie cudze mieszkanie, ma więcej praw od właściciela, bo ten musi nawet płacić czynsz wspólnocie mieszkaniowej. To tak jakby prawo zakazywało właścicielowi tego kradzionego auta jeszcze fundować złodziejowi paliwo.

Czy ceny mieszkań nadal będą rosły?
25 kwi 2024

Minister Rozwoju i Technologii, Krzysztof Hetman, ocenił w Radiu Zet, że deweloperzy zwiększyli podaż mieszkań, przewidując wprowadzenie programu "Mieszkanie na start" oraz programu wsparcia rozwoju budownictwa społecznego.

Wiosenne wyzwania finansowe Polaków. Remont domu na czele listy
25 kwi 2024

Według najnowszego badania przeprowadzonego przez Santander Consumer Bank "Polaków Portfel Własny: wiosenne wyzwania 2024", aż 38% respondentów wskazało, że największym wydatkiem, jaki planują ponieść wiosną, jest remont domu. Co więcej, 58% badanych planuje sfinansować swoje projekty z bieżących dochodów.

Kredyty hipoteczne z WIBOR-em. Abuzywne formuły zmiany oprocentowania niezgodne z unijnym rozporządzeniem BMR
24 kwi 2024

Wraz z wejściem rozporządzenia BMR umowy kredytowa zawierające niedozwolone zapisy powinny zostać aneksowane i dostosowane do nowego porządku prawnego. Brak dostosowania umowy może skutkować tym, że umowa zawarta wiele lat temu może okazać się nieważna.

Nowe mieszkania w starej przestrzeni - rewitalizacja centrów miast
24 kwi 2024

Centra wielkich miast są atrakcyjnymi miejscami nie tylko do pracy, ale też do mieszkania. Swobodny dostęp do miejskiej infrastruktury zapewnia tam wygodne funkcjonowanie na co dzień. Niestety, gęsta zabudowa – typowa dla centrum – ogranicza możliwość budowania nowych lokali, zarówno komercyjnych, jak i mieszkalnych. Zdaniem architektów i urbanistów skutecznym rozwiązaniem tego problemu są rewitalizacje zabytkowych kamienic i nadbudowy. Wciąż jednak można odnieść wrażenie, że potencjał istniejących budynków pozostaje niewykorzystany.

Ustawa w sprawie dzikich lokatorów - powstał obywatelski projekt. Co zrobić, żeby w Polsce nie było jak w Hiszpanii? Coraz więcej mieszkań jest zajmowanych bezprawnie
23 kwi 2024

- Nie możemy pozwolić na to, by uczciwie pracujący obywatele byli terroryzowani przez dzikich lokatorów. Niestety z miesiąca na miesiąc rośnie ilość zgłoszeń, że mieszkanie, które miało być wynajmowane komercyjnie, jest po prostu zagrabiane przez dzikich lokatorów. Jeżeli nie dojdzie do zmian w prawie możemy spodziewać się, że niebawem zaleje nas fala dzikich lokatorów jeszcze większa niż w czasie pandemii – mówi Małgorzata Marczulewska, detektyw i windykator.
Małgorzata Marczulewska wspólnie z prawnikami z kancelarii Wódkiewicz & Sosnowski: mec. Grażyną Wódkiewicz oraz mec. Markiem Jarosiewiczem przygotowali projekt ustawy, który miałby pomagać w odzyskiwaniu mieszkań zajmowanych przez dzikich lokatorów. W Internecie dostępna jest petycja w tej sprawie. 

Dom za 1 euro. Jakie są warunki?
23 kwi 2024

Władze miasteczka Saint-Amand-Montrond, położonego w centralnej Francji, podjęły niecodzienną inicjatywę. Wystawiły na sprzedaż dom za symboliczną kwotę 1 euro. Jest jednak pewien warunek - nabywca musi zobowiązać się do zamieszkania w nim na co najmniej 10 lat.

Nowe wsparcie dla kredytobiorców. Wiadomo, kiedy kredyt #naStart wejdzie w życie
23 kwi 2024

Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłosiło, że nowe przepisy dotyczące wsparcia przy zakupie pierwszego mieszkania wejdą w życie w drugiej połowie 2024 roku. Projekt ustawy wprowadzającej kredyt "#naStart" jest obecnie konsultowany.

Frankowicze czekają na uchwałę Sądu Najwyższego. Czy 25 kwietnia 2024 r. Izba Cywilna SN wyjaśni wreszcie 6 kluczowych zagadnień prawnych?
22 kwi 2024

W dniu 25 kwietnia 2024 roku poznamy kolejny rozdział wieloletniej już sagi związanej z wydaniem tzw. uchwały frankowej przez Sąd Najwyższy w pełnym składzie Izby Cywilnej. Na ten dzień zostało wyznaczone posiedzenie Sądu Najwyższego, który ponownie ma zająć się zagadnieniami prawnymi dot. spraw frankowych, które zostały przedstawione przez Pierwszą Prezes. Czy jednak ta uchwała ma szanse zostać wydana i czy rzeczywiście – po wielu wyrokach TSUE w polskich sprawach frankowych – jest jeszcze potrzebna? Czy jeżeli zostanie wydana, to ułatwi rozstrzyganie pozwów Frankowiczów czy tylko skomplikuje te procesy? 

W jaki sposób deweloperzy mieszkaniowi korzystają z sztucznej inteligencji
22 kwi 2024

Sztuczna inteligencja jako wsparcie dla deweloperów? Jak najbardziej. W jaki sposób już ją wykorzystują i jak planują wykorzystywać AI w przyszłości? 

pokaż więcej
Proszę czekać...